پیام و نمونه متن تسلیت تاسوعا

همدردی با مخاطبان در رویدادهای مهم اجتماعی مثل تاسوعای حسینی از اصول مهم بازاریابی برای افزایش آگاهی از برند است. برای این کار کافی است متن تسلیت تاسوعای حسینی را در قالب پیام کوتاه برای مخاطبان ارسال کنید. این روش کم‌هزینه است و نرخ بازدید بالایی را نیز برای کسب‌وکار به همراه خواهد داشت. 

ارسال نمونه متن تسلیت تاسوعا در قالب پیام کوتاه، نشان‌دهنده حفظ ارزش‌های اخلاقی درصدی از جامعه توسط کسب‌وکار است. علاوه‌بر این، امکان بهبود جایگاه برند در نام مخاطب، تبلیغ خدمات مرتبط مثل تشریفات برگزاری مراسم عزاداری و اطلاع‌رسانی برای ساعات کاری برند در این روزها نیز کاربرد دارد. در این صفحه از سایت فراز اس‌ام اس به بررسی چند نمونه متن تسلیت زیبا برای تاسوعای حسینی می‌پردازیم. 

نمونه متن تسلیت تاسوعا در سایت فراز اس‌ام‌اس

 با قلبی آکنده از اندوه و چشمانی اشک‌بار، فرا رسیدن تاسوعای حسینی را تسلیت عرض می‌کنم. 

مجموعه (…) در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی قادر به دمت‌رسانی به شما همراهان عزیز نخواهد بود.

0
پیامک کنید! کپی کنید!

تاسوعای حسینی یادآور رشادت‌ها و ایثار امام حسین (ع) و یارانش بر شما همراه گرامی (نام کسب‌وکار) تسلیت باد. برای آشنایی با آیین گرامیداشت این روز وارد لینک ارسالی شوید: (…)

0
پیامک کنید! کپی کنید!

روز عزای حسینی را به یاد شهدای کربلا و با استفاده از خدمات تشریفاتی (نام کسب‌وکار) گرامی بداریم. 

شماره تماس برای رزرو تیم تشریفات: (…)

0
پیامک کنید! کپی کنید!

 تاسوعای حسینی را به همه عاشقان و دوستداران اهل بیت (ع) تسلیت می‌گوییم و از خداوند توفیق پیروی از راه ایشان را خواستاریم.
تیم (نام کسب‌وکار) را شریک عزاداری تاسوعای حسینی بدانید.

0
پیامک کنید! کپی کنید!

با فرا رسیدن تاسوعای حسینی، دل‌هایمان با یاد شهدای کربلا پر از حزن و اندوه می‌شود. این روز را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند برای همگان صبر و پایداری خواهانیم.

(نام کسب‌وکار)

0
پیامک کنید! کپی کنید!