پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » ارسال پیامک تبلیغاتی به بانوان

ارسال پیامک تبلیغاتی به بانوان

بازاریابی پیامکی (SMS Markting) ۲۲ تیر ۱۴۰۳

برای ارسال پیامک تبلیغاتی به بانوان می توانید از ماژول ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت فراز اس ام اس استفاده نمایید، با استفاده از این ماژول سامانه پیام کوتاه می توانید بر اساس جنسیت ارسال پیامک داشته باشید .

ارسال پیامک تبلیغاتی برای بانوان زمانی کاربرد دارد که شغل یا خدمت شما فقط برای بانوان مناسب است و قصد شما این است که بودجه تبلیغاتی خود را فقط برای ارسال پیامک به بانوان استفاده نمایید، مثلا اگر صاحب آرایشگاه زنانه، مزون لباس عروس، بوتیک زنانه و… هستیند، ارسال پیامک تبلیغاتی به آقایان نمی تواند به شما کمک کند در بازاریابی پیامکی ابتدا می بایست مخاطبین خود را پیدا کنید تا بتوانید به تبلیغات خود را به بهترین نحو ممکن رسال نمایید.

برای ارسال پیامک تبلیغاتی به بانوان همین الان در سامانه پیامکی فراز اس ام اس عضو شده و تبلیغات پیامکی خود را انجام دهید.

5/5 - (3 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000