پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » کاربرد پنل اس ام اس و ارسال پیامک در داروخانه

کاربرد پنل اس ام اس و ارسال پیامک در داروخانه

مقالات فراز اس‌ام‌اس ۵ تیر ۱۴۰۳

با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات روش های بازاریابی و تبلیغات سنتی مانند گذشته پاسخگو نیست و بازخورد مناسبی نخواهد داشت. در نتیجه نیاز است که کسب و کارها روش های تبلیغات و بازاریابی خود را همسو با تکنولوژی پیش ببرند. یکی از روش های تبلیغات نوین بازاریابی پیامکی با استفاده از پنل اس ام اس است. داروخانه ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و با تهیه یک سامانه پیام کوتاه ویژه داروخانه می توانند علاوه بر تبلیغات و بازاریابی برای داروخانه خود ارتباط موثری با مشتریان خود برقرار کنند.

ارسال پیامک انبوه جهت تبلیغات یکی از فواید پنل اس ام اس برای داروخانه می باشد. اما اینکه چگونه تبلیغات پیامکی را به صورت هدفمند انجام دهید تا بازخورد مناسبی دریافت کنید نکته قابل توجهی است.

در این مقاله روش های ارسال پیامک تبلیغاتی هدفمند ویژه داروخانه ها را توضیح خواهیم داد و در ادامه سایر قابلیت هایی که پنل اس ام اس می تواند در اختیار داروخانه ها قرار دهد را بررسی خواهیم کرد. همچنین شما می توانید سامانه پیامک را به نرم افزارهای مدیریت و حسابدرای داروخانه متصل کنید تا پیامک های نرم افزار مدیریت داروخانه به صورت اتوماتیک و خودکار در شرایطی که شما تعیین کرده‌اید ارسال شود و از انجا که سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس خدماتی است پیامک شما حتی به شماره موبایل های مسدود و بلک لیست ارسال می شود. در ادامه لیست نرم افزارهای محبوب مدیریت و حسابداری داروخانه که با سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس سازگار هستند اعلام می شود.

 

لیست نرم افزارهای مدیریت و حسابداری داروخانه سازگار با سامانه ارسال پیامک فراز اس‌ام‌اس

 •  نرم افزار اتوماسیون داروخانه نگین آریا
 • نرم افزار داروخانه سلاک طب
 • نرم افزار دستور دارویی آریا
 • سامانه مدیریت داروخانه سلامت نگار
 • نرم افزار تخصصی مدیریت اطلاعات داروخانه رایطب
 • نرم افزار داروخانه سینا
 • نرم افزار ثبت نسخ داروخانه کارا
 • نرم افزار داروخانه ربوت
 • سامانه جامع داروخانه آنلاین پاردیک
 • مدیریت جامع داروخانه تبسم
 • نرم افزار داروخانه داروپردازان نوین
 • نرم افزار جامع مدیریت داروخانه تبیان (آرسن)
 • نرم افزار داروخانه و انبار دارویی طب ورایانه
 • نرم افزار داروخانه تیام
 • نرم افزار حسابداری پخش دارو نوين

 

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی هدفمند

وقتی حرف از پنل اس ام اس و سامانه پیامک به میان می آید همه به یاد ارسال پیامک انبوه جهت تبلیغات می افتند. اما اینکه با توجه به نوع کسب و کار چگونه پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم که هدفمند باشد بسیار مهم است.

یکی از قابلیت های سامانه پیامک که می تواند در تبلیغات پیامکی برای داروخانه و مراکز دارویی مفید باشد، ارسال پیامک به تفکیک کد پستی می باشد. بر اساس ارسال پیامک به تفکیک کدپستی می توانید تبلیغات خود را در محدوده نزدیک به داروخانه محدود کنید. قابلیت جدیدی که به تازگی به سامانه پیامک فراز اس ام اس اضافه شده است ارسال پیامک به تفکیک کدپستی و سن و جنسیت می باشد. در واقع شما می توانید هر سه فیلتر کدپستی و سن و جنسیت را در ارسال پیامک خود لحاظ کنید. قابلیت های دیگری همچون ارسال پیامک محله ای، ارسال پیامک از روی نقشه نیز در سامانه پیامک موجود است و می توانید به راحتی از آن استفاده نمایید.

 

ارسال پیامک به بانک شماره موبایل پزشکان

یکی از راه‌های افزایش مشتری برای داروخانه، معرفی داروخانه توسط پزشک است. با معرفی داروخانه شما توسط پزشکان حتی اعتماد بیمار به داروخانه شما نیز بیشتر خواهد شد. شما می توانید با ارسال پیامک انبوه به بانک شماره موبایل مشاغل شهر خود که در سامانه پیامک فراز اس ام اس موجود است از آن ها بخواهید که معرف داروخانه شما باشند. این معرفی توسط پزشک می تواند به صورت های گوناگونی انجام شود. برای مثال اگر دارو کم یابی وجود دارد که همه داروخانه ها ندارند، می توانید اعلام کنید که این دارو در داروخانه شما موجود می باشد تا پزشکان نیز به بیماران داروخانه شما را معرفی کنند.

 

ارسال پیامک به سایر داروخانه

اگر شما در حوزه توضیح دارویی به صورت عمده کار می کنید می توانید با ارسال پیامک تبلیغاتی به سایر داروخانه ها، دارو مورد نظر را معرفی کنید.

 

ارسال پیامک به اصناف مرتبط با داروخانه

در صورتی که دارو و یا محصولی ویژه آزمایشگاه ها، دندان پزشکی ها و سایر مشاغل مرتبط با داروخانه موجود دارید، می توانید با ارسال پیامک به صنف مورد نظر محصول خود را معرفی کنید. اصناف مرتبط با حوزه پزشکی که در سامانه پیامک فراز اس ام اس موجود است عبارتند از :

 

انجمن آزمایشگاهی، بیهوشی، پزشکان عمومی، پوست و مو، تجهیزات آزمایشگاهی، جراحی ، چشم پزشک،

خدمات پزشکی، دامپزشک، داندان پزشکان، لاغری  و رژیم، روانشناسان، متخصص غدد، مغز و اعصاب، عطاری ها

 

 

همچنین بانک شماره موبایل طبقه بندی شده سراسر کشور در سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس موجود است و می‌توانید به ارسال پیامک تبلیغاتی به سایر شهر ها نیز بپردازید.

 

ارتباط دوطرفه با مشتری های دائمی

معمولا افراد وقتی از خدمات داروخانه ای راضی باشند ترجیح می دهند همیشه از همان داروخانه داروهای خود را تهیه کنند. زمانی که فردی به داروخانه شما مراجعه می کند و دارویی را تقاضا می کند که در داروخانه شما موجود نیست، می توانید نام و شماره تلفن فرد را ذخیره کنید و زمانی که دارو مورد نظر موجود شد به افرادی که متقاضی این دارو بوده اند پیامک ارسال کنید. شاید در ابتدا این کار سخت بنظر برسد اما این را بدانید که قرار نیست شما به صورت فیزیکی شماره بیماران را یادداشت کنید و احتمال گم شدن شماره ها وجود داشته باشد، بلکه با خرید یک پنل اس ام اس برای داروخانه می توانید به راحتی شماره مشتریان را در دفترچه تلفن پیشرفته پنل اس ام اس در گروه های مجزا ذخیره نمایید.

این کار باعث می شود که نام داروخانه و مرکز دارویی شما همیشه در ذهن بیمار زنده بماند و وجه تمایزی می شود بین شما و تمامی داروخانه های سطح شهر.

 

موارد بالا تنها چند نمونه از امکاناتی بود که پنل اس ام اس فراز اس ام اس در اختیار مدیران داروخانه ها جهت تبلیغات داروخانه خود قرار می دهد. د با وارد کردن کد تخفیف pharmacy در هنگام خرید پنل اس ام اس 20% تخفیف دریافت کنید.

 

به نظر شما سامانه پیامکی چگونه میتواند به داروخانه‌ها و مراکز بهداشتی کمک کند؟ یا اگر شما از پنل اس ام اس در داروخانه استفاده می‌کنید، به غیر از موراد گفته شده شما در چه مواردی از سامانه پیامکی استفاده می‌کنید؟ نظرتان را با ما و کاربران فراز اس‌ام‌اس به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

راهنمای
سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس با قابلبت ارسال پیامک از طریق اینترنت به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می‌دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک
30 روز گارانتی بازگشت وجه (بدون ریسک)
close-link
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران