خرید پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » شرایط ارسال پیامک با خطوط 9999

شرایط ارسال پیامک با خطوط 9999

ارسال پیامک به لیست سیاه با سامانتل
مقالات فراز اس‌ام‌اس بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

خطوط جدید اپراتور سامانتل با پیش شماره 9999 با قابلیت عبور از بلک لیست برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به لیست باشگاه مشتریان در حال حاضر بدون نیاز به سفته قابل خدماتی شدن بوده و نیازی به سفته ندارند.

برای استفاده از خطوط 9999 می بایست حتما پروانه کسب یا اینماد یا شرکت حقوقی ثبت شده داشته باشید تا امکان فعال سازی خط خدماتی برای شما فراهم شود.

در مقالات گذشته در مورد شیوه فعال سازی خط سامانتل توضیح داده‌ایم.

یکی از مزایای خط 9999 سامانتل رایگان بودن خط است که توسط سامانه پیامی فراز اس ام اس به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده می شود.

عیب خط 9999 تعرفه ارسال پیامک است که مشابه تعرفه ارسال پیامک با سیمکارت است. پیشنهاد ما این است خط اپراتور 9000 را تهیه کنید که خط خدماتی ویژه افراد حقیقی/حقوقی است و نیازی به سفته ندارد زیرا تعرفه ارسال پیامک کمتری دارد.

 

شرایط لازم برای فعال سازی خط 9999

* برای دریافت خط 9999 داشتن خط همراه اول الزامیست. نکته مهم این است که کاربرانی با تعداد 7 عدد سیمکارت و بیشتر، امکان دریافت خط را نخواهند داشت. جهت استعلام تعداد سیم‌کارت به نام شخص هم می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید:

https://mobilecount.cra.ir/#!Home

مهم: خطوط خدماتی 9999 به اشخاص حقیقی که جواز کسب، نماد اعتماد یا هر نوع جواز صنفی دارند، ارائه می‌شود.
املاک و دانشگاه‌های حوزه تبلیغات  MBAو DBA نمی‌توانند از این خطوط استفاده کنند.
ارسال پیامک‌های خرید و فروش زمین و ملک، دخانیات ، ویژه آقایان ، ارز دیجیتال، بن کالا، املاک و ازین قبیل پیام‌ها به صورت کلی ممنوع است.

خط سیمکارت با پیش شماره 09999

مدارك ﻻزم جهت دریافت خطوط 9999

توجه کنید که ارائه تمامی موارد ذيل جهت خدماتي شدن خطوط الزاميست:

1- ارائه فرم خدماتی در سربرگ با مهر و امضا (برای خطوط حقوقی) و سربرگ با امضا و اثر انگشت (برای خطوط حقیقی)

راهنمای تکمیل فرم خدماتی9999:

الف. دانلود فرم خدماتی (فرم را به صورت تایپ شده کامل و ارسال کنید.)
ب. در فرم خدماتی و در قسمت نقطه‌چین باید نام شرکت خدمات‌دهنده (نام سازمان یا شخص صاحب خط خدماتی) را بنویسید.
ج. می‌توانید از ایمیل سازمانی یا غیرسازمانی استفاده کنید.
د. آدرس سایت برای کسانی که حوزه فعالیشان سایت و به صورت آنلاین است، الزامیست و در غیر این صورت اعلام سایت ضروری نمی‌باشد.
ه. در قسمت “نوع فعالیت” باید دقیقاً فعالیتتان ذکر شود، مثلاً اعلام پزشک به تنهایی کافی نیست باید نوع تخصص پزشک (مثلاً پوست و مو) ذکر شود.
و. اعلام نشانی و کدپستی به صورت دقیق الزامیست.
ز. جامعه هدف: اعلام جامعۀ هدف یعنی کسانی که برایشان پیامک ارسال می‌شود، باید دقیق و کامل در قسمت موضوع و محتوای پیامک خدماتی اعلام شود.
ح. موضوع پیامکی: ذکر یک نمونه پیامک برای موضوع اس ام اس الزامی بوده و حتماً باید برای کاربرانی که تعداد ارسال بالا داشته و نوع ارسالشان تبلیغات است درج شود، در ضمن ارسال OFF  یا (لغو1) ضرروی است. در نظر داشته باشید در ابتدای متن عبارات:
“مشتری گرامی، کابر عزیز، همکار گرامی، دانش پژوه عزیز”ذکر شود.
قسمت موضوع و محتوا باید به این صورت تکمیل شود: موضوع محتوا، نمونه پیامک، جامعه هدف

5- تصویر پشت و رو کارت ملی (در صورت داشتن کارت ملی قدیم تصویر رسید تعویض هم ارائه شود) + تصویر صفحه اول و دوم شناسنامه + تصویر نماد اعتماد الکترونیکی (الزامی برای کسانی که حوزه فعالیشان سایت است) + تصویر روزنامه رسمی (اشخاص حقوقی) + تصویرجواز کسب، مباشرت، و هر نوع مجوز فعالیت صنفی (اشخاص حقیقی)

6-اسکرین شات از پیامک دریافتی از تعداد خطوط تحت مالکیت

پس از ثبت سفارش خط موردنظر و تایید سفارش و تخصیص خط توسط واحدمربوطه، گزینه بارگذاری مدارک در بخش سفارش شماره برای شما نمایش داده خواهد شد که از آن قسمت نسبت به تکمیل فرم و ارسال مدارک درخواستی باید اقدام نمایید.

از طریق فرم مذکور روند فعالسازی و خدماتی شدن خط طی خواهد شد. پس از بارگذاری تصویر مدارک، از طریق بخش خط خدماتی وضعیت درخواست را می‌توانید ملاحظه نمایید.

 

برای ارسال این مدارک وارد سامانه پیامکی شوید از منو سمت راست > عملیات حساب > خرید شماره > خط 9999 را انتخاب کنید و مدارک را ارسال نمایید تا اقدامات انجام شود.

راهنمای فعال سازی خط 9999

 

– این خطوط بصورت غیر سفارشی (یعنی ارقام بصورت رندوم) ارائه می‎‌شود، لذا امکان انتخاب ارقام وجود ندارد.

– استفاده از این خطوط برای ارسال‌های OTP (رمز یکبار مصرف) پیشنهاد نمی‌شود. با توجه به اینکه از این خطوط برای ارسال‌های باشگاه مشتریان استفاده می شود، اپراتور مذکور لیست سیاه فعال به صورت جداگانه دارد که ممکن است به برخی از شماره‌ها ارسال انجام نشود.

– این خطوط فقط بصورت 10 رقمی ارائه می شود.

– این خطوط تنها قابلیت ارسال داشته و امکان دریافت پیامک را ندارند.

– در هنگام ارسال اصل مدارک حتما کپی مجوزی که تصویر آن را بارگذاری کردید را ارسال نمایید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

مشاوره رایگان 74853-021 خرید سامانه پیامک
021-74853