پنل اس ام ام اس - ارسال پیامک انبوه
  1. خرید پنل اس ام اس
  2. ارسال پیامک تبلیغاتی
  3. ارسال پیامک بر اساس پیش شماره

ارسال پیامک بر اساس پیش شماره

اگر شما یک کسب کار دارید که محصولات لاکچری میفروشید، یا قصد تبلیغ و ارسال پیامک به افرادی دارید که توانایی مالی بالایی داشته باشند قطعا ارسال پیامک بر اساس کد به پیش شماره های تهران یکی از انتخاب های شما خواهد بود ، این طبیعی است افرادی که شماره موبایل تهران با کد 1 از 0912 دارند توانایی بالاتری برای خرید محصولات لاکچری دارند و میتوانند مشتریان باالقوه بهتری برای کسب و کار شما باشند.

در تهران برای ارسال پیامک بر اساس کد میتوانید به کدهای زیر پیامک ارسال نمایید و از این طریق ارسال پیامک به شماره های رند و ارسال پیامک به شماره های کد 1 ،ارسال پیامک به شماره های  کد 2 ، ارسال پیامک به شماره های کد 3 ، ارسال پیامک به شماره های کد 4 ، ارسال پیامک به شماره های کد 5 ، ارسال پیامک به شماره های کد 6 ، ارسال پیامک به شماره های کد 7 ، ارسال پیامک به شماره های کد 8 ، ارسال پیامک به شماره های کد 9 ، ارسال پیامک به شماره های کد 0 امکان پذیر می باشد.

تمامی این شماره هایی که بر اساس کد و پیش شماره در سامانه برای تهران و سایر شهرها وجود دارد شماره های بروز و فعال می باشند که میتوانید برای تبلیغ فروش محصولات گران قیمت از این روش بازاریابی استفاده نمایید.

 

 

ما در فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک بر اساس کد را فراهم کرده ایم که شما میتوانید بر اساس کد یا اصطلاحا پیش شماره به شماره موبایل های دائمی یا اعتباری تهران پیامک ارسال نمایید

برای ارسال پیامک بر اساس کد ( پیش شماره) از بخش ارسال پیامک – افزودن منطقه ای کشوری – پیش شماره – استان تهران ( استان مورد نظر ) – شهر تهران ( شهر مورد نظر شما) سپس تمام پیش شماره های ثبت شده برای شهر به شما نمایش داده می شود و شما میتوانید به شماره های کد 1 یا شماره های کد 2 و… تا شماره های کد 9 تهران پیامک ارسال نمایید.

به این ترتیب شما میتوانید، به شماره های لاکچری یا پیش شماره های رند در تهران یا سایر شهرها پیامک ارسال نمایید.

 

شما با خرید یک پنل اس ام اس، از فراز اس ام اس بانک شماره موبایل های سراسر کشور به تفیکیک پیش شماره – به تفیکیک کدپستی – به تفکیک سن و جنسیت  پیامک ارسال نمایید.

 

در صورت نیاز به مشاوره رایگان و راهنمایی بیشتر می توانید با شماره شرکت فراز اس ام اس و یا شماره 09129643801 تماس حاصل فرمایید.

[go_pricing id=”demo-green_14″]

ارسال بلک لیست

  • شماره موبایلتان را با اعداد لاتین در کادر زیر وارد نمایید

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست