پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » ارسال پیامک انبوه در استان تهران

ارسال پیامک انبوه در استان تهران

پنل اس ام ام اس - ارسال پیامک انبوه
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳ مرداد ۱۴۰۳

 

 

تهران بزرگ‌ترین شهر و پایتخت کشور ایران است. این شهر همچنین مرکزاستان تهران وشهرستانهای تهران نیز می‌باشد. جمعیت آن ۸،۴۲۹،۸۰۷نفر است و هجدهمین شهر پرجمعیت دنیا محسوب می‌شود.

 

شیوه‌های ارسال پیامک انبوه در استان تهران

ارسال پیامک انبوه در تهران بر اساس کدپستی؛ در این روش ارسال پیامک به کدپستی مناطق مختلف در تهران میتوانید پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید

ارسال پیامک انبوه در تهران بر اساس پیش شماره و کد؛ در این روش ارسال پیامک میتوانید به پیش شماره های مختلف 0912 مانند کد 1 – کد 2 و… پیامک ارسال نمایید.

ارسال پیامک انبوه در تهران بر اساس دکل bts در تهران؛ در این روش ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران میتوانید به افرادی که از یک دکل مخابراتی سرویس میگیرند پیامک ارسال نمایید

ارسال پیامک انبوه در تهران بر اساس بانک مشاغل؛ در این روش میتوانید به بانک مشاغل تهران که توسط فراز اس ام اس جمع اوری شده است پیامک تبلیغاتی ارسال کنید

ارسال پیامک انبوه در تهران بر اساس محله؛ در این روش ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران میتوانید به شماره های موجود در یک محله پیامک تبلیغاتی بفرستید

ارسال پیامک انبوه در تهران بر اساس نقشه گوگل؛ در این روش ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران میتوانید از نقشه گوگل منطقه مورد نظر را انتخاب نمایید، سیستم تعداد شماره های ایرانسل و همراه اول موجود در منطقه را به شما نمایش میدهد و میتوانید به افراد موجود در این منطقه پیامک تبلغاتی ارسال نمایید.

 

 

 

[su_note note_color=”#e6fde0″]

در استان تهران قابلیت ارسال پیامک انبوه به خطوط دائمی و اعتباری همراه اول و ایرانسل شهرهای زیر  امکان پذیر است:

 

شهرستان دماوند ، شهرستان اسلامشهر ، شهرستان فیروزکوه ، شهرستان پردیس ، شهرستان ری ، شهرستان رباط‌کریم ، شهرستان شمیرانات ، شهرستان تهران ، شهرستان ورامین ، شهرستان پاکدشت ، شهرستان پیشوا ، شهرستان شهریار ، شهرستان ملارد ، شهرستان قدس ، شهرستان بهارستان ، شهرستان قرچک

 

لازم به ذکر است،بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل تمامی شهرهای فوق در سامانه موجود است و نیازی به ارسال شماره موبایل از جانب شما نمی‌باشد.

[/su_note]

 

تعرفه ارسال پیامک انبوه

تعداد پیامک (عدد)
تعرفه پیامک فارسی
تعرفه پیامک انگلیسی
از ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ ۱۱ (تومان) ۲۲ (تومان)
از ۳۰۰,۰۰۰ تا ۵۰۰,۰۰۰ ۹٫۹ (تومان) ۱۹٫۸ (تومان)
از ۵۰۰,۰۰۰ تا ۱,۰۰۰,۰۰۰ ۹٫۷ (تومان) ۱۹٫۴ (تومان)
از ۱,۰۰۰,۰۰۰ تا ۵,۰۰۰,۰۰۰ ۹٫۴ (تومان) ۱۹ (تومان)
از ۵,۰۰۰,۰۰۰ به بالا مذاکره مذاکره

 

 

 

چنانچه قصد ارسال پیامک به تعداد زیاد داشته باشید می توانید بدون خرید سیستم پیام کوتاه نیز پیامک های خود را ارسال کنید. در اینصورت به ازای هربار سفارش دستمزد ارسال نیز دریافت می گردد. پیشنهاد می گردد درصورتی که نیاز به ارسال دائم و مکرر دارید، با خرید پنل پیام کوتاه، خود شخصا نسبت به ارسال پیام کوتاه اقدام نمایید اما اگر تعداد ارسال های شما به دفعات نیست و مثلا یک یا چند بار بصورت محدود قصد ارسال پیام کوتاه دارید می توانید سفارش ارسال انبوه به شماره های مشخص خود بدهید.

 

 

نکات تعرفه ارسال انبوه:

 • تعرفه های فوق برای ارسال یک عدد پیامک (۷۰ کاراکتر برای پیامک فارسی و ۱۶۰ کاراکتر برای پیامک انگلیسی) می باشد.
 • در صورت طولانی بودن پیامک ارسالی تعرفه در تعداد پیامک ضرب خواهد شد.

 

 

انواع روش های ارسال انبوه

 

 • ارسال پیامک به شهر خاص

در این روش پیامک تبلیغاتی و انبوه شما در کمترین زمان ممکن و به صورت اینترنتی به شماره موبایل های دائمی یا اعتباری شهر مورد نظر شما ارسال می شود. همچنین پیامک تبلیغاتی شما تنها به شماره موبایلهای فعال (واگذار شده) شهر ارسال شده و گزارش کلی از پیامک های ارسالی و دریافتی برای شما در دسترس است. بانک جامع شماره‌های سراسر کشور در سامانه موجود است و نیازی به ارسال شماره موبایل از جانب شما نمی باشد.

