پنل اس ام اس » اپلیکیشن اندروید ارسال پیامک زنده

اپلیکیشن اندروید ارسال پیامک زنده (ارسال پیامک هدفمند)

ارسال پیامک هدفمند تبلیغاتی یکی از راهکارهای جذب مشتریان است شما با استفاده از اپلیکیشن ارسال پیامک زنده می‌توانید پیامک به افرادی که همین الان در یک منطقه هستند یا از جلو مغازه و فروشگاه شما تردد می کنند ارسال کنید.

تصور کنید که به محض ورود به یک مجتمع تجاری یا یک پاساژ از یک مغازه پیامک دریافت می‌کنید؛ چقدر برایتان جذاب است که حداقل یک مرتبه به این فروشگاه سر بزنید تا ببیند چه مغازه‌ای برای شما پیامک خوش‌آمدگویی ارسال کرده است؟!

 

 

اپلیکیشن اندروید ارسال پیامک زنده (ارسال پیامک هدفمند)

ارسال پیامک به افرادی که در یک منطقه تردد می کنند!

با استفاده از اپلیکیشن ارسال پیامک زنده شما می‌توانید به افرادی که از جلو فروشگاه شما عبور می‌کنند پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک زنده به افرادی که در یک منطقه هستند باعث می‌شود دقیقا افرادی که همین الان در منطقه مورد نظر شما حضور دارند پیامک ارسال کنید این روش ارسال پیامک تبلیغاتی بسیار هوشمند و هدفمند است.

زمانی که شما به چهاردنگه یا یافت آباد یا دلاوران وارد می‌شود احتمالا قصد خرید مبلمان دارید و بنابراین شما می‌توانید تنظیم کنید که بر اساس سناریو ورود افراد پیامک ارسال شود تا به ساکنین این منطقه پیامک ارسال نشود.

به همین دلیل پیامک زنده می‌‎تواند نرخ فروش شما و جذب مشتری جدید را برای شما افزایش دهد.

ارسال پیامک به افرادی که در یک منطقه تردد می کنند!

نرم افزار ارسال پیامک به لوکیشن خاص

با استفاده از نرم افزار ارسال پیامک زنده فراز اس ام اس شما می‌توانید پیامک زنده به افرادی که در یک منطقه خاص هستند پیامک ارسال کنید.

این روش ارسال پیامک برای نمایشگاه‌ و شرکت‌هایی که در نمایشگاه شرکت می‌کنند بسیار کاربردی است. شما می‌توانید هنگام ورود افراد به نمایشگاه بین الملل از آنها دعوت کنید که به غرفه شما مراجعه کنند.

آشنایی و دیدار با علاقمندانی که در نمایشگاه هدف شما هستند؛ می‌تواند نقطه شروع یک همکاری جدید برای مجموعه شما باشد!

نرم افزار ارسال پیامک به لوکیشن خاص

نرم افزار اندروید برای ارسال پیامک زنده

نرم افزار اندروید پیامک زنده یا همان اپ اندروید پیامک لایو سناریوهای مختلفی را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما می‌توانید بر اساس سناریوهای مختلف پیامک زنده ارسال کنید.

نرم افزار پیامک زنده به شما کمک می کند بر اساس سناریو ورود، حضور، خروج افراد پیامک تبلیغاتی به مخاطبین همراه اول ارسال کنید.

با استفاده از اپلیکیشن ارسال پیامک زنده شما می توانید سن و جنسیت و مدل گوشی و شعاع ارسال پیامک هدفمند تبلیغاتی را نیز مشخص کنید.

همین الان برای ارسال پیامک زنده با اپلیکیشن فراز اس ام اس اقدام کنید و اپلیکیشن ارسال پیامک زنده را از مایکت دریافت کنید.

 

نرم افزار اندروید برای ارسال پیامک زنده

دستگاه ارسال پیامک زنده یا نرم افزار اندروید ارسال پیامک؟

برای ارسال پیامک زنده نیازی به خرید دستگاه و تجهیزات گران قیمت نیست شما با استفاده از اپلیکیشن ارسال پیامک زنده که فراز اس ام اس به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده است می توانید پیامک زنده ارسال کنید.

برای سفارش ارسال پیامک زنده اپلیکیشن ارسال پیامک live را همین الان نصب کنید یا با ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان: 02174853 و 02178584000

 

تماس با ما

سوالات متداول پیرامون نرم افزار ارسال پیامک زنده

01هزینه نرم افزار پیامک زنده چقدر است؟
02حداقل تعداد ارسال پیامک از طریق نرم افزار پیامک زنده چقدر است؟

حداقل ارسال پیامک از طریق اپلیکیشن پیامک زنده 5000 شماره است.

روال کار به این صورت است که شما درخواست خود را ثبت می کنید و پس از ان همکاران ما با شما برای پرداخت هزینه هماهنگی لازمه را انجام می دهند و پس از پرداخت هزینه، پیامک lbs ارسال خواهد شد.

دقت داشته باشید که همواره می بایست 72 ساعت قبل از زمان ارسال پیامک زنده می بایست درخواست خود را نهایی کرده باشید.

نهایی کردن سفارش به این معنی است که هزینه پیامک واریز شده باشد.

03پیامک به چه شماره هایی ارسال می شود؟

پیامک به شماره‌هایی که پیامک تبلیغاتی آنها فعال است ارسال می شود بنابراین افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی انها مسدود باشد پیامک را دریافت نمی کنند.

 

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران