پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » ارسال پیامک اطلاع رسانی بعد از موجود شدن کالا در ووکامرس

ارسال پیامک اطلاع رسانی بعد از موجود شدن کالا در ووکامرس

ارسال پیامک اطلاع رسانی بعد از موجود شدن کالا مانند دیجی کالا
مقالات فراز اس‌ام‌اس بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

یکی از قابلیت‌های افزونه پیامک ووکامرس ارسال پیامک اطلاع رسانی به مشتریان باالقوه است. زمانی که محصولی در سایت شما موجود نیست می‌توانید در سایت خودتان یک باکس قرار دهید تا مشتری شماره موبایلش را وارد کند و بعد از اینکه این محصول موجود شد از طریق پیامک به صورت خودکار به مشتری پیامک اطلاع رسانی ارسال شود.

این قابلیت خیلی وقت است که در دیجی کالا به کمک سامانه پیامکی پیاده سازی شده است و باعث افزایش فروش دیجی کالا شده است شما هم می‌توانید با نصب رایگان افزونه پیامک ووکامرس این قابیلیت را در سایت خودتان اضافه کنید.

با کمک افزونه پیامک ووکامرس به سادگی بدون نیاز به خرید افزونه و یا پرداخت هزینه به برنامه نویس شما می توانید قابلیت ارسال پیامک اطلاع رسانی بعد از موجود شدن کالا یا ارسال پیامک اطلاع رسانی برای شگفت انگیر را به سایت خودتان اضافه کنید.

اگر آنچه می‌خواهید به سایتان اضافه کنید در این افزونه وجود ندارد نگران نباشید به راحتی می‌توانید ایتم‌هایی که برای اطلاع رسانی به ان نیاز دارید را به افزونه اضافه نمایید.

 

 

 

ویدئو آموزش تنظیمات ارسال پیامک اطلاع رسانی بعد از موجودی کالا یا کاهش قیمت کالا

 

4/5 - (4 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

مشاوره رایگان 74853-021 خرید سامانه پیامک
021-74853