خرید پنل اس ام اس » ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

سامانه پیامک، فراز اس‌ام‌اس دارای گارانتی بازگشت وجه به مدت 30 روز پس از خرید می‌باشد و در صورتی که فراز اس ام اس نتواند به تعهدات خود عمل کند، متعهد می‌شود که تمام هزینه پرداخت شده جهت خرید پنل اس ام اس را عودت دهد.

 

 

چرا سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس دارای گارانتی بازگشت وجه است؟

خرید دارای ریسک است و اگر فروشنده به کیفیت محصول خود “اطمینان” داشته باشد، بدون شک امکان بازشگت وجه را فراهم می کند.

بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می‌توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید. لازم است بدانید نرخ درخواست بازگشت در فراز اس‌ام‌اس بسیار پایین بوده و چیزی در حدود 40 مورد از هر 1000 سفارش است! که کمتر از 4% افراد هستند که از عودت وجه استفاده می کنند.

 

 

تعهدات فراز اس‌ام‌اس

 • فراز اس‌ام‌اس متعهد می‌شود خطوط اشتراکی و دلیوربیس را در اختیار شما قرار دهد تا بدون نیاز به خرید خط اختصاصی بتوانید پیامک ارسال کنید.
 • فراز اس‌ام‌اس هزینه پیامک بلک لیست را به صورت کامل به پنل پیامکی شما عودت می‌دهد و در صورت استفاده از خطوط دلیوربیس هزینه پیامک های نرسیده به گوشی (به دلیل خاموش بودن و یا در دسترس نبودن) نیز عودت داده می شود.
 • فراز اس‌ام‌اس متعهد می شود تا جای امکان افزونه های پیامکی را تولید و توسعه دهد تا کاربران بدون مشکل بتوانند استفاده کنند.
 • سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس دارای پشتیبانی 24 ساعته از طریق تلفن و تیکت می‌باشد. زمان تقریبی پاسخگویی به تیکت ها معمولا بین 5 تا 15 دقیقه می باشد. طبیعی است که موارد فنی نیاز به بررسی زمان بیشتر جهت پاسخگویی دارد.
 • فراز اس‌ام‌اس متعهد می‌شود که پیامک های شما اعم از پیامک های خدماتی و تبلیغاتی به صورت کامل به اپراتور جهت ارسال تحویل دهد و گزارشات نیز در سامانه قابل مشاهده باشد.
 • فراز اس‌ام‌اس متعهد می شود تعرفه نوشته شده در سایت را به کاربر ارائه دهد.

 

 

تعهدات شما

 • کاربر متعهد می‌شود که اطلاعات صحیح خود را جهت خرید سامانه پیامک اعلام کند و از ارسال هرگونه اطلاعات جعلی خودداری کند.
 • کاربر متعهد می‌شود مدارک احراز هویت شامل تصویر کارت ملی و شماره 16 رقمی کارت بانکی خود را جهت فعالسازی به فراز اس‌ام‌اس ارائه دهد.
 • کاربر متعهد می‌شود ویدیوهای آموزشی که توسط پشتیبانی برای راهنمایی کاربر تولید شده است را با دقت مشاهده کند.
 • کاربر متعهد می‌شود که در صورت بروز مشکل فنی تا بررسی پشتیبان فنی صبر و تامل نماید.
 • کاربر متعهدمی‌شود از هرگونه بی احترامی نسبت به فراز اس‌ام‌اس یا کارکنان خودداری نمایید.

 

 

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

کافی است شما وارد حساب کاربری خود شوید، در قسمت ارسال تیکت پشتیبانی، به واحد مالی درخواست عودت وجه را ارسال نمایید.

دلیل درخواست وجه را اعلام نمایید، در صورتی که برای فراز اس‌ام‌اس مقدور باشد مشکل شما برطرف می‌شود و در غیر این صورت هزینه به صورت تمام و کمال عودت داده می‌شود. در صورتی که بدون مشکل قصد عودت هزینه را داشته باشید 20 درصد از مبلغ پنل کسر می شود.

در درخواست خود شماره کارت بانکی به نام صاحب پنل پیامک را ارسال نمایید و لازم بذکر است که وجه شما در کمتر از 1 روز کاری واریز خواهد شد.

 

 • کاربر می بایست دقت داشته باشد که شارژ خریدرای شده به حساب اپراتور بوده و قابل عودت نمی باشد و همچنین در صورتی که کاربر خط اختصاصی ثبت کرده باشد هزینه ثبت خط اختصاصی نیز دریافت شده و مابقی عودت داده می شود.
 • برطرف کردن ایرادات فنی فقط برای کاربران فراز اس‌ام‌اس به صورت رایگان امکان پذیر است، در صورت درخواست عودت وجه اگر درخواست فنی برای رفع مشکل سایتتان ثبت کرده باشید هزینه برطرف کردن مشکل فنی از مبلغ پنل کسر می شود و مابقی عودت داده می شود.
 • درخواست بازگشت وجه فقط از طریق تیکت امکان پذیر است و لطفاً طی تماس تلفنی این مورد را مطرح نفرمایید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.
 • در صورت ارسال پیامک های مجرمانه (ارسال پیامک جعلی از سمت نهادهای دولتی، ارسال پیامک فیشینگ، ارسال پیامکی که موجب رعب و حشت شود و به قصد مزاحمت یا شوخی باشد) پنل شما مسدود شده و اطلاعات به مراجع قانونی ارسال شده و هیچ وجهی عودت داده نمی شود.
 • هرگونه دستکاری در سورس سامانه و تلاش برای نفوذ و هر اقداماتی که موجب اختلال در سرویس دهی فراز اس‌ام‌اس شود جرم محسوب شده و علاوه بر مسدود شدن حساب کاربری، از سمت نهاد قانونی پیگیری‌های لازمه انجام می‌شود.

 

 

خواهشی که از شما داریم

قبل از اینکه درخواست بازگشت وجه ارسال کنید مشکل خود را با کارشناس و پشتیبانی فراز اس‌ام‌اس در میان بگذارید تا مطمئن شوید که سامانه پیام کوتاه ما خواسته شما را براورده نمی‌کند و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست و البته ما مطمئن هستیم که هر کسی با اجرای مو به مو و گام به گام راهنمایی‌های واحد پشتیانی و موارد گفته شده در ویدیو آموزشی نتایج فوق‌العاده‌ای از تبلیغات پیامکی خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!

گارانتی بازگشت وجه امکانی است که ما در “فراز اس‌ا‌م‌اس” قرار داده‌ایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده اقدام به خرید سامانه پیامک نمایید.

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036