پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » بهترین روش تبلیغ اپلیکیشن

بهترین روش تبلیغ اپلیکیشن

بهترین روش برای تبلیغ اپلیکیشن
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

در این مقاله می خواهیم دریاره بهترین روش های تبلیغ اپلیکیشن صحبت کنیم، از آنجایی که نرخ روزانه تولید اپلیکیشن بسیار بالا رفته است دیده شدن اپلیکیشن و متقاعد سازی کاربر به نصب اپلیکیشن بسیار سخت شده است.

طبیعی است که همه ما بعد از صرف کلی وقت و هزینه برای ساخت اپلیکیشن دوست داریم که کاربران زیادی اپلیکیشن ما را نصب کنند به همین دلیل برای اینکه نصب های بیشتری برای اپلیکیشن داشته باشیم می بایست تبلیغات برای اپلیکیشن را شروع کنیم.

مهم نیست که از یک اپلیکیشن ساز برای ووکامرس استفاده کرده اید یا به صورت اختصاصی اپلیکیشن برای شما نوشته شده است (مانند نرم افزاز اندروید ارسال پیامک سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس)، برای اینکه کاربران بیشتری از اپلیکیشن شما استفاده کنند می بایست برای اپ خود تبلیغ کنید.

از چه روش هایی برای تبلیغ اپلیکیشن استفاده کنیم

بهترین روش های تبلیغات اپلیکیشن

در ادامه چند روش برای تبلیغات اپلیکیشن ارائه می شود و سپس به توضیح بیشتر در مورد هر یک از این روش ها می پردازیم.

  • تبلیغ اپلیکیشن در گوگل پلی از طریق google ads
  • تبلیغ اپلیکیشن در کافه بازار از طریق تبلیغات عدد
  • تبلیغ اپلیکشین در کافه بازاز از طریق تپسل
  • تبلیغ اپلیکیشن از طریق ساخت مقاله های نقد و بررسی
  • تبلیغ اپلیکیشن از طریق وب سایت خودتان
  • تبلیغ اپلیکیشن از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی

 

تبلیغ اپلیکیشن در گوگل پلی از طریق google ads

شما می توانید از طریق شبکه تبلیغاتی گوگل کاربران جدیدی برای برای اپلیکیشن خود جذب نمایید برای این کار می بایست از طریق اکانت google ads اقدامات مورد نظرتان را انجام دهید.

تبلیغ اپلیکیشن در کافه بازار از طریق تبلیغات عدد

عدد سیستم تبلیغاتی کافه بازار برای تبلیغات درون برنامه ای است که شما می توانید در سایر اپلیکیشن ها تبلیغات داشته باشید، هنگام استفاده از این روش تبلیغاتی می بایست به نوع اپلیکیشن دقت نمایید زیرا گاهی تبلیغات شما در بازی ها نمایش داده می شود اما مثلا برای کار شما افرادی که بازی می کنند مشتریان بالقوه خوبی نیستند!

تبلیغ اپلیکشین در کافه بازار از طریق تپسل

احتمالا هنگام جستجو در کافه بازار مشاهده کرده اید که کنار بعضی از اپلکیشن ها عبارت آگهی نوشته می شود، تبلیغات در جستجو کافه بازار از طریق سیستم تپسل انجام می شود، شما می توانید کلمه های کلیدی که احساس می کنید می تواند برای شما سوداور باشد در تپسل مشخص کنید تا هنگام جستجو آن کلمه کلیدی، اپلیکیشن شما نمایش داده شود.

تبلیغ اپلیکیشن از طریق ساخت مقاله های نقد و بررسی

سایت های بسیار زیادی مانند app review هستند که اپلیکیشن ها را نقد و بررسی می کنند و حتی برای اپ شما ویدیو می سازند، می توانید با پرداخت هزینه و ساخت مقاله های نقد و بررسی اپلکیشن خود را محبوب نمایید.

 

تبلیغ اپلیکیشن از طریق وب سایت خودتان

یکی از بهترین راه های جذب کاربر برای اپلیکیشن تبلیغ اپ در سایت خودتان است زیرا افرادی که در سایت شما هستند و به خدمات شما نیاز دارند قطعا اپلکیشن شما نیز می تواند برای آنها مفید باشد و نیاز کاربران را برطرف و کند و از سوی دیگر برای شما سوداوری ایجاد کند، بنابراین سایت خودتان را به عنوان یک منبع قدرتمند بازاریابی برای اپلیکیشن دست کم نگیرید.

تبلیغ اپ با ارسال پیامک انبوه

تبلیغ اپلیکیشن از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی

آمار و ارقام نشان می دهد نرخ دیده شدن پیامک های تبلیغاتی بسیار بالا است و طبق آمار 98% پیامک های تبلیغاتی 10 دقیقه کمتر از دریافت مشاهده می شود و این رقم بسیار شگفت انگیز است.

یکی از مزایای استفاده از پیامک تبلیغاتی هزینه اندک و مقرون به صرفه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی است. همچنین شما می‌توانید با استفاده از سامانه پیامکی لینک مستقیم دانلود اپلیکیشن خود را به مخاطبان ارسال کنید که در مقاله‌ی ارسال لینک دانلود اپلیکیشن با استفاده از پاسخگوی خودکار می توانید به صورت مفصل در این مورد مطالعه کنید.

همچنین شما با استفاده از سامانه پیام کوتاه می توانید فقط به افراد یک منطقه خاص و با بر اساس پیش شماره (برای مثال کد 1 تهران) پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

نتیجه گیری

در این مقاله چندین روش برای تبلیغات اپلیکیشن معرفی شد، از شما میخواهیم اگر از این روش های تبلیغاتی استفاده کردید و نتیجه گرفتید لطفا نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید و اگر از روش های دیگری برای تبلیغات استفاده می کنید که مفید است، برای افزایش سطح ارتقا دانش عمومی آن روش را با کاربران فراز اس‌ام‌اس به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000