پنل اس ام اس رایگان و ارسال پیامک رایگان

header 768x335 1
مقالات فراز اس‌ام‌اس 19 نظر

خیلی از افراد در اینترنت به دنبال پنل اس ام اس رایگان،ارسال پیامک رایگان ، پنل پیامک رایگان، سامانه پیامک رایگان، سامانه پیام کوتاه رایگان هستند؛ آیا شما تاکنون به این نکته دقت کرده‌اید که سرور سامانه ارسال پیامک ماهیانه چند ده میلیون تومان هزینه دارد یا حقوق ماهیانه هر کارمند برای پشتیبانی از شما در شرکت حضور دارند چقدر است؟

به نظر شما دلیل سامانه پیامکی رایگان چیست؟ کم نیستند افرادی که سامانه پیامک رایگان یا پنل اس ام اس رایگان در اختیار شما قرار می‌دهند اما هزینه سرور، کارمند، اجاره شرکت و… را چگونه تامین می‌کنند؟ آیا خیرخواهانه پنل پیامک به صورت رایگان در اینترنت قرار می دهند؟ برای پاسخ به این سوالات مهم در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

پنل اس ام اس رایگان بدون ثبت نام آری، خیر؟!

برای پنل اس ام اس رایگان دو سناریو می‌توانیم تعریف کنیم، یا شرکت سامانه پیامکی رایگان آنقدر کوچک است که دفتر، کارمند و… در کل هزینه‌ای ندارد، در چنین سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی رایگان پشتیبانی از شما بی‌معنی خواهد بود یا اینکه این شرکت ارسال پیامک رایگان هزینه‌های خود را به نحو دیگری جبران می‌کند و متاسفانه کم نیستند شرکت‌هایی که تعرفه ارسال پیامک آن‌ها قبل از ارسال پیامک و بعد از ارسال پیامک به کلی متفاوت است.

پنل پیامک رایگان و مصائب بعد از ثبت نام سامانه پیامک رایگان!

هنگام ثبت نام در سامانه پیامک رایگان اینطور به نظر می‌رسد شما هیچ هزینه‌ای را پرداخت نمی‌کنید پس امتحان کردن سامانه پیام کوتاه رایگان ضرری ندارد، اما بعد از ثبت نام باید سامانه پیامک را شارژ کنید تا بتوانید ارسال پیامک از طریق اینترنت را انجام دهید، از مشتریان ما کم نیستند افرادی که بعد از شارژ سامانه پیامک تمام مبلغی که بابت شارژ پرداخت کرده‌اند از دست داده‌اند. بنابراین اگر قصد خرید پنل اس ام اس رایگان را دارید باید مراقب کلاه برداری‌ها نیز باشید. از خودتان سوال بپرسید آیا واقعا رایگان اس ام اس ارسال می‌شود یا برای ارسال پیامک می بایست هزینه پرداخت شود؟

پیامکی مخابرات

استفاده از یک پنل معتبر به جای پنل اس ام اس رایگان

ما پیشنهاد می‌کنیم به جای آنکه دنبال سامانه پیامک رایگان باشید، یک پنل اس ام اس حرفه‌ای تهیه کنید که پشتیبان و پاسخگوی شما باشد تا از خرید خود پشیمان نشوید، زمانی که نیازمند پشتیبانی هستید یک تیم حرفه‌ای برای پاسخگویی به سوالات شما حاضر باشند و هر زمان که پیامک شما ارسال نشد سریعا بتوانید این مورد را با پشتیبانی در میان بگذارید. ما یک راهنمای کامل برای خرید سامانه پیامکی نوشته ایم، پیشنهاد می‌کنیم مقاله راهنمای خرید پنل اس ام اس را مطالعه نمایید تا با نحوه خرید یک پنل ارسال پیامک معتبر آشنا شوید.

اگر هنوز سوالی در ذهن شما برای خرید پنل اس ام اس رایگان باقی مانده است، می‌توانید به صورت تلفنی یا از طریق دیدگاه‌ این مقاله  سوالتان را مطرح نمایید تا در کوتاه‌ترین زمان به سوال شما پاسخ دهیم.

تست ارسال پیامک رایگان؛ روش جایگزین سامانه ارسال پیامک رایگان

اگر به جای ثبت نام و خرید پنل پیامک رایگان هدف شما خرید پنل اس ام اس معتبر است و می خواهید قبل از خرید پنل پیامکی تست ارسال پیامک رایگان انجام دهید و از رسیدن پیامک به شماره موبایل خود مطمئن شوید می توانید از طریق لینک زیر در سایت فراز اس ام اس (شرکت زرین ارتباطات آسیا) نسبت به ارسال رایگان پیامک تست استفاده نمایید. جالب است بدانید که با سامانه پیامکی فراز اس ام اس قابلیت ارسال پیامک به لیست سیاه نیز در اختیار شما قرار داده می شود و می‌توانید به شماره های مسدود نیز پیامک بفرستید برای ارسال پیامک تست رایگان با وارد کردن شماره موبایل خود در لینک حتی اگر دریافت پیامک تبلیغاتی را غیر فعال کرده باشید پیامک تست را دریافت می‌کنید.

https://farazsms.com/send-test

Free SMS Panel

تعرفه ارسال پیامک در سامانه پیامک رایگان

برخلاف تصور عموم مردم، سامانه پیامک رایگان معمولا دارای تعرفه‌های ارسال بالاتری هستند. زیرا بعد از ارسال چند پیامک رایگان از شما می‌خواهند تا حساب خود را شارژ کنید و در هنگام شارژ هزینه بیشتری برای جبران پیامک های رایگان ارسال شده دریافت می کنند. از طرفی پنل پیامکی رایگان امکانات کمتری به کاربران ارائه می‌دهند، چندان به روز نمی‌شوند و مهمتر از هر چیز، پشتیبانی خوبی از کاربران انجام نمی شود و ثبات چندانی ندارند. به همین دلیل ما در دوران کاری حرفه‌ای خود، بارها شاهد ورشکستگی و سقوط سامانه پیامک رایگان زیادی بوده‌ایم که شارژ کاربرانشان نیز از بین رفته است. از طرفی قرارداد یا مدرک معتبری برای پیگیری نیز وجود ندارد مادر مقاله نحوه انعقاد قرارداد سامانه پیامک به طور کامل در مورد نحوه همکاری با یک پنل پیامکی معتبر صحبت کرده ایم.

علت وجود پنل اس ام اس رایگان چیست؟

سوالات فوق سوالاتی است که برای افراد زیرک و کنجکاو که همیشه به دنبال انتخاب های هوشمندانه هستند به وجود می آید. در بررسی های صورت گرفته و با تماس های متعدد با سایت پنل اس ام اس رایگان (اعم از ایرانی و یا خارجی) نتایج ذیل جهت گزارش به شما مخاطب عزیز بدست آمد: می توان گفت ارسال پیام کوتاه رایگان توسط اکثر این سایت ها امکان پذیر و این موضوع حقیقی است اما اینکه ارسال پیامک توسط شما چه سودی برای این سایت ها دارد اینچنین است که:

«این سایت ها و یا شرکت های ارائه ارسال پیام کوتاه رایگان، در متن پیامک شما تصرف کرده و پیامک های تبلیغاتی شرکت ها را در ادامه پیامک ارسالی شما درج می کنند.»

با توجه به اینکه قبل از ارسال پیامک رایگان شما می بایست در این سایت‌ها عضو شوید از این جهت اطلاعاتی از قبیل سن، ایمیل، شماره کد ملی، شغل و … از شما درخواست می کنند و پس از تایید این اطلاعات اجازه ارسال پیامک رایگان را به شما می دهند. با این ترفتد بانک اطلاعات مناسبی را برای مقاصد آینده خود بدست می آورند.

برخی از اهدافی که از جمع آوری شمار های ارسالی شما استفاده می شود:

حرف آخر : هیچ ارزانی بی علت نیست و هیج رایگانی برای افراد باهوش وجود ندارد.

3.9/5 - (11 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

سوالات متداول

01چرا استفاده از پنل اس ام اس رایگان منطقی و معقول نیست؟

آیا شما تاکنون به این نکته دقت کرده‌اید که سرور سامانه ارسال پیامک ماهیانه چند 10 میلیون تومان هزینه دارد یا حقوق کارمند، اجاره دفتر، مالیات و… چقدر خواهد بود؟

به نظر شما دلیل فروش سامانه پیامکی رایگان چیست؟ کم نیستند افرادی که سامانه پیامک رایگان یا پنل اس ام اس رایگان در اختیار شما قرار می‌دهند اما هزینه سرور، کارمند، اجاره شرکت و… به گونه دیگری با فروش اطلاعات شما، ارسال نرم افزارهای ویروسی، ارسال مدارک احراز هویت شما برای موارد غیر قانونی و… استفاده می کنند.

اگر برایتان مهم است که در آینده به مشکل حقوقی برخورد نکنید و پشتیبانی باکیفیت داشته باشید، پیشنهاد ما این است که از یک شرکت معتبر سامانه پیامکی خریداری کنید و پنل اس ام اس فراز اس ام اس (شرکت زرین ارتباطات آسیا) می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد.

02چرا بعضی شرکت ها سامانه پیامکی رایگان می فروشند؟

با توجه به اینکه قبل از ارسال پیامک رایگان شما می بایست در این سایت‌ها عضو شوید از این جهت اطلاعاتی از قبیل سن، ایمیل، شماره کد ملی، شغل و … از شما درخواست می کنند و پس از تایید این اطلاعات اجازه ارسال پیامک رایگان را به شما می دهند. با این ترفتد بانک اطلاعات مناسبی را برای مقاصد آینده خود بدست می آورند.

برخی از اهدافی که از جمع آوری شمار های ارسالی شما استفاده می شود:

03هزینه خرید سامانه پیامک چقدر است؟

ما به شما پیشنهاد می کنیم به جای اینکه پنل پیامک رایگان ثبت نام کنید که اطلاعات شما به دست افراد سودجود بیفتد، پنل اس ام اس معتبر فراز اس ام اس (شرکت زرین ارتباطات آسیا) را خریداری کنید که دارای نماد اعتماد حقوقی و ثبت شده در مرکز رسانه های دیجیتال می باشد.

تا خیال شما از پشتیبانی، اطلاعات هویتی، ارسال پیامک اپدیت و بروزرسانی و…. آسوده باشد و مشکل حقوقی نیز برای شما بوجود نیاید.

04چگونه تست ارسال پیامک رایگان را انجام دهم؟

اگر به جای ثبت نام و خرید پنل پیامک رایگان هدف شما خرید پنل اس ام اس معتبر است و می خواهید قبل از خرید پنل پیامکی تست ارسال پیامک را انجام دهید و از رسیدن پیامک به شماره موبایل خود مطمئن شوید می توانید از طریق لینک زیر در سایت فراز اس ام اس (شرکت زرین ارتباطات آسیا) نسبت به ارسال پیامک تست استفاده نمایید. جالب است بدانید که سامانه پیامکی فراز اس ام اس قابلیت ارسال پیامک به لیست سیاه را نیز در اختیار شما قرار می دهد، با وارد کردن شماره موبایل خود حتی اگر دریافت پیامک تبلیغاتی را غیر فعال کرده باشید پیامک تست را دریافت می کنید.

https://farazsms.com/send-test

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • طاهره
  19 آوریل 2020 پاسخ دهید

  سلام امکان ارسال پیام انبوه و انتخاب جنسیت و سن هم وجود داره ؟

  • سیدمحمود غفاری
   23 آوریل 2020

   سلام بله می توانید از طریق سن و جنسیت به صورت هدفمند پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، صفحه ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت را ملاحظه نمایید.

 • سپهر یزدانی
  24 آگوست 2018 پاسخ دهید

  داخل پنل در قسمت خرید شماره ایا 2000 و 3000 درخواستی دارن یا غیر درخواستین ؟

 • سیدمحمود غفاری
  23 آگوست 2018 پاسخ دهید

  سلام زمان شارژ حساب 9 درصد به عنوان مالیات ارزش افزوده از مبلغ شارژ شما کسر می شود و این موضوع دقیقا با رنگ قرمز در صفحه شارژ حساب نوشته شده است.
  در صورت نیاز به گواهی ارزش افزونه لطفا تیکت بزنید تا گواهی ارزش افزونه برای شما ارسال شود.

 • محمدرضا خسروی
  23 آگوست 2018 پاسخ دهید

  با سلام و عرض احترام
  من 100 تومن پنلم را شارژ کردم
  92 تومن شارژ شد
  میخواستم ببینم مالیات میگیرین روی پنل ها؟

  • سیدمحمود غفاری
   23 آوریل 2020

   سلام جناب خسروی
   بله ارزش افزوده بروی شارژ سامانه پیامک اعمال می شود، البته این مورد فقط برای شارژ می باشد و برای خرید سامانه پیامک ارزش افزوده ای در نظر گرفته نمی شود.

 • رویا پور رجب
  13 آگوست 2018 پاسخ دهید

  با سلام
  لطفا جهت فعال سازی برنامه پنل روی گوشی اندروید برای این کاربری اقدام نمایید و لینک دانلود اپلیکیشن پنل پیامک اندروید را برایم ارسال نمایید باتشکر

 • محمود عزیزی
  31 جولای 2018 پاسخ دهید

  با سلام: احتراما به استحضار می رساند که چند فقره پیامک دیگر بصورت تستی ارسال شد اما باز ناموفق بود نمونه اش آپلود گردید لطفا سریعتر این موضوع رو برسی فرمایید. با تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   31 جولای 2018

   سلام پیامک های ارسال شما در سامانه بررسی گردید شما تمامی پیامک ها را با خط اختصاصی خودتان ارسال میکنید، این خط به صورت پیش فرض خط تبلیغاتی است و پیامک شما تنها به افرادی که دریافت پیامک های تبلیغاتی انها ازاد است ارسال می شود.
   برای اینکه بتوانید از به افرادی که دریافت پیامک های تبلیغاتی را غیر فعال کرده اند پیامک اطلاع رسانی بفرستید از خط خدماتی سامانه فراز اس ام اس که به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد استفاده نمایید

 • اکرم صالحی
  30 جولای 2018 پاسخ دهید

  صبح پنل پیامک رو شارژ کردم بصورت آنلاین ولی هنوز اعمال نشده لطفا بررسی بفرمائید. چون ارسال پیام فوری دارم.ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   31 جولای 2018

   سلام بعد از پرداخت انلاین پنل پیامک شما همان لحظه به صورت خودکار شارژ میگردد، در صورتی که بعد از خرید شارژ پیامک برای پنل پیامک ، حساب شما در فراز اس ام اس شارژ نشد لطفا تا 24 ساعت صبور باشید ، مبلغ واریزی شما عودت داده می شود، بنابر این اگر در زمان شارژ پنل پیامک به مشکلی برخورد کردید مطمئن باشید که به صورت سیستمی پول به حسب شما عودت داده می شود

 • امیر حسین رحیمی
  30 جولای 2018 پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من امروز این پنل رو خریداری کردم
  داخل امکانات پنل نوشته که دارای خط اختصاصی 5000 و 1000 هست اما شماره ای داخل پنل موجود نیست؟!ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • سیدمحمود غفاری
   23 آوریل 2020

   سلام بعد از فعال سازی سامانه و ارسال تصویر کارت ملی خطوط اشتراکی برای ارسال پیامک در پنل شما اضافه می شود.

 • رشید
  23 جولای 2018 پاسخ دهید

  مبلغ 30 هزارتومان واریز کردم اما پنل شارژ نشد. فایل تایید پرداخت رو ضمیمه کردم. با تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   23 آوریل 2020

   سلام لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

 • علی اکرمی
  18 جولای 2018 پاسخ دهید

  سلام من یک شماره خریدم کی میتونم ازش استفاده کنم؟

  • سیدمحمود غفاری
   18 جولای 2018

   سلام واگذاری خط پیامکی خریداری شده به پنل، حدود یک روز کاری زمان می برد و خط درخواستی شما فردا به پنل افزوده می گردد.

 • علی
  15 جولای 2018 پاسخ دهید

  درود
  پیامی انگلیسی حساب میشه که حتی یک کارکترش انگلیسی باشه؟
  اعداد چطور؟ فارسی و انگلیسی فرقی دارند؟
  پیامی به فورم زیر فارسیه یا انگلیسی؟
  “کد تایید شما: 5A9zz
  اسم کمپانی”

  • سیدمحمود غفاری
   15 جولای 2018

   سلام
   اگر پیامک با کارکتر فارسی شروع شود و بعد از آن هر چه بنویسید حتی ادرس کانال تلگرام و… ، پیامک با هزینه فارسی برای شما محاسبه می گردد.
   اگر شما قصد استفاده از سامانه را برای کدهای تایید دارید، لازم است دقت داشته باشید که پنل پایه قابلیت ارسال پیامک به بلک لیست ( افرادی که دریافت پیامک های تبلیغاتی را غیر فعال کرده اند) ندارد
   و این افراد نمی توانند در اپلیکیشن یا سایت شما عضو شوند زیرا کد فعال سازی را دریافت نمی کنند و بهتر است از پنل اقتصادِی ببه بالا را تهیه کنید تا قابلیت ارسال پیامک با خط خدماتی به به شماره های بلک لیست در پنل شما وجود داشته باشد.

مشاوره رایگان 74853-021 خرید سامانه پیامک
021-74853