پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » چگونه در واتس اپ و تلگرام پیام انبوه تبلیغاتی ارسال کنیم؟

چگونه در واتس اپ و تلگرام پیام انبوه تبلیغاتی ارسال کنیم؟

ارسال پیام انبوه در واتس اپ و تلگرام
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۱۲ اسفند ۱۴۰۲

واتس اپ و تلگرام در حال حاضر محبوب‌ترین پیام رسان‌ها و شبکه‌های مجازی در ایران هستند. میلیون‌ها نفر روزانه از این نرم افزارهای محبوب برای ارسال و دریافت پیام استفاده می‌کنند. قطعاً تعداد زیادی از این افراد می‌توانند مشتریان بالقوه شما باشند. اما چگونه می‌توان از قدرت تلگرام و واتس اپ برای ارسال پیام انبوه تبلیغاتی استفاده کرد؟ برای پاسخ به این سؤال در ادامه این مطلب همراه فراز اس ام اس باشید. ما تلاش می‌کنیم تا با نحوه ارسال پیام انبوه تبلیغاتی در واتس اپ آشنا شویم.

ارسال پیام انبوه در واتس اپ

شما می‌توانید به راحتی مخاطبان خود را در واتس اپ انتخاب کنید و یک پیام جمعی برای آن‌ها بفرستید. اما این روش می‌تواند مشکلاتی نیز به همراه داشته باشد. ارسال تعداد زیادی پیام به تعداد زیادی از مخاطبین که ممکن است شماره شما را نداشته باشند، به عنوان اسپم شناخته می‌شود. در این صورت خیلی زود واتس اپ برای محافظت از حریم شخصی کاربران خود، اکانت شما را مسدود می‌کند. بر خلاف پنل پیامک که امکان ارسال هزاران و حتی میلیون‌ها پیامک تبلیغاتی بدون نگرانی را با هزینه‌ای اندک برای شما فراهم می‌کند، ارسال پیامک انبوه در واتس اپ محدود به مخاطبین شما است.

اموزش نصب واتساپ برای تلفن ثابت شرکت

خرید نرم افزار ارسال پیام انبوه در واتساپ

با خرید نرم افزار و لاسنس قانونی بیزینس سندر بدون محدودیت در واتساپ تبلیغات انبوه ارسال کنید. شما می توانید در واتساپ متن، عکس، لینک و... ارسال کنید. برای خرید نرم افزار ارسال پیام انبوه در واتساپ کلیک کنید.

نرم افزار تبلیغات انبوه در واتساپ

با استفاده از نرم افزار واتس اپ سندر شما می توانید پیام انبوه در واتس اپ ارسال کنید و حتی اسم و شماره مشتریان را داشته باشید می توانید پیام انبوه همراه با اسم در واتس اپ ارسال نمایید تا دریافت کنندگان پیامک هر کدام با نام خودشان پیام شما را دریافت کنند.

ارسال پیام تبلیغاتی در گروه‌های واتس اپ

روش دیگر برای ارسال پیام انبوه در واتس اپ ایجاد یک گروه است. در این روش شما از خطر مسدود شدن و اسپم شدن پیام‌ها مصون خواهید بود اما این روش نیز محدودیت‌های فراوانی دارد. فرقی نمی‌کند که گروه توسط شما ایجاد شده باشد یا در گروه‌های دیگران اقدام به ارسال پیامک کنید. در هر صورت احتمال دیده شدن پیام شما در گروه‌های واتس اپی بسیار اندک خواهد بود.

از طرفی صاحبان گروه‌ها نیز می‌توانند شما را به دلیل ارسال چنین پیام‌هایی مسدود کنند. با اینکه ارسال پیام از طریق واتس اپ رایگان است و دیگر نگرانی بابت گرفتن پرینت پیامک ایرانسل و هزینه‌های ارسال پیامک ندارید، اما محدودیت‌های آن باعث شده افراد تمایل کمتری به استفاده از این روش داشته باشند.

ارسال پیام گروهی تبلیغاتی در واتس اپ

ارسال پیام انبوه در واتس اپ با استفاده از ویژگی Broadcast message

یک روش عالی برای ارسال پیام انبوه در واتس اپ بدون ترس از مسدودی و مؤثرتر از پیام‌های ارسال شده در گروه، استفاده از قابلیت ویژه Broadcast message است. ویژگی Broadcast Message یا پیام انبوه به کاربران شبکه این اجازه را می‌دهد که یک پیام را در لحظه به تعداد بی شماری از مخاطبان خود ارسال کنند. جالب توجه است که بدانید این امکان همانند BCC در ایمیل‌ها عمل می‌نماید.

در واقع این به معنای این است که یک پیام برای تعداد زیادی از مخاطبان شما ارسال می‌شود، اما به این صورت که کاربران شما متوجه این امر نخواهند شد که این پیام به چه افراد دیگری از طرف شما منتشر شده است. به علاوه، بهتر است بدانید اگر آنها پاسخی به پیام شما را بدهند، فقط جواب وی برای شما ارسال خواهد شد.
توجه کنید که شما قادرید که یک پیام انبوه را با ایجاد یک لیست Broadcast در یک لحظه و یک زمان ارسال فرمائید. برای استفاده از این روش ارسال پیامک گروهی شما باید اکانت خود را به حالت بیزینسی تغییر دهید. همچنین شما می توانید روی تلفن ثابت شرکت واتساپ بیزینس را نصب نمایید و به جای انکه به مشتریان شماره موبایلتان را برای ارسال پیام در واتساپ بدهید می توانید تلفن شرکت را در اختیار مشتری قرار دهید تا در واتساپ به شما پیام ارسال کند برای مطالعه بیشتر  مقاله نحوه نصب واتساپ برای تلفن ثابت را در سایت ما مطالعه نمایید.

اموزش نصب واتساپ برای تلفن ثابت شرکت

خرید نرم افزار ارسال پیام انبوه در واتساپ

با خرید نرم افزار و لاسنس قانونی بیزینس سندر بدون محدودیت در واتساپ تبلیغات انبوه ارسال کنید. شما می توانید در واتساپ متن، عکس، لینک و... ارسال کنید. برای خرید نرم افزار ارسال پیام انبوه در واتساپ کلیک کنید.

نرم افزار تبلیغات انبوه در واتساپ

ارسال پیام انبوه از طریق وات سندر

وات سندر نرم افزاری است که بر روی کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز نصب می شود. پس از آن شما قادر هستید پیام انبوه به لیستی از  شماره ها در واتساپ ارسال کنید. این نرم افزار به صورت خودکار و از طریق وصل شدن به شماره واتساپ خودتان عمل می کند. این ارسال بصورت زمان دار بوده و این زمان قابل تعیین توسط کاربر است اما مشکلی که وجود دارد این نرم افزار یک نرم افزار جدید است و هنوز امتحان خود را پس نداده است و هنوز کسی از عواقب استفاده از این نرم افزار مطلع نیست ممکن است واتس اپ شماره شما را مسدود کند و دیگر نتوانید از این شماره در واتس اپ استفاده کنید به همین دلیل پیشنهاد می کنیم به جای ارسال پیام در واتساپ از ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی استفاده کنید و اگر قصد داشتید که به هر دلیلی پیام انبوه در واتساپ ارسال کنید با شماره دیگری به جز شماره اصلی خودتان این کار را انجام دهید که مشکلی برای شما پیش نیاید.

اموزش نصب واتساپ برای تلفن ثابت شرکت

خرید نرم افزار ارسال پیام انبوه در واتساپ

با خرید نرم افزار و لاسنس قانونی بیزینس سندر بدون محدودیت در واتساپ تبلیغات انبوه ارسال کنید. شما می توانید در واتساپ متن، عکس، لینک و... ارسال کنید. برای خرید نرم افزار ارسال پیام انبوه در واتساپ کلیک کنید.

نرم افزار تبلیغات انبوه در واتساپ

استفاده از ربات برای ارسال پیام تبلیغاتی در واتس اپ

ربات‌ها برای مدتی یک روش عالی برای ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در واتس اپ بودند. این ربات‌ها علاوه بر ارسال پیام به صورت خصوصی می‌توانند شماره تلفن اعضای گروه‌ها را نیز جمع آوری کنند و یک بانک شماره رایگان برای شما بسازند. با این حال، این روش نیز بعد از مدتی با مشکلاتی رو به رو شد. واتس اپ با شناسایی و مسدود کردن شماره‌های مرتبط با این ربات‌ها در مدت زمان کمی ربات را مسدود می‌کند و فرآیند تبلیغاتی شما نیمه کاره خواهد ماند.

ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در تلگرام

ارسال پیام انبوه در تلگرام

در تلگرام نیز روش‌های گوناگونی برای ارسال پیام گروهی وجود دارد. همچون واتس اپ، در تلگرام نیز با ارسال پیام‌های شخصی به تعداد بالا بعد از مدتی خط شما مسدود خواهد شد. اما ویژگی ایجاد کانال تلگرامی محدودیت‌های گروه‌های واتس اپی را ندارد و شما می‌توانید با ایجاد یک کانال از مخاطبان خود اقدام به تبلیغات کنید. با این حال، در کانال‌های تلگرامی برای اینکه مورد توجه قرار بگیرید، به چیز بیشتری از پیام‌های تبلیغاتی نیاز دارد و باید محتوای مفید تولید کنید. این موضوع می‌تواند هزینه و وقت زیادی از شما بگیرد. به همین دلیل اگر به دنبال یک روش کم در دسر تر هستید باید به دنبال جایگزین‌های برای تلگرام و واتس اپ باشید.

بهترین روش ارسال پیام انبوه، پنل پیامکی

بهترین روش جایگزین ارسال پیام انبوه در واتس اپ و تلگرام

بهترین روش جایگزین ارسال پیام انبوه در واتس او تلگرام، استفاده از پنل پیامکی است. پنل پیامکی با هزینه‌ای بسیار پایین این امکان را می‌دهد تا به صورت نامحدود به مخاطبان خود پیام تبلیغاتی ارسال کنید. همچنین پنل پیامکی قابلیت‌های بسیار بیشتری مانند ارسال پیام زمان دار، ارسال پیام اختصاصی، اتصال به سایت و اپلیکیشن و … در اختیار شما قرار می‌دهد که در واتس اپ و تلگرام به آن دسترسی ندارید. شما می‌توانید برای استفاده از پنل پیامکی و اطلاع از قیمت خدمات به صفحه تعرفه پنل اس ام اس مراجعه کنید.

فراز اس ام اس ارائه دهنده بهترین خدمات ارسال پیامک انبوه

واتس اپ و تلگرام قابلیت‌های فراوانی دارند و می‌توان از آن‌ها در بازاریابی حرفه‌ای استفاده کرد. اما هیچکدام برای ارسال پیام‌های انبوه تبلیغاتی گزینه مناسبی نیستند. برای اینکه با خیال راحت بتوانید تعداد زیادی پیام تبلیغاتی ارسال کنید و کمپین تبلیغاتی موفقی داشته باشید، بهترین راه حل استفاد از یک پنل پیامکی است. فراز اس ام اس امعتبر ترین ارائه دهنده خدمات پیامک انبوه به افراد، شرکت‌ها و سازمان‌ها در ایران است. برای اطلاع از شرایط همکاری و دریافت خدمات کافی است تا از مشاوره رایگان تلفنی ما استفاده کنید.

4.2/5 - (4 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-74853