1. خرید پنل اس ام اس
 2. افزایش فروش و جذب مشتری
 3. نرم افزار ارسال پیامک زمانبندی شده و خودکار

نرم افزار ارسال پیامک زمانبندی شده و خودکار

حتما شما هم شنیده اید که هزینه ارتباط دائمی و مستمر با مشتری از لزوم کسب و کار موفق است و هزینه جذب مشتری جدید به مراتب بیشتر از نگهداری از مشتریان قبلی است. در کسب و کارتان شاید برای شما هم پیش آمده باشد که مشتریانی که خرید‌های با مبلغ هنگفت انجام می‌دادند یکباره ناپدید شده‌اند و احتمالا متاسفانه شما و کسب و کارتان را فراموش کرده‌اند.

 

ارسال پیامک زمابندی شده راهکار نگهداری از مشتری

ما برای ایجاد ارتباط دائمی با مشتری نرم افزار ارسال پیامک زمانبندی شده را طراحی کردیم تا بوسیله ارسال خودکار پیامک به مشتری در تاریخ‌های زمانبندی شده که اصطلاحا به سیستم ارسال پیامک follow up معروف است بتوانیم از مشتری نگهداری کنیم.

 

در سیستم ارسال پیامک خودکار و دنباله دار فراز اس‌ام‌اس شما می توانید دفترچه تلفن‌های متفاوتی ایجاد نمایید و برای هر دفترچه تلفن یک سناریو (رویداد) مجزا برای ارسال پیامک زماندار داشته باشید تا زمانی که شماره موبایل مشتری را وارد دفترچه تلفن می‌کنید در بازه‌های زمانی مختلف برای مشتری شما پیامک خودکار ارسال شود بیایید چند نمونه از کاربرد سیستم ارسال پیامک زمانبندی شده را بررسی کنیم تا به شما نشان دهیم که استفاده از سیستم ارسال پیامک خودکار و دنباله‌دار چگونه می‌تواند باعث افزایش فروش شما شود.

 

 

آنچه در اینجا برای سیستم ارسال پیامک خودکار و زمانبندی شده توضیح می‌دهیم قبلا توسط میلرلایت برای ارسال ایمیل خودکار پیاده سازی شده بود اما از انجا که استفاده از ایمیل روز به روز کمتر می‌شود و نرخ خواندن ایمیل بسیار پایین است ما تصمیم گرفتیم این سیستم را برای ارسال پیامک تبلیغاتی و ارسال پیامک خدماتی پیاده سازی کنیم.

بدیهی است که ما نمی‌توانیم تاریخ خرید مشتریان را در ذهن بسپاریم و یاداوی انجام دهیم، اما زمانی که مشتری محصولی را از ما خرید می‌کند که نیاز به سرویس دوره‌ای یا تمدید دارد می‌توانیم سناریو ارسال پیامک را تعیین کنیم تا پیامک‌ها به صورت خودکار ارسال شود، مثلا برای شرکت خدمات آسانسور می‌تواند تعیین کند که هر 6 ماه یک مرتبه برای مدیر ساختمان پیامک ارسال شود “آسانسور ساختمان شما نیازمند بازبینی توسط کارشناس است، لطفا با ما تماس بگیرید”  یا اجازه دهید یک سناریو با پیچیدگی‌های بیشتر را برای شما مثال بزنیم، اگر فروشنده بیمه باشید که رقابت در این کار بسیار زیاد است می توانید از نرم افزار ارسال پیامک زمانبندی شده برای ارتباط با مشتری(در مدت قرارداد) و یاداوری پیامکی خودکار برای تمدید قرار داد استفاده کنید.

روز اول که مشتری از شما قرارداد بیمه خریداری می کند اسم مشتری را در نرم افزار ارسال پیامک خودکار ذخیره میکنید تا (تا همان لحظه یک پیامک تشکر نیز برای مشتری ارسال شود) شما باید سناریو را به گونه ای طراحی کنید که در مدت یک سال ارتباط شما با مشتری قطع نشود و بتوانید انگیزه معرفی شما به دوستان و اشنایان را در او ایجاد کنید، مثلا تنظیم کنید که

 • 27 روز بعد از خرید بیمه بک سری اطلاعات در مورد سایر خدماتی که ارائه می‌دهید برای مشتری ارسال شود یا بتوانید خدمات بیشتری بفروشید.
 • 2 ماه بعد یک پیامک در مورد قرارداد بیمه و مواردی که مشتری باید اطلاع داشته باشد ارسال کنید.
 • 7 ماه بعد در مورد کسب و کارتان و اتفاقات یک داستان ارسال کنید.
 • 11 ماه بعد در مورد ضررهای احتمالی عدم تمدید به موقغ قرار داد بیمه یک مقاله ارسال کنید.
 • و زمانی که نزدیک به یک سال است مشتری را ترغیب کنید که هرچه سریعتر بیمه خود را تمدید کند.

 

آنچه این موراد را جذاب می‌کند سیستم ارسال پیامک خودکار است، که شما یک بار سناریو ارسال پیامک را تعریف می‌کنید و سیستم  بعد از اضافه شدن شماره موبایل به دفترچه تلفن به صورت خودکار پیامک‌ها را ارسال می‌‌کند و سیستم بازاریابی کم هزینه شما مداوم در حال فعالیت است و باعث ایجاد گردش مالی برای شما می‌شود.

 

 

اجازه دهید با مثال دیگری این سیستم پیشرفته را بهتر توضیح دهم؛ فرض کنید که کار شما فروش محصولات لوازم خانگی است  و شما بر حسب تجربه می دانید هر کسی که زودپز می خرد بعد از 8 ماه نیاز به تعویض لاستیک زودپز وجود دارد می توانید در سیکل های 8 ماهه تنظیم کنید تا بعد از وارد کردن شماره موبایل مشتری به صورت اتوماتیک هر 8 ماه یک بار پیامک برای یاداوری تعویض لاستیک به مشتری ارسال شود، این مورد برای دستگاه تصویه اب ، تعویض روغن و مواردی که به صورت دوره ای نیاز به بازرسی دارند بسیار کاربردی است.

 

حتی می‌توانید از سیستم ارسال پیامک خودکار برای معرفی محصولات و خدمات مختلف شرکت استفاده کنید. فرض کنید در زمینه فروش هاست و دامنه، طراحی سایت، سئو، تبلیغات گوگل و… فعالیت می‌کنید می‌توانید از سیستم ارسال پیامک follow up برای معرفی خدمات شرکت استفاده کنید.

مثلا زمانی که یک مشتری از شما هاست و دامنه تهیه می کند بعد از 1هفته به مشتری به‌صورت اتوماتیک پیامک ارسال شود که شرکت ما در زمینه طراحی سایت نیز فعالیت می‌کند. حدود 2 ماه بعد از طراحی سایت به مشتری پیامک ارسال شود که اگر سایت شما راه اندازی شده است ولی بازدیدکننده ندارید، ما می توانیم خدمات سئو سایت شما را انجام دهیم.

بعد از مدتی مجدد پیامک ارسال شود که اگر نیاز به تبلیغات گوگل، رپورتاژ اگهی دارید ما می‌توانیم این کار را برای شما انجام دهیم.

نکته جالب توجه ان است که تمام این موارد به صورت خودکار و بدون نیاز به دخالت شما انجام می‌شود و کافی است که شما شماره موبایل مشتری را فقط در دفترچه تلفن ذخیره کنید تا پیامک های دنباله دار به صورت اتوماتیک ارسال شود.

اگر در سایتان محصول رایگان دارید می‌توانید محصول رایگان از طریق api سایت وردپرس را به سیستم ارسال پیامک خودکار و دنباله دار فراز اس‌ام‌اس متصل کنید تا بعد از اینکه شماره موبایل کاربر را دریافت کردید، در بازه های زمانی مختلف به کاربر سایتتان پیامک ارسال کنید و خدمات مختلف شرکت را به کاربر سایت معرفی کنید یا برای کاربر سایتان کد تخفیف ارسال کنید.

 

به نظر شما دیگر چگونه می‌توانیم از سیستم ارسال پیامک زماندار استفاده کنیم؟ شما در کسب وکارتان چگونه از سیستم ارسال پیامک زماندار استفاده می‌کنید؟

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سیاوش ساعد
  اکتبر 3, 2019 8:28 ب.ظ

  سلام خیلی از این مقاله شما خوشم اومد! اقای بقوسیان (مدیر سبز) در دوره کارخانه داران اطلاعات یک افزونه برای میلرلایت که شما گفتید رو معرفی کردند اما مشکلی که وجود داشت نرخ باز شدن ایمیل ها خیلی کم شده و من به شدت دنبال سیستمی برای ارسال پیامک های زمان بندی شده می گشتم من در کار فروش محصولات اموزشی وردپرس هستم
  من سناریویی که برای میلر لایت تعریف کرده بودم دقیقا به همین صورتی بود که شما گفتید فقط متن های من با ایمیل ارسال می شد اما خیلی خیلی علاقمند شدم که از این سرویس ارسال پیامک فالو اپ و دنباله دار شما استفاده کنم.
  ما یک دوره 15 جلسه ای اموزش رایگان وردپرس داریم و تنظیم کردیم که بعد از 15 روز ایمیل ارسال شود که شما 15 روز پیش در دوره رایگان اموزش وردپرس شرکت کردید ایا در دوره راضی بودید؟ نظرتان را در سایت برای ما بنویسید و ما برای شما یک کد تخفیف برای شرکت در دوره آموزش طراحی حرفه‌ای قالب و اموزش ux وردپرس در نظر گرفته ایم، اگر میخواهید از این دوره استفاده کنید می توانید با وارد کردن کد تخفیف x این دوره را با 20 دصد تخفیف تهیه کنید، چند روز بعد از خرید این دوره نیز دوباره ایمیل ارسال می شد که شما این دوره را به پایان رساندید، نظرتان در مورد این دوره چیست؟ نظرتان را در سایت بنویسید و پیامک بعدی به این صورت ارسال می شد که اگر سایت شما حاضر است و می خواهید در صفحات اول گوگل باشید با وارد کردن این کد تخفیف y می توانید 30 درصد تخفیف بگیرید و ای سناریو می تواند به صورت نامحدود برای تمام محصولات سایت ما وجود دارد که مشتری با وراد کردن ایمیل این اتفاق رخ می دهد و تا چند روز اینده سیستم پیامکی شما را برای ارسال پیامک follow up جایگزین سیستم ایمیل خواهیم کرد تا سیکل فروش به صورت خودکار در جریان باشد.
  ممنون از این مقاله ای که نوشتید و ممنون از خدمات نوینی که ارائه میدهید.

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   اکتبر 24, 2019 3:35 ب.ظ

   سلام اقای ساعد عزیز خوشحالم که ارسال پیامک های خودکار به صورت زمانبندی شده برای شما مفید بوده است، اگر برای استفاده از این سیستم پیشنهادی دارید لطفا ان را به ما اطلاع دهید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست