خرید پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » نحوه دایورت پیامک

نحوه دایورت پیامک

ویژگی‌های ارسال پیامک اینترنتی
مقالات فراز اس‌ام‌اس بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

یکی از قابلیت‌های سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس دریافت پیامک می‌باشد، که شما می‌توانید با خرید یک خط اختصاصی با مخاطبین خود تعامل داشته باشید، پیامک های ارسال شده در خط اختصاصی شما در سامانه پیامک قابل مشاهده است اما اگر چک کردن دائمی سامانه پیامک برای شما دشوار است می‌توانید از قابلیت دایورت پیامک ( SMS Forwarder) استفاده کنید و تا سامانه پیام کوتاه تمامی پیامک‌های ارسال شده به خط اختصاصی شما را به شماره موبایل شما منتقل کند. در این حالت دیگر نیازی نیست شما دائما سامانه پیامک را بررسی کنید زیر اگر پیامکی به خط اختصاصی شما ارسال شود، نرم افزار سامانه پیامک آن پیامک را برای شماره موبایل شما ارسال می‌کند.

اگر هم از آن دسته افراد هستید که دائما ایمیل خود را چک می‌کنید، می‌توانید از دایورت پیامک به ایمیل استفاده کنید تا پیامک‌های دریافتی خط اختصاصی به ایمیل شما ارسال شود و پیامک دریافتی را در ایمیل خود داشته باشید.

همچنین سامانه پیام کوتاه فراز اس‌‌ام‌اس قابلیت انتقال پیامک دریافتی به url اختصاصی شما را دارد که این قابلیت برای انتقال پیامک به crm برای تحلیل رضایت مشتری و نظرات مشتری بسیار اهمیت دارد و سامانه پیامک فراز اس ام اس قابلیت انتقال پیامک به انواع crm مانند ویتایگر، فارسیکام، پیام گستر و … را دارد و پیشنهاد می کنیم صفحه اتصال سامانه پیام کوتاه به CRM پیام گستر را مشاهده نمایید.

برای استفاده از سرویس انتقال پیامک بعد از خرید پنل اس ام اس از منو سمت راست > خدمات هوشمند > انتقال دهنده را انتخاب نمایید، در این قسمت می توانید نوع دریافت پیامک را مشخص کنید.

 

انتقال پیامک به موبایل

 

 

دایورت پیامک به شماره موبایل و ایمیل-min

راهنمای انتقال پیامک به url

  • ارسالی ها به: در این قسمت شما خط اختصاصی مورد نظرتان را که قصد دارید پیامک های ارسالی آن خط برایتان ایمیل یا پیامک شود را انتخاب نمایید.
  • ایمیل: اگر می‌خواهید پیامک های ارسال شده به پنل پیامک به ایمیل شما ارسال شود، باید در این قسمت ایمیل خود را وارد کنید.
  • URL: اگر می‌خواهید پیامک های دریافتی به آدرس سایت شما ارجاع داده شود، در این  قسمت می‌توانید آدرس سایت خود را وارد کنید.
  • شماره موبایل: اگر بخواهید پیامک های دریافتی پنل تان به موبایل تان ارسال شود، باید در این قسمت شماره موبایل خود را وارد کنید.
  • پیام های رسیده: همانطور که از گزینه های آن مشخص است، اگر می‌خواهید پیامک های ارسالی در پنل تان ذخیره شود می‌توانید از این قسمت تعیین کنید.
  • ارسال از: در این قسمت خطی را که می‌خواهید از طریق آن به شماره موبایل شما پیامک ارسال شود را انتخاب نمایید.

 

توجه داشته باشید در صورتی که سرور crm شما در محل شرکت خودتان است برای انتقال پیامک دریافتی به crm حتما می بایست برای اینترنت شرکت ip استاتیک داشته باشید تا مقصد ارسال اطلاعات مشخص باشد.

در صورتی که در پیاده سازی و انتقال پیامک به سرور اختصاصی شما مشکلی وجود داشت از طریق تیکت پشتیبانی اعلام نمایید تا همکاران ما مشکل را برای شما برطرف نمایند.

 

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید پنل پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می‌توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 71333036-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036