پنل اس ام ام اس - ارسال پیامک انبوه
 1. خرید پنل اس ام اس
 2. نمایندگی ارسال پیامک
 3. کسب درامد اینترنتی از نمایندگی پنل اس ام اس

کسب درامد اینترنتی از نمایندگی پنل اس ام اس

نمایندگی پنل پیامک یک فرصت بسیار عالی برای کسب درامد اینترنتی است، در فراز اس‌ام‌اس نمایندگی پنل اس ام اس به صورت ریبرندیگ کامل انجام می‌شود، یعنی در سایت نماینده هیچ اسمی از فراز اس‌ام‌اس وجود نداشته و شما می‌توانید به عنوان یک سامانه پیام کوتاه مستقل عمل کنید.

پنل های نمایندگی فراز اس‌ام‌اس قابلیت‌های منحصر بفردی را در اختیار شما قرار می‌دهند که به کمک این قابلیت‌ها نماینده می‌تواند به راحتی پنل پیامک بفروشد و از طریق خرید سامانه پیامک نمایندگی کسب درامد دائمی داشته باشد.

 

 

روش‌های کسب درامد از نمایندگی سامانه پیام کوتاه

روش‌های کسب درامد از پنل نمایندگی پیامک کم نیست و شما می‌توانید به روش‌های مختلف با خرید یک نمایندگی سامانه پیامک کسب درامد داشته باشید

 • کسب درامد از طریق فروش پنل اس ام اس
 • کسب درامد از طریق فروش نمایندگی مستقل سامانه پیام کوتاه
 • کسب درامد از طریق فروش خصوص اختصاصی به کاربران و نمایندگان
 • کسب درامد از طریق فروش شارژ پیامک به کاربران و نمایندگان
 • کسب درامد از طریق دریافت هزینه تمدید سامانه پیامک کاربران و نمایندگان
 • کسب درامد از طریق ارسال پیامک انبوه و ارائه نمایندگی ارسال پیامک

 

 

کسب درامد از طریق فروش سامانه پیام کوتاه

نمایندگی سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس به شما این امکان را می‌دهد که به صورت نامحدود پنل اس ام اس بفروشید و از طریق فروش سامانه پیام کوتاه درامد داشته باشید، نکته جالب انجاست که شما برای ساخت پنل پیامک هیچ مبلغی را به فراز اس‌ام‌اس پرداخت نمی‌کنید و مبلغی که از مشتری برای ساخت پنل اس ام اس دریافت می‌کنید تماما به حساب شما واریز می‌شود.

 

کسب درامد از طریق فروش نمایندگی پنل اس ام اس

فراز اس ام اس، به عنوان شرکت مادر ارائه دهنده خدمات پیامکی در ایران این قابلیت را فراهم کرده تا نمایندگان محترم بتوانند از طریق فروش پنل نمایندگی پیامک درامد داشته باشند و نمایندگان شما نیز بتوانند سامانه پیامک ریبرند و مستقل از شما داشته باشند و به کسب درامد بپردازند.

ویژگی که پنل نمایندگی اس ام اس شرکت فراز اس‌ام‌اس را از سایر شرکت‌ها متمایز می کند، در سامانه نمایندگی پیام کوتاه فراز اس‌ام‌اس شما هیچ هزینه‌ای بابت ساخت نماینده جدید به فراز اس‌ام‌اس پرداخت نمی‌کنید و تمام سود حاصل از فروش نمایندگی سامانه پیام کوتاه مستقیما به حساب شما واریز می‌شود.

 

کسب درامد از طریق فروش خصوص اختصاصی به کاربران و نمایندگان

فراز اس‌ام‌اس به تمامی کاربران و نمایندگان خود و تمامی کاربران نماینده خطوط اشتراکی رند را به صورت رایگان فعال می‌نمایند تا نمایندگان بتوانند به‌صورت رایگان یا با دریافت هزینه این خطوط را برای کاربران فعال کنند، اما گاهی اوقات پیش می‌آید که کاربر قصد خرید شماره اختصاصی برای ارسال پیامک دارد، نماینده بعد از خرید پنل ریسلری نمایندگی پیامک باید تعرفه فروش خطوط را مشخص کند بعد از اینکه نماینده تعرفه فروش خطوط اختصاصی را مشخص کرد، زمانی که کاربر زیرمجموعه نماینده قصد خرید خط اختصاصی را داشته باشد سود نماینده بر اساس قیمت گذاری که برای کاربر مشخص کرده محاسبه شده و به حساب ایشان واریز می‌شود.

 

 

کسب درامد از طریق فروش شارژ پیامک به کاربران و نمایندگان

یکی از وضایف و اقدامات اولیه نماینده، قیمت گذاری تعرفه پیامک است که بعد از خرید پنل اس ام اس نمایندگی از بخش، تنظیمات مدیریتی > قیمت گذاری پیامک، نماینده قادر به مشخص نمودن تعرفه ارسال پیامک می‌باشد، نماینده می‌توانید تعرفه فروش پیامک را بالاتر از قیمت خرید پیامک درج کند تا زمانی که کاربر زیرمجموعه نماینده قصد خرید شارژ دارد سود پیامکی نماینده محاسبه شده و به حساب نماینده واریز شود. درامد نماینده با افزایش تعداد کاربران روز به  روز افزایش می یابد و نماینده می‌تواند با فروش پنل نمایندگی اس ام اس و فروش سامانه پیامک و فروش شارژ پیامک درامد خود را افزایش دهد.بدیهی است که فراز ‌اس‌ام‌اس جهت ایجاد حاشیه سود مناسب برای نمایندگان سامانه پیامک تعرفه خرید پیامک را برای نماینده بسیار پایین‌تر از تعرفه خرید پیامک در پنل‌های کاربری می‌باشد و حتی نماینده قادر است قیمت‌های رقابتی با شرکت مادر( فراز اس ام اس) درج نماید.

 

کسب درامد از طریق ارسال پیامک انبوه و ارائه نمایندگی ارسال پیامک

با خرید نمایندگی سامانه پیامک بدلیل تعرفه بسیار مناسب پیامک در سامانه نمایندگی، نماینده می‌تواند با قیمت رقابتی نسبت به فروش پیامک و ارسال پیامک انبوه اقدام نمایید. تعرفه ارسالی پیامک برای نمایندگان حداقل میزان تعیین شده توسط اوپراتور می باشد که نماینده می‌تواند پیامک‌ها را با قیمت دلخواه به فروش برساند و فراز اس‌ام‌اس هیچگونه دخالتی در قیمت‌گذاری پیامک نمایندگان ندارد.

 

 

چون پنل نمایندگی پیامک به‌صورت ریبرند ارائه می‌شود، نماینده موظف است بعد از خرید پنل نمایندگی پیامک اقدام به قراردادن لوگو در سامانه نماید و نسبت به دریافت درگاه پرداخت اختصاصی به پرداخت ملت اقدام کند. اگر نماینده تمایلی به دریافت درگاه پرداخت اختصاصی نداشته باشد می‌تواند از درگاه پرداخت شرکت فراز اس‌ام‌اس برای فروش شارژ به کاربران استفاده نمایید و در صورتی که نماینده اقدام به دریافت درگاه پرداخت اختصاصی نمایند سود حاصل از فروش پیامک به حساب نماینده واریز می‌شود در غیر این صورت سود نماینده به عنوان شارژ به پنل ایشان افزوده می‌گردد.

 

طراحی سایت نمایندگی سامانه ارسال پیامک انبوه

در بسته نمایندگی پیامک فوق پیشرفته، طراحی سایت برای نمایندگان پنل اس ام اس به صورت رایگان وجود دارد که سایت نمایندگی پنل پیامک با سیستم مدیریت محتوای وردپرس آماده شده و سایت کامل و جامع و شکیل تحویل نماینده می گردد، همچنین تمامی نمایندگان می‌توانند با پرداخت 300 هزار تومان نسبت به دریافت سایت اختصاصی جهت فروش و بازاریابی سامانه پیام کوتاه اقدام نمایید یا از سیستم سایت ساز ما برای راه اندازی سایت نمایندگی استفاده کنند.

 

 

در پنل نمایندگی پیامک، نماینده قادر است به‌صورت نامحدود کاربر ثبت نام نمایند، نماینده به بانک جامع شماره موبایل‌ها دسترسی داشته و می‌تواند قابلیت دسترسی به بانک شماره‌ها را به کاربران خود فعال یا محدود نماید، لازم به ذکر است که فراز اس‌ام‌اس از نمایندگان پنل پیامک هزینه آبانمان دریافت نمی‌کند و نماینده تنها یک مرتبه هزینه استفاده از نرم افزار ارسال پیامک انبوه و نرم افزار نمایندگی پنل پیامک را پرداخت می‌کند اما در پنل نمایندگی ارسال پیامک قابلیت تعریف سامانه پیامک به صورت سالانه تعریف شده است و در صورتی که نماینده بخواهد می‌تواند این قابلیت را فعال کند.

 

شما با نمایندگی مستقل سامانه پیام کوتاه میتوانید کسب درامد اینترنتی خود را همین امروز آغاز نمایید از طریق فروش سامانه پیامک یا فروش شارژ پیامک درامد داشته باشید ما برای نمایندگان پنل پیامک فراز اس‌ام‌اس یک سری ویدیوهای آموزشی ۀماده کرده‌ایم که بعد از خرید پنل ارسال اس ام اس نمایندگی، در اختیار نماینده قرار می‌گیرد که در این ویدیوهای آموزشی در مورد نحوه تنظیمات دقیق بخش‌های مختلف نمایندگی سامانه پیامک صحبت کرده‌ایم و یک فایل صوتی در مورد روش‌های بازاریابی و فروش پنل پیامک به نمایندگان ارائه می‌دهیم و در این فایل به نمایندگان سامانه پیام کوتاه راهکارهای نوین فروش پنل اس ام اس را معرفی می‌کینم.

 

تسهیل در خرید نمایندگی سامانه پیامک
فراز اس ام اس، با محوریت اشتغال‌زایی طرح تسهیل در خرید نمایندگی سامانه پیام کوتاه را راه‌اندازی کرده‌است که نمایندگان می‌توانند نمایندگی پنل اس ام اس را به صورت اقساطی در دو قسط تهیه کنند، در روش پرداخت اقساطی 50% مبلغ پنل نمایندگی پیامک هنگام عقد قرارداد و 50% باقی مانده در ابتدای ماه آینده از نماینده دریافت می‌گردد.

 

خرید نمایندگی سامانه پیامک در کمتر از چند دقیقه

 

تا الان خیلی دوست داشته اید که درامد یک سامانه پیامکی را حساب بکنید خوب ما امروز امده ایم تا کمی در این مورد با شما مشتریان عزیز صحبت بکنیم شاید شما نیز بخواهید وارد این کار بشوید و بخواهید درامدزایی کنید از این طریق. یکی از بهترین راه های درامد زایی که واقعا اگر در این کار وارد باشید می توانید به درامد های خیلی خوبی برسید . برای مثال اگر شما بتوانید فقط چندین سامانه بفروشید و انها هر ماه خود را شارژ بکنند از مبلغی که انها شارژ می کنند شما نیز کمی درصد می گیرید که مبلغ قابل توجهی هست .

 

 

پیشنهاد ما به شما چیست؟

شما از طرف ما نمایندگی پنل اس ام اس دریافت می کنید، امکانات مجزای خود را خواهید داشت و می توانید به صورت مستقل به فروش پنل و پیامک به سازمان های مختلف بپردازید.

کافیست زمانی را به بازاریابی برای اینکار اختصاص دهید و بعد از مدتی می توانید درآمدی میلیونی از این طریق داشته باشید. زیرا سود شما با فروش پنل (به قیمت موردنظر خودتان) شروع شده و پس از آن نیز از هر پیامک فرستاده شده، سودی به شما تعلق می گیرد.

چرا این پیشنهاد به نفع شماست؟

اقتصاد به هم ریختۀ سال های اخیر بسیاری از تجارت ها را ورشکست کرده است. اما سیستم های پیامکی همواره مشتری های خود را دارند و در هر شرایط اقتصادی خیالتان از این بابت راحت است که درآمدی مطمئن دارید. همچنین با زیادتر شدن مشتری ها کم کم درآمد شما ثابت خواهد کرد، زیرا هرکدام از آنها ماهیانه به تعداد بالایی پیامک نیاز دارند. بنابراین کار به زودی برای شما روان شده و می توانید وقت بیشتری را برای خود داشته باشید. از طرف دیگر کسی به شما نخواهد گفت کی و چگونه کار کنید. همه چیز در دستان شماست. همۀ تصمیمات با شماست. همۀ موفقیت ها و شکست ها از آن شماست.

توجیه اقتصادی

به عنوان مثال یک نماینده پنل پیامک با فروش متوسط ۱۰ پنل کاربری در ماه درآمد ماهیانه در حدود ۱ میلیون تومان خواهد داشت . علاوه براین اگر توسط کاربران ایشان روزانه ۵۰۰۰۰ پیامک ارسال شود و نماینده بر روی هر پیامک ۲ تومان سود دریافت  نماید روزانه ۱۰۰ هزار تومان سود خواهد داشت که این عدد در ماه ۳ میلیون تومان خواهد بود واضح است که با اضافه شدن کاربران تعداد پیامک های ارسال به شکل روز افزون زیاد شده و نماینده شامل تخفیفات ویژه نیز میگردد به شکلی که با ارسال ۲۰۰,۰۰۰ پیامک در روز نماینده بالغ بر ۴۰۰ هزار تومان سود خواهد کرد که این عدد در ماه بیش از ۱۲ میلیون تومان برآورد میگردد.

همچنین نمایندگان پنل پیامک میتوانند از طریق فروش خطوط اختصاصی نیز سود ببرند ، به عنوان مثال اگر نماینده پنل اس ام اس در روز به صورت متوسط ۵ خط بفروشد و روی هر خط به صورت متوسط ۱۰ هزار تومان سود کند روزانه سودی برابر ۵۰ هزار تومان خواهد داشت. (معمولا خطوط ۱۴ رقمی سودی به طور متوسط در حدود ۵ هزار تومان و خطوط ۸ رقمی بیش از ۵۰ هزار تومان سود دارند.)

 

 

فراز اس ام اس با توجه به نیاز کاربران اقدام به اعطای نمایندگی پیام کوتاه  کرده است . برای اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله همراه ما باشید . در ادامه در ارتباط با مزایا و معایب ، منابع درآمد و همچنین امکانات سامانه کفتگو خواهیم کرد .

اعطای نمایندگی پیام کوتاه در  یکی از خدمات فراز اس ام اس  میباشد و با دریافت این نمایندگی میتوانید به کسب در آمد بالای دست یابید .

شما با دریافت یک نمایندگی از فراز اس ام اس بدون محدودیت و رایگان میتوانید پنل کاربری و نمایندگی ایجاد کرده و به فروش برسانید . البته در نظر داشته باشید که این برای مدتی است و بعد از گذشت زمان شما متوجه میشوید که تعداد کاربران شما بالا رفته است و سود حاصله از ارسال پیامک برای شما بیشتر است و تقریبا میتواند بروی آن به عنوان درامد ثابت حساب باز کرد .

البته این را باید خاطر نشان کنیم که تعداد نمایندگان نامحدود در یکی از پنل های میباشد . شما با هزینه اندکی نیز میتوانید نمایندگی سطح اول فراز اس ام اس را دریافت کنید و با توجه به نیاز خود پنل را ارتقاء دهید.

 

 قابلیت های پنل اس ام اس نمایندگی

 • ارسال پیام تکی ف گروهی ، فایل ، دفترچه تلفن
 • ارسال پیام به بانک شماره های همراه اول و ایرانسل در سراسر کشور
 • ارسال پیام به بانک مشاغل
 • مدیریت دفترچه تلفن
 • مدیریت منشی پیامک
 • مدیریت فیلتر پیامک و پاسخگویی خودکار
 • مدیریت نظرسنجی
 • مدیریت مسابقه
 • مدیریت قرعه کشی
 • مدیریت بانک شماره
 • و …

 

 

نحوه کسب در آمد

فروش پنل کاربری و نمایندگی

فروش پیامک

فروش خطوط اختصاصی

درآمد حاصله از خدمات ارائه پشتیبانی ( بصورت سالیانه )

با دریافت یک نمایندگی از فراز اس ام اس شما نیز میتوانید مشغول به اعطای نمایندگی پیام کوتاه شوید .

درصورتی که برایتان سوالی پیش آمده است میتوانید با شماره های موجود در صفحه تماس با ما مراجعه کرده و با شماره های موجود در این صفحه تماس حاصل فرمائید . همچنین برای آگاهی از هزینه های اخذ نمایندگی میتوانید به صفحه نمایندگی سامانه پیام کوتاهمراجعه کنید.

 

 

 

کسب و کارهایی که به سامانه پیامک نیاز دارند

همه میدانیم که تعداد موبایل‌های فعال در کل کشور بسیار زیاد است و تقریباً به ازای هر نفر یک تلفن همراه شخصی وجود دارد بدیهی است بیشتر کسب‌وکارها تمایل داشته باشند تا از پیامک برای دسترسی به مخاطبان خود استفاده کنند و این ، همه‌ی کسب‌وکارهای خصوصی و دولتی را در برمی‌گیرد .

با این حساب بعضی از بخش‌های تجاری بیشتر به سراغ شما می‌آیند و از مشتریان چرا پا قرص شما خواهند شد . اینکه بدانیم کدام بخش‌ها از خدمات پیامکی بیشتر استفاده می‌کنند کمک عظیمی در مشخص کردن مشتریانی که مورد هدف است به شما می‌کند . می‌خواهیم تا با این بخش تجاری بیشتر آشنا شوید پس ما را همراهی کنید .

 • بخش آموزش :  همان‌طور که از نام این بخش مشخص است ، شامل مدارس ، دانشگاه‌ها ، آموزشگاه‌ها و … می‌شود این سازمان‌ها می‌توانند برای تبلیغات و خدمات‌رسانی از پیامک استفاده کنند ، مثلاً یک ارتباط مستقیم بادانش امور و والدین آن‌ها داشته باشند . برای مثال یک آموزشگاه می‌خواهد شروع ثبت‌نام‌ترم جدید خود را با پیامک به دانش‌آموختگان خود اطلاع دهد .
 • بخش مالی و اعتباری :  این شرکت‌های مالی و اعتباری می‌توانند مشتریان خوبی برای شما به‌حساب بیایند . این شرکت‌ها عمدتاً از پیامک به‌منظور اطلاع‌رسانی به کاربران خود استفاده می‌کنند . به‌عنوان‌مثال یک بانک از طریق پیامک می‌تواند مشتریان خود را در جریان کارها قرار بدهد و خدمات خود را اعلام کند و هرگونه خدمات و یا اختلال در کارها را از طریق پیامک اطلاع بدهد .
 • بخش فروش :  کسب‌وکارهای فعال درزمینهٔ فروش می‌توانند از پیامک استفاده‌های زیادی داشته باشند . مانند سوپر مارست تا ، کتاب‌فروش ، لباس‌فروش و فروشگاه‌های آنلاین ، این فروشندگان می‌توانند از طریق پیامک اطلاع‌رسانی و تبلیغات کنند . به‌عنوان‌مثال با پیامک به مشتریان خود از تخفیف‌های ویژه آن‌ها را آگاه سازند .
 • بخش مهمانداری : یک هتل ، رستوران ، کافی شاپو … می‌توانند به‌طور عمده و زیادی از پیامک استفاده کنند . ابزار تبلیغات پیامکی برای این مجموعه فقط یک تبلیغات پیامکی نیست . آن‌ها می‌توانند تخفیفت ، پیشنهاد‌ها و اطلاع‌رسانی خود را از طریق پیامک به مشتریان خود ارسال کنند . بنابراین از این طریق فروش آن‌ها افزایش میابد . به‌عنوان‌مثال ، آن‌ها می‌توانند از طریق پیامک کوپن تبلیغاتی برای مشتریان ارسال کنند .
 • بخش فناوری اطلاعات : شغل‌ها و کارهای مرتبط درزمینهٔ فناوری اطلاعات هم می‌توانند از پیامک انبوه استفاده کنند . می‌توانیم به سراچه‌های مختلف اینترنتی اشاره‌کنیم . در اصل پیامک برای این کار حکم یک ابزار خدماتی را ایفا می‌کند . و آن‌ها می‌توانند از این ابزار برای تبلیغات خود استفاده کنند .
 • بخش حمل‌ونقل : آژانس‌های مسافرتی ، شرکت‌های حمل کالا و … می‌توانند با پیامک به مشتریان خود خدماتی را به آن‌ها ارائه بدهند . برای مثال یک آژانس هواپیمایی می‌تواند با پیامک به مشتریان خود اطلاعات پرواز را ارسال کند و هرگونه پیشنهاد برای مشتریان خود را با پیامک به اطلاع آن‌ها برساند .

 

 

اگر شما روزانه تعداد خیلی زیادی پیامک ارسال می‌کنید و مشتریانی دارید که بتوانید به آن‌ها پنل پیامک ارائه نمایید و آن‌ها پیامک بفرستد می‌توانید با گرفتن نمایندگی سامانه پیامک در مرحله اول تعرفه ارسال پیامک خود را کاهش دهید و در مرحله دوم با واگذاری سامانه پیامک به مشتریانتان زمانی که مشتری شما پنلش را شارژ می‌کند بر اساس قیمتی که شما برای کاربر خود تعیین می‌کنید درامد داشته باشید.

 

درامد پنل نمایندگی پیامک چگونه است؟

با خرید نمایندگی سامانه پیامک شما می‌توانید از روش‌های متفاوتی درامد داشته باشید، اولین درامدهای شما از پنل نمایندگی از فروش پنل به کاربران و همچنین سود شارژ پیامک می‌باشد و زمانی که کاربر شما پنلش را شارژ می‌کند بر اساس قیمت‌گذاری که انجام داده‌اید این سود محاسبه می‌شود و به پنل شما افزوده می‌گردد و حتی شما می‌توانید با گرفتن درگاه به پرداخت ملت سود شارژ مستقیماً به‌حساب شما واریز شود.

درامدهای بعدی نمایندگی پنل پیامک از فروش خطوط اختصاصی می‌باشد که شما با فروش خط اختصاصی به کاربرانتان درامد خواهید داشت، شما می‌توانید قیمت خطوط اختصاصی را برای کاربرانتان مشخص کنید، قیمت خرید خط از اپراتور برای شما مشخص است و زمانی که کاربر زیرمجموعه شما خط اختصاصی خرید می‌کند مبلغ اولیه به‌حساب اپراتور برای فعال‌سازی خط واریز می‌شود و سود شما نیز دقیقاً عین مبلغ سود به‌حساب شما واریز می‌شود.

همچنین اگر شما بتوانید پنل نمایندگی بفروشید و نمایندگان شما کاربر و زیرمجموعه بگیرند سود شما محفوظ است و می‌توانید از شارژ حاصل از کاربران زیرمجموعه زیرمجموعه درامد داشته باشید.

 

چرا کسب‌وکار اینترنتی با نمایندگی سامانه پیامک ؟

از مزیت راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی با سامانه پیامک این است که شما به سرمایه اولیه نیاز ندارید و با خرید یک نمایندگی پنل اس ام اس می‌توانید کسب درامد اینترنتی را آغاز کنید. نیاز نیست با اپراتور برای خرید شارژ سالیانه قرارداد ببنید یا به اپراتور بابت مانیتورینگ و ارسال‌های کاربران سفته دهید.

 

نقشه کسب درامد از نمایندگی سامانه پیامک

بعد از خرید نمایندگی سامانه پیامک ما شما را رها نمی‌بینم تازه آغاز همکاری ما با شما است، اگر بسته نمایندگی شما اجرای طراحی سایت را داشته باشد ، در مرحله اول سایت نمایندگی سامانه پیامک شما را طراحی می‌کنیم، آموزش‌های بازاریابی و فروش نمایندگی سامانه پیامک به شما داده می‌شود.

در مورد سئو و بازاریابی اینترنتی مطالبی را به شما معرفی می‌کنیم  تا بتوانید در دنیای مجازی برای وب‌سایتتان هویت و برند بسازید، ما در چندین زمینه مختلف این کار را انجام داده‌ایم و تمام این موارد را به نمایندگانمان آموزش می‌دهیم.

شما بعد از خرید نمایندگی پنل پیامک مطمئن هستید که پشتیبان دارید که پیگیر کارهای شما است تا بتوانید کسب درامد اینترنتی را شروع کنید و آیا این حرف فقط برای خرید پنل نمایندگی است یا ما بعد از خرید سامانه پیامک نمایندگی به تعهدمان پایبند هستیم؟ شاید بهترین توجیه برای این رفتار این باشد که هرچقدر نماینده فراز اس ام اس درامد بیشتری داشته باشد ، درامد شرکت ما نیز افزایش می‌یابد.

 

 

امروزه در هر محفلی از دوستان که می نشینید، در مورد کسب درامد از طریق اینترنت و درامد هایی که استارتاپ ها از طریق اینترنت به دست اورده‌اند صحبت می‌شود. گاهی اوقات درامدهای نجومی میتواند از طریق کسب کار آنلاین بوجود آید که به هیچ صورتی با درامدهای فیزیکی قابل مقایسه نیست.

حتما نام آمازون را به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی شنیده‌اید، میخواهم آمار جالبی در مورد تعداد فروش آمازون را با شما در میان بگذارم.

روزهایی مثل عید شکرگزاری، روزهای شلوغی برای مرکز پاسخگویی آمازون می‌باشد و کارگران آمازون میلیون‌ها بسته در روزهای شکرگزاری و روزهای عادی ارسال می‌کنند.

به طور مثال در روز جشن شکرگزاری سال 2015 آمازون حدود 51 میلیون بسته ارسال کرد.این یعنی در هر ثانیه 629 قلم جنس در این فروشگاه فروخته شد.(این عدد هر سال بیشتر می شود) شما تصور کنید چه فروشگاه فیزیکی بزرگی باید داشته باشید تا بتواند در هر ثانیه 629 کالا بفروشد؟ یا چه تعداد کارمند باید داشته باشیم که جوابگوی این تعداد فروش باشد؟ کسب و کار اینترنتی فروش همزمان کالا و خدمات را به سادگی برای ما فراهم میکند.

 

اگر شما رویای راه اندازی کسب و کار اینترنتی دارید و میخواهید بدون سرمایه اولیه یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید پیشنهاد می‌کنم این مقاله را از دست ندهید، میخواهیم در مورد راه اندازی کسب و کار اینترنتی با اخذ ” نمایندگی پنل اس ام اس ” و درامدی که میتوانید از این طریق داشته باشید با شما صحبت کنیم.

 

 

سرمایه اولیه نمایندگی پنل اس ام اس

شما میتوانید با داشتن حدود یک میلیون تومان کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید و مدیر این کسب و کار آنلاین باشید. در ادامه به درامدهایی که میتوانید از طریق نمایندگی سامانه پیامک داشته باشید اشاره خواهیم کرد.

 

چرا کسب درآمد از اینترنت ؟

افراد زیادی هستند که به کسب درآمد از اینترنت علاقه دارند اما از مزایای آن به درستی اطلاع ندارند. در ادامه به برخی از مزایایی کهکسب درآمد از اینترنت در اختیار ما میگذارد اشاره میکنیم.

 

امکان شروع با سرمایه اندک ( یا بدون سرمایه گذاری) : یکی از مزایای مهم کسب و کارهای آنلاین، امکان راه اندازی ان با هزینه ای بسیار کمتر از کسب و کارهای سنتی است. در این روش شما میتوانید حتی با سرمایه ی کمتر از ۱۰۰ هزار تومان، کسب و کارآنلاین خود را راه اندازی کنید.

 

مدیریت از همه جا: بر خلاف کسب و کارهای سنتی که نیاز به حضور فیزیکی دارند، شما میتوانید بیزینس آنلاین خود را از هر نقطه ای دنیا مدیریت کنید.

 

مشتریان فرا منطقه ای: یکی دیگر از مزایای این روش، امکان ارائه ی خدمات به همه ی افراد فارغ از موقعیت مکانیشان است. شما محدود به منطقه ی خاصی نیستید و میتوانید محصول و خدمات خود را به کل شهر، کشور و یا حتی دنیا ارائه دهید.

 

ارائه خدمات ۲۴ ساعته: یک فروشگاه شبانه روزی باشید! با کسب و کار آنلاین میتوانید بدون وقفه در دسترس باشید.

 

سرعت بالا: از طریق کسب و کار آنلاین، میتوانید در لحظه و بصورت آنی به مشتریان خود پاسخ دهید که این منجر به اعتماد و انگیزه ی بیشتر مشتری میشود.

 

حذف کاغذ بازی: تمام کارهای خود را بصورت دیجیتال انجام دهید.

 

ارتباط پیوسته با مشتری: شما میتوانید مشتریان کسب و کار آنلاین خود را بصورت مستمر پیگیری کنید که این باعث افزایش رضایتمندی مشتری میشود.

 

مدیریت راحت تر و جامع تر: شما به عنوان مدیر کسب و کار آنلاین، میتوانید به سادگی برروی کل پروسه ی ارائه ی کالا یا خدمات نظارت مستقیم داشته باشید و به راحتی گزارشهای دقیق از عملکرد آن را دریافت کنید.

 

افزایش روز به روز گرایش مردم به خرید اینترنتی: خوشبختانه در سالهای اخیر، استقبال مردم از فروشگاه های اینترنتی رو به افزایش بوده و مزیت های خرید اینترتی برای بسیاری از افراد جامعه نهادینه شده که این بستری بسیار مناسب برای موفقیت کسب و کارهای آنلاین را فراهم میکند.

 

تبلیغات و جذب مشتری با هزینه ی کمتر: در مقایسه با فعالیت های تجاری سنتی، در کسب و کارهای آنلاین مارکتینگ و جذب مشتری به مراتب با هزینه ی کمتری انجام میشود.

 

ارائه ی خدمات در حجم انبوه: با استفاده از بستر وب، میتوانید خدمات خود را بصورت همزمان به هزاران نفر ارائه دهید.

 

چند برابر کردن درآمد: اگر شما یک فروشگاه سنتی داشته باشید، بزرگتر کردن آن بسیار پرهزینه و زمانبر است. اما در کسب و کارهای اینترنتی با چند کلیک میتوانید بخش جدیدی را به فروشگاه خودتان اضافه کنید.

 

کسب درآمد از اینترنت برای چه کسانی مناسب است؟

میخواهید درآمد اینترنتی داشته باشید؟ دوست دارید در خانه ی خودتان کسب و درآمد کنید؟ به طور کلی کسب درآمد از اینترنت را به افراد زیر پیشنهاد میکنیم:

 • دانشجویان
 • خانه داران
 • دانش آموزان و نوجوانان
 • کارمندانی که به دنبال کار پاره وقت برای پوشش هزینه های زندگی هستند.
 • معلمان و مدرسان.
 • افراد جویای کار در منزل.
 • همه ی علاقمندان به کسب درآمد از اینترنت

سوال؟

من دانش برنامه نویسی یا طراحی سایت ندارم، میتوانم؟

بله. هیچکس به طور مادرزادی مهارتی را نداشته. از مزایای نمایندگی پنل اس ام اس  این است که شما با اندکی تلاش و صرف مدتی زمان، میتوانید یک کسب و کار آنلاین خوب راه بیندازید و کسب درآمد کنید زیرا اقدامات برنامه نویسی سامانه پیامک توسط تیم فراز اس ام اس انجام شده و سورس های برنامه نویسی در اختیار شما قرار میگرد و شما با تلاش برای بازاریابی میتوانید درامد اینترنتی بسیار بالایی با توجه به اینکه تعرفه ارسال اس ام اس در پنل نمایندگی فانتوم 85 ریال است داشته باشید.

 

 

حتی اگر بیزینس شخصی ندارید هم می توانید با پنل پیامکی کسب درآمد کنید!!!

شاید باورش قدری سخت باشد ولی شما عزیزان می توانید با استفاده از طرح نمایندگی در سامانه پیامکی فراز اس ام اس، یک بیزینس کاملا مستقل داشته و درآمد سرشاری را از آنِ خود کنید!

ممکن است در نگاه اول ارسال اس ام اس انبوه صرفا برای کسانی که بیزینس شخصی دارند مفید و سودآور باشد اما پنل اس ام اس ما این قابلیت را به شما می‌دهد که هم از طریق جذب کاربر هم از طریق فروش اکانت و هم از طریق سود شارژ پیامک کاربران کسب درآمد کنید.

بنابراین خرید پنل اس ام اس نه تنها برای صاحبان کسب و کارهای مختلف توصیه می‌شود بلکه برای کسانی که به هر دلیلی به دنبال کسب درآمد بیشتر و یا شغل دوم هستند هم پیشنهاد می‌شود.

 

کسب درامد از اینترنت یکی از مهمترین موضوعات مطرح در زمان عصر میباشد. با پیشرفت تکنولوژی و دنیای مجازی اینترنت و افزایش کاربران این شبکه مجازی تدریجا شغلهای اینترنتی و کسب درامد اینترنتی گسترش یافته اند.

شغلهای اینترنتی مثل فروشگاه های اینترنتی، ارائه خدمات اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، فروش هاست و میزبانی، سایتهای فیلم و موزیک و سایتهای بازی  و … از جمله راه های کسب درامد است که ممکن است در ابتدا به ذهن آدمی برسد.

ولی اگر شخصی بدنبال کسب درآمد از اینترنت باشد چه شغل اینترنتی را برایش پیشنهاد میکنید؟

 

نمایندگی پنل پیامک بعنوان شغل پردرامد

اکثر شغل های اینترنتی نیاز به سرمایه اولیه یا انجام خدمات و … دارند ولی نمایندگی پنل اس ام اس یکی از آسانترین راه های کسب درامد از اینترنت و بسیار باصرفه میباشد بطوریکه شما پس از اینکه نماینده ما شدید و پنل ریسلر نمایندگی در اختیارتان قرار گرفت بدون هیچ هزینه ای میتوانید پنل کاربری پیامک به تعداد نامحدود ایجاد کرده و به قیمت دلخواه به کاربرانتان بفروشید و تمام هزینه ای که از کاربر برای پنل اخذ میکنید سود خالص شما خواهد بود. در واقع پنل نمایندگی اس ام اس مانند یک پنل مادر میباشد که رایگان و بیشمار پنل پیامک کاربری میتوانید ایجاد کرده و ارائه کنید که عمده درامد نمایندگان پنل پیام کوتاه از فروش همین پنل پیامکی میباشد.

علاوه بر درامد حاصل از فروش پنل، نمایندگان از اعتبار شارژی که کاربران زیرمجموعه شان خریداری میکنند نیز سود مابه التفاوت کسب خواهند کرد. و همچنین اگر کاربرانشان خط اختصاصی خریداری کنند از این طریق نیز سود خواهند و همچنین میتوانند پنلهای کاربری را یکساله تعریف کنند و در سالهای بعدی با اخذ هزینه تمدید برای کاربر تمدید کنند.

در مورد نحوه درامد نمایندگی پنل اس ام اس در مطلب زیر بیشتر بحث کرده ایم:

 

 

نحوه درامد نمایندگی پنل اس ام اس

مزایای نمایندگان پیامک

واقعیت اینست که امروزه تعداد نمایندگان پنل پیام کوتاه کم نیست و شما باید با دارا بودن ویژگیهای منحصر به فرد کاربران را جهت فروش پنل پیامک متقاعد و جذب کنید و در سیر رقابت ادعا داشته باشید تا از رقبا عقب نمانید.

پنل اس ام اس با امکانات کامل

یکی از فاکتورهای مشتریان برای خرید پنل پیامک امکانات و ماژولهای قابل استفاده در سامانه میباشد که مجموعه  فراز اس ام اس پیامک با استفاده از سورس پنل اس ام اس  ادعا دارد که کاملترین و پیشرفته ترین پنل اس ام اس کشور را ارائه میدهد که لیست کلی امکانات پنل را که میتوانید به کاربرانتان ارائه دهید را در صفحه زیر مشاهده فرمایید:

امکانات پنل پیامک کاربری

هرپیامک 85ریال پایین ترین تعرفه ارسال کشور

مهترین فاکتور انتخاب پنل برای مشتریان تعرفه ارسال پایین میباشد چرا که اگر کاربری ارسالهای بسیار بالایی داشته، تعرفه ارسال پایین برایش در تعداد انبوه بسیار باصرفه خواهد بود و بدنبال پنلی با کمترین تعرفه ارسال خواهد بود.

ما در فراز پیامک مفتخریم که تعرفه ارسال هرپیامک 85 ریال را که کمترین تعرفه ارسال در کل کشور میباشد را ارائه میدهیم و  از این بابت هیچ رقیبی نداریم و این به کمک خرید بسیار بالای اعتبار ار اپراتورهای پیامکی بصورت یکجا میباشد که رقبای ما چنین قدرت خرید بالایی را ندارند و گاهی حتی کاربران این تعرفه ارسال پایین را باور نمیکنند.

وقتی کاربری ببیند که این سامانه چنین تعرفه پایینی را میتواند ارائه دهد، قدرت اقتصادی سامانه برایش ثابت شده و برای خرید پنل اعتماد خواهد کرد.

با نمایش دادن قابلیت ارایه تعرفه ارسال پایین رقبای خود را زیر پا له کنید!

خطوط اختصاصی رایگان

ما به تمام کاربران مجموعه اعم از کاربران مستقیم خودمان/ کاربران نمایندگان/ کاربران نمایندگان آنها و  الی آخر… خطوط اختصاصی با قابلیت ارسال و دریافت بصورت کاملا رایگان اعطا میکنیم. تعداد این خطوط در برهه های زمانی ممکن است دو یا سه عدد بسته به جشنواره های فعال در زمان باشد ولی حداقل دو عدد ارایه میشود.

پنلهای نمایندگی دایمی و بدون نیاز به تمدید

نمایندگی هایی که ما ارایه میکنیم دایمی هستند و شما در سالهای آینده هیچ هزینه ای بابت تمدید پرداخت نخواهید کرد و از این بابت خیالتان راحت باشد و با استناد به این مورد برای کاربران خود نیز پنلهای دایمی ارایه کنید و از این مورد برای جذب مشتری استفاده کنید.

 

 

تهران  بزرگ‌ترین شهر و پایتخت ایران، مرکز استان تهران و شهرستان تهران است. جمعیّت شهر تهران طبق سرشماری سال (۱۳۹۵) بالغ بر ۸٬۶۹۳٬۷۰۶ نفر و مساحت ۷۳۰ کیلومتر مربّع است؛ بیست و پنجمین شهر پرجمعیّت و بیست و هفتمین شهر بزرگ جهان به‌شمار می‌آید.

در جنوب دامنهٔ رشته‌کوه البرز در ۱۱۲ کیلومتری جنوب دریای خزر واقع شده‌است. این شهر دارای ۳۷۴ محله، یک شبکهٔ متراکم بزرگراهی و ۷ خط فعال مترو و ۴ خط در حال ساخت مترو است که در بهار سال ۱۳۹۰، ۱۲۹ میلیون مسافر را جابه‌جا کرده‌اند.

پیشینه شکوفائی تهران به سال ۱۷۸۸م هنگامی که آغا محمد خان قاجار آن را به پایتختی برگزید، باز می‌گردد. سپس در روزگار رضا شاه پهلوی با شتاب بیشتری گسترش یافت و مردم بسیاری از استان‌ها پیرامونش را جذب نمود. از دهه ۱۹۶۰م، مرکز جذب مهاجران زیادی از سراسر ایران بوده‌است.

 

در پنل های نمایندگی فراز اس ام اس  میتوانید با نام تجاری و یک دامنه اختصاصی ( مثلا www.Yoursite.com ) برای ایجاد یک سایت جدید و مجزا از فراز اس ام اس استفاده نموده و اقدام به فروش و بازاریابی نماید ، در این شرایط هیچ نامی از شرکت فراز اس ام اس برده نشده و نماینده می تواند به راحتی با نام و برند خود فعالیت نمایند .

فراز اس ام اس بدلیل بانک شماره کل کشور به تفکیک استان، شهر، بانک مشاغل، کد پستی، ارسال از روی نقشه، جنسیت، رده سنی، همراه اول، ایرانسل و …  در کل استان تهران نمایندگی می پذیرد.

در هر شهری از استان تهران هستید می توانید نماینده فراز اس ام اس شوید.

فراز اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه فراز اس ام اس دارای بانک شماره تلفن قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و… می باشد.

“با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید”

 

فروش پنل اس ام اس

نمایندگان ما به تعداد نامحدود و بدون پرداخت هیچ هزینه ای میتوانند اکانت کاربری بسازند و این پنل یا همان سامانه پیامکی را به هر قیمتی که دوست دارند به مشتریان خود بفروشند. سود حاصل از فروش پنل قسمت اعظمی از درآمد نمایندگان را شامل میشود. چون مثلا اگر شما هر روز فقط دو پنل به قیمت ۲۵هزار تومان بفروشید درآمد شما در ماه فقط از فروش پنل میشود یک میلیون و پانصد هزار تومان.

 

فروش خط اختصاصی

اگر کاربرانتان خطی علاوه خطوط رایگان نیاز داشته باشند شما میتوانید خطوط اضافی را با قیمت مصوب پایین از ما تهیه و با قیمت دلخواه به کاربر اعطا کنید.

 

سود حاصل از ارسال پیامک توسط کاربرانشان

همه ی نمایندگان با توجه به نوع پنل با نرخ ثابتی پیامک خریداری میکنند و به قیمت دلخواه به کاربرانشان میفروشند و از این راه سود میکنند. مثلا نماینده ی سه ستاره که هر پیامک برایش ۹۲ یال تمام میشود اگر تعرفه هر پیامک را برای کاربرانش ۱۱۲ریال تعیین کند از هر پیامک ارسالی کاربرانش ۳۰ریال سود خواهد کرد. پس هرچقدر کاربرانتان بیشتر پیامک ارسال کنند شما هم به همان مقدار سود خواهید کرد. (نحوه ی تعیین تعرفه برای کاربران در فایل آموزشی توضیح داده شده) بعد از گذشت یکی دو سال که تعداد کاربرانتان افزایش یافت ازاین راه سود خوبی خواهید کرد.

 

ارسال پیامک تبلیغاتی برای دیگران

حتما در بازاریابی در سطح شهر به افرادی بر خواهید خورد که هرچقدر برایشان در مورد سامانه پیامکی یا همان پنل ارسال اس ام اس توضیح میدهید متوجه نمیشوند که چیست و چطور با آن کار خواهند کرد. این افراد عموما افرادی با سن بالا و کم سواد هستند که هیچ ارتباطی با کامپیوتر و اینترنت نداشته اند. ولی بدلیل شغل و صنفی که دارند مایل به ارسال پیامک تبلیغاتی (معمولا برای منطقه پستی خاص) میباشند. در این مواقع بهتر است شما بجای قانع کردن آنها برای خرید پنل آنها را تشویق کنید تا هرچند تا پیامک که میخواهند هزینه اش را به شما بدهند و شما از پنل خودتان پیامک ها را ارسال کنید.که اگر تعداد پیامک زیادی بخواهند یا به دفعات زیاد سفارش ارسال به شما بکنند سود خوبی خواهد داشت.

 

تمدید پنل و خط برای مشتریان در سال های دوم به بعد

همه ی پنل های ایجاد شده بطور پیش فرض برای کاربرانمان مادام العمر هستند، شما میتوانید پنل های مادام العمر یا پنل های سالانه بفروشید و به ازای دریافت مبلغ دلخواه از کاربرانتان پنل آنها را تمدید کنید. و این مانند اینست که تمام مشتریانی که سال اول پیدا کرده بودید را بدون زحمت و بدون بازاریابی دوباره در سال های بعد از آنها پول بگیرید و پنل بدهید.

 

 

اگر به دنبال یک کسب و کار مستقل و اینترنتی هستید تا به عنوان یک شغل زودبازده و پرسود روی آن حساب باز کنید یا اگر کارمند یا دانشجو هستید و یک تایم کاری جهت تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی خود خالی دارید پیشنهاد ما به شما پنل نمایندگی سامانه پیامک است.

نمایندگی سامانه پیامک در راستای گسترش  ایجاد یک شغل مناسب بر بستر اینترنت، اقدام به واگذاری نمایندگی فروش پنل‌های اس ام اس خود به صورت کاملاً ریبرند و مستقل می‌نماید.

 

پنل نمایندگی سامانه پیامک

شما با اخذ پنل نمایندگی سامانه پیامکی می‌توانید نسبت به فروش و راه اندازی سریع و آسان سامانه پیامکی جهت ادارات، شرکت‌ها و اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام نمایید. در این کسب و کار شما الزاماً نیاز به جا و مکان مشخصی جهت ارائه خدمات خود ندارید بلکه با اختصاص وقت‌های آزاد خود جهت بازاریابی و معرفی سامانه پیامکی خود اقدام به فروش پنل اس ام اس و ارسال پیام کوتاه به صورت انبوه می‌نمایید.

 

ما تمام ملزومات کسب و کار شما را فراهم کرده ایم.
در سامانه پیامک نمایندگی تمام انچه مورد نیاز شما جهت بازاریابی و فروش سامانه پیامکی است را پیش‌بینی ، ایجاد و در پنل نمایندگی پیامکی شما قرار داده‌ایم تا با خیال راحت بتوانید کسب و کار خود را توسعه دهید. این امکانات شامل لیست تلفن تمام استا‌ن‌ها، شهرها و بخشهای کشور به صورت لیست‌های جداگانه به تفکیک اعتباری و دائمی، همراه اول حتی امکان طبقه بندی به تفکیک جنسیت و سن مخاطبان! ارسال به ایرانسل بر مبنای کدپستی و شماره تلفن مشاغل و اصناف مختلف کل کشور.

 

حتما شما هم جمله معروف بیل گیتس ، موسس شرکت بزرگ ماکروسافت را شنیده اید که میگوید:

اگر کسب و کارتان در اینترنت نباشد، بزودی در بازار هم نخواهد بود.

اگر شما هم مانند خیلی از افراد دوست دارید که کسب و کار اینترنتی داشته باشید اما سرمایه اولیه و یا تخصص خاصی ندارید و یا  نمیدانید از کجا شروع کنید و چه کاری را انجام دهید با ما همراه باشید تا یک شغل سوداور در دنیای مجازی  و حتی فضای فیزیکی را به شما معرفی کنیم که میتوانید از طریق آن کسب درامد پایدار و همیشگی داشته باشید.
همانطور که میدانید اکثر مشاغل برای ورود به بازار کسب و کار اینترنتی نیاز به سرمایه اولیه ( مانند دیجی کالا ) یا تخصص برای کدنویسی مانند برنامه نویسی اندروید، برنامه نویسی ربات تلگرام و طراحی سایت دارد ، سوال این است اگر سرمایه اولیه ای مانند دیجی کالا نداشته باشیم یا اینکه تخصصی برای کدنویسی نداشته باشیم آیا از کسب درامد اینترنتی بی بهره خواهیم ماند؟
آیا تا به حال به این سوال فکر کرده اید چگونه بدون سرمایه اولیه و تخصص از اینترنت کسب درامد چند ده میلیون تومانی داشته باشید ؟
امروز میخواهیم شما را با نمایندگی پنل اس ام اس اشنا کنیم

نمایندگی پنل اس ام اس چیست ؟

نمایندگی پنل اس ام اس یک شغل بسیار درامدزا و در عین حال ساده است که شما بدون داشتن سرمایه اولیه و نیاز به دانش کد نویسی یا بدون نیاز به دریافت مجوز از سمت اپراتور میتوانید اقدام به کسب درامد اینترنتی نمایید
پنل اس ام اس فراز اس ام اس یک نرم افزار اینترنتی تحت وب می باشد که بانک شماره  موبایل های  سراسر کشور به تفکیک استان ،شهر ، کد پستی ، سن و جنسیت ، بانک اصناف و مشاغل  جمع اوری کرده استکه برای ارسال پیامک های تبلیغاتی انبوه یا ارسال پیامک های کدتایید و فعال سازی و اس ام اس های احراز هویت و… استفاده می شود. در حقیقیت فردی که پنل اس ام اس خریداری میکند قصد ارسال پیامک های انبوه تبلیغاتی به بازار هدف یا ارسال پیامک های تکی به صورت وب سرویس از طریق اپلیکیشن موبایل یا از طریق وب سایت را دارد.
کدنویسی های نرم افزار پنل اس ام اس توسط مجموعه فراز اس ام اس انجام شده است و شما نیازی به دانش برای کدنویسی ندارید ، همچنین ما مجوزهای ارتباطی را از تمام اپراتور ها دریافت کرده ایم و شما  نیازی نیست که به وزارت ارشاد ، اپراتور و… مراجعه نمایید و چک های سفید امضا و… به اپراتور تحویل دهید. فراز اس ام اس تمام این ریسک را می پذیرد و شما فقط مشغول بازاریابی برای فروش نرم افزار و گرفتن زیرمچموعه هستید.
قابل ذکر است که فراز اس ام اس هیچگونه مبلغی بایت فروش پنل از شما دریافت نمی کند و سودی که بابت فروش پنل دریافت میکنید تماما برای شما خواهد بود.

درامد نمایندگی پنل اس ام اس چگونه است ؟

در پنل اس ام اس نمایندگی شما میتوانید از طریق فروش پنل اس ام اس درامد داشته باشید ، با فروش پنل اس ام اس به صورت سالانه یا فروش پنل اس ام اس مادام العمر میتوانید از کاربرانتان حق اشتراک دریافت کنید.
در کنار درامد فروش پنل اس ام اس ، میتوانید از شارژ کاربرانتان سود داشته باشید، این روش کسب درامد اینترنتی چگونه است ؟ زمانی که شما به کاربرانتان که از شما نرم افزار اینترنتی پنل اس ام اس را خریداری کرده اند، یک یوزرنیم و پسورد میدهید ، زمانی که کاربر شما برای ارسال پیامک قصد شارژ حساب کاربری را دارد بر اساس قیمت گذاری که شما برای پیامک انجام داده اید و قیمتی که شما پیامک را از اوپراتور خریداری میکنید مبلغ سود شما محاسبه می شود و به پنل نمایندگی اس ام اس شما افزوده می شود که میتوانید حتی این درامد را به حسابتان واریز کنید.

 بعد از دریافت نمایندگی پنل اس ام اس چه کاری باید انجام داد؟

بعد از اینکه شما پنل اس ام اس نمایندگی را تهیه کردید ما یک نرم افزار پنل اس ام اس را بدون اینکه هیچ نامی از فراز اس ام اس باشد در اختیار شما قرار میدهیم تا بتوانید به فراید بازاریابی با برند دلخواه خودتان بپردازید ، پس بنابراین پنل های نمایندگی، اس ام اس فراز اس ام اس دارای قابلیت ریبرند هستند و کاربران شما اصلا متوجه نخواهند شما که شما پنل نمایندگی از فرزا اس ام اس تهیه کرده اید و فکر می کنند که مستقیما از اپراتور دریافت کرده اید.
شما زمانی که یک کاربر جدید به سامانه پیامک جذب میکنید تقریبا کار شما دیگر تمام شده است  علاوه بر دارمدی که از فروش پنل داشته اید میتوانید منتظر دریافت پیامک های سود شارژ کاربر باشید.
در هر ساعتی از شبانه روز که کاربر پنل را شارژ کند و شارژ پیامکی خریداری کند سود شما محاسبه می شود و بلافاصله به پنل شما افزوده می گردد.
در نمایندگی های پنل اس ام اس علاوه بر سود شارژ ، سود فروش پنل اس ام اس ، زمانی که کاربر شما خط خریداری میکند شما میتوانید برا اساس قیمتی که اوپراتور همراه اول خطوط را به شما میفروشد ، شما نیز سود را در نظر گرفته و قیمت جدید را در سایت درج کنید ، تا زمانی که کاربر میخواهد خط خریداری کند ، سود شما به صورت اتوماتیک محاسبه شده و به پنل شما افزوده گردد.
همه این موراد در کنار این موضوع که شما نیازی به هیچ سرمایه اولیه ندارید جز خرید یک پنل اس ام اس نمایندگی و همچنین بدون داشتن مهارت و تخصص فنی میتوانید کسب درامد اینترنتی را از امروز شروع کنید و به خاطر داشته باشید ، توجه فرمایید که حل تمام مشکلات کاربران نمایندگان پنل اس ام اس فراز اس ام اس  بر عهده فراز اس ام اس می باشد.
اگر میخواهید در بازار امروز کسب و کاری داشته باشید همین امروز کسب درامد از اینترنت را با پنل اس ام اس نمایندگی آغاز کنید.

کسب درامد اینترنتی بیل گیتس

 

سامانه پیامک نمایندگی ریبرند

در پنل نمایندگی هیچ اسمی از شرکت ما برده نشده است و شما می‌توانید با دامنه دلخواه خودتان را به مشتریانتان معرفی کرده، طرح دلخواه خود را جهت ورود کاربران طرای و در سامانه قرار دهید، پنل پیام کوتاه با تعرفه و امکانات دلخواه ایجاد و طبق سیاست کاری خودتان به فروش برسانید.
حساب دلخواه خود را در سیستم وارد نموده و درگاه پرداخت اینترنتی متصل به حساب خودتان را به راحتی هرچه تمامتر به سیستم اضافه کرده تا تمام خریدهای کاربرانتان به سرعت و با امنیت بالا به حساب شخصی خودتان واریز گردند.

 

به مشتریان خود در سراسر کشور خدمات دهید.
نکته مثبت و متفاوت کسب و کارهای اینترنتی با تجارت‌های معمول، گستره دامنه فروش آن است که می‌تواند کل کشور را به آسانی پوشش دهد و مشتریان شما از هر استان ، شهر و روستایی باشند.

در تعطیلات و مسافرت باشید و کسب درآمد داشته باشید
پس از فروش پنل به کاربرانتان باتوجه به نوع پنل تعریفی شما به ازای ارسال کاربران‌تان درآمد داشته باشید حتی زمانی که در محل کار خود حضور ندارید و در مسافرت و تعطیلات هستید درآمد شما به حساب شخصی شما واریز می‌گردد.

 

 

مسئولیت های شما :

تلاش برای فروش بیشتر

برنامه ریزی برای فروش بیشتر و بازاریابی بهتر

بازاریابی نرم افزار یا تشکیل تیم بازاریابی

 

همه چیز در دستان شماست :

شما تمامی امکانات را دارید

فقط باید بفروشید و دغدغه ای نداشته باشید

 

بفروشید بدون نیاز به :

 • وقت گذاشتن برای ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان
 • سرمایه گذاری برای خرید شارژ پیامک
 • سرمایه گذاری برای هزینه هایی مانند سرور و برنامه نویسی و …
 • مسئولیت در قبال ارسالی های کاربرانتان
 • درگیری با مالیات ، دارایی و …
 • داشتن پرسنل و تیم پشتیبانی
 • دفتر کار و پرسنل و دغدغه های مربوط به آن

سرویس دهنده های مختلف، نمایندگی سامانه پیامک را با شرایط متفاوتی به علاقمندان عرضه می کنند. در ادامه نکات مهم در نحوه مقایسه وانتخاب مناسب ترین سرویس نمایندگی سامانه پیامک آماده است تا علاقمندان به فعالیت در این زمینه بتوانند بهترین انتخاب را در راه اندازی کسب و کار جدید خود داشته باشند .
نکات مهم در بررسی سرویس نمایندگی سامانه پیام کوتاه :

۱ – میزان استقلال نماینده و کیفیت ریبرندینگ :
میزان اختیارات نماینده در تعریف قیمت ها و رویه های فروش و پشتیبانی بسیار مهم است. نماینده به هر میزان اختیارات بیشتری داشته باشد می تواند راهکارهای فروش جامع تر و ساختار انعطاف پذیرتری تعریف کند از این رو لازم است موارد زیر بررسی شود و مشخص شود نماینده تا چه حد مستقل از سرویس دهنده اصلی است .

 • امکان اتصال دامنه یا زیردامنه (subdomain) دلخواه به سامانه نماینده وجود داشته باشد .
 • نماینده در پنل مدیریتی خود بتواند لوگوهای سامانه مثل لوگو صفحه ورودی (login) و لوگو صفحات داخلی را تنظیم و تعویض نماید .
 • کپی رایت سرویس دهنده اصلی در سامانه نباشد و نماینده بتواند برای اعتمادسازی بیشتر نزد کاربران، کپی رایت را به نام خود درج نماید .
 • تعیین تعرفه های ارائه خدمات در اختیار نماینده باشد و سرویس دهنده در تعیین قیمت خدماتی که نماینده ارائه می کند دخالتی نداشته باشد .
 • دسترسی کاربران هر نماینده به سامانه، فقط از طریق دامنه یا زیردامنه همان نماینده باشد. به عبارت دیگر کاربر نتواند از آدرس نماینده دیگری وارد سامانه شود .

۲ – محدودیت تعداد کاربران :
تعداد کاربر قابل ثبت توسط نماینده بسیار مهم است.سرویسهای ارائه شده دارای سقف تعداد مشخصی کاربر می باشند .
۳ – امکان ثبت نماینده توسط نمایندگان :
چنانچه نمایندگان بتوانند علاوه بر ثبت کاربر عادی، نمایندگی مستقل ارائه نمایند کسب و کار آن ها رونق بیشتری خواهد یافت. در ادامه نمایندگان هر نماینده نیز لازم است از امکان ثبت نماینده مستقل برای خود برخوردار باشند بنابراین لازم است بررسی شود نمایندگان تا چند سطح امکان ارائه نمایندگی خواهند داشت .
۴ – تعرفه ارسال و دریافت پیامک برای نمایندگان :
شفافیت بازه های خرید اعتبار ارسال پیامک و تعرفه های متناسب با میزان خرید نماینده اهمیت بسزایی دارد چرا که به صورت مستقیم روی توان رقابتی و میزان سود نماینده تاثیر می گذارد. بنابراین بررسی دقیق دو نکته ضروری است :

 1. تعرفه هایی که برای ارسال با پیش شماره های مختلف در اختیار نماینده گذاشته می شود چقدر است. به عنوان مثال تعرفه ارسال با پیش شماره های ۱۰۰۰، ۵۴۰۰۰ یا ۵۷۰۰۰ به دلیل محدودیت های کیفی و کمی آن ها با تعرفه ارسال در پیش شماره های ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ است متفاوت است. بنابراین باید بررسی شود تعرفه اعلام شده از سوی سرویس دهنده برای ارسال با چه پیش شماره ای است .
 2. همچنین لازم است بررسی شود که برای ارسال پیامک به اپراتورهای مختلف ضریب وجود نداشته باشد. به عنوان مثال اگر تعرفه ارسال پیامک از پیش شماره ۱۰۰۰ به مشترکین همراه اول ۸۵ ریال است، تعرفه ارسال به ایرانسل و تالیا از پیش شماره ۱۰۰۰ بیشتر از ۸۵ ریال نباشد .

برخی سرویس دهندگان برای ارسال پیامک به اپراتورهای مختلف تعرفه های متفاوتی در نظر می گیرند ولی هنگام تبلیغات فقط پایین ترین تعرفه را ذکر می کنند. به عنوان مثال تعرفه ارسال پیامک را ۸۴ ریال اعلام می کنند اما در هنگام ارسال مشخص می شود تعرفه ارسال ۸۴ ریالی از یک پیش شماره خاص است و فقط به مشترکین همراه اول محدود می شود و اگر کاربر بخواهد به مشترکین دیگر اپراتورها ارسال داشته باشد، هزینه ارسال با ضریب ۱٫۵ برابر یعنی حدود ۱۲۶ ریال محاسبه می شود. با توجه به اینکه مشترکین ایرانسل و سایر اپراتورها حدود ۳۵% مشترکین تلفن همراه کشور را تشکیل می دهند وجود ضریب و اختلاف تعرفه ارسال به اپراتورهای مختلف، برای کاربران نهایی غیرقابل قبول است .
۵ – نحوه واگذاری شماره ها :
نحوه فروش شماره به نماینده تأثیر مستقیمی در میزان فروش وی خواهد داشت و لازم است روال واگذاری شماره ها به نمایندگان از حیث موارد زیر مشخص باشد :

 • واگذاری دائمی یا سالیانه : واگذاری شماره ها به صورت سالیانه بوده و می بایست تمدید گردد .
 • مالکیت رنج شماره : از نظر اپراتور مالک هر شماره ۸ رقمی صاحب امتیاز شماره های ۱۰ و ۱۲ و ۱۴ رقمی از رنج شماره ۸ رقمی خریداری شده است. به عنوان مثال مالک ۳۰۰۰۲۲۲۳ صاحب امتیاز شماره ۱۰ رقمی ۳۰۰۰۲۲۲۳۳۳ است و این شماره به دیگران واگذار نمی شود. اگر سرویس دهده اصلی این حق مالکیت را رعایت کرده و حق امتیاز شماره های رنج ۸ رقمی را برای مالک آن محفوظ بدارد نماینده می تواند شماره ۸ رقمی دلخواه خود را تهیه کرده و با اختیار کامل شماره های ۱۰ و ۱۲ و ۱۴ رقمی از رنج شماره خود را بفروشد .
 • قیمت شماره ها : قیمت شماره های مجازی با توجه به تعداد ارقام آن ها متفاوت است اما نکته مهم درباره شماره های ۱۰ و ۱۲ و ۱۴ رقمی این است که قیمت این شماره ها به رند و غیررند بودن آن ها بستگی ندارد. تنها قیمت شماره های ۹ رقمی و کمتر از آن بر اساس میزان رندی شماره متفاوت است .

۶ – هزینه پنل نمایندگی :
هزینه اولیه اخذ نمایندگی به نسبت امکاناتی که در اختیار نماینده قرار می گیرد بسیار مهم است. از سوی دیگر سرویس دهنده اصلی باید برای تأمین هزینه های جاری، بروزرسانی و ارتقاء منابع سخت افزاری سامانه برنامه ریزی داشته باشد و هزینه سالیانه تمدید پنل نمایندگی را مشخص کند .
۷ – نحوه محاسبه و پرداخت سود :
به طور کلی سود حاصل از فعالیت نماینده از سه بخش بدست می آید و باید بررسی شود که این سودها چطور و به چه مقدار به نماینده تعلق می یابد .

 1. سود فروش پنل کاربری و نمایندگی : اگر نماینده برای ثبت کاربر یا ارائه نمایندگی به دیگران ملزم به پرداخت پورسانت یا سهمی به سرویس دهنده اصلی نباشد، سود بیشتری خواهد داشت .
 2. سود فروش شماره : اگر قیمت واگذاری شماره ها به نمایندگان یک روال منطقی داشته باشد، نمایندگان نیز با توجه به شرایط خود می توانند قیمت هایی را تعیین کنند که بیشترین مزیت را برای آن ها ایجاد کند .
 3. سود حاصل از ارسال پیامک : سود حاصل از فروش اعتبار ارسال پیامک توسط کاربران مهمترین بخش درآمد یک نماینده است به همین منظور باید بررسی شود که آیا سود حاصل از فروش اعتبار به صورت نقدی و بلافاصله به نماینده می رسد یا غیرنقدی و اعتباری است. در برخی سرویس های نمایندگی سود حاصل از فروش اعتبار ارسال، زمانی به نماینده می رسد که کاربر نهایی اعتبار خریداری شده را مصرف کرده و پیامک ارسال نماید. بدیهی است مادامی که اعتبار در پنل کاربر باقی بماند سودی عاید نماینده نخواهد شد. چنانچه تعرفه نمایندگان و کاربران از سوی سرویس دهنده اصلی تعیین شود سود حاصل از فروش اعتبار ارسال بلافاصله در پنل نماینده منظور می شود اما قابل وصول به صورت ریالی نیست. در چنین شرایطی نماینده مجبور است برای تبدیل اعتبار موجود در پنل خود به مبالغ ریالی نسبت به بازاریابی بیشتر و ارسال پیامک انبوه تلاش مضاعفی به کار بندد .

 

14 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام
  از کدام قسمت باید دامنه را ثبت کرد؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   آوریل 27, 2019 10:51 ب.ظ

   سلام جناب مبصریان عزیز در نمایندگی پنل اس ام اس برای ثبت دامنه نمایندگی سامانه پیامک برای اینکنه کاربران زیرمجموعه شما بتوانند از طریق سایت شما وارد بخش مدیریت و تنظیمات > تنظیمات مدیریتی > دامنه شوید، می توانید نسبت به ثبت دامنه اختصاصی دامنه نمایندگی اقدام نمایید.

 • رویا روشنایی
  اکتبر 9, 2018 1:38 ب.ظ

  سلام
  ببخشید میزان در آمدی که بدست میاریم ازطریق در گاه پرداخت تو سایتمون واریز میشه؟چون توی پنل قسمت ارسال مدارک شماره کارت یا حساب بانکی نبود فقط کارت ملی و تصویر عکس رو فرستادم.در امدهایی که از کاربران بدست میاریم حالا یا شارژ میکنن و سود آن محاسبه میشه به چه صورت بحسابمون واریز میشه.ممنون

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   اکتبر 9, 2018 1:41 ب.ظ

   سلام لطفا در صفحه ” نمایندگی پنل اس ام اس ” بخش سوالات متداول را ملاحضه بفرمایید در مورد شیوه دریافت به صورت کامل توضیحات درج شده است
   همچنین لطفا ” ویدیو اموزشی کار با سامانه پیامک ” را مشاهده نمایید، برای اعلام مشخصات درگاه پرداخت در بخش مدیریت و تنظیمات – تنظیمات مدیریتی میتوانید اطلاعات درگاه پرداخت برای واریز وجه سود حاصل از نمایندگی سامانه پیامک را وارد نمایید.

 • محمد زارعین
  اکتبر 9, 2018 1:37 ب.ظ

  سلام. بنده یک همکار اضافه کردم. میخوام تنظیماتش طوری باشه که خود کاربر خطش رو شارژ کنه و حساب جدا باشه. الان اون با حساب من ارسال میکنه. و میخوام تعرفه پیامک رو براش مشخص کنم. از کجا باید اقدام کنم؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   اکتبر 9, 2018 1:41 ب.ظ

   سلام در صورتی که میخواهید به سامانه همکار اضافه نمایید از منو سمت راست بخش همکاران میتوانید همکار جدید به سامانه معرفی کنید توجه داشته باشید که اگر همکار جدید به سیستم اضافه نمایید دقیقا به پنل شما دسترسی دارد و ما پیشنهاد میکنیم برای کاربرانتان از بخش 1- قیمت گذاری پیامک : تعرفه فروش پیامک را مشخص نمایید 2- از بخش تنظیمات بسته ها : بسته های پیامکی مورد نظر را اینجاد نمایید
   3- از طریق وب سایت اختصاصی یا از پنل نمایندگی بخش کاربران ، کاربر جدید به سیستم اضافه نمایید.

 • سلام در طراحی سایتی که شما برای نمایندگی پنل پیامک برای من انجام دادید یک مشکل وجود دارد این جدول که پلن ها و قیمت بسته های پیامکی در رنگ های مختلف زدید از کدوم بخش میتونم دست کاری کنم؟ بسته پایه – اقتصادی و…

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   اکتبر 9, 2018 1:40 ب.ظ

   سلام برای تغییر رنگ جدول و قیمت بسته های پیامکی و… از افزونه Pricing Table by Supsystic استفاده شده است که میتوانید وارد بخش تنظیمات افزونه شوید و قیمت بسته های پیامکی خود را مطابق با سیاست قیمت گذاری و برند نمایندگی پیامک تغییر دهید

 • سلام این ساب دامین ورود به پنل پیامک برای کاربران من بعضی اوقات با خطای 404 برخورد میکنه ولی ماله سایت شما اصلا این مشکل را ندارد چطور مشکل را حل کنم

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   اکتبر 9, 2018 1:40 ب.ظ

   سلام همانطور که به صورت تلفنی نیز خدمت شما عرض کردیم شما قرار است یک کسب و کار اینترنتی داشته باشید، قرار است از نمایندگی پنل پیامک درامد داشته باشد و توصیه ما خرید هاست های باکیفیت و با اپتایم بالا است چون ما معتقدیم شاید دقیقا در همان لحظه ای که مشتری شما از پنل پیامک بخرد سایت شما قطع شود و این باعث می شود مشتری از جای دیگری نسبت به تهیه پنل پیامک اقدام کند.
   این مورد مربوط به هاست می باشد و لطفا این مورد را از طریق هاست پیگیری نمایید.

 • دانیال بهزادی
  اکتبر 9, 2018 1:36 ب.ظ

  سلام چگونه میتوانیم عکس هنگام ورود در صفحه لاگین را غیر فعال کنیم چون خیلی از کاربرانم با من تماس میگیرند و نمی دانند چگونه وارد پنل شوند و میگونید ما دکمه ورود به پنل پیامک را زده ایم اما فقط یک عکس برای ما بالا امده است. من میخواهم این عکس غیر فعال باشد به صورتی که با زدن لینک ورود به پنل پیامک مستقیما نام کاربری و رمز از کاربر درخواست شود و این صفحه عکس که زمان لاگین باید روی ان کلیک کنیم تا بالا برود غیر فعال شود
  لطفا راهنمایی نمایید با احترام

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   اکتبر 9, 2018 1:40 ب.ظ

   با سلام
   وارد پنل پیامک شوید ؛ لطفاً از منوی تنظیمات مدیریتی- مدیریت و تنظیمات پنل پیامک گزینه آخر(نمایش نمایه لاگین)را غیر فعال نمایید در این حالت زمانی که ساب دامنه پنل را وارد میکنید مستقیما فرم ورود به سایت با فیلدهایی مثل نام کاربری و کلمه عبور جهت ورود به سیستم نمایش داده می شود.

 • با سلام
  می خواستم بدونم در پنل نمایندگی چطور امکان کم کردن هزینه ی پیامک هر بسته وجود دارد؟
  در حال حاظر تمام بسته ها ی پنل بنده با یک تعرفه ثبت شده اند.
  با تشکر

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   اکتبر 9, 2018 1:39 ب.ظ

   سلام در پنل نمایندگی زمانی که شما در بخش قیمت گذاری پیامک، قیمت پیامک برای مدیر(نماینده) و کاربر تعریف میکنید دو قیمت مجزا تعریف کرده اید، که میتوانید از این قیمت ها برای پنل های کاربری پیامک و پنل نمایندگی پیامک استفاده کنید.
   زمان ساخت بسته‌های پیامکی، سیستم از شما سوال میپرسد که؛ بسته ای که در حال ساخت ان هستید سامانه پیامک نمایندگی است یا سامانه پیامک برای کاربر، در این قسمت با مشخص کردن پنل پیامک کاربر یا پنل پیامک نماییده میتوانید قیمت پیامک را مشخص نمایید.
   اگر میخواهید بسته های کاربری(یا نمایندگی) با تعرفه‌های متفاوت داشته باشید میتوانید در بخش تخفیف عددی را درج کنید مثلا تخفیف عدد 2 به این معنی است که از قیمت پیامکی که مشخص کرده اید 2 ریال برای ان بسته کم شود و شما میتوانید این تخفیف را تا جایی زیاد کنید که با قیمت خرید شما برابر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست