پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » نمونه متن پیامک برای یادآوری رویدادهای مهم

نمونه متن پیامک برای یادآوری رویدادهای مهم

مقالات فراز اس‌ام‌اس ۲۰ تیر ۱۴۰۳

با دریافت یک یادآوری متنی تعداد بیمارانی که نوبت خود را فراموش کرده و یا از دست می‌دهند، کاهش می‌یابد و به دنبال آن وقت‌های کنسلی نوبت هم کمتر می‌شوند.

سیستم ارسال پیامک یادآوری واقعا برای کسب و کارهای این چنینی مؤثر خواهد بود و شما با خرید سامانه پیام کوتاه از فراز اس ام اس می‌توانید تنظیم کنید تا به صورت زماندار پیامک‌های یاداوری برای نوبت یا پیامک یاداوری برای پرداخت شهریه یا پیامک یاداوری برای پرداخت اقساط و سایر پیامک‌های یاداوری به صورت خودکار ارسال شود.

نمونه متن پیامک برای یاداوری نوبت

1- سالن‌های آرایش، یادآوری نوبت آرایشگاه

فردا ساعت 10:30 نزد “نام آرایشگاه/نام آرایشگر”برای کوتاهی مو نوبت دارید. در صورت وجود هر گونه سوأل لطفا با شماره “شماره تماس” تماس بگیرید.

2- دندان پزشکان، یاداوری نوبت مطب دکتر و درمانگاه
نوبت دندانپزشکی شما نزد دکتر “نام پزشک” برای ساعت “ساعت مورد نظر” روز “تاریخ مورد نظر” تنظیم شده است. “شماره تماس”

3- بانک‌ها، یاداوری زمان جلسات و پرداخت وام و…
شما در ساعت “ساعت مورد نظر” روز “تاریخ مورد نظر” در بانک مورد اعتماد خود “نام بانک” نوبت دارید. مدیر حساب شما “نام مدیر حساب” و شماره تلفن ایشان “شماره تماس” است.

4- مراکز زیبایی و ماساژ
“نام مشتری” عزیز، نوبت ماساژ تایلندی شما امروز ساعت 5 بعد از ظهر است. لطفا 10 دقیقه زودتر در سالن ماساژ تایلندی حاضر شوید.

5- نمایندگان املاک حقیقی
“نام مسئول” از سازمان املاک “نام املاک” پنجشنبه ساعت 2 بعد از ظهر ملک را به شما نشان می‌دهد. لطفا در صورت نیاز به تغییر زمان با این شماره “شماره تماس” تماس بگیرید.

6- سازمان‌های کاریابی
شما به مصاحبه با “نام شرکت” دعوت شده‌اید. جلسه مصاحبه شما ساعت 10 صبح همین چهارشنبه در “آدرس محل مصاحبه” برگزار می‌شود. لطفا در صورت بروز مشکل با این شماره “شماره تماس” تماس بگیرید. “نام مسئول” از واحد منابع انسانی “نام شرکت”

متن پیامک اطلاع رسانی و هشدارهای پیامکی

1- اطلاعیه های رسید بانکی
آقای “نام مشتری”، کارت اعتباری “نام کارت اعتباری” شما حاضر است. برای دریافت آن به “آدرس مورد نظر” مراجعه فرمایید.

2- اطلاعیه های رسید مرسولات پستی
بسته “کد بسته” شما به اداره پست خیابان “نام خیابان” تحویل داده شده است. واحد تدارکات SLN شما.

3- یادآوری تحویل
“نام شرکت/فروشگاه” : تلویزیون شما ارسال شده است. زمان تقریبی تحویل: “تاریخ”، “ساعت”. اگر در این زمان در منزل حضور ندارید، لطفا با شماره “شماره تماس” تماس بگیرید یا به این پیام پاسخ دهید.

4- اخطار وضعیت حساب
حساب شما در حال پردازش است! توجه داشته باشید که ممکن است فرآیند واریز وجه به حساب شما تا 2 ساعت طول بیانجامد. “نام شرکت/بانک/مؤسسه”.

5- اخطار لغو
متأسفانه جلسه امروز شما به علت بیماری مربی لغو شده است. با کلیک بر روی این لینک میتوانید یک جلسه جدید رزرو کنید: “لینک رزرو وقت”. “نام باشگاه/مرکز زیبایی”.

متن پیامک های تاییدیه

1- یادآوری پرواز
فرآیند سوار شدن مسافران پرواز “شماره پرواز” از ساعت “ساعت مورد نظر” روز “تاریخ” آغاز میشود. پرواز خوبی داشته باشید، هواپیمایی “نام شرکت هواپیمایی”

2- تغییرات زمان پرواز
“نام مشتری” عزیز. پرواز “شماره پرواز” شما با 2 ساعت تأخیر انجام خواهد شد. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر “نام شرکت هواپیمایی” تماس بگیرید. بابت بروز هرگونه مشکل متأسفیم.

3- تأیید رزرو هتل
تأیید رزرو: “شماره/کد رزرو”. هتل “نام هتل”در تاریخ “تاریخ مورد نظر” منتظر پذیرایی از شماست. از سفارش شما متشکریم!

4- تأیید پرداخت
از خرید شما متشکرم. پرداخت شما برای آیتم شماره “کد محصول”دریافت شد. فروشگاه “نام فروشگاه”.

 

متن پیامک یادآوری های پرداخت

حتی در صورت مواجهه با پرداخت‌های تأخیری نیز باید از قوانین ارسال تیکت متنی کسب و کار تبعیت کنید. در ادامه چند نمونه از الگوهای مؤثر مطرح می‌شود:

1- یادآوری بیمه
بیمه “نوع بیمه “شما امروز به پایان رسیده است. لطفا برای تمدید/تغییر طرح مورد نظر خود فورا با ما تماس بگیرید. “شماره تماس”

2- یادآوری تاریخ سررسید وام

توجه: شما پرداخت آخرین قسط ماهیانه خود را فراموش کرده‌اید. لطفا با این شماره تماس بگیرید. “شماره تماس”: “نام بانک/مؤسسه”

3- یادآوری عدم بازپرداخت وام
پرداخت اقساط وام شما با تأخیر مواجه شده است. با ارائه 20٪ تخفیف در پرداخت تراز مالی به شما در بازپرداخت آن کمک خواهیم کرد. لطفا با این شماره “شماره تماس” تماس بگیرید.

4- یادآوری برنامه پرداخت
به رغم یادآوری چندباره، هنوز هم تراز وام شما قابل توجه است. لطفا برای پرداخت اقساط وام یا تغییر برنامه پرداخت با ما تماس بگیرید. “نام بانک/مؤسسه”.

5- یادآوری فاکتور پرداخت نشده
حساب فاکتور “شماره فاکتور”، مورخ “تاریخ” تاکنون پرداخت نشده است. لطفا فورا با شماره “شماره تماس” تماس بگیرید. “نام بانک/مؤسسه”

ارسال پیامک صورت حساب و فاکتور با سامانه پیامک

متن پیامک‌های بانکی

1- اطلاعات مربوط به موجودی
بانک “نام بانک” : موجودی فعلی شما “مبلغ موجودی” تومان است. برای اطلاعات بیشتر به سایت “آدرس سایت” مراجعه فرمایید.

2- هشدارهای مربوط به تراکنش ها
پرداخت شما به کتاب فروشی “نام فروشگاه” در تاریخ “تاریخ مورد نظر” به مبلغ “مبلغ مورد نظر” تومان انجام شد. موجودی فعلی حساب شما “مبلغ موجودی” تومان است.

3- هشدارهای تقلب
“نام بانک/مؤسسه”: اخیرا فعالیت های غیر معمولی با حساب شما انجام شده است. لطفا در اسرع وقت با ما تماس بگیرید.

4- هشدارهای مربوط به سپرده گذاری
شرکت “نام شرکت” مبلغ “مبلغ مورد نظر” تومان به حساب بانکی شما واریز کرده است. اطلاعات بیشتر در “آدرس اینترنتی مورد نظر”

متن پیامک نظرسنجی

نظرسنجی‌های پیامکی سریع‌ترین و ساده‌ترین روش برای پی بردن به طرز تفکر مشتریان، دانش آموزان و یا طرفداران در مورد نام تجاری شماست. انجام نظرسنجی پیامکی شامل 4 مرحله است:

• تنظیم نظرسنجی
• سفارشی سازی و آپلود نظرسنجی به صورت آنلاین
• تقاضا از مخاطبان خود برای حضور در نظرسنجی با ارسال یک پیامک و ارائه جزئیات در مورد نحوه شرکت در نظرسنجی
• تبلیغ نظرسنجی و تشویق مردم به شرکت در آن با ارسال پیامک پیگیری

1. به بازیگر مورد علاقه خود رای دهید! «نام و نام خانودگی» فرد را به “شماره مورد نظر” پیامک کنید.

قالب‌های رقابت پیامکی

1- برای برنده شدن جایزه گذراندن تعطیلات در مقصد رویایی خود، عبارت «مقصد تعطیلات من» را به شماره “شماره مورد نظر” پیامک کنید. اسامی برندگان همین جمعه در “سایت/کانال/ …” اعلام می‌شود.

2. مقصد تعطیلات مورد علاقه مردم ایران برای گذراندن تعطیلات کجاست؟ «نام مقصد مورد نظر خود» را به شماره “شماره مورد نظر” پیامک کنید و یک سفر رویایی برای گذراندن تعطیلات برنده شوید!

متن پیامک ارتباطات سازمانی کارکنان

دلایل متعددی برای برقراری ارتباط پیامکی با کارکنان وجود دارد که از آن میان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
ساده سازی مراحل و روند کاری بین کارکنان، اطلاع‌رسانی به کارمندان در موارد اضطراری و یا تبریک مناسبت‌ها یا ارسال متن پیامک تبریک تولد رسمی به آن‌ها.

هنگام ارسال پیامک برای دو موقعیت اول، جانب اختصار را رعایت نموده و فقط اطلاعات ضروری را وارد کنید. در زیر به چند قالب پیامک اشاره شده که برای طرح اطلاعیه های کنفرانس، جلسات و درخواست های کارکنان قابل استفاده هستند:

1- اطلاعیه های کنفرانس و رویدادها
همایش “نام همایش” در تاریخ “تاریخ مورد نظر” برگزار میشود. تخفیف ویژه برای کارکنان شرکت. جهت خرید بلیط به این لینک مراجعه کنید “لینک خرید”
2- تبریک های مناسبتی
“نام فرد مورد نظر” عزیز، شرکت هواپیمایی “نام شرکت” سال نو را به شما تبریک میگوید و بهترین ها را برای شما آرزو دارد! به عنوان هدیه سال نو یک سفر هوایی رایگان به شما تعلق گرفت.

3- کوپن های تخفیف پیامکی
تولدت مبارک! با نشان دادن این پیامک به کافه “نام کافه” 30٪ از هزینه شام خود را تخفیف بگیرید! با احترام، “نام مدیر کافه”

4- تأخیر در برگزاری جلسه
“نام فرد مورد نظر” عزیز، جلسه بعدی هیئت مدیره به تاریخ “تاریخ مورد نظر” موکول شد.
5- درخواست پرسنل
آیا میتوانید شیفت شب امشب را به جای همکارتان حضور داشته باشید؟ اگر میتوانید، لطفا با شماره “شماره تماس” تماس بگیرید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000