نمونه متن پیامک تبریک روز جهانی زن

به مناسبت روز جهانی زن، مجموعه‌ای از متن‌های پیامک جذاب برای تبریک روز جهانی زن گرد آورده‌ایم. اینجا با متن‌های زیبا برای روز جهانی زن با افتخار و احترام به نیروی زنانه و نقش آن در ساختن جامعه را به تصویر می‌کشیم. با ما همراه شوید و این متون زیبا را با زنان محبوب خود برای تبریک روز جهانی زن به اشتراک بگذارید و از این مناسبت برای تبریک به زنان و خوشحالی زنان استفاده کنید.

متن انتخابی خود را بر روی پست‌های شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید یا از آن در پیام‌رسان‌ها برای زنان خاص در زندگیتان استفاده کنید.

متن‌ها را با توجه به ارتباطات و احساسات شخصی خود تنظیم کنید و تجربه خاصی را برای زنانی که در زندگیتان مهم هستند، ایجاد کنید.

آماده‌اید که با متن‌های پیامک ارادت خود به نیروی زنانه را به اشتراک بگذارید؟ پس همین حالا با ما همراه شوید و این تجربه را با دیگران به اشتراک بگذارید!

نمونه متن پیامک روز جهانی زن

گاهی با خود می اندیشم من دختر خوشبختی هستم که رفیقی چون تو دارم. چون تویی که عشقت را به تمام دنیا و یادت را به کوه دریا هم نمی دهم. بانوی زیبایی ها روز زن بر تو مبارک باد

1
پیامک کنید! کپی کنید!

زنان تحصیل کرده همسران خوبی از آب در می‌آیند زیرا برای این‌که توضیح دهند کـه چرا غذا شور یا بی مزه شده واژه هاي‌ بیشتری در دست دارند !

0
پیامک کنید! کپی کنید!

Wishing a very happy Woman’s Day to strong, intelligent, talented and simply wonderful women of this world Don’t you ever forget that you are loved روز زن بسیار شادی را برای زنان قوی ، باهوش ، با استعداد یا به عبارتی ساده تر زنان شگفت انگیز و فوق العاده این جهان آرزومندم هرگز فراموش نکنید که شما محبوب و باارزشید

0
پیامک کنید! کپی کنید!

هشت مارس روز جهانی زن را به همه زنان آزاداندیش جهان تبریک می‌گویم با آرزوی فردایی بهتر برای تمامی زنان

0
پیامک کنید! کپی کنید!

ما مردها عادت می کنیم به بودن زن نه اینکه عادی شود و تکراری به بودنش به بویش به اتمسفری که ایجاد می کند به جانی که می ریزد در دیوارهای خانه و تازه می کند حس بودن را … چند روز نباشد حالمان خراب می شود به هارت و پورتهایمان توجه نکنید مرد بی زن تلف می شود (روز جهانی زن مبارک)

0
پیامک کنید! کپی کنید!

زن ها از عادی شدن از تکراری شدن از مثل روز اول نبودن می ترسند! زن ها را مثل روز اول دوست بدارید … “روز جهانی زن مبارک”

0
پیامک کنید! کپی کنید!

It’s international Women’s day! Feel special and unique on the top of the world! Not just today but everyday! امروز روز جهانی زن است !! نه تنها امروز بلکه هر روز و همواره حس کن که بر فراز جهانی و بسیار منحصر به فرد و خاصی هستی

0
پیامک کنید! کپی کنید!

زن اگر عاشق شود با عشق ؛ غوغا می کند…! در کمال مهربانی با دلش تا می کند.. در درونش موجی از احساس جاری می شود… قلب پاکش را بـه لطف عشق دریا می کند… روز جهانی زن رو بـه خانمهای عزیز تبریک میگم

0
پیامک کنید! کپی کنید!
نمونه متن پیامک روز جهانی زن

چرا ۸ مارس روز جهانی «زن» شد؟

داستان جالب روز جهانی زن و اتفاقاتی که در سراسر دنیا بخاطر روز زن رخ داده است.

در تقویم میلادی ۸ مارس هر سال (17 اسفند) روز جهانی زنان است. نامگذاری این روز برگرفته از مبارزات تاریخی، سیاسی و اجتماعی زنان در اروپاست.

قصه مبارزات و دلیل نامگذاری ۸ مارس به عنوان روز جهانی زنان از سال ۱۸۵۷ میلادی آغاز شد. به دنبال شرایط کاری سخت و غیر انسانی و همچنین دستمزد کم؛ کارگران زن در واکنش به این نابرابری و بی‌عدالتی در نقاط مختلفی از اروپا و آمریکا اعتراض کردند. تظاهرات زیادی را در این زمینه نیز به راه افتاد. کارگران نساجی زن در یک کارخانه پوشاک در شهر شیکاگو برای اعتراض به این شرایط اعتصاب کردند. به همین دلیل صاحب این کارخانه برای جلوگیری از اتحاد کارگران بخش‌های مختلف، این زنان را در محل کارشان حبس کرد. پس از مدتی؛ این کارخانه آتش گرفت و تنها تعداد کمی از زنان کارگر توانستند جان خود را نجات دهند. در نهایت ۱۲۹ نفر دیگر از آنها در این آتش گرفتار شدند و سوختند. سال‌ها بعد زنان در آمریکا و کشورهای مختلف اروپا؛ در واکنش به تبعیض، استعمار کاری زنان و فشار علیه زنان در محیط کار در این روز به خیابان‌ها آمدند.