خرید پنل اس ام اس » اصول بازاریابی پیامکی » ارسال پیامک انبوه به مخاطبین گوشی

ارسال پیامک انبوه به مخاطبین گوشی

اصول بازاریابی پیامکی شما اولین دیدگاه را ثبت کنید

یکی از کاربردهای سامانه پیامک ارسال پیامک گروهی است، ارسال پیامک گروهی در سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس به چندین روش امکان پذیر است:

در این صفحه می‌خواهیم در مورد ارسال پیامک به مخاطبین گوشی از طریق پنل اس ام اس صحبت کنیم و نحوه ارسال اس ام اس به فایل مخاطبین گوشی را به شما آموزش دهیم، برای ارسال پیامک به مخاطبین گوشی ساده ترین روش دانلود رایگان و نصب اپلیکیشن اندروید ارسال پیامک فراز اس ام اس می باشد، که با نصب اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه می توانید به مخاطبین گوشی خود پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید. برای دانلود اپلیکیشن به صفحه اپلیکیشن اندروید ارسال پیامک انبوه مراجعه نمایید.

 

اپلیکیشن ارسال پیامک

ما در فراز اس ام اس اپلکیشن اندروید ارسال پیامک را برای شما آماده کرده ایم تا بتوانید در هرساعتی از شبانه روز از طریق اپلیکیشن ارسال پیامک، اقدامات ارسال پیامک تبلیغاتی را نیز انجام دهید.

 

 

راه دیگر دریافت خروجی از دفترچه تلفن موبایل بوده و بعد از ان می بایست این خروجی را در سامانه پیامک آپلود نمایید تا بتوانید به مخاطبین گوشی خود پیامک ارسال کنید. همانطور که می دانید فایل مخاطبین گوشی vcf می‌باشد.

برای ارسال پیامک به لیست مخاطبین گوشی می‌توانید از نرم افزار اندروید سامانه پیامک استفاده کنید یا فایل خروجی مخاطبین را (فایل vcf) را در سامانه پیامک آپلود نمایید تا بتوانید به این مخاطبین گوشی خود پیامک ارسال کنید.

همچنین شما می‌توانید از طریق نرم افزار Contact To Excel‏ مخاطبین گوشی موبایل خود را به اکسل تبدیل نموده و فایل اکسل خروجی را در پنل پیامک اپلود نمایید تا سیستم از طریق ماژول ارسال از طریق فایل اکسل به مخاطبین شما پیامک ارسال کند.

 

 

دانلود نرم افزار تبدیل مخاطبین گوشی به فایل اکسل

نرم افزار اندروید : برای دانلود نرم افزار Contact To Excel‏ از گوگل پلی اینجا کلیک کنید.

نرم افزار IOS : برای دانلود نرم افزار Convert to exet از اپ استور اینجا کلیک کنید.

 

دقت داشته باشید، این نرم افزار فقط مخاطبین شما را به فایل اکسل تبدیل می کند و سپس می بایست با سیستم این فایل اکسل را باز کنید
اگر قصد دارید به این افراد پیامک ارسال کنید، شماره ها در ستون a اکسل قرار دهید و اگر قصد شما ذخیره شماره ها در دفترچه تلفن سامانه پیامک است می بایست شماره ها در ستون b باشد.

 

در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید از طریق تیکت پشتیبانی یا دیدگاه این مقاله با کارشناسان پشتیبانی سامانه پیامک فراز اس ام اس در ارتباط باشید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید سامانه پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 71333036-021 تماس بگیرید.

ثبت نام و ارسال پیامک

نظرات کاربران

نظرتان برای ما مهم است، ان را با ما به اشتراک بگذارید

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036