پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » نمایندگی دستگاه ثبت شماره موبایل

نمایندگی دستگاه ثبت شماره موبایل

مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳ مرداد ۱۴۰۳

دستگاه ثبت شماره موبایل یکی از سخت افزارهای جدیدی هستند که فروشگاه ها این روزها برای ارتباط با مشتریان خودشان تهیه می کنند.

به دلیل اینکه دستگاه ثبت شماره موبایل به سادگی تمام و با هزینه بسیار کم می تواند شماره موبایل مشتریان را جمع اوری کند فروشگاه‌ها علاقه زیادی به تهیه دستگاه ثبت شماره موبایل نشان داده‌اند.

سامانه پیامک فراز اس ام اس و شرکت زرین ارتباطات آسیا به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توسعه‌دهندگان دستگاه ثبت شماره موبایل در ایران امکان جذب نمایندگی را فراهم نموده است تا دستگاه ثبت شماره موبایل را با کمترین قیمت در اختیار همکاران قرار دهد و کادر فروش خود را گسترش دهد.

پیشنهاد ما: شروع کسب درامد با نمایندگی پنل اس ام اس

شما می‌توانید با خرید نمایندگی پنل پیامکی کسب و کار اینترنتی خودتان را از همین امروز شروع کنید و بدون آنکه فعالیت کنید از شارژ کاربران معرفی شده درامد داشته باشید...

مشاهده جزئیات درامد

علاقمندان به کسب درامد و اخذ نمایندگی دستگاه ثبت شماره موبایل می‌توانند از داخل سایت فراز اس ام اس نسبت به خرید نمایندگی سامانه پیامک اقدام نمایید بعد از خرید نمایندگی پنل اس ام اس یک دسترسی خاص ویژه سفارش دستگاه برای شما ایجاد می شود و شما می‌توانید به صورت آنلاین و قیمت ویژه نمایندگان نسبت به خرید دستگاه ثبت شماره موبایل با قیمت کمتر اقدام نمایید.

دستگاه ثبت شماره موبایل به صورت پستی، تحویل به اتوبوس، تحویل به پیک به دست شما خواهد رسید، البته هزینه ارسال به عهده نماینده خواهد بود.

دستگاه ذخیره شماره مشتری-min

در نمایندگی دستگاه ثبت شماره موبایل با توجه به اینکه فعالیت شرکت به صورت ریبرند است مشکلی وجود ندارد و شما می‌توانید دستگاه ثبت شماره موبایل را با قیمت اعلام شده در سایت فراز اس ام اس یا قیمت دلخواه خود به فروش برسانید.

دستگاه ثبت شماره موبایل خریداری شده دارای یک سال گارنتی بوده و شما می‌توانید به مشتریان خودتان اطمینان دهید که دستگاه ثبت شماره موبایل دارای یک سال گارانتی از سمت شرکت زرین ارتباطات آسیا است.

در صورتی که برای اخذ نمایندگی دستگاه ذخیره شماره موبایل سوالی در ذهن شما باقی مانده است پیشنهاد می‌کنیم که با شماره 02174853 تماس بگیرید همکاران ما در واحد فروش آماده ارائه مشاوره برای نمایندگی دستگاه ثبت شماره موبایل هستند.

با خرید نمایندگی دستگاه ثبت شماره موبایل در صورتی که شما جزء نمایندگان برتر شوید.

امکان ساخت اپلیکیشن اندروید با نام و لوگو خودتان به صورت وجود دارد البته اپلیکیشن به نمایندگان فعال دارای 50 کاربر داده می شود.

 

مزیت های نمایندگی دستگاه ثبت شماره موبایل از فراز اس ام اس

  • کمترین قیمت دستگاه ثبت شماره موبایل
  • دریافت آپدیت‌های رایگان
  • دریافت اپلیکیشن در صورت فعالیت و درخواست نماینده
  • ضمانت یک ساله دستگاه ثبت شماره موبایل
  • فرایند سیستمی خرید و بدون نیاز به تماس و به صورت هوشمند
  • همکاری با یک شرکت فعال و ثبت شده به صورت رسمی

پیشنهاد ما: شروع کسب درامد با نمایندگی پنل اس ام اس

شما می‌توانید با خرید نمایندگی پنل پیامکی کسب و کار اینترنتی خودتان را از همین امروز شروع کنید و بدون آنکه فعالیت کنید از شارژ کاربران معرفی شده درامد داشته باشید...

مشاهده جزئیات درامد

 

 

3.7/5 - (3 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات