طرز گرفتن پرینت مکالمات و پیامک همراه اول و ایرانسل

طرز گرفتن پرینت پیامک
مقالات فراز اس‌ام‌اس بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

طرز گرفتن پرینت مکالمات و پیامک همراه اول و ایرانسل چگونه است؟ پرینت اس ام اس تا چه مدت اعتبار دارد؟ در چه صورت قاضی دستور پیرینت پیامک می‌دهد؟ وقتی یک پیامک مهم و ارزشمند از گوشی موبایل پاک می‌شود، اولین راهی که برای برگرداندن آن به ذهن می‌رسد این است که از طریق بک آپ تلفن همراه آن پیام را بازگردانیم اما نکته مهمی که وجود دارد این است که گاهی با بک آپ گرفتن هم نمی‌توان به پیامک ازدست‌رفته دست پیدا کرد. در این شرایط تنها راه موجود این است که از «پرینت پیامکی» برای دسترسی به اطلاعات استفاده کنیم.

با توجه به اینکه پرینت پیامک، راه‌های حقوقی و قانونی بسیاری دارد، فراز اس‌ام‌اس برای این امر مهم مقاله‌ای جامع تدوین کرده تا شما قبل از مراجعه به اپراتورها اطلاع دقیق و کافی در مورد این فرایند داشته باشید.

انواع پرینت پیامک همراه اول و ایرانسل

فرایند پرینت پیامک‌ها به دو نوع پیامک شخصی و پیامک‌هایی که از طریق پنل اس‌ام‌اس ارسال می‌شود دسته‌بندی می‌شود. اگر شما متقاضی دریافت پرینت پیامک‌های شخصی خود یا پرینت مکالمات تلفنی خود باشید که باید مراحل قانونی این روند را در ادامه این مقاله مطالعه کنید.

اگر شما قصد دارید تا از پنل اس‌ام‌اسی خود که برای تبلیغات و ارسال پیامک انبوه از آن استفاده می‌کنید برای پرینت پیامک کمک بگیرید، تنها کافی است تا پس از خرید پنل اس‌ام‌اس برای مدیریت، مشاهده و همچنین پرینت پیامک‌های خود در بخش گزارشات ارسال پیامک انبوه و آرشیو گزارشات ارسال پیامک تمامی پیامک‌هایی که از طریق اینترنت با خطوط خدماتی یا خط اختصاصی ارسال کرده‌اید به متن پیامک، زمان دقیق ارسال پیامک، شماره گیرنده و… دسترسی داشته باشید. در ادامه بیشتر با نحوه گرفتن پرینت اس ام اس آشنا می شویم.

طرز گرفتن پرینت مکالمات و پیامک همراه اول

طرز گرفتن پرینت مکالمات و پیامک همراه اول چگونه است؟ اپراتور همراه اول یکی از قدیمی‌ترین و پرمخاطب‌ترین اپراتورهای ارتباطی در ایران است. روزانه افراد زیادی از طریق خطوط اختصاصی سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری همراه اول مکالمات خود را انجام می‌دهند و پیام‌های زیادی را ارسال و دریافت می‌کنند. این اپراتور مطابق با قانونی که برای پرینت پیام‌های ارسالی برای اپراتورها اعلام‌شده است عمل می‌کند و به‌هیچ‌عنوان و با هیچ درخواست غیرقانونی برای پرینت پیامک‌های خطوط اقدام نمی‌کنند. علاوه بر این، امکان حذف پرینت پیامک همراه اول نیز بدون دستور قانونی امکان پذیر نیست. شما می‌توانید با دریافت مجوز قانونی پرینت پیامک همراه اول خود را دریافت کنید.

نکته: برای دریافت پرینت پیامک همراه اول با شماره 9990 تماس بگیرید.

پرینت پیامک ایرانسل به چه شکل است؟ پرینت پیامک ایرانسل از طریق اینترنت و مخابرات

پرینت خط ایرانسل نیز شباهت زیادی به پرینت پیامک همراه اول دارد. بسیاری از افرادی از خطوط اعتباری استفاده می‌کنند، بر این گمان هستند که پرینت اطلاعاتی مانند پیامک‌ها در این نوع خط‌ها روند ساده‌تری دارد. اما باید در نظر داشته باشید که روند ارسال پرینت پیامک‌ها برای همه اپراتورها از همراه اول گرفته تا ایرانسل و رایتل به یک صورت خواهد بود و اپراتورها به‌هیچ‌عنوان حق پرینت پیامک‌ها را حتی برای شخص صاحب خط ندارد. به این ترتیب گرفتن پرینت خط ایرانسل از مخابران بدون در اختیار داشتن دستور قانونی امکان پذیر نیست.

اما با توجه به موارد اعلام‌شده پس در شرایط فورس ماژور چطور می‌تواند برای دریافت پرینت اس‌ام‌اس های یک خط اقدام کرد؟ مثلا زمانی که نیازمند اثبات جرم توهین یا تهدید پیامکی در میان باشد چگونه به پرینت پیامک برای اثبات جرم دسترسی داشته باشیم؟

نکته: برای دریافت پرینت پیامک ایرانسل با شماره 700 تماس بگیرید.

در پرینت موبایل چه چیزهایی ثبت میشود؟ معرفی کاربرد پرینت پیامک همراه اول و ایرانسل

قبل از اینکه بخواهیم در مورد طرز گرفتن پرینت مکالمات و پیامک همراه اول صحبت کنیم بهتر است به این سؤال پاسخ دهیم که اصلاً چرا بعضی از افراد برای دریافت پرینت پیامک‌های خود پافشاری می‌کنند؟ با توجه به روند قانونی و حقوقی طولانی که باید برای مسیر دریافت پیامک‌های ازدست‌رفته طی کرد چطور بعضی از افراد به پیگیری‌های خود برای دریافت نسخه پرینت پیامک‌های خود ادامه می‌دهند؟

متأسفانه این روزها در اخبار آفلاین و آنلاین بسیار با خبرهایی نظیر تهدیدهای پیامکی، مزاحمت‌های پیامکی یا ارسال پیامک انبوه به جهت تهدید به باج‌گیری مواجه می‌شویم. علاوه بر این، از دست رفتن سندهای پیامکی نظیر اطلاعات حساب و اطلاعات پرداخت هم ازجمله موارد مهمی است که افراد را برای دریافت پرینت حساب به پیگیری وا‌می‌دارد. به همین دلیل در بسیاری از مواقع دریافت پرینت یک خط برای اثبات یک حقیقت مهم و یا محکوم کردن یک فرد گناهکار لازم و ضروری است.

گرفتن پرینت پیامک ایرانسل

 

مراحل قانونی گرفتن پرینت مکالمات و پیامک به چه صورت است؟

برای انجام مراحل قانونی دریافت اس‌ام‌اس خطوط دائمی و اعتباری کافی است تا پس از مراجعه به دفتر اپراتورها به دادگاه مراجع قضایی مراجعه کنید. در این قسمت شما به راحتی می‌توانید درخواست و دلایل دقیق خود را برای درخواست پرینت پیامک‌های خود ثبت کنید تا پس از تکمیل درخواست خود قاضی به پرونده شما رسیدگی کند.

توجه داشته باشید که به جهت حفظ اطلاعات محرمانه و احترام به حریم خصوصی افراد، درخواست پرینت اس‌ام‌اس ها به صورت کاملا دقیق و با حساسیت خاصی انجام می‌شود و در صورت رد شدن درخواست توسط قاضی راهی برای درخواست مجدد وجود ندارد. به همین دلیل در هنگام ارائه درخواست ادله موجهی را تشریح کنید تا قاضی متوجه اهمیت درخواست شما شود.

پرینت خط همراه اول و ایرانسل باید با نام صاحب خط انجام شود

یکی از مهم‌ترین مواردی که قبل از ثبت درخواست خود پیش قاضی باید انجام دهید این است که درخواست پرینت پیامک را با درخواست رسمی صاحب خط به انجام برسانید. توجه داشته باشید در صورتیکه صاحب خط عنوان شده برای انجام مراحل قانونی حضور نداشته باشد درخواست شما به‌هیچ‌عنوان تائید نمی‌شود.

البته در بسیاری از شرایط خاص قانونی و حقوقی به عنوان مثال فوت شخص صاحب خط و یا محکومیت صاحب خط، تبصره‌های قانونی زیادی وجود دارد تا به درخواست شما رسیدگی مجدد شود. البته قوانین اعلام شده برای پیامک‌های شخصی و خط موبایل است است و برای ارسال پیامک‌های انبوه که با استفاده از سامانه پیامکی ارسال می‌شود شیوه دریافت پرینت پیامک به کلی متفاوت است.

افرادی که با خرید پنل اس‌ام‌اس از خدمات پیامکی استفاده می‌کنند نیز می‌توانند از طریق پنل پیامکی خود با استفاده از نام کاربری و رمز عبور اختصاصی پرینت پیامک‌های انبوه خود را که برای تبلیغات ارسال شده است به سادگی مشاهده کنند.

آیا راهی برای پرینت غیرقانونی پیامک وجود دارد؟

قانون گرفتن پرینت پیامک؛ در چه صورت قاضی دستور پرینت پیامک می‌دهد؟

قانون دریافت پرینت پیامک خط همراه اول و ایرانسل چیست؟ چگونه می توان با دستور قضایی از خط دیگران پرینت گرفت؟ در پاسخ به این سوال باید گفت، پس از ثبت درخواست شما مبنی بر پرینت پیامک‌ها، قاضی متناسب با درخواست ارائه‌شده نسبت به تائید و یا رد کردن حکم نظر می‌دهد. در نهایت پس از ممهور شدن حکم توسط قاضی شما می‌توانید نسبت به دریافت پرینت پیامک‌های خود اقدام کنید. برای این که به سوال در چه صورت قاضی دستور پرینت پیامک میدهد پاسخ دهیم باید شرایط بسیار متنوعی را در نظر بگیریم. در بعضی از اوقات نیازی به ارسال درخواست از طرف شخص نیست و قاضی طبق شرایط پرونده ممکن است درخواست دریافت پرینت پیامک همراه اول و ایرانسل را صادر کند.

پرینت مکالمات ایرانسل تا چه زمانی است؟

یکی از سوالات پرتکراری که افراد در مورد نحوه پرینت پیامک های گوشی با آن رو به رو می شوند این است که پرینت اس ام اس تا چه مدت موجود است؟ پرینت پیامک همراه اول تا چند ماه است؟ تا چه زمانی می‌توان به پرینت پیامک ایرانسل دسترسی داشت؟ در پاسخ به این سوالات باید گفت، که پیامک‌ها تا شش ماه قبل قابل استعلام هستند. البته نکته مهمی که در نحوه گرفتن پرینت پیامک تلفن همراه باید به آن توجه کرد این است که ممکن است پیامک‌ها تا چندین سال در سرورهای مخابرات، همراه اول و ایرانسل ذخیره شوند اما طبق دستور دادگاه معمولا تا 6 ماه قبل را می‌توان استعلام کرد.

اگر پیامک مهمی در گوشی خودتان دارید ما پیشنهاد می‌کنیم همین الان نرم افزارهای بک اپ گرفتن از پیامک را در موبایل خودتان نصب کنید و از پیامک های خود بک اپ بگیرید تا نیازی نباشد که در آینده برای مشاهده مجدد پیامک‌ها دردسرهای دادگاه را داشته باشید. مقاله آموزش بک آپ گرفتن از پیامک در اندروید و ios را از دست ندهید.

در چه صورت قاضی دستور پرینت پیامک می دهد؟

پنل پیامکی فراز، گرفتن پرینت موبایل از طریق اینترنت

در این مقاله در مورد طرز گرفتن پرینت موبایل از طریق اینترنت و فرایند دریافت پرینت پیامک‌ها به صورت قانونی، اطلاعات جامع و کاملی را در اختیار شما قرار دادیم. حالا شما می‌توانید در بخش نظرات این مقاله نظرات و تجربیات خود را در زمینه نحوه دریافت پرینت پیامک به صورت قانونی با فراز اس‌ام‌اس به اشتراک بگذارید.

در نهایت پیشنهاد می‌کنیم تا در صورت نیاز برای استفاده از اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه و یا ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی خود از خدمات ارزشمند فراز اس‌ام‌اس به جهت پیش بردن بهتر استراتژی‌های مارکتینگ خود کمک بگیرید. همچنین پیامک‌هایی که از طریق اپلیکیش ارسال می کنید در گزارشات ارسال قابل مشاهده و ردیابی هستند.

3.6/5 - (24 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

مشاوره رایگان 74853-021 خرید سامانه پیامک
021-74853