پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » ارسال پیام انبوه در واتساپ

ارسال پیام انبوه در واتساپ

روش‌ها و مزایا و معایب ارسال انبوه پیام در واتساپ در سایت فراز اس ام اس
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۲۰ تیر ۱۴۰۳

واتس اپ در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های مجازی در ایران است. میلیون‌ها نفر روزانه از این نرم افزار محبوب برای ارسال و دریافت پیام استفاده می‌کنند. قطعاً تعداد بالایی از کاربران واتساپ می‌توانند مشتریان بالقوه شما باشند. اما ارسال پیام انبوه در واتس اپ برای تبلیغات کسب‌وکارها چطور انجام‌ می‌شود؟ برای پاسخ به این سؤال در ادامه این مطلب همراه فراز اس ام اس باشید. ما تلاش می‌کنیم تا با نحوه ارسال پیام انبوه تبلیغاتی در واتس اپ آشنا شویم.

ارسال پیام انبوه در واتساپ؛ یکی از رایج‌ترین روش‌های تبلیغات انبوه واتساپی

استفاده از گروه‌های واتساپ برای تبلیغات، یکی از روش‌هایی است که برای افزایش ارتباط با مشتریان استفاده می‌شود. برای این کار، شما می‌توانید مخاطبان خود را در واتس اپ انتخاب کنید و یک پیام جمعی برای آن‌ها بفرستید. اما این روش می‌تواند مشکلاتی نیز به همراه داشته باشد. ارسال تعداد بسیاری پیام به تعداد زیادی از مخاطبین که شماره شما را نداشته باشند، به عنوان اسپم شناخته می‌شود. در این صورت در زمان کوتاهی واتس اپ برای محافظت از حریم شخصی کاربران خود، اکانت شما را مسدود می‌کند. بر‌خلاف سامانه ارسال پیامک که امکان ارسال هزاران و حتی میلیون‌ها پیامک تبلیغاتی بدون نگرانی را با هزینه‌ای اندک برای شما فراهم می‌کند، ارسال پیامک انبوه در واتس اپ محدود به مخاطبین شما است.

ارسال پیام انبوه در واتساپ؛ روشی برای  افزایش ارتباط با مشتری

ارسال پیام تبلیغاتی از طریق نرم افزار واتس اپ بیزینس سندر پرو

وات سندر نرم افزاری است که روی کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز نصب می شود. پس از نصب آن قادر به ارسال پیام انبوه در واتس اپ به لیستی از  شماره‌ها خواهید بود. این نرم افزار به‌صورت خودکار و از طریق وصل شدن به شماره واتساپ خودتان عمل می‌کند. این ارسال به‌صورت زمان‌دار بوده و زمان آن قابل تعیین توسط کاربر است. همچنین، با استفاده‌از نرم افزار بیزینس سندر پرو تهیه بانکی از اسم و شماره مشتریان وجود دارد. با این کار می‌توانید پیام انبوه همراه با اسم در واتس اپ ارسال کنید تا دریافت کنندگان پیامک هر کدام با نام خودشان پیام شما را دریافت کنند.

ارسال پیام گروهی در واتساپ

روش دیگر برای ارسال انبوه پیام در واتساپ ایجاد یک گروه است. در این روش شما از خطر مسدود شدن و اسپم شدن پیام‌ها مصون خواهید بود، اما این روش نیز محدودیت‌های فراوانی دارد. فرقی نمی‌کند که گروه توسط شما ایجاد شده باشد یا در گروه‌های دیگران اقدام به ارسال پیامک کنید. در هر صورت احتمال دیده شدن پیام شما در گروه‌های واتس اپی بسیار اندک خواهد بود.

از طرفی صاحبان گروه‌ها نیز می‌توانند شما را به دلیل ارسال چنین پیام‌هایی مسدود کنند. با اینکه ارسال پیام از طریق واتس اپ رایگان است و دیگر نگرانی بابت گرفتن پرینت پیامک ایرانسل و هزینه‌های ارسال پیامک ندارید، اما محدودیت‌های آن باعث شده افراد تمایل کمتری به استفاده از این روش داشته باشند. متن پیام تبلیغات انبوه در واتساپ را می‌توانید به کمک chatgpt بنویسید تا بهینه‌تر باشد. اگر نمی‌دانید چت جی پی تی چیست، کافی است روی لینک آن کلیک کنید تا درباره این ابزار سودمند اطلاعات دقیقی کسب کنید.

ارسال انبوه پیام در واتساپ اندروید به کمک broadcast؛ راهکاری مناسب برای کسب‌و‌کارها

استفاده از گروه‌های whatsapp برای ارسال پیام انبوه واتساپ یک راهکار مناسب برای کسب‌و‌کارها است، اما این روش با مشکلاتی همراه خواهد بود. ایجاد یک گروه و ارسال پیام در آن باعث ایجاد ناراحتی برای افرادمی‌شود؛ زیرا افراد بسیاری نمی‌پسندند که در یک گروه عمومی با افرادی که شناختی از آن‌ها ندارند قرار بگیرند و به همین دلیل از گروه واستاپی شما خارج می‌شوند.

