پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » افزونه پیامک گرویتی ویو (GravityView)

افزونه پیامک گرویتی ویو (GravityView)

با افزونه پیامک گرویتی ویو (GravityView) می‌توانید نتیجه نهایی بعد از تکمیل فرم را از طریق پیامک برای تکمیل کننده فرم ارسال کنید. این افزونه توسط سامانه پیامک فراز اس ام اس و شرکت زرین ارتباطات آسیا برای اولین بار در ایران توسعه داده شده است.

برای دریافت افزونه پیامک گرویتی ویو می‌بایست تیکت پشتیبانی ثبت نمایید تا لینک خرید افزونه برای شما ارسال شود.

پلاگین پیامک گرویتی ویو یکی از جدیدترین افزونه‌های ارائه شده توسط سامانه پیامک فراز اس ام اس است که شما به کمک افزونه پیامک گرویتی ویو می توانید تنظیم کنید تا در زمان‌های تایید فرم یا ویرایش فرم پیامک برای تکمیل کننده فرم ارسال شود.

همانطور که می‌دانید افزونه گرویتی فرم قوی‌ترین فرم ساز برای وردپرس است که امکان قرار دادن فرم‌های مختلف را در سایت فراهم می کند و افزونه گرویتی ویو یک افزونه مکمل برای گرویتی فرم است که ارسال کننده فرم می‌تواند اطلاعات فرم را ملاحظه یا ویرایش کند.

در این حالت اگر بعد از ارسال فرم بخواهیم مدیر فرم ارسال شده را بررسی نموده و بعد از ان نتیجه را اعلام کند از گرویتی ویو استفاده می کنیم.

ویدیو آموزش تنظیمات ارسال پیامک از طریق افزونه Gravity Viwe

ما در سامانه پیامکی فراز اس ام اس این امکان را فراهم کردیم تا بتوانید بعد از اعلام نظر مدیر و روئیت فرم، نتیجه از طریق پیامک به تکمیل کننده فرم ارسال شود.

برای دریافت این افزونه می‌بایست از طریق تیکت پشتیبانی اقدام نمایید البته این افزونه بر خلاف سایر افزونه‌های وردپرس رایگان نمی‌باشد، شما برای دریافت افزونه می بایست تیکت پشتیبانی ثبت نمایید تا لینک خرید افزونه برای شما ارسال شود.

 

5/5 - (1 امتیاز)
سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات