پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » خبرنامه پیامکی

خبرنامه پیامکی

بازاریابی پیامکی (SMS Markting) ۳ مرداد ۱۴۰۳

خبرنامه پیامکی یکی از روش‌های هدفمند برای بازاریابی پیامکی و تبلیغات پیامکی است، شما با ساخت یک خبرنامه پیامکی می‌توانید با مشتریان قدیمی در ارتباط باشید و ارتباط خود را با مشتریان را حفظ نمایید، کافی است برای فروشگاه و کسب و کار خود یک سیستم باشگاه مشتریان راه اندازی نمایید و سیستم خبرنامه پیامکی را فعال کنید تا بتوانید به افرادی که از قبل، شما را می‌شناسند پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

 

با استفاده از خبرنامه پیامکی می توانید با مشتریان خود در ارتباط باشید و تخفیفات خود را به آن ها اطلاع رسانی کنید

یکی از مزیت‌های بازاریابی پیامکی از طریق خبرنامه پیامک، ارسال اس ام اس تبلیغاتی به‌صورت هدفمند است زیرا به افرادی که شما را می‌شناسند و با علاقه پیامک تبلیغاتی شما را دنبال می‌کنند، پیامک انبوه ارسال می‌کنید.

در این مقاله می‌خواهیم نکاتی را در مورد افزایش سریع تعداد اعضای خبرنامه پیامکی، نکاتی که باید در مورد اعضای خبرنامه پیامکی رعایت کنید و نحوه فعال سازی ماژل خبرنامه اس ام اس از طریق پنل اس ام اس و  فعال سازی خبرنامه برای سایت وردپرس صحبت کنیم و مطمئن هستیم بعد از مطالعه این مقاله شما به سادگی می‌توانید سیستم خبرنامه پیامکی راه اندازی کنید، از مشتریان خود بخواهید در سیستم خبرنامه شما عضو شوند و به افرادی که در سیستم باشگاه مشتریان شما هستند پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید تا علاوه بر تبلیغ محصولات، وفاداری مشتریانتان را نیز افزایش دهید.

 

 

ساخت خبرنامه پیامکی در پنل اس ام اس

برای ساخت خبرنامه پیامکی در سامانه پیام کوتاه ابتدا، وارد بخش دفترچه تلفن شوید، یک دفترچه تلفن برای اعضای خبرنامه پیامکی خود ایجاد نمایید مثلا می‌توانید نام دفترچه تلفن را باشگاه مشتریان یا خبرنامه پیامکی تعریف نمایید، حتی می‌توانید مشتریان خود را دسته‌بندی کنید و بر اساس نوع مشتریان چندین دفترچه تلفن داشته باشید. مثلا مشتریان درجه A، مشتریان درجه B و….

بعد از ساخت دفترچه تلفن در پنل اس ام اس وارد بخش امکانات پیشرفته >منشی عضویت شوید حال از این بخش می‌توانید کلیدواژه برای عضویت در خبرنامه را تعریف نمایید که البته در ادامه مراحل راه اندازی خبرنامه پیامکی به طور مفصل و تصویری بیان می‌شود.

لغو عضویت در خبرنامه پیامکی به راحتی عضویت در خبرنامه پیامکی است کافی است عدد مشخص شده را ارسال کنید و عضویت خو.د را لغو کنید

 

لغو عضویت در خبرنامه پیامکی

یکی از قابلیت‌های منشی عضویت که باید در خبرنامه پیامکی از آن استفاده نمایید، قابلیت لغو عضویت از خبرنامه پیامکی است، همواره در زمان ثبت نام کاربر و همچنین در زمان ارسال پیامک به اعضای خبرنامه، یاداوری کنید که هر زمانی که بخواهد می تواند با ارسال عدد 0 از لیست خبرنامه خارج شوید، این کار باعث می‌شود مخاطب احساس امنیت داشته باشد که هر زمانی که بخواهد می‌تواند با ارسال عدد 0 از خبرنامه پیامکی خارج شوید و همیشه زمان عضویت به کاربر این نکته را یاداوی نمایید که عضویت در خبرنامه پیامکی رایگان است و هر زمان که بخواهید با ارسال عدد 0 می‌توانید دریافت پیامک خبرنامه را غیرفعال نمایید همچنین در انتهای متن پیامک‌هایی که برای اعضای خبرنامه ارسال می‌کنید بهتر است به کاربر پیشنهاد دهید در صورت عدم تمایل به دریافت پیامک عدد 0 را به سامانه پیامکی شما ارسال نمایید.

این کار باعث می‌شود از نظر برند عملکرد بهتری داشته باشید، باید خدمتتان یاداور شویم که طبق تجربه دیده‌ایم کم پیش می‌آید که کسی عدد 0 را برای لغو عضویت از خبرنامه پیامکی ارسال کند و اگر کسی عدد 0 را ارسال کند، هزینه شما را بابت ارسال پیامک کاهش داده و شما به افرادی که علاقمند هستند پیامک می فرستید که می‌توانند به پیامک شما واکنش بهتری نشان دهند.

 

راهنمای فعال سازی خبرنامه پیامکی

راه اندازی خبرنامه پیامکی راه اندازی خبرنامه پیامکی

 

افزایش تعداد اعضای خبرنامه پیامکی

یکی از راهکارهایی که می‌توانید لیست اعضای خبرنامه پیامکی را به‌سرعت افزایش دهید استفاده از بلیبوردها و همچنین تبلیغ برای عضویت در خبرنامه پیامکی در پایان همایش است، شما می‌توانید یک خط اختصاصی رند برای پنل پیامک خود خریداری نمایید و در بیلوردها بنویسید در صورتی که به این موضوع علاقمند هستید عدد 1 را ارسال نمایید یا در پایان همایش‌ها از حضار بخواهید در صورتی که می‌خواهند عضو باشگاه مشتریان و خبرنامه پیامکی شما شوند عدد 1 را به سامانه پیامکی شما ارسال کنند و حتما همانجا نیز به حضار بگوید که هر زمان که خواستید با ارسال عدد 0 از لیست خبرنامه خارج می شوید و دریافت پیامک برای شما هیچ هزینه‌ای ندارد.

 

 

ایجاد خبرنامه پیامکی در وردپرس

سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس قابلیت ایجاد خبرنامه پیامکی همراه با تایید شماره موبایل برای کاربران سایت وردپرس را دارد و شما می‎توانید از افزونه پیامکی وردپرس WP SMS برای ایجاد خبرنامه پیامکی در وردپرس استفاده نمایید و این افزونه پیامکی به شما ابزارک‌های متنوعی ارائه می‌دهد که می‌توانید در سایدبار یا فوتر سایت خود قرار دهید و از کاربر بخواهید که در خبرنامه سایت شما عضو شود.

برای راه‌اندازی خبرنامه پیامکی وردپرس افزونه WP SMS را از مخزن وردپرس نصب نمایید وارد بخش پیکربندی افزونه پیامک شوید و تنظیمات زیر را انجام دهید.

درگاه سامانه پیامک را FARAZSMS.COM قرار دهید.

نام کاربری : نام کاربری ورود به سامانه پیامک

رمز : رمز ورود به سامانه پیامک

خط ارسال پیامک : 1000204000

سپس وارد بخش دفترچه تلفن شوید یک نام برای دفترچه تلفن و اعضای خبرنامه پیامکی ایجاد نمایید.

حال به بخش نمایش> ابزارک‌ها مراجعه نمایید و ابزارک خبرنامه پیامک وردپرس را در  بخش دلخواه سایت مانند فوتر یا سایدبار قرار دهید.

تبریک می‌گویم خبرنامه پیامکی سایت وردپرس شما آماده است و می‌توانید برای جذب عضو برای خبرنامه پیامکی تلاش‌تان را آغاز نمایید.

 

در این مقاله سعی کردیم در مورد خبرنامه پیامکی، شیوه راه اندازی خبرنامه پیامکی در سامانه پیام کوتاه، نحوه افزایش مخاطبین در خبرنامه پیامکی، و… صحبت کنیم در صورتی که در مورد خبرنامه اس ام اسی هنوز سوالی در ذهن شما باقی مانده است لطفا سوال خود را در بخش نظرات این مقاله مطرح نمایید تا کارشناسان فراز اس‌ام‌اس به‌سرعت به سوال شما پاسخ دهند.

 

2.3/5 - (53 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • رسول نوروزی خانقاه
  25 آوریل 2019 پاسخ دهید

  با سلام و احترام
  چطور می تونم در سایت وردپرسی امکان خبرنامه پیامکی قرار بدم.
  قبلا از افزونه wp-sms استفاده میکردم.
  اما در صورت امکان میخوام طوری باشه که وقتی کاربر در خبرنامه عضو شد همون لحظه یک پیامک تبریک عضویت به کاربر ارسال بشه.
  لطفا در این خصوص بنده را راهنمایی کنید.
  با تشکر

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات