پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » گرفتن پرینت موبایل از طریق اینترنت برای همراه اول و ایرانسل

گرفتن پرینت موبایل از طریق اینترنت برای همراه اول و ایرانسل

طرز گرفتن پرینت پیامک
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

 

نکته: برای دریافت پرینت پیامک همراه اول از خط سیمکارت همراه اول با شماره 9990 تماس بگیرید.
نکته: برای دریافت پرینت پیامک ایرانسل با از خط سیمکارت ایرانسل با شماره 700 تماس بگیرید.

 

طرز گرفتن پرینت مکالمات و پیامک همراه اول و ایرانسل چگونه است؟ پرینت اس ام اس تا چه مدت اعتبار دارد؟ در چه صورت قاضی دستور پرینت پیامک می‌دهد؟ وقتی یک پیامک مهم و ارزشمند از گوشی موبایل پاک می‌شود، اولین راهی که برای برگرداندن آن به ذهن می‌رسد این است که از طریق بک آپ تلفن همراه آن پیام را بازگردانیم اما نکته مهمی که وجود دارد این است که گاهی با بک آپ گرفتن هم نمی‌توان به پیامک ازدست‌رفته دست پیدا کرد. در این شرایط تنها راه موجود این است که از «پرینت پیامکی» برای دسترسی به اطلاعات استفاده کنیم.

با توجه به اینکه مشاهده پیامک‌های ارسال شده راه‌های حقوقی و قانونی بسیاری دارد، فراز اس‌ام‌اس برای این امر مهم مقاله‌ای جامع تدوین کرده تا شما قبل از مراجعه به اپراتورها اطلاع دقیق و کافی در مورد این فرایند داشته باشید.

فرآیند پرینت پیامک شخصی و پیامک ارسال شده از پنل اس ام اس

فرایند پرینت پیامک‌ها به دو نوع پیامک شخصی و پیامک‌هایی که از طریق پنل اس‌ام‌اس ارسال می‌شوند دسته‌بندی می‌شود. اگر شما متقاضی دریافت جزئیات پیامک‌های شخصی پرینت مکالمات تلفنی خود باشید لازم است مراحل قانونی این روند را در ادامه این مقاله مطالعه کنید.

حتی اگر یک پنل اس ام اس برای تبلیغات دارید و از آن برای ارسال پیامک های انبوه استفاده می‌کنید، می‌توانید از پیام‌های خود پرینت بگیرید. تنها کافی است پس از خرید پنل به بخش مدیریت رفته و برای دیدن جزئیات اس‌ام‌اس‌ها قسمت گزارشات را باز کنید. در قسمت ارسال پیامک‌های انبوه و آرشیو گزارشات به کلیه پیامک‌هایی که ازطریق اینترنت با خطوط خدماتی یا خط اختصاصی ارسال کرده‌اید دسترسی دارید. به سادگی می‌توانید متن، زمان دقیق ارسال و شماره فرد گیرنده پیامک را مشاهده کنید. در ادامه بیشتر می توانید با نحوه گرفتن پرینت اس ام اس آشنا شوید.

انواع پرینت پیامک همراه اول و ایرانسل

طرز گرفتن پرینت مکالمات و پیامک همراه اول، مشاهده پیامک های ارسال شده

طرز گرفتن پرینت مکالمات و پیامک همراه اول چگونه است؟ اپراتور همراه اول یکی از قدیمی‌ترین و پرمخاطب‌ترین اپراتورهای ارتباطی در ایران است. روزانه افراد زیادی از طریق خطوط اختصاصی سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری همراه اول مکالمات خود را انجام می‌دهند و پیام‌های زیادی را ارسال و دریافت می‌کنند. این اپراتور مطابق با قانونی که برای پرینت پیام‌های ارسالی برای اپراتورها اعلام‌شده است عمل می‌کند و به‌هیچ‌عنوان با درخواست‌های غیرقانونی برای print پیامک‌های خطوط اقدام نمی‌کنند. علاوه‌بر این، امکان حذف پرینت پیامک همراه اول نیز بدون دستور قانونی امکان پذیر نیست. شما می‌توانید با دریافت مجوز قانونی پرینت پیامک همراه اول خود را دریافت کنید.

 

نکته: برای دریافت پرینت پیامک همراه اول از خط سیمکارت همراه اول با شماره 9990 تماس بگیرید.
نکته: برای دریافت پرینت پیامک ایرانسل با از خط سیمکارت ایرانسل با شماره 700 تماس بگیرید.

 

پرینت تلفن همراه تا چند ماه است؟ نحوه گرفتن پرینت پیامک ایرانسل از طریق اینترنت

پرینت خط ایرانسل نیز شباهت زیادی به print پیامک همراه اول دارد. بسیاری از افرادی که از خطوط اعتباری استفاده می‌کنند، بر این گمان هستند دریافت جزئیات پیامک‌ها در این نوع خط‌ها روند ساده‌تری دارد. اما باید در نظر داشته باشید که روند ارسال پرینت پیامک‌ها برای همه اپراتورها از همراه اول گرفته تا ایرانسل و رایتل به یک صورت خواهد بود. اپراتورها به‌هیچ‌عنوان حق پرینت پیامک‌ها را حتی برای شخص صاحب خط ندارد. به این ترتیب گرفتن print خط ایرانسل از مخابرات بدون در اختیار داشتن دستور قانونی امکان‌پذیر نیست.

اما با توجه به موارد اعلام‌شده پس در شرایط فورس ماژور چطور می‌توان برای دریافت پرینت اس‌ام‌اس های یک خط اقدام کرد؟ مثلا زمانی که نیازمند اثبات جرم توهین یا تهدید پیامکی هستیم چگونه به پرینت پیامک برای اثبات جرم دسترسی داشته باشیم؟

 

نکته: برای دریافت پرینت پیامک همراه اول از خط سیمکارت همراه اول با شماره 9990 تماس بگیرید.
نکته: برای دریافت پرینت پیامک ایرانسل با از خط سیمکارت ایرانسل با شماره 700 تماس بگیرید.

 

در پرینت موبایل چه چیزهایی ثبت میشود؟ معرفی کاربرد پرینت پیامک همراه اول و ایرانسل

قبل از اینکه بخواهیم در مورد طرز گرفتن پرینت مکالمات و پیامک همراه اول صحبت کنیم بهتر است به این سؤال پاسخ دهیم که اصلاً چرا بعضی از افراد برای دریافت پرینت پیامک‌های خود پافشاری می‌کنند؟ با توجه به روند قانونی و حقوقی طولانی که باید برای مسیر دریافت پیامک‌های ازدست‌رفته طی کرد چطور بعضی از افراد به پیگیری‌های خود برای دریافت نسخه پرینت پیامک‌های خود ادامه می‌دهند؟

متأسفانه این روزها در اخبار آفلاین و آنلاین بسیار با خبرهایی نظیر تهدیدهای پیامکی، مزاحمت‌های پیامکی یا ارسال پیامک انبوه به جهت تهدید به باج‌گیری مواجه می‌شویم. علاوه بر این، از دست رفتن سندهای پیامکی نظیر اطلاعات حساب و اطلاعات پرداخت هم ازجمله موارد مهمی است که افراد را برای دریافت پرینت حساب به پیگیری وا‌می‌دارد. به همین دلیل در بسیاری از مواقع دریافت پرینت یک خط برای اثبات یک حقیقت مهم و یا محکوم کردن یک فرد گناهکار لازم و ضروری است.

گرفتن پرینت پیامک ایرانسل

 

در مراحل قانونی گرفتن پرینت اس ام اس تا چه مدت قابل مشاهده است؟

برای انجام مراحل قانونی دریافت اس‌ام‌اس خطوط دائمی و اعتباری کافی است تا پس از مراجعه به دفتر اپراتورها به دادگاه مراجع قضایی مراجعه کنید. در این مرحله به راحتی می‌توانید درخواست و دلایل دقیق خود را برای درخواست print پیامک‌های خود ثبت کنید. پس از تکمیل درخواست خود قاضی به پرونده رسیدگی می‌کند.

توجه داشته باشید که به‌جهت حفظ اطلاعات محرمانه و احترام به حریم خصوصی افراد، درخواست پرینت SMSها به‌صورت کاملا دقیق و با حساسیت خاصی انجام می‌شود. بنابراین در صورت رد شدن درخواست توسط قاضی راهی برای درخواست مجدد وجود ندارد. پس لازم است در هنگام ارائه درخواست، ادله موجهی را تشریح کنید تا قاضی متوجه اهمیت درخواست شما شود.

گرفتن پرینت خط همراه اول و ایرانسل فقط با نام صاحب خط

یکی از مهم‌ترین مواردی که قبل از ثبت درخواست خود پیش قاضی باید انجام دهید این است که آن را با درخواست رسمی صاحب خط به انجام برسانید. توجه داشته باشید در صورتی‌که صاحب خط عنوان شده برای انجام مراحل قانونی حضور نداشته باشد درخواست شما به‌هیچ‌عنوان تائید نمی‌شود.

البته در بسیاری از شرایط خاص قانونی و حقوقی به عنوان مثال فوت شخص صاحب خط و یا محکومیت صاحب خط، تبصره‌های قانونی زیادی وجود دارد تا به درخواست شما رسیدگی مجدد شود. البته قوانین اعلام شده برای پیامک‌های شخصی و خط موبایل است و برای ارسال SMSهای انبوه که با استفاده از سامانه پیامکی ارسال می‌شود شیوه دریافت پرینت پیامک به کلی متفاوت است.

افرادی که با خرید پنل پیامکی از خدمات پیامکی استفاده می‌کنند نیز می‌توانند از طریق پنل پیامکی خود با استفاده از نام کاربری و رمز عبور اختصاصی پرینت پیامک‌های انبوه خود را که برای تبلیغات ارسال شده است به سادگی مشاهده کنند.

آیا راهی برای پرینت غیرقانونی پیامک وجود دارد؟

مراحل قانونی گرفتن پیامک؛ در چه صورت قاضی دستور گرفتن پرینت موبایل از طریق اینترنت را می‌دهد؟

قانون دریافت پرینت پیامک خط همراه اول و ایرانسل چیست؟ چگونه می توان با دستور قضایی از خط دیگران print گرفت؟ در پاسخ به این سوال باید گفت، پس از ثبت درخواست شما مبنی بر پرینت پیامک‌ها، قاضی متناسب با درخواست ارائه‌شده نسبت به تائید و یا رد کردن حکم نظر می‌دهد. در نهایت پس از ممهور شدن حکم توسط قاضی می‌توانید نسبت به دریافت پرینت پیامک‌های خود اقدام کنید. اگر می‌خواهید بدانید در چه صورت قاضی دستور پرینت SMS میدهد، باید بگوییم شرایط بسیار متنوعی وجود دارد. در بعضی از اوقات نیازی به ارسال درخواست از طرف شخص نیست و قاضی طبق شرایط پرونده ممکن است درخواست دریافت پرینت پیامک همراه اول و ایرانسل را صادر کند. برای آشنایی بهتر، مقاله آموزش بک آپ گرفتن از پیامک در اندروید و ios را از دست ندهید.

پرینت مکالمات ایرانسل تا چه زمانی است؟ پرینت پیامک همراه اول تا چند ماه است؟

یکی از سوالات پرتکراری که افراد در مورد نحوه print اس‌ام‌اس‌های گوشی با آن رو به رو می شوند این است که پرینت اس ام اس تا چه مدت موجود است؟ پرینت پیامک همراه اول تا چند ماه است؟ تا چه زمانی می‌توان به پرینت پیامک ایرانسل دسترسی داشت؟ در پاسخ به این سوالات باید گفت، که پیامک‌ها تا شش ماه قبل قابل استعلام هستند. البته نکته مهمی که در نحوه گرفتن print پیامک تلفن همراه باید به آن توجه کرد این است که ممکن است SMSها تا چندین سال در سرورهای مخابرات، همراه اول و ایرانسل ذخیره شوند اما طبق دستور دادگاه معمولا تا ۶ ماه قبل را می‌توان استعلام کرد.

اگر پیامک مهمی در گوشی خودتان دارید ما پیشنهاد می‌کنیم همین الان از طریق نرم افزارهای بک آپ گرفتن از پیامک اقدام کنید. در این‌صورت در آینده برای مشاهده مجدد پیامک‌ها دردسرهای دادگاه را نخواهید داشت.  بد نیست بدانید حتی در اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه که برای ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی از طریق پنل‌های پیامکی فراز اس ام اس انجام می‌گیرد، امکان مشاهده و پرینت پیام‌ها وجود دارد.

در چه صورت قاضی دستور پرینت پیامک می دهد؟

گرفتن پرینت موبایل از طریق اینترنت با پنل پیامکی فراز اس ام اس

در این مقاله در مورد طرز گرفتن پرینت موبایل از طریق اینترنت صحبت کردیم. همچنین اطلاعات جامع و کاملی درمورد فرایند دریافت print پیامک‌ها به‌صورت قانونی و اینکه در پرینت موبایل چه چیزهایی ثبت می‌شود در اختیار شما قرار دادیم. یکی از دلایل حذف قبوض، نامه‌نگاری‌ها و مکاتبات در ادارات و سازمان‌ها، حفظ محیط زیست و کمک به قطع نشدن درختان است. به همین دلیل است که شرکت‌های گاز، آب، برق و تلفن قبوض را از سیستم خود حذف کرده و با پیامک با مشترکانشان در ارتباط هستند.

فراز اس ام اس آماده ارائه پنل‌های پیامکی با امکانات بی‌شمار به تمام سازمان‌هایی است که تمایل دارند از طریق پیامک با مشتریان خود در ارتباط باشند. کلیه SMS‌های ارسالی از طریق پنل‌های شخصی قابل مشاهده است. از مزایای دیگر پنل‌های فراز اس ام اس این است که می‌توانید با کمترین هزینه به تبلیغ و معرفی خدمات خود بپردازید.

در نهایت پیشنهاد می‌کنیم در صورت نیاز برای استفاده از اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه و یا ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی خود از خدمات ارزشمند فراز اس‌ام‌اس برای پیش بردن بهتر استراتژی‌های مارکتینگ خود کمک بگیرید. همچنین پیامک‌هایی که از طریق اپلیکیش ارسال می کنید در گزارشات ارسال قابل مشاهده و ردیابی هستند.

 

نکته: برای دریافت پرینت پیامک همراه اول از خط سیمکارت همراه اول با شماره 9990 تماس بگیرید.
نکته: برای دریافت پرینت پیامک ایرانسل با از خط سیمکارت ایرانسل با شماره 700 تماس بگیرید.

 

3.5/5 - (57 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.
 • ا- محمودی
  17 ژوئن 2023

  سلام روشی بسیار عالی وکاربردیست ممنونم

 • پدرام محمدباقرزاده
  25 فوریه 2023

  با سلام و تشکر، متن پیامکها رو چطوری میشه دید؟ تو ریز مکالمات “همراه من” صرفا شماره ای که پیمک فرستاده شده هست

  • سیدمحمود غفاری
   1 مارس 2023

   سلام
   در این خصوص اگر شماره موبایل شما همراه اول است با 9990 و اگر خط شما ایرانسل است با 700 تماس بگیرید.

 • عادل
  21 فوریه 2023

  اگرشماره تلفن شماهمراه اول است با ۹۹۹۰تماس بگیرید ؟؟؟؟؟واگر شماره تلفن شماایرانسل هست با۷۰۰تماس بگیرید؟؟؟؟تمام سوالات با همین جواب اخرش ختم میشه که دیگه پس چرا دیدگاه نظر گزاشتین

 • فرزاد
  20 ژانویه 2023

  سلام
  من.میخوام پرینت پیامک های ارسالی موبایل خودم بگیرم
  چطور باید بگیرم
  ایا امکانش هس مبشه.یانه

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام
   اگر شماره موبایل شما همراه اول هست برای دریافت پرینت پیامک با 9990 تماس بگیرید.
   اگر شماره موبایل شما ایرانسل هست برای پرینت پیامک با 700 تماس بگیرید.

 • عظیم قره داغی
  2 ژانویه 2023

  سلام وقت بخیر
  دو سیمکارت همراه اول بنام خود ثبت شده دارم یکی رو خودم ودیگری رو به شخصی برای استفاده داده ام ایا امکان دریافت پرینت ریز مکالمات تماسهای گرفته شده رو دارم یا نه؟ممنون میشم در صورت راهنمایی

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام
   اگر شماره موبایل شما همراه اول هست برای دریافت پرینت پیامک با 9990 تماس بگیرید.
   اگر شماره موبایل شما ایرانسل هست برای پرینت پیامک با 700 تماس بگیرید.

 • پوریا کدخداحسن ابادی
  14 دسامبر 2022

  سلام پیام هایی که ردبدر میشن میخام مال سیم کارت خودم

  • سیدمحمود غفاری
   17 دسامبر 2022

   سلام
   در صورتی که سیمکارت شما همراه اول است با شماره ۹۹۹۰و اگر سیمکارت شما ایرانسل است با شماره ۷۰۰ تماس بگیرید.

  • سجادحشمتی
   11 ژانویه 2023

   بااجازه قاضی میشه پرینت یک ساله گرفت

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام
   اگر شماره موبایل شما همراه اول هست برای دریافت پرینت پیامک با 9990 تماس بگیرید.
   اگر شماره موبایل شما ایرانسل هست برای پرینت پیامک با 700 تماس بگیرید.

 • سیده بهاره شیخ احمدی
  12 دسامبر 2022

  باعرض سلام ایا میتوانم عکس پرینت مکالمانت ۳ماه گذشته خودرا داشته باشم

  • سیدمحمود غفاری
   17 دسامبر 2022

   سلام
   در صورتی که سیمکارت شما همراه اول است با شماره ۹۹۹۰و اگر سیمکارت شما ایرانسل است با شماره ۷۰۰ تماس بگیرید.

 • سارا
  17 نوامبر 2022

  سلام باخریدسامانه میتونیم پرینت پیام وتماسای خطمونو بگیریم؟خواهشاجواب بدین

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام خیر خرید سامانه پیامک ارتباطی با دریافت پرینت پیامک ندارد.
   اگر شماره موبایل شما همراه اول هست با 9990 تماس بگیرید.
   اگر شماره موبایل شما ایرانسل هست با 700 تماس بگیرید.

 • خالو یونس
  8 نوامبر 2022

  وقت بخیر و درود بر شما
  علاوه بر راههای فوق که اشاره کردین، بهترین راه ممکن برای دریافت پرینت مکالمات یا همون ریزمکالمات و پیامکهای همراه اول اعتباری و دائمی استفاده از سرویس جدید همراه اوله … برای مشاهده توضیحات بیشتر و کامل به وبلاگ همراه اول سرابله و یا سایت همراه اول مراجعه کنید.
  اگه تونستم سعی میکنم که لینکشو براتون بعدا بفرستم .
  با سپاس از وب خوبتون

 • حمید رضا پارساپور
  11 اکتبر 2022

  سلام وقت بخیر ، آیا شما امکان دریافت پرینت از شماره شخص ثالث در قبال دریافت هزینه را دارید ؟ مبلغ مهم نیست

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام
   در صورتی که شماره موبایل شما همراه اول است با 9990 تماس بگیرید.
   در صورتی که شماره موبایل شما ایرانسل است با 700 تماس بگیرید.

 • توحیدشیرمحمدی
  22 آگوست 2022

  باعرض ادب واحترام ایاسیمکارتی که 3ماهه باطل شده یابهترهست بگم 3ماهه بینام شده درسامانه براش میشه بعد3ماه پرینت پیامک با حکم قاضی دراورد ممنون

 • محمد ملک محمدی
  19 آگوست 2022

  با سلام.. من یک خط که به اسم خودمه دادم دست بچه ام الان میخام همیشه چک کنم با کیا در ارتباطه چگونه پیامک و زنگشو چک کنم اگه شپاره ها رو ببینم هم کفایت میکنه …با تشکر

  • حسین
   9 نوامبر 2022

   سلام همراه من را نصب کنید برید توقسمت خدمات واونجا میتونید خلاصه کارکرد را بزنید تمام تماسها وپیامکها هست البته شماره هاشون ومدت زمان تماس .پیامک ها صرفا شماره هاش هست

 • نوید
  14 می 2022

  با سلام، آیا من می‌توانم بدون دریافت مجوز از قاضی پیرینت پیامک های سیم کارت خودم را بگیرم، یعنی به صورت حضوری از مخابرات پیرینت پیامک های سیم کارت خودم را بگیرم؟

 • gole sorkh
  3 آوریل 2022

  سلام خسته نباشید
  مدتی قبل با یکی ازدوستام دعوام شده بود و اون برام کلی پیامک تهدید امیز فرستاده بود ولی من توی گوشی خودم هیچ پیامی ازش دریافت نکرده بودم.دوباره باهم اوکی شدیم و من گوشیش دستم بود پیامکاشو میخوندم که دیدمم ی عالمه پیام تهدید امیزبه شمارم فرستاده ولی من هیچی دریافت نکرده بودم.الان دوباره بینمون اختلاف افتاده و من میخوام با اون پیامکا ازش شکایت کنم ولی خب پیامکی توی گوشی من فرستاده نشده.میشه بگید مشکل از چی بوده؟و من چطور میتونم اون پیامارو دریافت کنم؟
  یه چیزیم بگم اینکه پیامایی که برام فرستاده بود همشون تیک دریافت خورده بودن یعنی ارسال شده بودن.

 • ژاله میرعالی
  26 دسامبر 2021

  سلام.تمامی مطالب ذکرشده در بالا رو تقریبا همه افرادمیدونن سوال من ازشمااینه که:ایاپرینت پیامک وریزمکالمات سیم کارتی ک بنام خودم هست وازطرف اشخاصی مورداهانت قرارگرفته ام ولی متاسفانه شخص با نفوذی ک داشته اجازه نداددادیارپرونده دستورگرفتن لیست ازمخابرات رابگیرم امااین اپیکیشن قابلیت این را دارد من اینکارراانجام دهم بدون رفتن ب مخابرات یا خیر.

  • حسین
   9 نوامبر 2022

   در همراه من صرفا شماره ها ومدت زملن تماس هست وشماره های پیامک هست بقیه جزییات دستور قاضی لازم داره اگه نمیخاید اسم اون بابا بیاد واز نفوذش استفاده کنه با یه دلیل قانع کننده دیگه از قاضی بخواهید دستور بده

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000