پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » اس ام اس انبوه و استفاده غیر تبلیغاتی

اس ام اس انبوه و استفاده غیر تبلیغاتی

پنل اس ام اس - سامانه پیامک
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳ مرداد ۱۴۰۳

در بیشتر موارد از ارسال اس ام اس انبوه برای موارد تبلیغاتی استفاده می شود اما راه هایی را به شما معرفی میکنیم که از طریق آن بتوانید با داشتن پنل اس ام اس در مواردی هم برای کارهای غیر تبلیغاتی استفاده کنید.

چند نمونه از مراکزی که از پنل SMS برای موارد غیر تبلیغاتی استفاده میکنند عبارتند از:

  • بیمارستان ها
  • دانشگاه ها
  • هتل ها
  • وزارتخانه ها
  • مدارس
  • آرایشگاه ها
  • مراکز خرید
  • مزون ها

……

در تمامی موارد بالا تعدادی از افراد به عنوان مشتری ثابت با افراد و مراکز در تماس هستند با این روش میتوان مطمئن بود که حتی افرادی هم که یکبار از فروشگاهی خرید کردند و یا یک مرتبه به پزشک خود مراجعه کردند نیز میتوانند پیام هایی که ممکن است به جهت سلامتی یا پزشکی و یا تخفیف خرید ارسال شود را دریافت کنند.

همچنین فروشندگان نیز می دانند این افراد بسیار مستعد گرفتن خدمات از مراکزی که قبلا مراجعه کردند را دارند پس اگر تخفیفی بگذارند یا شعبه ای جدید راه اندازی کنند می توانند از طریق ارسال اس ام اس انبوه مشتریان خود را در جریان بگذارند.

همچنین می توانید با در اختیار گذاشتن یک شماره به مشتریان خود امکان رزرو زمان ملاقات و یا هر درخواست دیگری را از سمت کاربر دریافت کرده و در مقابل پاسخ مناسب را ارسال کنید.

 

5/5 - (2 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات