پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » نحوه دایورت پیامک (SMS Forwarder)

نحوه دایورت پیامک (SMS Forwarder)

ویژگی‌های ارسال پیامک اینترنتی
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

دایورت پیامک چگونه انجام می‌گیرد؟ آیا باید از برنامه دایورت پیامک استفاده کرد؟ کد دایورت اس ام اس بدون نرم افزار چیست؟ دایورت پیامک به شما این امکان را می‌دهد که پیامک‌های دریافت شده در یک خط خاص را به خط دیگری منتقل کنید. این روش در زمانی که یک خط شما در دسترس قرار ندارد یا از یک خط اصلی برای پاسخگویی به پیامک‌ها استفاده می‌کنید، بسیار کارآمد خواهد بود. علاوه بر خط های معمولی، دایورت پیامک یکی از ویژگی‌های سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس است که کار را برای کاربران بسیار ساده‌تر می‌کند. در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر با دایورت پیامک آشنا شویم.

دایورت پیامک در سامانه فراز اس ام اس

یکی از قابلیت‌های سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس دریافت پیامک می‌باشد، که شما می‌توانید با خرید یک خط اختصاصی با مخاطبین خود تعامل داشته باشید، پیامک‌های ارسال شده در خط اختصاصی شما در سامانه پیامک قابل مشاهده است اما اگر چک کردن دائمی سامانه پیامک برای شما دشوار است می‌توانید از قابلیت دایورت پیامک (SMS Forwarder) استفاده کنید و تا پنل پیامک تمامی پیامک‌های ارسال شده به خط اختصاصی شما را به شماره موبایل شما منتقل کند. روش‌های مختلفی برای دایورت پیامک در سامانه فراز اس‌ام‌اس وجود دارد:

استفاده از برنامه اپلکیشن ارسال و دریافت پیامک

در این حالت دیگر نیازی نیست شما دائما پنل پیامک را بررسی کنید زیر اگر پیامکی به خط اختصاصی شما ارسال شود، می‌توانید آن را در اپلیکیشن مشاهده نمایید و هچنین از طریق اپلیکیشن ارسال پیامک برای شما نوتیف ارسال می‌شود.

انتقال پیامک دریافتی به موبایل و دایورت پیامک از سامانه به موبایل و اپلیکیشن

اگر هم از آن دسته افراد هستید که دائما ایمیل خود را چک می‌کنید، می‌توانید از دایورت پیامک به ایمیل استفاده کنید تا پیامک‌های دریافتی خط اختصاصی به ایمیل شما ارسال شود و پیامک دریافتی را در ایمیل خود داشته باشید.

انتقال پیامک به آدرس اینترنتی

همچنین سامانه پیام کوتاه فراز اس‌‌ام‌اس قابلیت انتقال پیامک دریافتی به url اختصاصی شما را دارد که این قابلیت برای انتقال پیامک به crm برای تحلیل رضایت مشتری و نظرات مشتری بسیار اهمیت دارد و سامانه پیامک فراز اس ام اس قابلیت انتقال پیامک به انواع crm مانند ویتایگر، فارسیکام، پیام گستر و … را دارد. پیشنهاد می‌کنیم صفحه اتصال سامانه پیام کوتاه به CRM پیام گستر را مشاهده نمایید.

چگونه از سرویس انتقال پیامک استفاده کنیم؟

برای استفاده از سرویس انتقال پیامک بعد از خرید پنل اس ام اس از منو سمت راست > خدمات هوشمند > انتقال دهنده را انتخاب نمایید، در این قسمت می‌توانید نوع دریافت پیامک را مشخص کنید.

دایورت پیامک و انقال دهنده پیامک انتفال دهنده پیامکیfarazsms

راهنمای انتقال پیامک به url

 • ارسالی‌ها بهدر این قسمت شما خط اختصاصی مورد نظرتان را که قصد دارید پیامک های ارسالی آن خط برایتان ایمیل یا پیامک شود را انتخاب نمایید.
 • ایمیلاگر می‌خواهید پیامک‌های ارسال شده به پنل پیامک به ایمیل شما ارسال شود، باید در این قسمت ایمیل خود را وارد کنید.
 • URL: اگر می‌خواهید پیامک های دریافتی به آدرس سایت شما ارجاع داده شود، در این  قسمت می‌توانید آدرس سایت خود را وارد کنید.
 • شماره موبایلاگر بخواهید پیامک‌های دریافتی پنل پیامکی به موبایل تان ارسال شود، باید در این قسمت شماره موبایل خود را وارد کنید.
 • پیام های رسیدههمانطور که از گزینه های آن مشخص است، اگر می‌خواهید پیامک‌های ارسالی در پنل پیامکی شما ذخیره شود می‌توانید از این قسمت تعیین کنید.
 • ارسال ازدر این قسمت خطی را که می‌خواهید از طریق آن به شماره موبایل شما پیامک ارسال شود را انتخاب نمایید.

 

توجه داشته باشید در صورتی که سرور crm شما در محل شرکت خودتان است برای انتقال پیامک دریافتی به crm حتما می‌بایست برای اینترنت شرکت ip استاتیک داشته باشید تا مقصد ارسال اطلاعات مشخص باشد. پیشنهاد می‌کنیم صفحه اتصال سامانه پیام کوتاه به CRM پیام گستر را مشاهده نمایید.

در صورتی که در پیاده سازی و انتقال پیامک به سرور اختصاصی شما مشکلی وجود داشت از طریق تیکت پشتیبانی اعلام نمایید تا همکاران ما مشکل را برای شما برطرف نمایند.

کد دایورت پیامک همراه اول و ایرانسل، کد دایورت اس ام اس بدون نرم افزار

بر خلاف امکان دایورت تماس ها از طریق کد معروف *21*، کد مشخصی برای دایورت پیامک همراه اول و ایرانسل وجود ندارد. بنابراین به جای اینکه به دبنال کد دستوری انتقال پیامک همراه اول و کد دایورت پیامک خطر ایرانسل باشید، باید یک برنامه دایورت پیامک مناسب انتخاب کنید.

برنامه دایورت پیامک، دایورت پیامک مخفی و انتقال پیامک به خط دیگر

یکی از گزینه‌های دیگر برای انتقال پیامک همراه اول و ایرانسل به خط دیگر استفاده از نرم افزار هایی مانند sms forwarder است که قابلیت‌های فراوانی دارد. این نرم افزار دایورت پیامک، بلافاصله بعد از دریافت هر پیامک، یک نسخه از آن را به شماره تلفن مد نظر شما که می‌تواند خط همراه اول یا ایرانسل دیگری باشد منتقل کند. برای استفاده از این روش حتما باید خط اصلی در دسترس باشد. از امکانات این روش دایورت پیامک مخفی است که بدون اینکه کسی متوجه نصب این نرم افزار روی گوشی شود می‌توان از آن استفاده کرد و نسخه های دایورت شده پنهان می‌شوند.

فراز اس ام اس ارائه کننده کامل ترین پنل پیامکی در ایران

در این مقاله با نحوه دایورت پیامک در پنل پیامکی فراز اس‌ام‌اس آشنا شدیم. شما می‌توانید به راحتی و چند کلیک ساده تمامی پیامک‌های دریافتی خود را به خط اختصاصی خود انتقال دهید. برای انتقال پیامک بدون پنل پیامکی نیز راهی جز استفاده از برنامه دایورت پیامک نخواهید داشت زیرا کد دایورت اس ام اس بدون نرم افزار وجود ندارد. شما می توانید با استفاده از پنل فراز اس‌ام‌اس علاوه بر بهره‌مندی از ویژگی‌های فوق‌العاده همچون خرید پنل پیامکی کسب و کار خود را متحول کنید و با تبلیغات هوشمندانه در آمد زیادی کسب کنید.

 

3.6/5 - (28 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • جواد ممشلو
  25 اکتبر 2023 پاسخ دهید

  عالی

 • امینی
  3 دسامبر 2022 پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم شماری کسی دیگه ای رو خط خودم دایورت بشه باید چیکار کنم

  • سیدمحمود غفاری
   17 دسامبر 2022

   سلام
   امکان دایورت پیامک های موبایل دیگران به شماره شما وجود ندارد.

 • اعظم السادات نوراشرف الدین
  18 ژوئن 2022 پاسخ دهید

  من یک فضولی که ن کنترل میشه گفت میخوام انجام بدم . بدون اینکه متوجه بشه میخوام اس ارسالی و دریافتی از یه خطی به خط خودمم ارسال بشه . بدون اینکه متوجه بشه

  • راضیه احمدی
   27 جولای 2022

   منم دقیقا میخوام همین کارکنم شماجواب سوالتون روپیدانکردین؟

 • Avaa M9radi
  16 می 2022 پاسخ دهید

  دایورت پیامک خط همراه اول کسی بروی گوشی خودمان

 • عباس
  25 ژانویه 2022 پاسخ دهید

  سلام ببخشید میشه فقط یک شماررو دایورت کرد
  مثلا میخوام فقط شماره داداشم از رو گوشی بابام
  ب گوشی من دایورت شه؟ این کار شدنیه میش جواب بدین ممنون میشم؟!

 • اکبرزاده
  13 سپتامبر 2021 پاسخ دهید

  سلام روزبخیر
  من خارج از ایران هستم میخواستم اسمس دریافت کنم روی شماره همراه اولم اما متاسفانه نمیشه
  چیکار باید بکنم؟!

  • سیدمحمود غفاری
   22 سپتامبر 2021

   سلام
   در صورتی که شماره موبایل شما در ایران است و فعال است و موبایل شما روشن می‌باشد.
   می توانید یک سامانه پیامک خریداری کنید و تنظیم کنید که پیامک‌های دریافتی به سامانه پیامک فوروارد شود و سپس در سامانه پیامک بخش پیامک‌های دریافتی پیامک‌هایی که از موبایل شما دریافت شده است را مشاهده نمایید.
   با آرزوی بهترین‌ها برای شما…

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000