پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » مزایای نمایندگی سامانه پیامک FARAZSMS

مزایای نمایندگی سامانه پیامک FARAZSMS

مقالات فراز اس‌ام‌اس ۴ تیر ۱۴۰۳

خرید نمایندگی سامانه پیامک به شما اجازه می‌دهد رئیس خودتان باشید. شما صاحب این بیزینس هستید و تمامی تصمیم‌های مرتبط فروش و خدمات پس از فروش را شما انجام می‌دهید. قیمت سامانه پیامک را آن طور که می‌خواهید تنظیم می‌کنید، وب‌سایت فروش سامانه پیامک را مطابق با سلیقۀ شخصی خود طراحی می‌کنید و تبلیغات را آنطور که دوست دارید انجام می‌دهید و هیچ دخالتی از شرکت فراز اس‌ام‌اس انجام نمی‌شود، اما در صورت درخواست راهنمایی شما را از طریق تیکت پشتیبانی راهنمایی خواهیم کرد.

 

مزایای نمایندگی سامانه پیامک فراز اس ام اس

 • اپلیکیشن (Android) اختصاصی ارسال پیامک رایگان با برند شما (برای نمایندگان با بیش از 2000 کاربر فعال)
 • قابلیت جذب نامحدود کاربر و نماینده بدون پرداخت هزینه
 • بازگشت هزینه پنل نمایندگی به نمایندگان فعال (برای نمایندگان با بیش از 1000 کاربر فعال)
 • تبلیغات یکتانت تا سقف 1 میلیون تومان (برای نمایندگان با بیش از 2000 کاربر فعال)
 • تابلو برای سردر فروشگاه (برای نمایندگان بیش از 4000 کاربر فعال)
 • تبلیغات گوگل تا سقف 100 دلار (برای نمایندگان با بیش از 8000 کاربر فعال)
 • سئو و بهینه سازی حرفه‌ای سایت (برای نمایندگان بیش از 15000 کاربر فعال)
 • خط خدماتی برای شما و تمام کاربران شما
 • خطوط اختصاصی 14 و 15 رقمی رایگان برای شما و تمام کاربران شما
 • ارائه سایت برای فروش سامانه پیامک
 • ارائه سایت ورود کاربران با نام و برند نماینده

پیشنهاد ما: شروع کسب درامد با نمایندگی پنل اس ام اس

شما می‌توانید با خرید نمایندگی پنل پیامکی کسب و کار اینترنتی خودتان را از همین امروز شروع کنید و بدون آنکه فعالیت کنید از شارژ کاربران معرفی شده درامد داشته باشید...

مشاهده جزئیات درامد

قالب سایت برای سایت سامانه پیامک به صورت رایگان

در شروع کار برای راه اندازی وب‌سایت فروش سامانه پیامک لازم نیست یک برنامه ‌نویس استخدام کنید، زیرا شرکت فراز اس‌ام‌اس قالب وردپرس برای سایت سامانه پیامک به صورت رایگان در اختیار نمایندگان خود قرار می‌دهد، از آنجا که وردپرس انعطاف پذیری بسیاری بالایی دارد هیچ محدودیتی برای شما ایجاد نمی‌شود و شما می‌توانید تغییرات را در قالب به صورتی که می‌خواهید انجام دهید.

ساب دامنه اختصاصی برای ورود کاربران

کاربران شما برای ورود به حساب کاربری خود نیازی نیست که از سایت فراز اس‌ام‌اس وارد حساب کاربری خود شوند تمام این اتفاقات از طریق ساب دامنه شما اتفاق می افتد و در هیچ قسمتی از سایت و پنل پیامک اسمی از فزار اس‌ام‌اس ذکر نشده است. لوگو، درگاه پرداخت، اطلاعات تماس و حساب، رنگ قسمت های مختلف سامانه پیامکی و… را می‌توانید به صورت کامل تغییر دهید و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. شما می‌توانید از صفحه پیش فرض که توسط فراز اس‌ام‌اس تهیه شده است استفاده کنید یا اینکه صفحه ورود کاربرانتان را از طریق وب سرویس به صورت کامل شخصی سازی کنید تا حتی صفحه ورود به سامانه پیامک شما نیز متفاوت باشد.

 

نیازی به خرید شارژ نیست!

در اکثر شرکت‌های نمایندگی سامانه پیامک برای اینکه کاربران شما بتوانند به صورت اینترنتی پنل پیامکی خود را شارژ کنند، شما می‌بایست از قبل شارژ پیامکی خریداری کنید (که 9% مالیات هم از آن کسر می‌شود.) و بعد این شارژ خود را بفروشید بنابراین دائما می‌بایست مبلغی از حساب بانکی شما در سامانه پیامکی مسدود بماند اما در سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس قضیه کاملا متفاوت است  و نیازی به خرید شارژ نیست. زمانی که کاربر شما قصد خرید شارژ دارد به درگاه پرداخت ما متصل شده شارژ را از طریق درگاه بانکی ما خریداری می‌کند و در درگاه پرداخت هیچ اسمی از فراز اس‌ام‌اس نیست، سود شما محاسبه شده و به حساب شما واریز می‌شود با این روش می‌توانید مطمئن باشید که حساب بانکی شما برای شروع کار خالی نخواهد شد. اگر هم تمایل داشته باشید، می‌توانید شارژ خریداری کنید تا کاربر برای خرید شارژ پنل پیامک به درگاه پرداخت شما متصل شود؛ به هر حال انتخاب و تصمیم با شماست.

پیشنهاد ما: شروع کسب درامد با نمایندگی پنل اس ام اس

شما می‌توانید با خرید نمایندگی پنل پیامکی کسب و کار اینترنتی خودتان را از همین امروز شروع کنید و بدون آنکه فعالیت کنید از شارژ کاربران معرفی شده درامد داشته باشید...

مشاهده جزئیات درامد

 

نمایندگی فروش دستگاه ذخیره شماره موبایل

دستگاه ذخیره شماره موبایل با قیمت بسیار ویژه به نمایندگان ارائه می‌شود و شما می توانید دستگاه ذخیره شماره موبایل را با قیمت دلخواه به فروش برسانید. در صورتی که تعداد سفارش شما برای دستگاه ذخیره شماره موبایل بیشتر از 100 عدد باشد می‌توانید نام برند شما را نیز روی دستگاه ذخیره شماره موبایل حک کنیم.

 

بازگشت هزینه پنل به نمایندگان فعال

در صورتی که شما جز نمایندگان فعال فراز اس‌ام‌اس باشید، با جذب 1000 کاربر فعال هزینه پرداختی بابت نمایندگی پنل اس ام اس به شما عودت داده می‌شود. هدف فراز اس ام اس بافراهم کردن تمامی این امکانات و قابلیت ها برای نمایندگان پنل اس ام اس این است که نمایندگان بدون هیچ گونه دغدغه‌ای به بازاریابی و جذب کاربر بپردازند.

معایب نمایندگی سامانه پیامک

یکی از معایب نمایندگی پنل پیامک پتانسیل کسب درآمد بالای از پنل اس ام اس است این مورد از آن جهت به عنوان یک عیب محسوب می‌شود که افراد زیادی به دنبال اخذ نمایندگی سامانه پیام کوتاه هستند که این باعث افزایش تعداد رقبا شده که البته با اراده قوی و پشتکار بالا این موضوع نیز حل می‌گردد و می‌توانید درآمد بالای از نمایندگی سامانه پیامک داشته باشید.

 

تعلل نکنید همین امروز برای خرید نمایندگی سامانه پیامک از فراز اس ام اس اقدام کنید. اگر نگران درامد نمایندگی پنل اس ام اس هستید مقاله توجیه درامد نمایندگی سامانه پیامک را مطالعه نمایید.

با خیال راحت وارد شغل نمایندگی سامانه پیامکی شوید و در نظر داشته باشید که سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس دارای 30 روز گارانتی بازگشت وجه است و در صورتی که به هر دلیلی از سامانه رضایت نداشتید، می‌توانید از ضمانت بازگشت وجه استفاده کنید.

پیشنهاد ما: شروع کسب درامد با نمایندگی پنل اس ام اس

شما می‌توانید با خرید نمایندگی پنل پیامکی کسب و کار اینترنتی خودتان را از همین امروز شروع کنید و بدون آنکه فعالیت کنید از شارژ کاربران معرفی شده درامد داشته باشید...

مشاهده جزئیات درامد
3.8/5 - (15 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • حسین
  16 مارس 2023 پاسخ دهید

  سلام خرید پنل پیامک به صورت دوره ای هست(ماهانه سالانه و..) یا این مبلغ ذکر شده یک بار پرداخت هست؟

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2023

   سلام شما پنل پیامکی را یک مرتبه خریداری می کنید و می توانید برای ارسال پیامک انبوه یا ارسال پیامک وب سرویس از طریق سایت استفاده کنید، همچنین پنل های نمایندگی سامانه پیامک فراز اس ام اس نیز به صورت دائمی هستند.

 • محمد
  5 آگوست 2022 پاسخ دهید

  سلام من میخوام پنل بخرم باید چکار کنم ؟

  • سیدمحمود غفاری
   12 سپتامبر 2022

   سلام لطفا با شماره 02174853 تماس بگیرید تا همکارانم در این خصوص شما را راهنمایی کنند.

 • علی صدیقی
  14 می 2022 پاسخ دهید

  با سلام
  بنده برنامه نویس (react native (android ios و nodejs هستم
  برای ایجاد یک استارتاپ شخصی و توسعه اپلیکیشنی برای مشاغل کوچک و متوسط ک یکی از قابلیت های این اپ فروش پنل های اس ام اسی می باشد احتیاج به نمایندگی پنل اس ام اسی دارم
  برای توسعه این اپ نیاز به api و داکیومنت کامل ( ارسال sms دریافت sms ایجاد کاربر جدید ورود ب سیستم و تمامی امکانات) دارم .
  اگر امکان در اختیار قرار دادن api وجود دارد لطفا به بخش مربوط ارجاع دهید ک با من تماس بگیرن

  با سپاس

  • سیدمحمود غفاری
   18 می 2022

   سلام
   با شما تماس گرفتیم و تلفنی توضیحات را خدمتتون اعلام کردیم.
   سوالی داشتید تماس بگیرید خوشحال میشیم در خدمتتون باشیم.

 • یاشار گوزلی
  17 آوریل 2021 پاسخ دهید

  درود فراوان
  وقتتون بخیر و خوشی
  ممنون از مقالات خوبتان
  بنده قصد ارسال sms انبوه و گروهی و تبلیغاتی و درآمدزایی از طریق ارسال sms در شهرستان را دارم ، اگر امکان دارد ، راهنمایی کنید که چکار کنم و اینکه فقط برای ارسال sms انبوه نیازی به خرید نمایندگی دارم یا خیر ؟
  آیا شما بانک شماره های شهرستان ها را خودتان دارید چون برای فردی مثل من باید تمام شماره های شهرستان در لیست sms موجود باشد؟

  • سیدمحمود غفاری
   18 آوریل 2021

   سلام جناب اقای گوزلی گرامی
   اگر هدف شما ارسال sms انبوه و کسب درامد از طریق ارسال پیامک است لزوما نیازی به خرید نمایندگی سامانه پیامک ندارید و با پنل کاربری هم می توانید پیامک انبوه ارسال کنید البته اگر نمایندگی سامانه پیامک را تهیه کنید تعرفه ارسال پیامک شما کمتر خواهد بود و به این دلیل پیشنهاد می شود نمایندگی بگیرید.
   اگر ابتدای کار هستید و میخواهید این مورد را تست کنید ابتدا می توانید پنل های کاربری را تهیه کنید و در اینده پنل خود را به نمایندگی سامانه پیامکی ارتقا دهید.
   بیشترین کاربرد نمایندگی سامانه پیامک این است که شما می توانید کاربر جذب کنید و کاربران شما بدون نیاز به حضور یا تماس با شما پنل پیامکی را شارژ می کنند و شما می توانید کسب درامد داشته باشید.
   بانک شماره های سراسر کشور به تکفیک استان، شهر، منطقه، کد پستی، محله و… در پنل شما وجود دارد و می توانید بدون پرداخت هزینه اضافه از این بانک شماره استفاده کنید.
   در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتری دارید لطفا با شماره شرکت تماس بگیرید.
   موفق و پر برکت باشید.

 • وحید
  17 آگوست 2020 پاسخ دهید

  سلام
  آیا تعرفه هایی که درج کردید قیمت نهایی هستش یا 9٪ ارزش افزوده + 10 ریال مصوب رو هم باید بهش اضافه کنیم؟
  ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   19 آگوست 2020

   سلام
   در وب فارسی تعرفه های اعلام شده قیمت خام پیامک می باشد و مالیات و لایحه مجلس اضافه می شود.
   با احترام

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

راهنمای
سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس با قابلبت ارسال پیامک از طریق اینترنت به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می‌دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک
30 روز گارانتی بازگشت وجه (بدون ریسک)
close-link
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران