پنل اس ام اس » افزایش فروش و جذب مشتری » کاربرد سامانه پیامکی برای دفاتر بیمه

کاربرد سامانه پیامکی برای دفاتر بیمه

استفاده زا سامانه پیامک برای دفاتر بیمه
افزایش فروش و جذب مشتری ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

سامانه پیامکی امروزه کاربردهای فراوانی دارد و از جمله کاربردهای سامانه پیامکی استفاده دفاتر بیمه از پنل اس ام اس است. دفاتر بیمه از پنل اس ام اس می‌توانند استفاده‌های متعددی داشته باشند که در این مقاله ما قصد داریم امکانات و کاربردهای پنل اس ام اس برای دفاتر بیمه را توضیح دهیم. فراز اس‌ام‌اس به عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پنل پیامکی با در نظر گرفتن تمامی نیازهای شرکت‌های بیمه یک پیشنهاد ویژه ای برای شما در نظر گرفته است. با ما تا پایان مقاله همراه باشید.

 

کاربرد پنل اس ام اس برای دفاتر بیمه

یکی از کاربردهای سامانه ارسال پیامک در دفاتر بیمه ارسال پیامک یاداوری اقساط برای مشتریان است که با استفاده از سامانه پیامکی می توانید به صورت خودکار پیامک یاداوری سررسید اقساط را به مشتریان خودتان ارسال کنید. در ویدیو زیر می توانید شیوه انجام این کار را ببینید.

شما برای تبلیغات و بازاریابی و فروش بیمه می‌توانید یک خط اختصاصی خریداری کنید و با استفاده از خط اختصاصی پیامک ارسال کنید و از مخاطب بخواهید که اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارد در پاسخ به همین شماره پیامکی عدد۱ را ارسال کند. در این حالت شماره افرادی که عدد۱ را ارسال کرده‌اند در بخش پیامک دریافتی سامانه پیامکی به شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید برای بازاریابی و فروش بیمه تماس با این شماره‌ها تماس بگیرید.

برای اینکه سایر کاربردهای پنل اس ام اس برای بیمه مطلع شوید ادامه مقاله را از دست ندهید.
ارسال اس ام اس تبلیغاتی برای شرکت بیمه

کاربرد سامانه پیام کوتاه ویژه شرکت های بیمه

خیلی از افراد به دلیل مشغله‌های روزانه زیادی که دارند ممکن است تاریخ‌هایی مانند اتمام بیمه نامه‌های خود را فراموش کنند. شما می‌توانید با تنظیم ارسال پیامک خودکار در تاریخ مشخص و قبل از اتمام بیمه نامه مشتری، پیامکی حاوی اطلاع رسانی اتمام بیمه و طرح‌های ویژه جهت تمدید مجدد بیمه نامه را ارسال کنید. از آنجایی که پیامک شما اطلاع رسانی می‌باشد حتی افرادی که پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند نیز پیامک شما را دریافت می‌کنند.

بیمه گذار محترم جناب آقای محمدی: تاریخ اتمام بیمه نامه خودرو شما 20 فروردین می باشد. لطفا جهت تمدید بیمه نامه اقدام کنید.

بیمه ایران نمایندگی امیری

 

 •   اعلام خودکار سررسید بیمه مشتری با ارسال یک اس ام اس

در واقع شما می‌توانید به صورت اتوماتیک و خودکار چند روز قبل از سررسید بیمه مشتری از طریق ارسال پیامک خدماتی به مشتری اطلاع رسانی کنید.

جناب آقای محمدی ضمن تبریک سال نو زمان سررسید پرداخت بیمه نامه خودرو شما 20 فروردین می باشد.

بیمه ایران نمایندگی امیری

 

 •  ارسال پیام تبریک به مناسبت‌های خاص به مشتریان

با استفاده از سامانه پیامک شما می‌توانید در مناسب‌های مختلف به مشتریان خود  پیامک تبریک و تسلیت ارسال کنید و با اینکار نام نماندگی بیمه خود را در ذهن مخاطب ماندگار کنید.

جناب آقای محمدی بیمه ایران (نمایندگی امیری) اعیاد شعبانیه را به شما تبریک عرض می‌کند.

 

 •  اطلاع رسانی به مشتریان و متقاضیان در مورد خدمات جدید بیمه‌ای

یکی دیگر از قابلیت‌های سامانه پیامکی که مورد استفاده شرکت‌های بیمه قرار می‌گیرد این است که زمانی که خدمات جدیدی اضافه می‌کنید می‌توانید با استفاده از ارسال پیامک تبیلغاتی این موضوع را به مشتریان خود و حتی در بازه وسیع تر افراد یک شهر اطلاع رسانی کنید.

ضمن عرض سلام بیمه آتش سوزی و بیمه بدنه نیز به خدماتی بیمه ایران (نمایندگی امیری) اضافه شد.

 

 •   ارتباط دو طرفه با مشتری و دریافت پیشنهادات و نظرات مشتری

در سامانه پیامک فراز اس ام اس خط اختصاصی رایگان به شما داده می‌شود تا بتوانید ارتباط دو طرفه ای با مشتریان خود داشته باشید و از آن‌ها بخواهید که به پیامک شما پاسخ دهند.

ضمن تبریک سال نو لطفا نظرات و پیشنهادات خود را جهت بهبود خدمات بیمه ارسال کنید.

بیمه ایران نمایندگی امیری

 

 •  آگاهی مشتریان از وضعیت بیمه خود در هر لحظه از شبانه روز فقط با ارسال یک اس ام اس

بیمه گذار محترم آقای محمدی بیمه نامه شما تمدید گردید.

بیمه ایران نمایندگی امیری

 

اگر برای ارسال پیامک‌های خود از نرم افزار و یا CRM خاصی استفاده می‌کنید این امکان وجود دارد که در هر زمان از شبانه روز بتوانید پیامک‌های اطلاع رسانی خود را ارسال کنید.

 •  برگزاری نظرسنجی ومسابقات

با استفاده از خط اختصاصی می‌توانید نظرسنجی و مسابقه برگزار کنید و با استفاده از این ویژگی‌های سامانه پیامکی از سایر رقبا خود در حوزه خدمات بیمه پیشی بگیرید.

از دیگر کاربردهای سامانه پیامک برای دفتر بیمه به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

ارسال اس ام اس تبلیغاتی برای نمایندگی بیمه

استفاده پنل اس ام اس برای دفتر بیمه تنها به ارتباط با مشتری خلاصه نمی‌شود بلکه شما می‌توانید با استفاده از انواع روش های ارسال پیامک تبلیغاتی در سطح شهر و استان مورد نظر خود پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. روش‌های ارسال پیامک تبلیغاتی متفاوت می‌باشد که در ادامه مواردی که برای یک شرکت بیمه کاربردی می باشد را به صورت تیتروار عنوان می‌کنیم:

 • ارسال پیامک به تفکیک شهر
 • ارسال پیامک به تفکیک کدپستی
 • ارسال پیامک از روی نقشه
 • ارسال پیامک BTS
 • ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت (جهت جذب نیرو)
 • ارسال پیامک به تفکیک مشاغل (معرفی بیمه های مرتبط با اصناف)
 • ارسال پیامک تبلیغایت به فایل اکسل

همچنین شما می‌توانید با استفاده از سامانه پیامک در مناسبت‌های مختلفی مانند تاریخ تولد به کارمندان و همکاران خود پیامک تبریک با استفاده از خط خدماتی ارسال کنید.

با توجه به نیاز شرکت‌های بیمه سامانه پیام کوتاه فراز اس ام اس، پنل اس ام اس بیمه شرکتی را به شما پیشنهاد می‌کند که تمامی امکانات مورد نیاز یک دفتر نمایندگی بیمه را دارا می‌باشد و خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته را در اختیار شما قرار می‌دهد تا پیامک های اطلاع رسانی خود را حتی به خطوط بلک لیست نیز ارسال کنید.

شما می‌توانید در زمان خرید پنل اس ام اس شرکتی با وارد کردن کد تخفیف Insurance  از 20 درصد تخفیف ویژه شرکت های بیمه بهره مند شوید.

 

1.9/5 - (28 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000