1. خرید پنل اس ام اس
  2. اس ام اس تبلیغاتی
  3. ارسال پیامک به مخاطبین گوشی

ارسال پیامک به مخاطبین گوشی

یکی از کاربردهای سامانه پیامک ارسال پیامک گروهی است، ارسال پیامک گروهی در سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس به چندین روش امکان پذیر است:

در این صفحه می‌خواهیم در مورد ارسال پیامک به مخاطبین گوشی از طریق پنل اس ام اس صحبت کنیم و نحوه ارسال اس ام اس به فایل مخاطبین گوشی را به شما آموزش دهیم، برای این کار می‌بایست از مخاطبین گوشی خروجی بگیرید و این خروجی را در سامانه پیامک آپلود نمایید تا بتوانید به مخاطبین گوشی خود پیامک ارسال کنید. همانطور که می دانید فایل مخاطبین گوشی vcf می‌باشد.

برای ارسال پیامک به لیست مخاطبین گوشی می‌توانید از نرم افزار اندروید سامانه پیامک استفاده کنید یا فایل خروجی مخاطبین را (فایل vcf) را در سامانه پیامک آپلود نمایید تا بتوانید به این مخاطبین گوشی خود پیامک ارسال کنید.

همچنین شما می‌توانید از طریق نرم افزار Contact To Excel‏ مخاطبین گوشی موبایل خود را به اکسل تبدیل نموده و فایل اکسل خروجی را در پنل پیامک اپلود نمایید تا سیستم از طریق ماژول ارسال از طریق فایل اکسل به مخاطبین شما پیامک ارسال کند.

دانلود نرم افزار تبدیل مخاطبین گوشی به فایل اکسل

نرم افزار اندروید : برای دانلود نرم افزار Contact To Excel‏ از گوگل پلی اینجا کلیک کنید.

نرم افزار IOS : برای دانلود نرم افزار Convert to exet از اپ استور اینجا کلیک کنید.

 

دقت داشته باشید، این نرم افزار فقط مخاطبین شما را به فایل اکسل تبدیل می کند و سپس می بایست با سیستم این فایل اکسل را باز کنید
اگر قصد دارید به این افراد پیامک ارسال کنید، شماره ها در ستون a اکسل قرار دهید و اگر قصد شما ذخیره شماره ها در دفترچه تلفن سامانه پیامک است می بایست شماره ها در ستون b باشد.

 

در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید از طریق تیکت پشتیبانی یا دیدگاه این مقاله با کارشناسان پشتیبانی سامانه پیامک فراز اس ام اس در ارتباط باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست