پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » سامانه پیامک ختم قرآن کریم

سامانه پیامک ختم قرآن کریم

قران کریم
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۱۲ خرداد ۱۴۰۲

با استفاده از ماژول ختم قران در سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس می‌توانید سیستم ختم قرآن با ارسال پیامک داشته باشید و برای اینکه افراد بدانند کدام جزء را می بایست تلاوت کنند کافی است کلمه کلمه کلیدی مثلا ” ختم قران ” را به شماره اختصاصی شما ارسال کند تا سیستم یه جزء را به ایشان اعلام کنند، لازم به ذکر است سیستم ختم قران به گونه ای طراحی شده است که به هیچ دو نفری جزء یکسان ندهد و تمامی جزء ها به افراد مختلف داده شود تا ختم قران به پایان برسد.

مراحل ایجاد یک ختم قرآن با سامانه پیامک

بعد از خرید سامانه پیامک وارد پنل پیامکی شده و یک خط اختصاصی ثبت نمایید. (می توانید از خطوط اختصاصی 14 رقمی رایگان استفاده نمایید)

بعد از ثبت خط اختصاصی از منو سمت راست امکانات پیشرفته > هدایا می توانید کد جزء قران را در سیستم بارگزاری نمایید.

بعد از کلیک روی این قسمت وارد بخش هدایا می شوید، روی دکمه جدید کلیک نمایید تا بتوانید یک سیستم ختم قران ثبت نمایید (می توانید چندین سیستم ختم قران به صورت همزمان با کلمه های کلیدی متفاوت داشته باشید)

تنظیمات سیستم ختم قران با ارسال پیامک

دریافت از: شماره اختصاصی خود را قرار دهید تا کاربران بتوانند به شماره اختصاصی شما پیامک ارسال کنند.

ارسال از: منظور این است که پیامک پاسخ به کاربر با چه خطی ارسال شود؟ پیشنهاد می شود خط خدماتی 3000505 را قرار دهید تا ارسال پیامک به شماره های لیست سیاه با موفقیت انجام شود.

کلمه کلیدی: کلمه ای که قصد دارید سیستم نسبت به ان کلمه حساس بوده و در پاسخ شماره جزء قران را ارسال کند ما در اینجا از کلمه ختم قران استفاده کردیم شما می توانید حتی از اعداد مثلا عدد1 استفاده نمایید.

متن پاسخ: متنی که می خواهید بعد از ارسال پیامک کاربر به ایشان ارسا شود می بایست کلمه [A] را قرار دهید که به معنی شماره جزء قران مورد نظر برای این شماره موبایل است

متن پیامک در صورت تکرار : می توانید تنظیم کنید که فر شماره موبایل فقط یک جزء را مطالعه کند یا بتواند روزانه فقط یک جزء بگیرد و… در صورتی که شماره موبایلی مجددا نسبت به دریافت جزء قران برای ختم اقدام کرد سیستم چه واکنشی نشان دهد؟

متن پیام در صورت عدم وجود: در صورتی که ختم قران به پایان رسیده باشد چه پیامکی برای کاربر ارسال شود؟

و در نهایت تنظیمات را ذخیره می کنید. فقط می بایست از قسمت ارسال فایل شماره فایل جزءهای قران را در سیستم بارگزاری نمایید.

بارگزاری فایل شماره جزء قران برای ختم قران با پیامک

از این به بعد هر کسی که کلمه ختم قران را به شماره اختصاصی شما ارسال کند می تواند در سیستم ختم قران با ارسال پیامک شرکت کند، این ویژگی برای پنل اس ام اس مساجد و پنل اس ام اس برای پایگاه بسیج بسیار کاربردی است.

در صورتی که در استفاده از ماژول ختم قران پیامکی مشکلی داشتید می توانید از طریق دیدگاه های این مقاله با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه
پنل اس ام اس رایگان فراز اس ام اس

پنل رایگان فراز اس ام اس را تست کنید!

شما می‌توانید با پرداخت 50 هزار تومان و خرید 50 هزار تومان شارژ اولیه پنل پیامکی فراز اس ام اس را به صورت رایگان داشته باشید، این اکانت به صورت دائمی برای شما است و می توانید برای ارسال انواع پیامک‌های تبلیغاتی از پنل پیامکی رایگان استفاده کنید. حتی پنل پیامک رایگان فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی را هم دارد!

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
ثبت نام پنل رایگان
021-74853