پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۵ تیر ۱۴۰۳

انصراف از خرید پنل پیامکی شامل جریمه است و مطابق قوانین شرکت شما می‌توانید حداکثر 7روز پس از خرید پنل پیامکی نسبت به عودت وجه درخواست خود را ثبت کنید تا با کسر 20% جریمه + هزینه کارمزد بانکی مابقی عودت داده شود.

البته که این درخواست انصراف باید در چهارچوب قوانین شرکت باشد بنابراین اگر درخواست عودت وجه شما در چهارچوب قوانین شرکت نباشد هیچ عودت وجهی انجام نمی شود.

در ادامه تعهدات فراز اس ام اس نوشته شده است و اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می‌توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید. لازم است بدانید نرخ درخواست بازگشت در فراز اس ام اس بسیار پایین بوده و چیزی در حدود 2۰ مورد از هر ۱۰۰۰ سفارش است! که کمتر از 2% افراد هستند که از عودت وجه استفاده می‌کنند.

خرید پنل پیامکی از فراز اس ام اس به منزله پذیرش این قوانین است. بنابراین لطفا قبل از خرید و استفاده از فراز اس ام اس قوانین و مقررات سامانه پیامک را مطالعه و تایید نمایید، خرید پنل پیامک فراز اس ام اس به منزله تایید و پذیرفتن قوانین و مقررات خواهد بود.

تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی و نهاد‌های دولتی برای استفاده از سامانه پیامک می‌بایست مدارک احراز هویت ارسال کنند تا امکان ارسال پیامک برای آنها فعال شود و بدون ارسال مدارک امکان ارسال پیامک فراهم نمی‌باشد.

تبصره: در صورتی که کدملی و شماره موبایل اعلام شده به نام یک نفر باشد برای احراز هویت نیازی به ارسال مدارک نبوده و از طریق سامانه شاهکار احراز هویت شما به صورت خودکار انجام می‌شود.

 

شرایط عودت وجه

 • ضمانت بازگشت وجه تا 7 روز است.
 • در صورت ارسال بیشتر از 1000 پیامک امکان عودت پنل وجود ندارد.
 • در صورت فعال سازی خط اختصاصی رایگان هزینه فعال سازی خطوط هدیه از مبلغ پنل پرداخت شده کسر می شود.
 • به دلیل اینکه شارژ خریداری‌شده به پیامک تبدیل می‌شود امکان بازگشت شارژ تحت هیچ شرایطی به وجود ندارد.

لازم به ذکر است که در درخواست خود، شماره کارت بانکی به نام صاحب پنل پیامک را ارسال نمایید تا وجه شما در پنجشنبه هر هفته مبلغ به حساب شما واریز شود. در صورتی که خرید پنل از شماره کارت دیگری به جز صاحب پنل انجام شده باشد می‌بایست تصویر کارت ملی صاحب کارت بانکی را ارسال نمایید تا هزینه به حساب صاحب کارت بانکی عودت داده شود.

 • کاربر می‌بایست دقت داشته باشد که شارژ خریداری شده به‌ حساب اپراتور بوده و قابل عودت نمی‌باشد و همچنین درصورتی‌که کاربر خط اختصاصی ثبت کرده باشد هزینه ثبت خط اختصاصی نیز دریافت شده و مابقی عودت داده می‌شود.
 • در صورت دریافت فایل افزونه، قالب پیامکی و… در صورتی که درخواست عودت وجه داشته باشید هزینه افزونه، قالب و خدمات استفاده شده کسر می شود و مابقی پول عودت داده می شود.
 • درخواست بازگشت وجه فقط از طریق تیکت امکان‌پذیر است و لطفاً طی تماس تلفنی این مورد را مطرح نفرمایید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.

 

عودت وجه با 20% جریمه

برای تمامی عودت وجه‌هایی که برای انصراف از خرید است علاوه بر کسر 20% از مبلغ اولیه هزینه کارمزد بانکی کسر شده و مابقی عودت داده می شود. در ادامه چند نمونه از رایجترین موارد خرید پنل که درخواست عودت وجه بوده است را عنوان می کنیم، برای تمام موارد 20% جریمه همراه با کارمزد بانکی کسر شده و مابقی عودت داده می شود.

 • خرید اشتباه
 • خرید تکراری؛ مبلغ به صورت شارژ به همان میزان به پنل قبل اضافه خواهد شد.
 • عدم توانایی در استفاده از محصول به دلیل ضعف دانش فنی
 • عدم سازگاری محصول با افزونه‌های دیگر؛ کاربر می‌تواند قبل از خرید سازگاری افزونه‌ها را از کارشناس سوال نماید.
 • عدم استفاده از پنل پیامک یا عدم نیاز به آن
 • وجود باگ در افزونه‌‌‌هایی که قصد استفاده دارید.

 

چه زمانی هیچ مبلغی عودت داده نمی شود؟

 • به دلیل اینکه شارژ خریداری‌شده به پیامک تبدیل می‌شود امکان بازگشت شارژ تحت هیچ شرایطی به وجود ندارد.
 • در صورتی که اکانت به صورت حقوقی خریداری شوید، شارژ یا خط اختصاصی خریداری شده به حساب شرکت واریز شود باتوجه به اینکه فاکتورهای حقوقی روزانه با سامانه مودیان ارسال می‌شود و در کارتابل مالیاتی شرکت ثبت می‌شود امکان عودت ندارد بنابراین اگر در خرید خود شک دارید حتما به صورت حقیقی خرید خود را انجام دهید، بدیهی است است که خریدهای حقیقی به صورت تجمیعی در سامانه مالیاتی ثبت شده و امکان صدور فاکتور وجود ندارند.
 • در صورت ارسال پیامک‌های مجرمانه (ارسال پیامک جعلی از سمت نهادهای دولتی، ارسال پیامک فیشینگ، ارسال پیامکی که موجب رعب و وحشت شود و به‌قصد مزاحمت یا شوخی باشد) پنل شما مسدود شده و اطلاعات به مراجع قانونی ارسال شده و هیچ وجهی عودت داده نمی‌شود.
 • هرگونه دست‌کاری در سورس سامانه و تلاش برای نفوذ و هر اقداماتی که موجب اختلال در سرویس‌دهی فراز اس‌ام‌اس شود جرم محسوب شده و علاوه بر مسدود شدن حساب کاربری، از سمت نهاد قانونی پیگیری‌های لازمه انجام می‌شود.

 

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

کافی است شما وارد حساب کاربری خود شوید، در قسمت ارسال تیکت پشتیبانی، به واحد مالی درخواست عودت وجه را ارسال نمایید.

دلیل درخواست وجه را اعلام نمایید تا در صورتی که مطابق قوانین فراز اس ام اس باشد با کسر 20% از مبلغ پرداخت شده مابقی به حساب شما عودت داده می شود.

 

خواهشی که از شما داریم

قبل از اینکه درخواست بازگشت وجه ارسال کنید مشکل خود را با کارشناس و پشتیبانی فراز اس‌ام‌اس در میان بگذارید تا مطمئن شوید که سامانه پیام کوتاه ما خواسته شما را برآورده نمی‌کند و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست و البته ما مطمئن هستیم که هرکسی با اجرای موبه‌مو و گام‌به‌گام راهنمایی‌های واحد پشتیانی و موارد گفته شده در ویدئو آموزشی نتایج فوق‌العاده‌ای از تبلیغات پیامکی خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!

گارانتی بازگشت وجه امکانی است که ما در “فراز اس‌ا‌م‌اس” قرار داده‌ایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده اقدام به خرید سامانه پیامک نمایید. صداقت با مشتری و صداقت کارکنان از جمله ارزش‌های سازمانی ما هستند و خلاف ان عمل نخواهیم کرد!

5/5 - (1 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • مبین
  2 آوریل 2024 پاسخ دهید

  خیلی خوشحالم که با سامانه شما آشنا شدم ، اگه به دلایل شخصی و عدم فعالیتم نبود هیچ موقع درخواست عودت نمیکردم ، از اینکه حرف و عملتون یکیه کمال تشکر رو ازتون دارم ، این پیام رو میزارم برای کسانی که قبل خرید این قسمت رو مشاهده میکنن ، با خیال راحت خرید کنید، اگه به هر دلیلی پشیمون شدید از خریدتون میتونید درخواست عودت کنید ، من خیلی از این سامانه و امکاناتش راضی بودم ، همه چی تموم بود ، دلیل عودتم این بود که میخواستم سایتی راه اندازی کنم ، که نظرم عوض شد و نصفه کاره کنسل کردم ، و این شد که من درخواست عودت کردم کمتر از 2 ساعت مبلغ رو به حسابم واریز کردند ، اگر قصد ادامه ی کار رو داشته باشم قطعا دوباره با فراز اس ام اس همکاری میکنم .

 • رضا سلیمی نژاد
  2 آوریل 2024 پاسخ دهید

  بخاطر اینکه ماژول تایید شماره موبایل پرستاشاپ رو باید از ipresta می خریدیم درخواست عودت وجه ارسال کردم و راستش اصلا فکر نمیکردم پولم رو پس بدید قبلا چند تا سامانه پیامکی خرید کرده بودم موقع پس دادن پول کلی اگر و اما گذاشتن وقتی شما پولم رو پس دادید مطمئن شدم که حرف هایی که میزنید درسته دمتون گرم.
  از چند جا دیگه سوال کردم بقیه سامانه های پیامکی هم ماژول تایید شماره موبایل پرستا رو رایگان نداشتند و دوباره از خودتون پنل خریدم و مطمئنن به دوستانم هم پیشنهاد میکنم از شما پنل بخرند چون کارتون درسته

  • سیدمحمود غفاری
   2 آوریل 2024

   سلام جناب سلیمی نژاد خوشحالیم که خدمات ما برای شما رضایت بخش بوده است و شما را در جمع کاربران فراز اس ام اس می بینیم
   با ارزوی موفقیت برای شما….

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

راهنمای
سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس با قابلبت ارسال پیامک از طریق اینترنت به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می‌دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک
30 روز گارانتی بازگشت وجه (بدون ریسک)
close-link
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران