نمونه متن پیامک وفات حضرت زینب

سلام به همگان! در روزهایی که به شهادت حضرت زینب بنت علی (س) پرداخته شد، صفحه‌ای برای شما فراهم کرده‌ایم که بهترین متون پیامک برای ایفای نقش در این لحظات عزا و درد را در اختیارتان قرار داده است. با این متون، ارادت و درد خود را به شهادت حضرت زینب (س) بیان کنید و محبت خاص خود را به این شخصیت آسمانی نشان دهید. با ما همراه شوید و این متون را به اشتراک بگذارید تا ماه زهرا را با عزا پر کنیم.

چرا اینجا؟

متن‌های ارادت‌آمیز و عزاداری: متون پیامک ما با احترام و درد قلبی به شهادت حضرت زینب (س) طراحی شده‌اند.

متنوع و عاطفی: از متن‌های دردآور گرفته تا اشعار زیبا، همه در اینجا برای شما آماده است.

چگونه از این صفحه بهره‌مند شوید؟
مرور متون: متون پیامک را مرور کرده و متنی را انتخاب کنید که با احساسات و ارادت شما هماهنگ است.

اشتراک‌گذاری با دوستان: متن انتخابی خود را بر روی پست‌های شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید یا از آن در پیام‌رسان‌ها برای دوستانتان استفاده کنید.

تجربهٔ خاص: متن‌ها را با توجه به احساسات شخصی خود تنظیم کنید و لحظاتی پر از درد و ارادت را ایجاد کنید.

آماده‌اید با متن‌های پیامک ارادت و درد خود را به مناسبت وفات حضرت زینب (س) به اشتراک بگذارید؟ پس همین حالا با ما همراه شوید و این تجربه را با دیگران به اشتراک بگذارید!

زینب کبری(س) به دنیا آمده بود تا صبر و شکیبایی را از حضور خویش شرمسار کند. وفات حضرت زینب(س) تسلیت باد

0
پیامک کنید! کپی کنید!

سالروز وفات صدیقه صغری، محبوب آل عبا، زینت علی مرتضی (علیه السلام)، غمخوار حسن مجتبی (علیه السلام)، رهرو راه سیدالشهدا و خواهر گرامی قمر بنی هاشم، علمدار کربلا، را به عاشقان راه حق و حقیقت و دوستداران آل محمد (صلی الله علیه وآله) تسلیت می‌گوییم.

0
پیامک کنید! کپی کنید!

صبر را معنا و مفهومی به نام زینب است احترام عشق هم از احترام زینب است داوری بنگر که در بیدادگاه شهر شام با حسین همدست گشتن اتهام زینب است مشت را کرده گره با هیبت و احساس گفت این حسین فرمانده عالم، امام زینب است گرچه بین بانوان زهرا مقام اول است بعد زهرا رتبه ی برتر مقام زینب است . . .

0
پیامک کنید! کپی کنید!

ای زینب (س) ! براستی سجاد علیه ‏السلام از دریای بی‏کران علم و فهم تو چه امواجی را دیده و در سخنت چه چیزی را یافت که تو را «عالِمه غیر مُعلَّمه» خواند؟ وفات جانسوز عقیله بنی هاشم و عالم بدون معلم، حضرت زینب کبری تسلیت باد . . .

0
پیامک کنید! کپی کنید!

صبح از طليعه ايام زينب است پاينده تا به شام ابد نام زينب است در راه دين لباس شهامت چو دوختند زيبنده آن لباس بر اندام زينب است وفات حضرت زینب (س) تسلیت باد

0
پیامک کنید! کپی کنید!

آنکه بر اهل جهان موی به مو کرد اعلان اصل منظور شه کرب و بلا زینب بود آنکه در حال اسیریش به نهضت پرداخت شت خاتون ظفر با اسرا زینب بود وفات حضرت زینب تسلیت باد

0
پیامک کنید! کپی کنید!

ای دختر علی جانم فدای تو،آتش زده به جان داغ عزای تو محبوبه ی خدا،ای رزق تو بلا،دلخون کربلا جانم فدای تو… وفات حضرت زینب را تسلیت عرض میکنیم

0
پیامک کنید! کپی کنید!

آه از نماز شب نشسته و قامت ناگهان خمیده! آه از موی سپید یک شبه !…آه از دل زینب ! وفات حضرت زینب(س) تسلیت باد

0
پیامک کنید! کپی کنید!