پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » ارسال پیامک تبلیغاتی به بانوان

ارسال پیامک تبلیغاتی به بانوان

بازاریابی پیامکی (SMS Markting) ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

برای ارسال پیامک تبلیغاتی به بانوان می توانید از ماژول ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت فراز اس ام اس استفاده نمایید، با استفاده از این ماژول سامانه پیام کوتاه می توانید بر اساس جنسیت ارسال پیامک داشته باشید .

ارسال پیامک تبلیغاتی برای بانوان زمانی کاربرد دارد که شغل یا خدمت شما فقط برای بانوان مناسب است و قصد شما این است که بودجه تبلیغاتی خود را فقط برای ارسال پیامک به بانوان استفاده نمایید، مثلا اگر صاحب آرایشگاه زنانه، مزون لباس عروس، بوتیک زنانه و… هستیند، ارسال پیامک تبلیغاتی به آقایان نمی تواند به شما کمک کند در بازاریابی پیامکی ابتدا می بایست مخاطبین خود را پیدا کنید تا بتوانید به تبلیغات خود را به بهترین نحو ممکن رسال نمایید.

برای ارسال پیامک تبلیغاتی به بانوان همین الان در سامانه پیامکی فراز اس ام اس عضو شده و تبلیغات پیامکی خود را انجام دهید.

5/5 - (3 امتیاز)

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه
پنل اس ام اس رایگان فراز اس ام اس

پنل رایگان فراز اس ام اس را تست کنید!

شما می‌توانید با پرداخت 50 هزار تومان و خرید 50 هزار تومان شارژ اولیه پنل پیامکی فراز اس ام اس را به صورت رایگان داشته باشید، این اکانت به صورت دائمی برای شما است و می توانید برای ارسال انواع پیامک‌های تبلیغاتی از پنل پیامکی رایگان استفاده کنید. حتی پنل پیامک رایگان فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی را هم دارد!

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
ثبت نام پنل رایگان
021-74853