خرید پنل اس ام اس » ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

سامانه پیامک، فراز اس‌ام‌اس دارای گارانتی بازگشت وجه به مدت 30 روز پس از خرید می‌باشد و به هر دلیلی که شما اعلام می‌کنید بدون قید و شرط متعهد می‌شود که تمام هزینه پرداخت شده جهت خرید پنل اس ام اس بدون کسر کارمزد را عودت دهد.

چرا سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس دارای گارانتی بازگشت وجه است؟

خرید دارای ریسک است و اگر فروشنده به کیفیت محصول خود “اطمینان” داشته باشد، بدون شک امکان بازگشت وجه را فراهم می‌کند.

بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می‌توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید. لازم است بدانید نرخ درخواست بازگشت در فراز اس‌ام‌اس بسیار پایین بوده و چیزی در حدود 40 مورد از هر 1000 سفارش است! که کمتر از 4% افراد هستند که از عودت وجه استفاده می‌کنند.

تعهدات فراز اس‌ام‌اس

 • فراز اس‌ام‌اس متعهد می‌شود خطوط اشتراکی و خط دلیوربیس را در اختیار شما قرار دهد تا بدون نیاز به خرید خط اختصاصی بتوانید پیامک ارسال کنید.
 • فراز اس‌ام‌اس هزینه پیامک بلک لیست را به‌صورت کامل به پنل پیامکی شما عودت می‌دهد و در صورت استفاده از خطوط دلیوربیس هزینه پیامک‌های نرسیده به گوشی (به دلیل خاموش بودن و یا در دسترس نبودن) نیز عودت داده می‌شود.
 • فراز اس‌ام‌اس متعهد می‌شود تا جای امکان افزونه‌های پیامکی را تولید و توسعه دهد تا کاربران بدون مشکل بتوانند استفاده کنند.
 • سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس دارای پشتیبانی رایگان به شما در بازه استفاده از سامانه پیامکی از طریق تلفن و تیکت می‌باشد.
 • فراز اس‌ام‌اس متعهد می‌شود که پیامک‌های شما اعم از پیامک‌های خدماتی و تبلیغاتی به‌صورت کامل به اپراتور جهت ارسال تحویل دهد و گزارش‌ها نیز در سامانه قابل‌مشاهده باشد.
 • فراز اس‌ام‌اس متعهد می‌شود تعرفه ارسال پیامک را همانطور که در سایت درج شده است به کاربر ارائه دهد.

تعهدات مشتری

 • کاربر متعهد می‌شود که اطلاعات صحیح خود را جهت خرید سامانه پیامک اعلام کند و از ارسال هرگونه اطلاعات جعلی خودداری کند.
 • کاربر متعهد می‌شود مدارک احراز هویت شامل تصویر کارت ملی و شماره 16 رقمی کارت بانکی خود را جهت فعال‌سازی به فراز اس‌ام‌اس ارائه دهد.
 • کاربر متعهد می‌شود ویدئوهای آموزشی که توسط پشتیبانی برای راهنمایی کاربر تولید شده است را با دقت مشاهده کند.
 • کاربر متعهد می‌شود که در صورت بروز مشکل فنی تا بررسی پشتیبان فنی صبر و تأمل نماید.
 • کاربر متعهد می‌شود از هرگونه بی‌احترامی نسبت به فراز اس‌ام‌اس یا کارکنان خودداری نمایید.

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

کافی است شما وارد حساب کاربری خود شوید، در قسمت ارسال تیکت پشتیبانی، به واحد مالی درخواست عودت وجه را ارسال نمایید.

دلیل درخواست وجه را اعلام نمایید، درصورتی‌که برای فراز اس‌ام‌اس مقدور باشد مشکل شما برطرف می‌شود و در غیر این صورت هزینه به‌صورت تمام‌وکمال عودت داده می‌شود.

لازم به ذکر است که در درخواست خود شماره کارت بانکی به نام صاحب پنل پیامک را ارسال نمایید تا وجه شما در کمتر از 2 روز کاری واریز خواهد شد، در صورتی که خرید پنل از شماره کارت دیگری به جز صاحب پنل انجام شده باشد می‌بایست تصویر کارت ملی صاحب کارت بانکی را ارسال نمایید تا هزینه به حساب صاحب کارت بانکی عودت داده شود.

 • کاربر می‌بایست دقت داشته باشد که شارژ خریداری شده به‌حساب اپراتور بوده و قابل عودت نمی‌باشد و همچنین درصورتی‌که کاربر خط اختصاصی ثبت کرده باشد هزینه ثبت خط اختصاصی نیز دریافت شده و مابقی عودت داده می‌شود.
 • برطرف‌کردن ایرادات فنی فقط برای کاربران فراز اس‌ام‌اس به‌صورت رایگان امکان‌پذیر است، در صورت درخواست عودت وجه اگر درخواست فنی برای رفع مشکل سایتتان ثبت کرده باشید هزینه برطرف‌کردن مشکل فنی از مبلغ پنل کسر می‌شود و مابقی عودت داده می‌شود.
 • در صورت دریافت فایل افزونه، قالب پیامکی و… در صورتی که درخواست عودت وجه داشته باشید هزینه افزونه، قالب و خدمات استفاده شده کسر می شود و مابقی پول عودت داده می شود.
 • درخواست بازگشت وجه فقط از طریق تیکت امکان‌پذیر است و لطفاً طی تماس تلفنی این مورد را مطرح نفرمایید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.

در چه مواردی هزینه عودت داده نمی شود؟

 • در صورت ارسال پیامک‌های مجرمانه (ارسال پیامک جعلی از سمت نهادهای دولتی، ارسال پیامک فیشینگ، ارسال پیامکی که موجب رعب و وحشت شود و به‌قصد مزاحمت یا شوخی باشد) پنل شما مسدود شده و اطلاعات به مراجع قانونی ارسال شده و هیچ وجهی عودت داده نمی‌شود.
 • هرگونه دست‌کاری در سورس سامانه و تلاش برای نفوذ و هر اقداماتی که موجب اختلال در سرویس‌دهی فراز اس‌ام‌اس شود جرم محسوب شده و علاوه بر مسدود شدن حساب کاربری، از سمت نهاد قانونی پیگیری‌های لازمه انجام می‌شود.

خواهشی که از شما داریم

قبل از اینکه درخواست بازگشت وجه ارسال کنید مشکل خود را با کارشناس و پشتیبانی فراز اس‌ام‌اس در میان بگذارید تا مطمئن شوید که سامانه پیام کوتاه ما خواسته شما را برآورده نمی‌کند و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست و البته ما مطمئن هستیم که هرکسی با اجرای موبه‌مو و گام‌به‌گام راهنمایی‌های واحد پشتیانی و موارد گفته شده در ویدئو آموزشی نتایج فوق‌العاده‌ای از تبلیغات پیامکی خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!

گارانتی بازگشت وجه امکانی است که ما در “فراز اس‌ا‌م‌اس” قرار داده‌ایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده اقدام به خرید سامانه پیامک نمایید. صداقت با مشتری و صداقت کارکنان از جمله ارزش‌های سازمانی ما هستند و خلاف ان عمل نخواهیم کرد!

مشاوره رایگان 74853-021 خرید سامانه پیامک
021-74853