پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » ارسال پیامک بر اساس پیش شماره (کد1و2و3و…)

ارسال پیامک بر اساس پیش شماره (کد1و2و3و…)

پنل اس ام ام اس - ارسال پیامک انبوه
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

اگر شما یک کسب کار دارید که محصولات لاکچری میفروشید، یا قصد تبلیغ و ارسال پیامک تبلیغاتی به افرادی دارید که توانایی مالی بالایی داشته باشند قطعا ارسال پیامک بر اساس کد به پیش شماره های تهران یکی از انتخاب های شما خواهد بود، این طبیعی است افرادی که شماره موبایل تهران با کد 1 از 0912 دارند توانایی بالاتری برای خرید محصولات لاکچری دارند و می‌توانند مشتریان باالقوه بهتری برای کسب و کار شما باشند.

در تهران برای ارسال پیامک بر اساس پیش شماره و کد می‌توانید شمره های رند را گلچین کرده و به پیش شماره های رند پیامک تبلغاتی ارسال نمایید.

 • ارسال پیامک به شماره های کد 1
 • ارسال پیامک به شماره های  کد 2
 • ارسال پیامک به شماره های کد 3
 • ارسال پیامک به شماره های کد 4
 • ارسال پیامک به شماره های کد 5
 • ارسال پیامک به شماره های کد 6
 • ارسال پیامک به شماره های کد 7
 • ارسال پیامک به شماره های کد 8
 • ارسال پیامک به شماره های کد 9
 • ارسال پیامک به شماره های کد 0

 

تمامی این شماره هایی که بر اساس کد و پیش شماره در سامانه برای تهران و سایر شهرها وجود دارد شماره های بروز و فعال می باشند که می‌توانید برای تبلیغ فروش محصولات گران قیمت از این روش بازاریابی استفاده نمایید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های رند تهران

 

ما در فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک بر اساس کد را فراهم کرده ایم که شما میتوانید بر اساس کد یا اصطلاحا پیش شماره به شماره موبایل های دائمی یا اعتباری تهران پیامک ارسال نمایید

برای ارسال پیامک بر اساس کد ( پیش شماره) از بخش ارسال پیامک> افزودن گیرندگان > ارسال منطقه ای کشوری > پیش شماره >استان و شهر مورد نظر را انتخاب نموده سپس تمام پیش شماره های ثبت شده برای شهر به شما نمایش داده می شود و شما میتوانید به شماره های کد 1 یا شماره های کد 2 و… تا شماره های کد 9 تهران پیامک ارسال نمایید.

به این ترتیب شما میتوانید، به شماره های لاکچری یا پیش شماره های رند در تهران یا سایر شهرها پیامک ارسال نمایید.

 

شما با خرید پنل اس ام اس، از فراز اس‌ام‌اس بانک شماره موبایل های سراسر کشور به تفیکیک پیش شماره – به تفیکیک کدپستی – به تفکیک سن و جنسیت  پیامک ارسال نمایید.

5/5 - (4 امتیاز)

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • اکبر حاجی عبدالهی
  18 سپتامبر 2019 پاسخ دهید

  سلام من یک محصول گران قیمت دارم و بازار هدف من خیلی خاص است نمیخواهم به کل تهران پیامک بفرستم و من میخواهم به شماره های کد 1 تهران پیامک تبلیغاتی بفرستم، حتی تمام شماره های کد 1 هم مد نظر ما نیست ما قصد ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های رند تهران را داریم
  ایا این مورد با پنل پیامکی شما امکان پذیر است؟

  • سیدمحمود غفاری
   18 سپتامبر 2019

   سلام در سامانه پیامکی فراز اس ام اس قابلیت تفکیک شماره ها بر اساس پیش شماره وجود دارد و شما می‌توانید پیش شماره‌های رند را برای ارسال پیامک تبلیغاتی انتخاب نموده و به پیش شماره‌های مورد نظرتان پیامک دهید،
   در سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس انتخاب استان، شهر، دائمی یا اعتباری بودن و پیش شماره به انتخاب شما است و شما می توانید به پیش شماره‌های رند و کد یک یا دو پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه
پنل اس ام اس رایگان فراز اس ام اس

پنل رایگان فراز اس ام اس را تست کنید!

شما می‌توانید با پرداخت 50 هزار تومان و خرید 50 هزار تومان شارژ اولیه پنل پیامکی فراز اس ام اس را به صورت رایگان داشته باشید، این اکانت به صورت دائمی برای شما است و می توانید برای ارسال انواع پیامک‌های تبلیغاتی از پنل پیامکی رایگان استفاده کنید. حتی پنل پیامک رایگان فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی را هم دارد!

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
ثبت نام پنل رایگان
021-74853