پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » معرفی بهترین روش تبلیغات موسسات حسابداری در فصل اظهارنامه

معرفی بهترین روش تبلیغات موسسات حسابداری در فصل اظهارنامه

تبلیغات موسسات حسابداری
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳ مرداد ۱۴۰۳

امروزه شرکت‌های حسابداری بسیاری در سطح کشور مشغول به فعالیت هستند. بدون شک فصل ارسال اظهارنامه مالیاتی، دوران اوج کاری این مؤسسات حسابرسی محسوب می‌شود. معمولاً‌ مدیران این کسب‌و‌کارها تلاش می‌کنند با ارائه خدمات با‌کیفیت، مشتریان بیشتری جذب کنند. اما آیا صرف ارائه خدمات مناسب باعث رونق و موفقیت شرکت‌ها می‌شود؟ پاسخ منفی است؛ تأثیر تبلیغات موسسات حسابداری بر موفقیت آن‌ها را به‌هیج‌وجه نمی‌توان انکار کرد.

در این مقاله قصد داریم روش‌های مختلف تبلیغات خدمات مالی را بیان کنیم. به شما قول می‌دهیم که در انتهای این مقاله کوتاه ولی جامع،‌ با کاربردی‌ترین روش بازاریابی حسابداری آشنا خواهید شد و می‌توانید با استفاده از آن کسب‌و‌کارتان را زیر‌ و رو کنید.

بازاریابی بنری و پخش تراکت تبلیغاتی؛ روشی مؤثر برای تبلیغات موسسات حسابداری

شاید بتوان تبلیغات بنری و پخش تراکت را رایج‌ترین روش بازاریابی خدمات حسابداری در کشور محسوب کرد. این روش یکی از راحت‌ترین شیوه‌های تبلیغات کسب‌و‌کارهاست که از گذشته‌های دور مورد استفاده مدیران بازاریابی شرکت‌های مالی قرار می‌گیرد. در گذشته اعتقاد بر این بود که تبلیغات بنری نیاز به تخصص خاصی ندارد؛ اما امروزه همه می‌دانیم که یک بنر یا تراکت جذاب می‌تواند در ذهن مشتریان ماندگار شود.

البته این روش شیوه‌ای قدیمی است و به‌تنهایی نمی‌تواند پاسخگوی نیازهای مارکتینگ مؤسسه شما باشد. به‌همین‌دلیل پیشنهاد می‌کنیم که از شیوه پخش تراکت و نصب بنر در کنار روش‌های جدیدتر تبلیغات آنلاین یا استفاده از پنل اس ام اس برای بازاریابی استفاده کنید.

پخش تراکت و تبلیغات بنری؛ روشی مناسب برای تبلیغات موسسات حسابداری

پخش تراکت و تبلیغات بنری؛ روشی مناسب برای تبلیغات موسسات حسابداری

تبلیغات خدمات مالی با استفاده از شبکه‌های اجتماعی؛ مؤثر و کاربردی

امروزه انجام تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام، لینکدین و سایر کانال‌های ارتباطی طرفداران فراوانی پیدا کرده است. با گسترش استفاده از فضای مجازی توسط طیف وسیعی از مردم، تأثیر این روش نیز روز‌به‌روز در حال افزایش است. کافی است با توجه به ماهیت کسب‌و‌کارتان در یک یا چند شبکه اجتماعی عضو شده و تبلیغات را آغاز کنید. پیشنهاد ما این است که در کنار شیوه‌های بازاریابی حسابداری در فضای مجازی از یک افزونه های ارسال پیامک پیشرفته نیز استفاده کنید. ترکیب روش‌های مختلف، تأثیر و ماندگاری بیشتری در ذهن مخاطبان خواهد داشت.

تبلیغات حسابداری در اینستاگرام بسیار مفید و کاربردی است. البته تصور نکنید که این روش ساده است و نیازی به تخصص ندارد. امروزه بازاریابی شبکه‌های اجتماعی یکی از مهم‌ترین حرفه‌های دنیاست و باید به‌طور اصولی و بعد از تحلیل مخاطبان هدف انجام شود. ایراد استفاده از تبلیغ در فضای مجازی این است که شاید مخاطبان خدمات حسابداری در شبکه‌های اجتماعی حضور نداشته باشند؛ بنابراین پیشنهاد ما استفاده از روش‌های هدفمندتر در کنار این شیوه است.

تبلیغات خدمات مالی با استفاده از شبکه‌های اجتماعی

تبلیغات خدمات مالی با استفاده از شبکه‌های اجتماعی

استفاده از خدمات سئو و قرارگیری در صدر نتایج گوگل برای تبلیغات موسسات حسابداری

این روزها بیشتر مردم از اینترنت استفاده کرده و هر چه را که نیاز داشته باشند در گوگل جست‌و‌جو می‌کنند. طبق آمارهای جهانی،‌ روزانه حدود ۳ میلیارد جست‌و‌جو در گوگل انجام می‌شود. این موضوع خود اهمیت بالای استفاده از خدمات سئو و گرفتن جایگاه در نتایج این موتور جست‌و‌جوی قدرتمند را نشان می‌دهد.

با بهینه‌سازی محتوا و سایت شرکت حسابداری خود و قرارگیری در صدر نتایج گوگل،‌ نه‌تنها آگاهی از برندتان را افزایش می‌دهید؛ بلکه نرخ کلیک و در نهایت فروشتان نیز افزایش چشم‌گیری پیدا می‌کند. امروزه پنل‌هایی مانند وردپرس امکان اتصال به سامانه‌های پیامکی را نیز دارند؛ بنابراین با خرید پنل اس ام اس تبلیغاتی و اتصال آن به سایت می‌توان تأثیر تبلیغات موسسات حسابداری را دوچندان کرد.

بهبود وضعیت شرکت‌های حسابداری با کسب جایگاه در نتایج گوگل

بهبود وضعیت شرکت‌های حسابداری با کسب جایگاه در نتایج گوگل

برای مشتریان همیشگی خود کارت پستال مالیاتی ارسال کنید

به‌منظور بازاریابی حسابداری و تبلیغات خدمات مالی همواره در ابتدا مشتریان فعلی شرکتتان را هدف قرار دهید. طبق تحقیقات صورت گرفته، یک مشتری بالفعل حدود ۱۲‌درصد بیشتر از مشتری جدید تمایل دارد دوباره با کسب‌و‌کار شما کار کند. به‌همین‌دلیل پیشنهاد ما این است که مشتریان دائمی خود را شناسایی کرده و در فصل پیک کاری و روزهای پر کردن اظهارنامه مالیاتی برایشان کارت پستال مالیاتی ارسال کنید.

همچنین، ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی یا تبریک ایام مختلف سال از طریق اس ام اس یکی از بهترین راههای تبلیغات برای جذب مشتری جدید و ایجاد وفاداری در کاربران قدیمی‌‌تر است. به یاد داشته باشید که متن تبلیغات حسابداری شما باید حرفه‌ای باشد تا از تأثیر منفی آن بر مخاطبان جلوگیری شود. اکنون وقت آن است که کاربردی‌ترین روش تبلیغات موسسات حسابداری در فصل اظهارنامه مالیاتی را معرفی کنیم.

بازاریابی حسابداری با استفاده از ارسال کارت پستال برای مشتریان

بازاریابی حسابداری با استفاده از ارسال کارت پستال برای مشتریان

استفاده از پنل اس ام اس تبلیغاتی؛ کاربردی‌ترین روش بازاریابی حسابداری در فصل اظهارنامه مالیاتی

در میان روش‌های متنوع تبلیغات موسسات حسابداری، استفاده از سامانه پیامکی و ارسال پیامک انبوه یکی از ارزان‌ترین روش‌هاست. استفاده از یک پنل اس ام اس حسابداری پیشرفته در ابتدا باعث شناخت بیشتر برند و افزایش مشتریان کسب‌و‌کارتان می‌شود. این روش همچنین ارتباطی پایدار را میان شرکت شما و مخاطبانتان برقرار می‌کند.

توسط پنل‌های پیامکی می‌‌توانید مخاطبان خود را به‌طور هدفمند انتخاب کرده و فقط برای همان افراد اس ام اس ارسال کنید. این تفکیک مشتریان می‌تواند بر اساس موقعیت جغرافیایی افراد، مشاغل و اصناف مختلف، سن و جنسیت یا پیش‌شماره تلفن‌‌همراه آن‌ها باشد. کافی است در فصل اظهارنامه مالیاتی یا پرداخت مالیات علی الرأس یک پیامک یادآوری به مشتریان و مخاطبان خود ارسال کنید. بر اساس آمارها،‌ تبلیغات با استفاده از پنل اس ام اس حدود ۹۸‌درصد بازدهی برای کسب‌و‌کارها ایجاد می‌کند و یکی از بهترین راه‌های افزایش درآمد شرکت است.

اس ام اس مارکتینگ؛ بهترین روش تبلیغ موسسات آموزشی در فصل اظهارنامه مالیاتی

اس ام اس مارکتینگ؛ بهترین روش تبلیغ موسسات آموزشی در فصل اظهارنامه مالیاتی

تبلیغات مؤثر و کاربردی موسسات حسابداری را با پنل‌های پیامکی پیشرفته فراز اس ام اس تجربه کنید

در این مقاله تلاش کردیم تا کاربردی‌ترین روش تبلیغات موسسات حسابداری در فصل اظهارنامه مالیاتی را به شما عزیزان معرفی کنیم. با استفاده از پنل پیامکی و برقراری ارتباط پایدار با مشتریان می‌توان اعتماد آن‌ها جلب کرد و وفاداری آن‌ها به برند را افزایش داد. مجموعه فراز اس ام اس با سال‌ها تجربه فعالیت و تیم حرفه‌ای خود، پیشرفته‌ترین پنل‌های اس ام اس را به مشتریانش عرضه می‌کند.

همه کسب‌و‌کارهای حوزه مالی و حسابداری می‌توانند با توجه به نیازشان، انواع پنل‌های اس ام اس موجود در این سایت را خریداری کنند تا سایت خدماتیشان به این ابزار قدرتمند برای تبلیغات و جذب مشتری مجهز شود. برای خرید یا کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات فراز اس ام اس وارد صفحه اصلی سایت شوید یا با شماره‌ ۷۴۸۵۳-۰۲۱ تماس بگیرید.

4/5 - (2 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات