خرید پنل اس ام اس » من میتونم: اسکریپت انجام خدمات تخصصی مشابه انجام میدم

من میتونم: اسکریپت انجام خدمات تخصصی مشابه انجام میدم

مقالات فراز اس‌ام‌اس بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

با اسکریپت من میتونم می توانید یک سایت مشابه سایت انجام میدم ایجاد نمایید تا افراد در سایت شما توانایی های خود را ثبت کنند و افرادی که به دنبال این تخصص هستند از طریق سایت شما با متخصص در ارتباط باشند و کسب درامد اینترنتی را از طریق اتصال پیمانکار به کارفرما انجام دهید.
روند کلی اسکریپت انجام میدم اینگونه است که افراد متخصص در کارهای مختلف در سایت شما به عنوان فروشنده ثبت نام می کنند و پس از تایید هویت می توانند خدمات خود را در قالب پست های جداگانه در سایت شما با توضیحات و فیلدهای مختلفی از قبیل هزینه کلی انجام سفارش تا افزودنی های قیمت تا زمان تحویل سفارش ثبت کنند و از مراجعه کنندگان سایت شما ثبت سفارش بگیرند. سیستم کسب درامد فروشندگان اینگونه می باشد پس ثبت سفارش کارفرما می توانند سفارش را پذیرش کنند و مبلغ سفارش با کم شدن درصد سهم سایت به حسابشان اضافه شود.
اسکریپت من می توانم دارای دو پنل کاربری و مدیریت می باشد که شما با داشتن این اسکریپت می توانید با کمترین هزینه و بدون نیاز به صرف زمان زیاد یک سایت درامدزا داشته باشید.

 

اتصال سامانه ارسال پیامک به اسکریپت من میتونم

اسکریپت من میتونم قابلیت اتصال به سامانه پیامک ippanel را دارا می باشد که شما با خرید سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس می توانید اسکریپت انجام میدم را به پنل پیامکی متصل کرده و ثبت نام با شماره موبایل و ارسال کد فعال سازی را با پیامک انجام دهید.

همچنین در زمان های واریز وجه، تایید پروژه و سایر موارد می توانید قابلیت ارسال پیامک را فعال نمایید از انجایی که سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس خدماتی است و خط خدماتی عمومی به صورت رایگان بلافاصله بعد از خرید پنل در اختیار شما قرار می گیرد شما می توانید پیامک های اطلاع رسانی و کد تایید را حتی به شماره موبایل های مسدود و بلک لیست ارسال کنید.

برای اتصال انجام کار (من میتونم) به سامانه پیامک همین الان در در فراز اس‌ام‌اس ثبت نام کنید و سایت خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید سامانه پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 71333036-021 تماس بگیرید.

ثبت نام و ارسال پیامک

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

دیدگاه شما می تواند در حل مشکل دیگران راهگشا باشد، به صورت فارسی نظرتان را ارسال کنید

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036