پنل اس ام اس » اپلیکیشن ارسال پیامک تشکر بعد از تماس (Android)

نرم افزار ارسال پیامک بعد از پایان تماس

با شماره 02174853 تماس بگیرید! یک پیامک تشکر بعد از تماس شما به صورت خودکار به موبایل شما ارسال می‌شود. این کار با استفاده از سامانه پیامک فراز اس ام اس و با استفاده از وب سرویس قدرتمند سامانه پیامک فراز اس ام اس توسعه داده شده است.

برای اینکه کار شما را راحت کنیم برای شما اپلیکیشن ارسال پیامک بعد از تماس مشتریان برای اندروید توسعه داده شده است. با استفاده از اپلیکیشن تشکر تماس شما می‌توانید پیامک تشکر از تماس برای مشتریانتان (به صورت خودکار) ارسال کنید.

 

چرا باید از این اپلیکیشن استفاده کنید؟

  1. تشکر فوری: ارسال پیامک تشکر بلافاصله پس از اتمام تماس، نشان دهنده‌ی اهمیتی است که به نظر مشتری می‌آید. این اقدام نه تنها نشان از حرفه‌ای بودن شما دارد بلکه احساس رضایت مشتری را تقویت می‌کند.
  2. ارتقاء ارتباط: با ارسال پیامک تشکر، شما رابطه خود را با مشتریان بهبود بخشیده و ایشان را به عنوان یک قسمت ارزشمند از جامعه مشتریان خود محسوب می‌کنید.
  3. تبلیغات هدفمند: این اپلیکیشن به شما امکان می‌دهد تا با استفاده از پیشنهادات و تخفیفات ویژه، مشتریان خود را جذب کنید و باعث افزایش فروش خود شوید.
  4. سادگی استفاده: رابط کاربری ساده و کارآمد این اپلیکیشن، امکان استفاده آسان برای همه‌ی کسانی را که می‌خواهند تجربه‌ی مثبت مشتریان خود را ارتقا دهند، فراهم می‌کند.

با استفاده از اپلیکیشن فراز اس ام اس، ارتباط مثبت با مشتریان خود را به سطح جدیدی برسانید و تجربه خاصی را برای ایشان فراهم آورید.

نرم افزار ارسال پیامک بعد از پایان تماس

دانلود اپلیکیشن تشکر از تماس

زمانی که مشتری با موبایل شما تماس می‌گیرد به صورت اتوماتیک بعد از تماس یک پیامک به مشتری ارسال می‌شود و از تماس بابت این تماس تشکر می‌شود.

همچنین شما می‌توانید آدرس فروشگاه، آدرس پیج اینستاگرام، لینک دانلود کاتالوگ محصولات را به صورت اتوماتیک برای مشتری ارسال کنید.

می‌توانید تنظیم کنید که برای تماس‌های ناموفق (میس کال) به صورت خودکار پیامک با متن متفاوت به صورت خودکار ارسال شود.

برای استفاده از این اپلیکیشن ارسال پیامک بعد از تماس مشتریان می‌بایست حساب vip در سامانه پیامک فراز اس ام اس داشته باشید.

 با قابلیت ارسال پیامک پس از قطع تماس شما می‌توانید به کمک این قابلیت برای تمامی تماس گیرندگان بعد از قطع تماس پیامک دلخواهی را ارسال نمایید.
این پیامک به صورت خوکار و توسط خود سیستم ارسال می‌شود و نحوه کارکرد آن نیز بدین صورت می‌باشد که اگر شخصی با شماره موبایل با شرکت شما تماس بگیرد، بعد از اتمام مکالمه و قطع تماس پیامکی با عنوان تشکر از تماس و یا هر مضمون دیگری برای او ارسال خواهد شد. شما می‌توانید در این پیامک اطلاعات سایت خود را برای مشتری ارسال نمایید.
دانلود اپلیکیشن تشکر از تماس

ارسال پیامک خودکار بعد از پایان تماس

نرم افزار ارسال پیامک بعد از تماس مشتریان دارای امکانات متنوع و هوشمند است و می‌توانید دوره تناوب برای ارسال پیامک مشخص کنید؛ مثلا مشخص کنید که اگر فرد در چه بازه زمانی تماس گرفت پیامک به صورت خودکار ارسال شود. شاید یکی از مشتریان شما روزانه چندین بار با شما تماس بگیرید و نیازی به ارسال پیامک تشکر بعد از هر مرتبه تماس نباشد؛ در تنظیمات نرم افزار می‌توانید مشخص کنید که پیامک بر اساس بازه زمانی ارسال شود.

امکان ارسال پیامک به صورت هر بار بعد از تماس، ماه بعد، سال بعد، هرگز وجود دارد. ارسال پیامک خودکار بعد از پایان مکالمه با این اپلیکیشن برای شما پیاده سازی خواهد شد.

ارسال پیامک خودکار بعد از پایان تماس

ارسال پیامک بعد از تماس مشتریان

با کمال میل و خوشحالی، ما به شما اطلاع می‌دهیم که اکنون می‌توانید از اپلیکیشن فراز اس ام اس برای ارسال پیامک تشکر به مشتریان پس از هر تماس بهره‌مند شوید. این امکان به شما کمک می‌کند تا ارتباط با مشتریان خود را به سطح بالاتری برسانید و تجربه مثبتی را برای آن‌ها فراهم کنید.

چگونه استفاده کنید؟

  1. دانلود و نصب: دانلود و نصب اپلیکیشن فراز اس ام اس
  2. ثبت نام و ورود: ثبت نام در اپلیکیشن و ورود به حساب کاربری خود.
  3. انتخاب متن تشکر: انتخاب پیام مناسب از بین قالب‌های مختلف تشکر موجود در اپلیکیشن.
  4. تنظیمات ارسال: تعیین تاریخ و زمان ارسال پیام به مشتریان خود.
  5. ارسال پیام: ارسال پیام تشکر به مشتریان پس از هر تماس و شاهد موفقیت تجاری خود شوید.

مشاوره رایگان

برای خرید پنل پیامکی و استفاده از نرم افزار سوالی دارید؟ همین الان با شماره 02178584000 تماس بگیرید.

تماس با ما
خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران