پنل اس ام اس » سامانه پیامک برای اصناف » ارسال پیامک از طریق نرم افزار خدمات آسانسور

ارسال پیامک از طریق نرم افزار خدمات آسانسور

پنل پیامک برای خدمات اسناسور
سامانه پیامک برای اصناف ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

آسانسورها یکی از تجهیزاتی هستند که نیاز به سرویس دوره‌ای دارند، خیلی اوقات مشتریان شما زمان مقرر برای انجام سرویس دوره‌ای را فراموش می‌کنند یا شاید هم با رقیبان شما تماس بگیرند. شما می توانید از نرم افزار مدیریت خدمات آسانسور استفاده کنید و نرم افزار مدیریت خدمات آسانسور را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید تا به صورت اتوماتیک برای مدیر ساختمان و مشتریان شما ارسال شود و اگر نگاه دقیقتری داشته باشیم هزینه یک پیامک به نسبت آورده مشتری بسیار ناچیز است بنابراین این ابزار قدرتمند می تواند در افزایش فروش به شما کمک کند.

شما با خرید سامانه پیامک و ارسال پیامک یاداوری می‌توانید بشدت درامدتان را افزایش دهید و دقت داشته باشید که نگهداری از مشتریان قدیمی و فروش به مشتریان قدیمی بسیار ساده و کم هزینه تر نسبت به جذب مشتری جدید است. بنابراین شما با تهیه نرم افزار خدمات اسانسور و وارد کردن اولین تاریخ سرویس آسانسور و اتصال نرم افزار به پیامک می توانید به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به نیروی انسانی پیامک اعلام سرویس دوره‌ای ارسال نمایید.

سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس خدماتی است بنابراین  شما می توانید ارسال پیامک به شماره های مسدود را نیز انجام دهید و به افرادی که پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند پیامک بفرستید و اگر از نرم افزار حسابداری نیز استفاده می کنید سامانه پیامک ما قابلیت اتصال به نرم افزارهای محبوب حسابداری را دارد که می توانید برای مشاهده لیست نرم افزارهای حسابداری، صفحه ارسال پیامک از طریق نرم افزار حسابداری را مطالعه نمایید.

 

لیست نرم افزارهای خدمات آسانسور سازگار با سامانه ارسال پیامک فراز اس ام اس

  •  نرم افزار حسابداری ویژه شرکت های آسانسور سازه حساب
  • نرم افزار حسابداری آسانسور کاوش
  • اتوماسیون ویژه شرکت های آسانسوری
  • نرم افزار خدمات اسانسور ترازنگار
  • حسابداری ساعد حساب (مخصوص آسانسور)
  • نرم افزار حسابداری آسانسور ارقام سیستم
  • نرم افزار راهکار مدیریت ارتباط با مشتریان شرکت های آسانسوری

 

برای خرید سامانه پیامک و اتصال به نرم افزار خدمات آسانسور همین الان با ما تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه
پنل اس ام اس رایگان فراز اس ام اس

پنل رایگان فراز اس ام اس را تست کنید!

شما می‌توانید با پرداخت 50 هزار تومان و خرید 50 هزار تومان شارژ اولیه پنل پیامکی فراز اس ام اس را به صورت رایگان داشته باشید، این اکانت به صورت دائمی برای شما است و می توانید برای ارسال انواع پیامک‌های تبلیغاتی از پنل پیامکی رایگان استفاده کنید. حتی پنل پیامک رایگان فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی را هم دارد!

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
ثبت نام پنل رایگان
021-74853