خرید پنل اس ام اس » آموزش کار با پنل اس ام اس » 0 تا 100 قرارداد خرید سامانه پیامک

0 تا 100 قرارداد خرید سامانه پیامک

sms-panel-contract
آموزش کار با پنل اس ام اس بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

از اینکه در حال خوانده این مقاله از سایت فراز اس ام اس هستید، می توان این گونه برداشت کرد که در پی خرید پنل اس ام اس هستید اما هنوز تصمیم قطعی برای انتخاب بهترین پنل اس ام اس را نگرفته اید و می خواهید با بررسی قرارداد خرید پنل اس ام اس گام نهایی را بردارید و با اطمینان کامل خرید سامانه پیامکی را انجام دهید. ما در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد که با بررسی بندهای مختلف یک قرارداد خرید سامانه پیامک بتوانید بهترین سامانه پیامک را انتخاب کنید.

اگر در این فکر هستید که اصلا سامانه پیامکی برای شما مناسب است پیشنهاد می کنم مقاله کاربرد پنل اس ام اس را مطالعه نمایید.

نکاتی که قبل از تنظیم قرار داد سامانه پیامک باید به آن توجه کنید:

از آنجایی که سامانه پیامک فراز اس ام اس ارائه دهنده  هر دو نوع پنل اس ام اس کاربری و پنل اس ام اس نمایندگی می باشد، می تواند شما را در نوشتن قرارداد فروش پنل اس ام اس راهنمایی کند. در این مقاله برای هر بند از قرارداد، نمونه متن قرارداد سامانه پیامکی آورده شده است.

قبل از شروع توضیحات مربوط به قرارداد خرید و فروش پنل اس ام اس حتما توجه داشته باشید که شرکتی که قصد خرید سامانه پیامک از آن را دارید در تهران دفتر مرکزی داشته باشد که در صورت بروز هرگونه مشکل امکان مراجعه حضوری و رفع مشکل وجود داشته باشد. حتی پیشنهاد ما برای خرید پنل اس ام اس نمایندگی مراجعه حضوری و عقد قرارداد به صورت حضوری و کتبی می باشد.

 

بند اول: طرفین قرارداد

مشخصات طرفین قرار داد باید به طور کامل در قرارداد سامانه پیامکی نوشته شود. نام شرکت، آدرس شرکت، نام مدیر عامل شرکت ارائه دهنده خدمات پیامکی از جمله مواردی است که باید حتما در قسمت تعهدنامه طرفین نوشته شود.

برای مثال:

[su_note note_color=”#ecffe1″]

قرارداد حاضر بین خانم/ آقای / شرکت ………………………… به شماره ملی / ثبت ……………….. که از این پس اختصاراً در این قرارداد خریدار نامیده می شود از یک طرف و خانم/ آقای / شرکت …………………………. به شماره ملی / ثبت ………………..از طرف دیگر که از این پس فروشنده نامیده می شود، جهت انجام فعالیت‌های موضوع قرارداد، براساس شرایط و مقررات مشروح زیر منعقد می‌گردد.

[/su_note]

بند دوم: موضوع قرارداد

موضوع قرارداد باید به طور کامل و شفاف نوشته شود. نوع سامانه پیامکی انتخابی شما از جمله مواردی است که حتما باید در این قسمت ذکر شود. هرچه این قسمت از قرارداد خرید سامانه پیامک شفاف تر باشد اختلافات احتمالی که ممکن است در آینده پیش بیاید کمتر خواهد بود.

برای مثال:

[su_note note_color=”#ecffe1″]

اختصاص نمایندگی استاندارد/ پیشرفته ارائه خدمات پیامکی

اگر قصد شما تنظیم قرار داد پنل اس ام اس کاربری می باشد که برای مواردی کانند ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی و یا خدمات وب سرویس مانند ارسال کدفعالسازی استفاده می کنید می توانید این بند از قرار داد  را اینگونه بنویسید.

تأمین خدمات پیام ‌کوتاه برای دریافت و پاسخگویی به پیام‌های دریافتی و انتقال پیام های کوتاه مربوط به خریدار از سایت و وب سرویس

[/su_note]

 

بند سوم: مدت قرارداد

یکی از موضوعات مهمی که حتما باید در قرارداد خرید پنل اس ام اس نوشته شود مدت قرارداد می باشد. اگر پنل اس ام اس مورد نظر شما دائمی می باشد باید این موضوع در قرارداد نوشته شود و اگر سامانه پیامکی نیاز به تمدید سالانه با پرداخت درصدی از هزینه ابتدایی را دارد، این موضوع باید در قرارداد سامانه پیامکی نوشته شود. سامانه پیامکی فراز اس ام اس برای هر دو نوع سامانه پیامکی نمایندگی و سامانه پیامکی کاربری پنل اس ام اس را به صورت دائمی در اختیار کاربران و نمایندگان قرار می دهد تا با خیالی آسوده به بازاریابی پیامکی و جذب مشتری بپردازند.

برای مثال:

[su_note note_color=”#ecffe1″]

مدت اجرای این قرارداد از تاریخ ../../…. به مدت یک سال و از آن تاریخ از سوی طرفین لازم‌الاجراء است.

[/su_note]

[su_note note_color=”#ecffe1″]

مدت این قرارداد از تاریخ ……. لغایت …………….مي باشد. بدیهي است در صورت رضایت طرفین به ادامه همکاری بعد از تاریخ مزبور، قرارداد با توافق طرفین و تنظیم الحاقیه و بدون پرداخت هزینه مجدد، قابل تمدید خواهد بود.

[/su_note]

 

بند چهارم: محصول و خدمات قرارداد

در این بند از قرارداد مربوط به فروش پنل اس ام اس باید جزییات پنل اس ام اس خریداری شده به طور کامل عنوان شود. امکانات و قابلیت های پنل اس ام اس، تعداد خطوط عمومی و خطوط اختصاصی رایگان، نحوه دریافت خط اختصاصی پیامکی به طور کامل در این بخش از قرارداد ذکر شود.

 

بند پنجم: نحوه پرداخت و مبلغ کل قرار داد

مشکل بسیاری از نمایندگان فراز اس ام اس که قبلا از جای دیگری سامانه پیامک تهیه کرده بودند شفاف نبودن این قسمت از قرارداد می باشد(البته بماند که خیلی از شرکت ها اصلا قراردادی به نماینده سامانه پیامکی ارائه ندادند!) ما در شرکت فراز اس ام اس برای جلوگیری از مشکلات احتمالی که ممکن است در آینده پیش بیاید در این قسمت تعارفات را کنار گذاشته و مبلغ قرارداد را به طور دقیق ذکر می کنیم.

[su_note note_color=”#ecffe1″]

هزینه ثابت: هزینه راه اندازی سامانه به همراه …………… عدد اعتبار ارسال پیامک جمعاً به مبلغ ……………. ریال می‌باشد.

تبصره 1 – بهای دریافت ارائه سرویس جدید از جمله خرید شماره اختصاصي، طي صورت حساب جداگانه ای توسط فراز اس ام اس مشخص مي گردد. بدیهي است تخصیص شماره های مزبور پس از پرداخت هزینه های صورت حساب و تسویه حساب با فراز اس ام اس انجام مي پذیرد

. تبصره 2 – هزینه خرید شماره اختصاصي در سایت اصلي و در قسمت خطوط اختصاصي مي باشد

. تبصره 3 – شماره های اختصاصي به صورت سالیانه بوده و نماینده مي تواند هر سال با پرداخت مبلغي که توسط اپراتور اعالم مي گردد، شماره را به مدت یک سال دیگر تمدید نماید. در صورتي که این هزینه توسط اپراتور از فراز اس ام اس دریافت نگردد، به تبع فراز اس ام اس نیز این هزینه را از نماینده دریافت نخواهد کرد

. تبصره 4 – در صورت ارائه شماره عمومي، این خطوط اماني بوده و فراز اس ام اس مي تواند این شماره ها را هر زمان به صالحدید حذف نماید

هزینه متغیر : هزینه ارسال هر پیام کوتاه به صورت متغیر و بر اساس جدول تعرفه ها بوده و طبق توافق در مدت قرارداد به ازای هر پیامک فارسي 114 ریال خواهد بود. تبصره 5 – شارژ حساب به صورت نقدی بوده و در سامانه فراز اس ام اس صورت مي پذیرد .

[/su_note]

همانطور که گفتم از آنجایی که  این بخش از مهمترین قسمت های قرارداد سامانه پیامکی می باشد در پنل اس ام اس فراز اس ام اس به طور مفصل به آن پرداخته شده است و تمام هزینه های ثانویه بعد از خرید پنل اس ام اس را نیز شرح داده شده است.

بند پنجم: تعهدات خریدار

این قسمت را با دقت مطالعه نمایید زیرا امضای این قرار داد به این معنی است که شما تمامی تعهداتی که بر عهده خریدار است را پذیرفته اید.

معمولا در این قسمت تهعداتی مانند مسولیت ارسال پیامک را برعهده خریدار قرار می دهند.

بند هفتم: تعهدات فروشنده

در این قسمت هر انتظاری که از فروشنده سامانه پیامکی دارید را عنوان کنید. از عنوان کردن خواسته های خود نترسید نهایتا فروشنده پنل اس اس ام اعلام می کند که این تعهدات را قبول نمی کند اما شما سعی کنید که حتما خواسته های خود را اعلام کنید.

[su_note note_color=”#ecffe1″]

فراز اس ام اس موظف است حداکثر ۵ روز کاری پس از عقد قرارداد، سرویس ارزش افزوده پیام‌کوتاه جهت دریافت و پاسخگویی به پیام‌های ورودی را به خریدار تحویل نماید.

[/su_note]

بند هشتم:سایر شرایط

مواردی که نباید در متن پیامک عنوان شود از جمله ارسال پیامک با عنوان شرکت و نهادهای دولتی (بدون ارائه مجوز ) در این قسمت از قرارداد با عنوان سایر شرایط ضمیمه می شود.

بند نهم: فسخ قرارداد

این احتمال وجود دارد که به هر دلیلی قرارداد از سمت یکی از طرفین تعهدنامه فسخ شود و یا اینکه به دلیل عدم رعایت قوانین نوشته شده در قرارداد از سمت یکی از طرفین، طرف دیگر قرراداد درخواست فسخ قرارداد را داشته باشد. پس برای جلوگیری از هرگونه مشکلی در این قسمت نیز باید تمامی موارد از جمله وضعیت شارژ و کاربران بعد از فسخ قرارداد ذکر شود.

[su_note note_color=”#ecffe1″]

درصورت فسخ قرارداد از سوی فراز اس ام اس ، وی موظف است مبلغ شارژ حساب نماینده و تمامي کاربران را حداکثر ظرف مدت یک هفته بازگرداند.

[/su_note]

بند دهم: حل اختلافات

کلیه اختالفاتي که ممکن است بین طرفین در خالل اجرای موضوع قرارداد به وجود آید، چنانچه از طریق مذاکره و ارسال اظهارنامه حل نشود، طرفین مي توانند از طریق مراجع ذیصالح پیگیری نمایند.

بند یازدهم: تعداد نسخ قرارد داد

متن این قسمت از قرارداد اینگونه نوشته می شود:

این قرارداد در………بند و ……… تبصره در 2 نسخه تنظیم و بعد از امضاء طرفین معتبر و الزم االجرا خواهد بود.

 

در آخر فراموش نکنید که هر دو نسخه را باید دو طرف قرارداد امضا کنند.

امیدوارم که با خوانده این مقاله و بررسی تعرفه های پنل اس ام اس فراز اس ام اس بتوانید بهترین پنل اس ام اس را انتخاب کنید.

 

 

 

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید سامانه پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 71333036-021 تماس بگیرید.

ثبت نام و ارسال پیامک

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

دیدگاه شما می تواند در حل مشکل دیگران راهگشا باشد، به صورت فارسی نظرتان را ارسال کنید

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036