پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » افزونه کنکاش: افزونه دعوت مشتریان قدیمی ووکامرس برای خرید دوباره

افزونه کنکاش: افزونه دعوت مشتریان قدیمی ووکامرس برای خرید دوباره

یکی از روش‌های حفظ مشتریان و تشویق آنها به بازگشت (ریتنشن مارکتینگ) ارائه هدیه جذاب و مورد نیاز مشتری است. هدیه را از محصولات و خدمات جدیدتان انتخاب کنید تا مشتریان قدیمی را دوباره به سمت خود بکشانید. همین که توجه مشتری دوباره به سمت شما برگردد، تشویق به خرید تازه می‌شود.

تخفیف‌هایی دارای محدودیت زمانی ایجاد کنید و به مشتریان از طریق پیامک اعلام کنید. ارسال پیامک برای شما هزینه چندانی نخواهد داشت اما باعث می‌شود که تعدادی از مشتریان قدیمی شما ترغیب به خرید دوباره خواهند شد.

افزونه کنکاش چگونه کار می‌کند؟

با تنظیم زمان و مدت زمان مشخص شده در تنظیمات افزونه به صورت خودکار سفارشات (تکمیل شده، تحویل شده، درحال انجام در انتظار بررسی و وضعیت‌های افزونه حمل و نقل تاپین)  به صورت دوره‌ای روزانه بررسی می‌شوند.

به طور مثال تنظیم کرده‌اید 3 ماه سفارشات اخیر و در فیلد بررسی دوره‌ای 2 را وارد نموده‌اید. افزونه سفارشاتی که 3 ماه اخیر ثبت شده‌اند و از تاریخ ثبت آن ها 2 ماه گذشته باشد و کاربر در آن دوماه به جز آن، سفارش دیگری ثبت نکرده باشد برای کاربر متن پیامک دلخواه و ایمیل همراه با کد تخفیف ارسال می‌گردد.

ویژگی های افزونه دعوت مشتریان قدیمی کنکاش

  • ارسال کد تخفیف سفارشی برای مشتریان قدیمی
  • قابلیت ارسال پیامک و ایمیل (پشتیبانی از پترن برای پیامک)
  • قابلیت تعریف تعداد روز مشخص برای بررسی سفارشات
  • قابلیت تنظیم ساعت ارسال پیامک و ایمیل
  • هماهنگ با افزونه پیامک ووکامرس (دارای شورتکد های اختصاصی)
  • افزایش ورودی سایت و بهبود سئو

سخن پایانی

با توجه به رشد چشمگیر کسب و کارهای کوچک و بزرگ در سال‌های اخیر، بدیهی است که موفقیت بیشتر سهم کسب و کاری است که مشتریان بیشتر و وفادارتری دارد. به همین دلیل حفظ مشتریان قدیمی و وفادارسازی آنان به کسب و کار بسیار با اهمیت است.

با توجه به افزایش بی سابقه رقبا، می‌توان به وفادارسازی مشتری به عنوان ضمانت قابل قبولی برای حفظ بقاء کسب و کار نگریست.

5/5 - (1 امتیاز)
سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات