نمونه متن پیامک مبعث حضرت رسول اکرم

با احترام به همهٔ دوستان و دنبال‌کنندگان گرامی! در این صفحه، به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم (صلی‌الله‌علیه‌وآله)، نمونه‌هایی از زیباترین متن‌های پیامک جهت اشتراک گذاری این لحظات مقدس با عزیزان شما آماده شده است. همراه ما باشید و با این متون، ارادت و احترام خود را به پیشوای بزرگ اسلام نشان دهید.

چرا اینجا؟

پیام‌های ارادت‌آمیز: متون پیامک ما، حال و هوای مذهبی و ارادت شما به حضرت رسول اسلام را با کلمات گلچین شده بیان می‌کنند.

متنوع و مفهوم: از متن‌های مبارزه با جهل تا آرامش‌بخش‌ترین عبارات تبریک، همه چیز در اینجا گنجانده شده است.

چگونه از این صفحه بهره‌مند شوید؟

مرور متون: متون پیامک را مرور کرده و متنی که با احساسات و ایمان شما همخوانی دارد را انتخاب کنید.

اشتراک‌گذاری با دیگران: متن انتخابی خود را بر روی پست‌های شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید یا از آن در پیام‌رسان‌ها برای عزیزان خود استفاده کنید.

تجربه منحصر به فرد: متن‌ها را با توجه به ایمان و احساسات شما تنظیم کنید و تجربهٔ خاصی ایجاد کنید.

آماده‌اید که با متن‌های پیامک ارادت خود را به حضرت رسول اکرم (صلی‌الله‌علیه‌وآله) نشان دهید؟ پس همین حالا با ما همراه شوید و این تجربه را با دیگران به اشتراک بگذارید!

مبعث، روز برانگیختن خِردهای دفن شده در تابوت خرافه گرایی و جهل پیشگی، و روز تولد عاطفه های زخمی شده در رقص شمشیرهای تعصب است عیدتان مبارک.

1
پیامک کنید! کپی کنید!

چه مبارک سحری بود و چه فرخنده شبی که نبی شد پسر آمنه، ماه عربی بعثتی کرد که ابلیس طمع کرد به عفو رحمتی کرد که خاموش شود هر غضبی عید مبعث بر مسلمین جهان مبارک

1
پیامک کنید! کپی کنید!

تو اکنون شهر علم و اجتهادی ، تو رب النوع شمشیر و جهادی ، تو خورشیدی شدی در گوشه غار ، بر نور تو شد خورشید و مه تار ، بتاب و روشنی بخش جهان باش ، مهین پیغمبر آخر زمان باش . عید پیامبری رسول خدا مبارک .

0
پیامک کنید! کپی کنید!

عید سعید مبعث، آغاز راه رستگارى و طلوع تابنده مهر هدایت و عدالت، مبارک باد . . .

0
پیامک کنید! کپی کنید!

بعثت حضرت محمد (ص)، تفسیر چگونه زیستن برای انسان است.

0
پیامک کنید! کپی کنید!

تو بزرگ انبیایی یا محمد تو بشر را رهنمایی یا محمّد از چه در غار حرایی یا محمّد تو سراجی تو مُنیری تو بشیری تو نظیری یا محمّد بعثت پیامبر مبارک

0
پیامک کنید! کپی کنید!

بعثت فصلی بهاری در پهنه قرون بود که خداوند، محمد را هم چون گلی زیبا بر دامن رسالت نهاد و سرزمین بطحا را با فروغ چهره این خورشید، تابان کرد. عید مبعث حضرت رسول را به شما تبریک عرض می‌نمایم.

0
پیامک کنید! کپی کنید!

تو را برانگیختند، تا به نام مقدس «او» تندیس هزاران ساله شرک را بشکنی و حقیقت توحید را برای دل‏های جهل‏ زده جهان معنا کنی. مبعث رسول اکرم (ص) مبارک باد

0
پیامک کنید! کپی کنید!