خرید پنل اس ام اس » اصول بازاریابی پیامکی » خط اختصاصی متناظر با موبایل

خط اختصاصی متناظر با موبایل

اصول بازاریابی پیامکی بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

یکی از قابلیت های سامانه پیامک ارسال و دریافت پیامک با خط اختصاصی است، در پنل پیامکی فراز اس ام اس شما می توانید سرشماره پیامکی اختصاصی متناظر با شماره موبایل خود داشته باشید، مثلا اگر شماره موبایل شما 09123456789 است شما می توانید شماره متناظر با موبایل خود را به صورت 50009123456789 یا 10009123456789 ثبت نمایید و جالب است بدانید زمانی که شما خط اختصاصی متناظر با شماره موبایل خود را ثبت می کنید زمانی که با این خط پیامک ارسال می کنید افرادی که شماره اصلی شما یعنی 09123456789 را در گوشی خود ذخیره داشته باشند پیامک شما با همان نام شما برای انها نمایش داده می شود و دریافت کننده پیامک از این موضوع که شما پیامک را به صورت انبوه و از طریق پنل اس ام اس ارسال نموده اید متوجه نمی شود.

این قابلیت برای زمانی کاربرد دارد که اکثر مشتریان شما شماره موبایل شما را در گوشی موبایل خود ذخیره کرده اند و شما قصد دارید به تمام مشتریان خود یک پیامک تبریک مثلا تبریک عید نوروز را ارسال نمایید در این حالت بهتر است از خط اختصاصی متناظر با شماره موبایل خود استفاده نمایید تا نام شما در گوشی دریافت کننده پیامک نمایش داده شود.

 

خط اختصاصی متناظر با تلفن ثابت

اگر قصد ارسال پیامک از طریق تلفن ثابت شرکت خود را دارید، می توانید شماره اختصاصی متناظر با شماره شرکت را ثبت نمایید تا از طریق خط تلفن ثابت اقدام به ارسال پیامک نمایید. جالت است بدانید که با این خط اختصاصی می توانید هم ارسال و هم دریافت پیام کوتاه داشته باشید ، البته هیچ نیازی به تلفن ثابت نیست و تمام هزینه های ارسال پیامک از طریق سامانه پیام کوتاه پرداخت شده و برای تلفن ثابت شما هیچ هزینه ای منظور نمی شود.

برای ثبت خط ثابت جهت ارسال پیامک به صفحه ” ارسال پیامک با تلفن ثابت ” مراجعه نمایید

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید سامانه پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 71333036-021 تماس بگیرید.

ثبت نام و ارسال پیامک

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

دیدگاه شما می تواند در حل مشکل دیگران راهگشا باشد، به صورت فارسی نظرتان را ارسال کنید

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036