پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » کاربرد سامانه پیامک در فرمانداری

کاربرد سامانه پیامک در فرمانداری

پنل اس ام اس برای فرمانداری
بازاریابی پیامکی (SMS Markting) ۲۱ تیر ۱۴۰۳

فرمانداری نیز مانند هر ارگان اداری دیگری برای دریافت رضایت کارمندان و مردم نیاز به ارتباطات و تعامل دارد. امروزه بیشتر ارگان‌ها و مراکز دولتی ازجمله فرمانداری برای ارتباط با مردم از سامانه پیامک فرمانداری استفاده می‌کنند. سامانه پیامک برای فرمانداری امکاناتی را فراهم می‌کند که باعث تسریع در پیشرفت کاری فرمانداری‌ها می‌شود. پنل اس ام اس فرمانداری در هزینه‌ها و وقت صرفه‌جویی کرده و در برقراری تعاملات و روابط کمک شایانی خواهدکرد.

از آنجایی که امروزه پیامک دسترس‌ترین روش ارتباطات است، سامانه پیامک ویژه فرمانداری این امکان را برای شما فراهم می‌کند که از طریق پیامک با مردم در ارتباط باشید. در ادامه کاربردهای سامانه پیامک برای فرمانداری را در ارتباط با مردم را بیان خواهیم کرد.

ارسال پیامک از طرف فرمانداری به مردم

سامانه پیامک فراز اس ام اس این قابلیت را دارد که در مناسبت‌های مختلف پیامک‌های انبوه تبریک و تسلیت به مردم ارسال کنید. همچنین می‌توانید برای دعوت مردم جهت حضور در مراسمات، پیامک‌های اطلاع‌رسانی به صورت انبوه ارسال کنید. از آنجایی که اکثریت افراد جامعه تلفن همراه دارند پس می‌توان این اطمینان را داد که روش ارسال پیامک انبوه در مقایسه با دیگر روش‌های اطلاع‌رسانی بازخورد مناسبتری خواهد داشت.

 

خط اختصاصی رایگان

سامانه پیامک فراز اس ام اس در کنار سایر امکانات، خط اختصاصی رایگان نیز به کاربران خود ارائه می‌دهد. با استفاده از خط اختصاصی رایگان شما می‌توانید از مردم بخواهید که پیشنهادات و انتقادات خود را به سامانه پیامک فرمانداری، ارسال کنند. از آنجایی که عموم مردم  امکان ارسال پیامک را دارند، با استفاده از این روش به راحتی می‌توانید با مردم در ارتباط باشید.

در سامانه پیامک فراز اس ام اس این امکان وجود دارد که به صورت خودکار بعد از دریافت پیامک از سمت مخاطب، پیامک با متن تعیین شده از طرف شما جهت تشکر به مخاطب ارسال شود.

 

سامانه پیامک فرمانداری

 

برگزاری نظرسنجی و مسابقه

همه افراد از اینکه در تصمیم گیری‌های شهر خود سهیم باشند حس خوبی خواهند داشت. شاید در نگاه اول کار آسانی نباشد که بتوان نظر مردم را جویا شد و میزان رضایت و یا عدم رضایت مردم را در مورد مسائل مربوط به شهر بررسی و تحلیل کرد. اما این کار با استفاده از سامانه پیامک فراز اس ام اس به آسانی اتفاق می‌افتد. در پنل اس ام اس ویژه فرمانداری، قابلیت برگزاری نظرسنجی و مسابقه وجود دارد.

با استفاده ازقابلیت نظرسنجی پنل اس ام اس می‌توان موضوعی را به نظرسنجی گذاشت و از مردم تقاضا کرد که در نظرسنجی شرکت کنند. از آنجایی که شرکت در نظرسنجی با استفاده از ارسال پیامک  هزینه‌ای برای مردم نخواهد داشت مطمعنا با استقبال خوبی روبرو خواهد شد و اینکه مردم احساس می‌کنند که به نظر آنها اهمیت داده شده است، نقطه عطفی برای فرمانداری خواهد بود.

ارسال پیامک صوتی

از آنجایی که فرمانداری ارگانی معتبر و شناخته شده در بین افراد جامعه است، این امکان در پنل اس ام اس فراز اس ام اس وجود دارد که از طریق ارسال پیامک صوتی با مردم در ارتباط باشید. با توجه به اینکه ارسال پیامک صوتی نسبت به پیامک متنی کمتر استفاده می شود، بیشتر ارگان های دولتی ترجیح می‌دهند که از ارسال پیامک صوتی استفاده کنند تا در ذهن افراد جامعه ماندگاری بیشتر داشته باشند.

 

تا اینجا مواردی از کاربرد سامانه پیامک برای ارتباط بین افراد جامعه و فرمانداری را بررسی کردیم. در ادامه به مزایای پنل اس ام اس برای ارتباط بین کارمندان فرمانداری خواهیم پرداخت.

ایجاد دفترچه تلفن

در پنل اس ام اس فرمانداری این امکان وجود دارد که شماره‌های کارمندان مربوط به هر بخش را به صورت جداگانه در دفترچه تلفن سامانه پیامک مختلف ذخیره کنید و هر زمان که نیاز بود فقط به دفترچه تلفن مورد نظر پیامک ارسال کنید. با استفاده از این قابلیت در هزینه و وقت صرفه‌جویی کرده و فقط به کارمندانی که مد نظر شما هستند پیامک ارسال می‌شود.

خط خدماتی رایگان

از آنجایی که معمولا پیامک‌هایی که فرمانداری‌ها ارسال می‌کنند جنبه اطلاع رسانی دارد و لازم است که حتما به دست مخاطب برسد و ممکن است بعضی از افراد پیامک‌های تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌باشند با استفاده از خط خدماتی رایگانی که سامانه پیامک فراز اس ام اس در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، می‌توانید پیامک های اطلاع رسانی خود را حتی به کسانی که پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند ارسال کنید.

تبریک تولد

در سامانه پیامک فراز اس ام اس می‌توانید با جمع آوری تاریخ تولد کارمندان در روز تولد آن‌ها پیامک تبریک تولد ارسال کنید. همچنین می‌توانید از امکان ارسال پیامک در آینده برای ارسال پیامک‌ها در زمان مشخص شده استفاده کنید. در این نوع ارسال تاریخ و ساعت پیامک خود را تنظیم کرده و در زمان مشخص شده پیامک به صورت خودکار ارسال می‌شود.

تا اینجا کاربردهای مهم سامانه پیامک برای فرمانداری را به طور کامل بررسی کردیم. در ادامه موارد دیگری از کاربر پنل اس ام اس برای فرمانداری را به صورت تیتروار شرح خواهیم داد.

  • ایجاد هماهنگی اداری بین اعضاء فرمانداری
  •  اطلاع رسانی جلسات کاری به همکاران فرمانداری
  •  اطلاع رسانی اخبار مربوط به فرمانداری به اعضا
  •  ارسال پیامهای تبریک و تسلیت به اعضاء و همکاران
  •  اطلاع رسانی در مواقع ضروری (جلسات فوق العاده،شرایط غیر مترقبه و . . .)
  •  هماهنگی با شوراها در زمینه امورساماندهی و مساعدت از طریق سامانه پیام کوتاه
  •  ایجاد ارتباط بین مردم و مسئولین از طریق ارسال پیام کوتاه

نتیجه گیری:

با توجه به مطالب گفته‌شده در این مقاله به ضرورت سامانه پیامک برای فرمانداری‌ها پی خواهیم برد. می‌توان گفت امروزه فرمانداری‌ها برای صرفه‌جوبی در وقت و هزینه‌های خود از سامانه پیامک برای ارتباطات استفاده می‌کنند اما این که پنل اس ام اس انتخاب شده برای فرمانداری امکانات مورد نیاز را داشته باشد مسئله مهمی است.

با توجه به اینکه برای استفاده مادام العمر از سامانه پیامک پشتیبانی یکی از موارد مورد نیاز است باید در هنگام خرید پنل پیامک برای فرمانداری که یک ارگان دولتی می باشد به این موضوع نیز دقت کرد.

 

پیشنهاد ما به شما برای تهیه پنل اس ام اس برای فرمانداری، سامانه پیامک فراز اس ام اس می باشد، زیرا:

 

  • سامانه پیامک فراز اس ام اس با ایجاد امکانات پیشرفته پاسخگوی نیاز ارگان های دولتی می‌باشد. همچنین با پشتیبانی 24 ساعته به صورت تلفنی و ارسال تیکت جوابگوی سوالات کاربران می باشد.
  • با توجه به اینکه برای خرید پنل اس ام اس برای فرمانداری نیاز به فاکتور می‌باشد، سامانه پیامک فراز اس ام اس بعد از تهیه پنل فاکتور مهر دار ارائه می‌کند
  • سامانه پیامک فراز اس ام اس با ارائه ویدیوهای آموزشی کار با پنل اس ام اس در وقت شما صرفه جویی می‌کند.

 

و اما پیشنهاد ویژه:

 

[su_note note_color=”#ecffe1″]

پنل اس ام اس فراز اس ام اس برای تهیه پنل اس ام اس ویژه فرمانداری ها 20 درصد تخفیف در نظر گرفته است.

کد تخفیف: farmandari

[/su_note]

5/5 - (3 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000