روشی که این مشکل را حل می‌کند، استفاده از امکان broadcast برای ارسال پیامک انبوه واتساپ است. این روش به کسب‌و‌کارها امکان می‌دهد پیام‌های خود را به‌صورت یکجا به تعداد بالایی ارسال کنند؛ در‌حالی‌که این پیام‌ها به‌صورت چت خصوصی برای هر فرد ارسال می‌شوند. با این حال، این روش نیز محدودیت‌هایی مانند محدودیت در تعداد افرادی که می‌توانید به آن‌ها پیام ارسال کنید و نیاز به ذخیره شماره تماس‌ها در گوشی موبایل دارد. به‌جای این کار توصیه می‌شود قیمت پنل پیامکی را در سایت فراز اس ام اس جستجو کرده و نسبت به خرید آن برای تبلیغات کسب‌وکار اقدام کنید.

Broadcast؛ بستری برای ارسال پیامک‌انبوه تبلیغاتی 

استفاده از ربات برای ارسال پیام تبلیغاتی در واتس اپ

ربات‌ها برای مدت زمان کوتاهی یک روش عالی برای ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در واتس اپ بودند. این ربات‌ها علاوه‌بر ارسال پیام، به‌صورت خصوصی امکان جمع‌آوری شماره تلفن اعضای گروه‌ها را نیز فراهم می‌کردند و یک بانک شماره رایگان در اختیار شما قرار می‌دادند. با‌این‌حال، این روش نیز بعد از مدتی با مشکلاتی رو به رو شد. واتس اپ با شناسایی و مسدود کردن شماره‌های مرتبط با این ربات‌ها در مدت زمان کمی ربات را مسدود می‌کند و فرآیند تبلیغاتی شما نیمه کاره خواهد ماند.

ربات واتساپ؛ بهترین ابزار برای جمع‌آوری شماره تلفن اعضای گروه‌ها در واتس اپ

استفاده از نرم افزار واتساپ بیزینس؛ یکی از روش‌های رایج برای ارسال پیامک انبوه در واتساپ

واتس‌اپ بیزنس، نسخه‌ای از این اپلیکیشن واتساپ است که به‌صورت رایگان با هدف کمک به تبلیغات کسب‌وکارها در دسترس کاربران قرار گرفته است. این نسخه به شما امکان ارسال پیام‌های انبوه را در واتس‌اپ می‌دهد و می‌تواند به رشد کسب‌وکار شما کمک کند. با استفاده از این اپلیکیشن، امکان دسته بندی مخاطبین در گروه‌های مختلف وجود دارد تا بتوانید پیام‌های مناسبی برای هر کدام از آن‌ها ارسال کنید.

برای ارسال پیام انبوه در واتس‌اپ بیزنس، شما می‌توانید به روش زیر عمل کنید:

  1. روی منوی سه‌نقطه در واتس‌اپ بیزنس کلیک کنید.
  2. Labels را انتخاب کنید و دسته‌بندی مورد نظر را انتخاب کنید.
  3. سپس روی منوی سه‌نقطه دوباره کلیک کرده و گزینه Message Customers را انتخاب کنید.
  4. حالا پیام خود را بنویسید و ارسال کنید.

البته، استفاده از واتساپ بیزنس برای ارسال پیام انبوه همراه با محدودیت‌هایی مانند محدودیت تعداد گیرندگان (تنها می‌توانید به ۲۵۶ نفر از افرادی که شماره شما را ذخیره کرده‌اند، پیام ارسال کنید) همراه است. همچنین، برای این کار نیاز به ذخیره تک تک شماره تماس‌ها در گوشی موبایل خواهید داشت. پیشنهاد می‌کنیم در کنار این روش، استفاده از خط ابری برای ارسال پیام تبلیغاتی صوتی به مخاطبین هدف را بدون نگرانی اسپم و مسدود شدن را درنظر داشته باشید.

فراز اس ام اس ارائه دهنده بهترین خدمات ارسال پیامک انبوه

واتس اپ قابلیت‌های فراوانی دارد که یکی از آ‌ن‌ها ارسال انبوه واتساپ برای اهداف تبلیغاتی است. امکانات موجود در واتساپ و واتساپ بیزینس، آن را برای استفاده به‌منظور بازاریابی و تبلیغات حرفه‌ای مناسب نشان می‌دهد. اما هیچ‌کدام برای ارسال پیام‌های انبوه تبلیغاتی گزینه کاملا مناسبی نیستند. برای اینکه با خیال راحت بتوانید تعداد زیادی پیام تبلیغاتی ارسال کنید و کمپین تبلیغاتی موفقی داشته باشید، بهترین راه‌حل استفاده‌از یک پنل پیامکی است. فراز اس ام اس معتبر ترین ارائه دهنده خدمات پیامک انبوه به افراد، شرکت‌ها و سازمان‌ها در ایران است. برای اطلاع از شرایط همکاری و دریافت خدمات کافی است تا از مشاوره رایگان تلفنی ما استفاده کنید.

4.4/5 - (5 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000