پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » ماژول تایید شماره موبایل پرستاشاپ؛ ورود و ثبت نام با شماره موبایل برای پرستاشاپ

ماژول تایید شماره موبایل پرستاشاپ؛ ورود و ثبت نام با شماره موبایل برای پرستاشاپ

افزونه تایید شماره موبایل پرستاشاپ
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

تشخیص صحت شماره موبایل مشتریان می‌تواند به شما کمک کند تا از وجود یک راه ارتباطی سریع با مشتری مطمئن باشید. ماژول احراز هویت و اعتبار سنجی پرستاشاپ به شما کمک می‌کند تا با استفاده از پیامک شماره موبایل مشتری را تایید کنید. البته با خط خدماتی سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس نگران مسدود بودن پیامک تبلیغاتی نباشید زیرا ما یک خط پیامکی ویژه در اختیار شما قرار می‌دهیم که بتوانید به شماره‌های مسدود و بلک لیست پیامک کد فعال سازی، پیامک ورود با شماره موبایل با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه ارسال کنید.

ماژولی که در این صفحه برای شما معرفی می‌شود، صرفا برای ثبت نام با شماره موبایل، احراز هویت شماره موبایل و ارسال پیامک اعتبارسنجی برای مشتریان شما در پرستاشاپ است برای اطلاع رسانی از دریافت سفارش و یا تشکر از خرید مشتری، ارسال کد رهگیری مرسولات پستی و… می بایست ماژول پیامک پرستاشاپ را روی سایت خود نصب نمایید که قبلا در صفحه ماژول پیامک پرستاشاپ در مورد امکاناتی که این ماژول در اختیار شما قرار می‌دهد صحبت کرده‌ایم.

 

یکی دیگر از دلایل استفاده از این ماژول خرید با کارت های بانکی سرقت شده است. هنگامی که شماره موبایل کاربر را با دریافت یک پیامک تایید نمایید دیگر نگران جعلی بودن هویت خریدار نخواهید بود. این کار برای سایت هایی که فروش پین، سریال یا رمز دارند به شدت مورد نیاز است.

ماژول حرفه ای که مقابل شماست امکانات کاملی را برای این کار در اختیار شما میگذارد. با استفاده از تنظیمات زیادی که این ماژول دارد می توانید کنترل بیشتری روی فعالیت های کاربران داشته باشید.

 

ویدیو اموزشی تنظیمات ماژول ثبت نام با شماره موبایل در پرستاشاپ

 

تنظیمات پیامکی سایتتان را به ما بسپارید!

شما می‌توانید به جای اینکه وقت‌تان را به تنظیمات پیامکی اختـصاص دهید؛ وقت ارزشمندتان را صرف توسعه کسب‌وکار، سئو، تولیدمحتوا و بازاریابی نمایید و سود بیشتری کسب کنید!
انجام تنظیمات پیامکی را به تیم حرفه‌ای ما که دارای تجربه بالایی در این زمینه است بسپارید تا تنظیمات به صورت اصولی برایتان انجام شود.

درخواست تنظیم افزونه‌ پیامکی

تایید پیامکی شماره موبایل مشتریان فعلی و جدید

مشتریان فعلی و مشتریان جدید به محض ورود به سایت با صفحه تایید شماره موبایل مواجه می شوند. این امکان برای مشتریان قدیمی شما وجود دارد که از شماره های ذخیره شده در آدرس استفاده کنند و یا با ایمیل شناسایی شوند و مشتریان جدید شما می‌توانند شماره خود را وارد نموده و ثبت نام نمایند.

تایید پیامکی شماره موبایل به صورت اختیاری یا اجباری

این امکان برای شما وجود دارد که تایید پیامکی شماره موبایل را اختیاری یا اجباری کنید. در صورتی که تایید پیامکی اجباری باشد امکان استفاده از این امکان پیش از ثبت نام یا بعد از ورود به سایت وجود دارد. در صورتی که این امکان اختیاری باشد ثبت نام و ورود به سایت و ثبت سفارش بدون نیاز به تایید پیامکی امکان پذیر است.

ثبت نام با موبایل یا ایمیل

این ماژول به شما این اجازه را می‌دهد تا ثبت نام با موبایل یا ایمیل را فعال کرده و همچنین در صورت تمایل گزینه ایمیل را برای ثبت نام اختیاری کنید. با فعال سازی این امکان مشتریان می‌توانند فیلد ایمیل را خالی رها کرده وبدون  ایمیل ثبت نام کنند. در صورتی که مشتریان در هنگام ثبت نام ایمیل را وارد کنند، امکان ورود مجدد به سایت با شماره موبایل یا ایمیل برای آن‌ها فراهم است.

فرم ثبت نام ساده و با کمترین فیلد ممکن

یکی از دلایل ترک سایت توسط مشتریان فرم های طولانی ثبت نام یا بی حوصلگی در پر کردن فرم‌هاست. با استفاده از ماژول تایید موبایل آی‌پرستا فیلدهای ثبت نام فقط شامل نام، نام خانوادگی، ایمیل، موبایل و رمز عبور خواهد بود. ۵ فیلد ساده که حتی می‌توانید ایمیل را اختیاری کنید. حتی اگر مشتری ثبت نام را ترک کند از آنجایی که در اولین مرحله موبایل خود را وارد کرده و همه فعالیت ها گزارش می شود می‌توانید با مشتری تماس گرفته و او را برای خرید راهنمایی کنید.

امکان تایید موبایل پیش از ثبت نام

اگر مایلید سایت شما مانند سایت های معروف و بزرگ ثبت نام و ورود با پیامک داشته باشد و کاربر پیش از هرکاری نیاز به تایید حداقل یک شماره موبایل داشته باشد این ماژول جوابگوی نیازهای شماست. با فعال کردن این گزینه صفحه ورود به سایت شما تغییر کرده و در اولین مرحله شماره موبایل از مشتریان دریافت میکند. توجه کنید که برای این کار نیاز به یک خط خدماتی مناسب برای ارسال سریع پیامک داشته باشید.

 

امکان تایید با ارسال پیامک به کاربر و دریافت پیامک از کاربر

یکی از بهترین امکانات این ماژول امکان تایید شماره موبایل با دریافت پیامک از کاربر است. بسیاری از افراد امکان دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده و پیامک های شما به دست آن ها نمی‌رسد. بنابراین راهکار معکوس یعنیدریافت پیامک از مشتری به کمک شما خواهد آمد. در این روش در صورتی که سرویس دهنده پیامکی شما امکان ارسال به آدرس وب را داشته باشد، می‌توانید این روش را فعال کنید. در صورتی که پیامک به مشتری نرسیده باشد می‌تواند با انتخاب روش ارسال کد، کد فعال سازی را به شماره اختصاصی شما پیامک کند.

 

امکان ورود با پیامک به جای رمز عبور

چنانچه این امکان را فعال نمایید کاربران شما برای هربار ورود به سایت یک پیامک دریافت کرده و بدون نیاز به وارد کردن رمز و گذرواژه و فقط با کد تایید وارد حساب می‌شوند. همچنین این امکان فراهم شده تا شما بتوانید مدت زمانی را تعیین کنید که چنانچه کاربر یک بار وارد سایت شد و بلافاصله خارج شد بدون دریافت پیامک و با رمز عبور وارد سایت شود.

ورود با پیامک برای سایت هایی که محصولات حساس مانند پین و رمز میفروشند بسیار کاربردی است و کمک می‌کند تا مطمئن شوید کاربر با شماره واقعی خودش در سایت ثبت نام کرده و در طی زمان به شماره ثبت شده دسترسی دارد.

ورود با پیامک در صورت فراموشی رمز عبور

در صورتی که ورود با پیامک غیرفعال باشد و کاربر رمز عبور خودش را فراموش کرده باشد و یک شماره تایید شده داشته باشد می‌تواند با دریافت پیامک وارد حساب کاربری خودش شودو در صورت نیاز پس از ورود گذرواژه خودش را تغییر دهد.

امکان مشخص کردن گروه‌های امن

با انتخاب گروه هایی که به عنوان گروه مشتریان شناخته شده هستند می توانید برخی مشتریان را از ثبت اجباری شماره یا ورود با پیامک استثنا کنید و این مشتریان می‌توانند بدون نیاز به شماره تایید شده وارد سایت شده یا خرید کنند.

لیست کامل تمام شماره های تایید شده

تمام شماره های تایید شده درمنوی «شماره‌ها» لیست شده و امکان فیلتر کردن با شماره یا شناسه مشتری ممکن است. در این فهرست می‌توانید شماره ها را حذف یا ویرایش کنید و یا یک شماره جدید اضافه کنید. به طور مثال چنانچه مشتری نتواند از دو روش تعیین شده شماره خود را تایید نماید، می‌تواند با مدیر سایت تماس بگیرد و مدیر سایت شماره را تایید کند.

گزارش کامل تمام فعالیت‌های مرتبط با شماره

یکی از قابلیت‌های کاملا کاربردی و مفید این ماژول ثبت تمام فعالیت‌های مشتریان در فرایند تایید شماره تلفن است. گزارش درخواست دریافت پیامک، درخواست ارسال پیامک، تایید کد، ورود به سایت و… ثبت می‌شود تا علاوه بر پایش مشکلات پیش آمده و امکان تماس با مشتری در صورت بروز خطا، تاریخچه یک شماره را برای ارایه به پلیس یا مقام قضایی داشته باشید.

فهرست امکانات کلیدی ماژول

 • معتبرسازی شماره موبایل مشتریان فعلی و قبلی
 • ثبت نام با موبایل یا ایمیل و امکان اختیاری کردن ایمیل
 • ورود با موبایل و رمز عبور با ایمیل و رمز عبور
 • ورود با ارسال کد تایید به موبایل در صورت فراموشی گذرواژه
 • تایید با امکان ارسال پیامک به کاربر یا با دریافت پیامک
 • امکان تایید بیش از یک شماره برای هر کاربر
 • امکان ورود با پیامک به جای رمز در صورت فعال سازی
 • دارای گروه های مشتری مطمئن برای وارد شدن بدون تایید موبایل
 • امکان دسترسی به تمام شماره های ثبت شده از مدیریت
 • امکان افزودن یا حذف شماره از بخش مدیریت
 • لاگ (گزارش) پیشرفته تمام فعالیت های یک شماره موبایل
 • امکان کنترل زمان معتبر بودن یک شماره روی یک دستگاه
 • امکان تعیین زمان پاکسازی گزارش های قدیمی
 • و امکانات دیگری که به زودی به ماژول اضافه خواهد شد

تنظیمات پیامکی سایتتان را به ما بسپارید!

شما می‌توانید به جای اینکه وقت‌تان را به تنظیمات پیامکی اختـصاص دهید؛ وقت ارزشمندتان را صرف توسعه کسب‌وکار، سئو، تولیدمحتوا و بازاریابی نمایید و سود بیشتری کسب کنید!
انجام تنظیمات پیامکی را به تیم حرفه‌ای ما که دارای تجربه بالایی در این زمینه است بسپارید تا تنظیمات به صورت اصولی برایتان انجام شود.

درخواست تنظیم افزونه‌ پیامکی
5/5 - (1 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000