 

 • ارسال پیامک منطقه ای

در این روش تبلیغاتی پیامک مشتری به شماره موبایل های یک منطقه خاص ارسال می شود. در این صورت مشتری تنها هزینه تبلیغات در منطقه ی مورد فعالیت خود را پرداخت خواهد کرد.

 

 

 • ارسال پیامک براساس  کدپستی

در این روش پیامک تبلیغی به لیستی از کدپستی های انتخابی مشتری ارسال می شود. همچنین می توان پیامک تبلیغی را برای کدپستی هایی با یک پیش شماره خاص ارسال کرد. افرادی این پیامک ها را دریافت می کنند که در زمان خرید سیم کارت آدرس کامل پستی خود را مشخص کرده اند.

 

 • ارسال پیامک به صاحبان مشاغل و اصناف

در این روش فراز اس ام اس پیامک تبلیغی مشتری را به لیست شماره موبایل های صاحبان مشاغل و اصناف مورد نظر وی ارسال می کند. بانک مشاغل و اصناف مورد استفاده در فراز اس ام اس از به روز ترین شماره ها استفاده کرده و قابلیت ارسال به تفکیک صنف، شهر و استان مورد نظر مشتری می باشد

 

 

 • ارسال پیامک به شماره فایل اکسل

در این روش در صورتی که لیستی از شماره موبایل هایی که در اکسل جمع‌آوری کرده‌اید، تمایل به ارسال پیامک دارید می‌توانید از این روش استفاده نمایید لازم به ذکر است،فایل اکسل را می‌توان از طریق ایمیل یا ارسال فایل در تلگرام، به دست همکاران ما برسانید.

 

 

 • ارسال پیامک تبلیغاتی و انبوه توسط سرویس فراز اس ام اس و از طریق شماره های ۸ رقمی رُند ۵۰۰۰ انجام می گیرد.
 • همچنین فراز اس ام اس ارسال انبوه و تبلیغاتی را برای تعداد ۱۰ هزار پیامک به بالا انجام می دهد.
 • تعرفه ارسال انبوه نسبت به تعداد درخواستی متغیر است که می توانید در بالا مشاهده نمایید.
 • فراز اس ام اس متعهد به ارسال پیامک به تعداد درخواستی مشتری بوده و مسئولیتی در قبال مسیر پیامک تا گوشی گیرنده ندارد.
 • بدلیل انجام تشریفات اداری و تست پیامک، درخواست خود را حداقل ۲۴ ساعت قبل از زمان مورد نظر، ارسال نمایید.

 

 

شیوه ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران

در تهران برای ارسال پیامک تبلیغاتی روش های گوناگونی در فراز اس ام اس وجود دارد

برای ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران میتوانید از بانک شماره های موجود در فراز اس ام اس استفاده نمایید

برای ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران میتوانید به تفکیک پیش شماره به کدهای مختلف پیامک ارسال نمایید

برای ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران میتوانید بر اساس منطقه از نقشه گوگل پیامک منطقه ای در تهران بفرستید

برای ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران میتوانید از بانک شماره های تفکیک شده محله ای استفاده نمایید

برای ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران میتوانید از طریق کدپستی به منطقه مورد نظر پیامک ارسال نمایید.

برای ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران میتوانید به بانک مشاغل تهران پیامک ارسال نمایید

برای ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران میتوانید بر اساس دکل bts به افرادی که از یک دکل سرویس میگیرند پیامک ارسال کنید

برای ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران میتوانید به بانک شهرهای موجود در سامانه مراجعه کرده و به شهر مورد نظر پیامک ارسال نمایید.

 

5/5 - (3 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • کیان
  8 آگوست 2018 پاسخ دهید

  باسلام –
  بعد از ارسال پیامک و دانلود گزارش ارسال ، بعضی از پیامکها نوشته *رسیده به مخابرات* .آیا این شماره ها پیامک را دریافت کرده اند ؟ از چه طریقی باید اطمینان حاصل کنیم که پیامک به گوشی آنها رسیده است؟

  • سیدمحمود غفاری
   9 آگوست 2018

   با سلام زمانی که نوشته شده رسیده به مخابرات و رسیده به گوشی یعنی پیامک دریافت شده است
   دلیل اینکه در گزارشات ارسال پیامک رسیده به مخابرات درج شده این است که گوشی مخاطب دلیوری دریافت پیامک را خاموش کرده است و سیستم دلوری دریافت پیامک را دریافت نکرده است.
   اگر وضعیت پیامک نرسیده به گوشی نوشته شده باشد به این معنی است که گوشی مخاطب در دسترس نبوده یا پیامک را به هر دلیلی دریافت نکرده است.
   اگر وضعیت پیامک بلک لیست نوشته شده باشد، به این معنی است که شماره مورد نظر پیامک های تبلیغاتی خود را بلاک کرده است و هزینه پیامک به پنل شما عودت داده می شود.
   برای ارسال پیامک اطلاع رسانی به بلک لیست از خط 100020400 استفاده کنید و برای ارسال پیامک های تبلیغاتی به بلک لیست از خط 98simاستفاده کنید

   با احترام

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات