پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » نمونه متن پیامک تبلیغاتی برای آژانس هواپیمایی و تور مسافرتی (تبلیغات تور)

نمونه متن پیامک تبلیغاتی برای آژانس هواپیمایی و تور مسافرتی (تبلیغات تور)

پنل اس ام اس
بازاریابی پیامکی (SMS Markting) ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

در این صفحه می‌خواهیم چند نمونه متن پیامک تبلیغاتی ویژه اژانس مسافرتی را به شما ارائه کنیم تا شما بتوانید با ایده گرفتن از متن‌های پیامک تبلیغاتی پیامک انبوه برای تبلیغات اژانس مسافتری و تبلیغات تورهای مسافرتی و تبلیغات تور برای عید نوروز و… استفاده نمایید.

برای جذب مشتری و ارسال پیامک انبوه می‌بایست شما یک پنل پیامکی خریداری نموده و از طریق سامانه پیام کوتاه برای ارسال پیامک تبلیغاتی اقدام نمایید.

 

نمونه متن پیامک تبلیغاتی برای دبی و استانبول و ترکیه

 

نمونه پیامک تبلیغاتی تور کیش

نمونه پیامک تبلیغاتی تور ترکیه

نمونه پیامک تبلیغاتی تور لحظه آخری

نمونه پیامک تبلیغاتی تور استانبول

نمونه پیامک تبلیغاتی سفر مارکت

نمونه پیامک تبلیغاتی تور استانبول

نمونه پیامک تبلیغاتی تور دبی

نمونه پیامک تبلیغاتی تور مشهد

نمونه پیامک تبلیغاتی برای تور کوشی اداسی

سایر کاربردهای پنل پیامکی برای آژانس هواپیمایی

زمانی که یک بازدید کننده سفری را رزرو می کند می توانید با استفاده از وب سرویس و به صورت خودکار برای انها پیامک ارسال کنید و بابت رزرو تشکر کنید.

یادآوری رویدادهای آینده به توریست ها

توریست‌هایی که به منطقه شما سفر می‌کنند قرار نیست با تمام رویدادهای آتی پیرامون خود آشنایی داشته باشند، می‌توانید از طریق ارائه یادآوری کننده‌ها برای بازدیدکنندگان آنها را تشویق کنید تا در رویدادهای محلی نیز شرکت کنند.

 

پنل اس ام اس برای تور چارتی

 

ارسال اطلاعات اختصاصی درباره منطقه

ممکن است توریست‌ها با تاریخ بومی و اطلاعات منطقه شما آشنایی نداشته باشند، شما می‌توانید از طریق ارسال پیام کوتاه و اطلاع رسانی درباره این موضوع به توریست‌ها کمک کنید تا بتوانند اطلاعات بیشتری را درباره منطقه بازدید خود کسب کنند، همچنین می‌توانید این پیامک‌ها را در طول فواصل زمانی بازدید توریست‌ها از منطقه برای آنها ارسال نمائید.

می‌توانید اطلاعات مورد نظر را اختصاصی‌تر کنید، به صورتی که با پرسیدن مناطق ویژه مورد بازید توریست‌ها در روزهای آینده، جزئیات بیشتری درباره آن مناطق را به آنها ارائه کنید.

 

آژانس های مسافرتی یا هواپیمایی می‌توانند با استفاده از سامانه پیامکی فراز اس ام اس تورها یا پروازهای چارتر یا سایر پروازها به کشورها یا شهرهای مختلف را به همراه اطلاعات مورد نیاز برای مشتریان نظیر نوع هواپیما ، قیمت هواپیما ، قیمت هتل،ساعات پرواز و حتی کلیه امکاناتی را که در طول سفر به مخاطبان ارائه می‌شود و یا ترکیبی از آنها را به مشتریان یا مخاطبان خود ارسال نمایند.

کم هزینه ترین روش تبلیغات برای آژانس مسافرتی

همانطور که می‌دانید هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی یا اطلاع رسانی بسیار پایین می‌‌باشد، بنابراین مسلما برای آژانس های هوایی به صرفه است که برای آگاهی مشتریان از خدمات خود به استفاده از پنل ارسال اس ام اس روی آورند که ضمن صرفه جویی در وقت و هزینه به دلیل مطمئن بودن آگاه سازی افراد از طریق ارسال پیامک آرامش خاطر را برای کارمندان آژانس نیز به ارمغان خواهد اورد.

با توجه به این که امروزه افراد قابل شماری به سفرهای تفریحی داخلی و خارجی علاقه نشان می‌دهند و یا به وفور مشاهده می‌شود افراد به دلیل مسائل شغلی قصد سفر به مناطق مختلف کشوری و یا خارج کشوری دارند دفاتر هوایی و آژانس‌های مسافرتی سالانه با مخاطبان زیادی سرو کار دارند و سالانه تورهای مسافرتی زیادی را برنامه ریزی می‌کنند.

بدیهی است که لازمه موفقیت در ارائه خدمات موجود اطلاع رسانی هر چه بیشتر افراد و علاقه مندان از امکانات و طریقه استفاده از ان می‌باشد بنابراین ارسال پیامک بهترین، آسان ترین و کم هزینه ترین روش برای اطلاع رسانی می‌باشد . و باعث صرفه جویی در هزینه های کلان تبلیغات میشود.

شما میتوانید با استفاده از ارسال پیامک پیشنهادات لحظه اخری را به اطلاع مخاطب برسانید همانطور که میدانید وقتی بحث مسافرت باشد تغییرات در اخرین لحظه امری طبیعی می باشد که دلایل مختلفی باعث این موضوع می شود اما این موضوع هرگز نباید یک باخت را برای یک اژانس مسافرتی به همراه بیاورد.بلکه اگر از سرویس ارسال پیام استفاده شود حتی میتواند تبدیل به یک فرصت جدید تجاری بشود.و میتوانندبرای جلوگیری از ضرر و زیان در مواقعی که هواپیما هنوز تکمیل ظرفیت نشده باشد در ساعت های نزدیک پرواز، پیامک تبلیغاتی ارسال میکنند این کارباعث می شود که صندلی های خالی هواپیما را با هزینه اندک پر نمایند و سود خوبی هم کرده باشند.

ارسال پیامک نظرسنجی در مورد کیفیت آژانس هواپیمایی

شما می‌توانید از طریق پیامک تمام اخبار جدید و اطلاعات سفر را در اختیار مخاطبان قرار دهید. بالا بردن آگاهی در مورد جذاب‌ترین مقاصد و آخرین پیشنهادات اهمیت بسیار بالائی دارد. این که مشتریان به وب‌سایت شما سر بزنند یا اخبار جدیدتان را مطالعه کنند مشخص نیست ولی این امر قطعی است که مشتریان همیشه یک گوشی در جیب خود دارند و به پیامک‌های خود نگاه می‌اندازند .مردم همیشه در حرکت هستند و در نتیجه از شما ممنون خواهند بود اگر لازم نباشد زمان زیادی را به جستجو در سایت‌ها و بروشور‌های مسافرتی بپردازند. فراموش نکنید، این تبلیغات قبل از فصل‌های سفر بیشترین بازدهی را خواهد داشت.

یکی از ترفند های مشتری مداری در آژانس های هوایی این است که خود را به مشتری یاد اوری کنید و وفا داری خود را به او ثابت کنید بعد از بازگشت مشتریان از سفر و راضی بودن از خدمات شما کار شما به پایان نرسیده است شما باید مطمئن شوید که ایا ان ها شما را برای سفر های بعدی نیز انتخاب خواهند کرد یا نه و باید هر روشی را به کار گیرید تا در ذهن مخاطب حک شوید .برای مثال میتوان یک مسابقه یا نظر سنجی با موضوع سفر ترتیب داد و به برنده ان مسابقه و نظر سنجی یک سفر رایگان هدیه دهید.از این طریق میتوانید لیست مشترکان خود را نیز افزایش دهید.

پیامک به آژانس‌های هواپیمایی اجازۀ می‌دهد خدمات مختلفی را به مشتریان خود ارائه دهند و این موارد تنها چند راهکار ساده برای جذب مسافران با استفاده از پیامک بود. بازاریابی پیامکی را امتحان کنید و مطمئن باشید تفاوت را احساس خواهید کرد!

 

اطلاع رسانی جزئیات سفر به مشتریان از طریق پیامک

یکی دیگر از راهکار های مشتری مداری در آژانس های هوایی مطلع کردن مشتری از جزئیات سفر است. برنامه ریزی برای یک سفر اغلب کاری مشکل و وقت گیر است. اگر بتوانید در این راستا به مشتریان خود کمک کنید طبیعتا احساس خوبی نسبت به خود در دل مشتری پرورش خواهید داد.

مثلا می‌توانید مقررات خاص این سفر، این که هواپیمای شمابه مقصد نرسیده است و یا این که پرواز شما با تاخیر رو به رو شده است را به او اطلاع دهید و مطمئن شوید که آن ها کاملا برای سفر خود آماده هستند. مسافران هرگز این خدمت شما را از یاد نخواهند برد.

طبیعتا مشتریان دوست دارند بر خوردی صمیمانه با آنها شود. هیچ چیز مانند یک پیامک نمی‌تواند شخصی باشد تولد ها و تعطیلات فرصت‌های استثنایی هستند تا به آنها نشان دهید که اورا فراموش نکرده اید.

مسلما به این ترتیب شرکت شما از دیگران متمایز و بر جسته خواهد شد که همه علاقه مند به ارتباط با آن خواهد شد. مطمن باشید با این کار شما باعث می‌شوید مخاطب در سفر های بعدی هم به سراغ شما خواهد آمد.

کسب اطمینان استفاده از این سرویس بسیار ساده و کم هزینه است و با یک ارسال چند هزارتایی می‌توانند یک بار این روش تبلیغاتی را نیز تست نمایید.

هم چنین در استفاده از پنل ارسال اس ام اس یکی از کاربرد های ویژه، ارسال پیام کوتاه به مشتریان قدیمی می‌باشد، چون قطعا مشتریان قدیمی شما در صورت رضایت از خدمات شما، با یک یادآوری مجددا از شما خدمات دریافت خواهند کرد.

این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

 

تکنیک‌های بازاریابی پیامکی برای آژانس مسافرتی

  • هنگام ثبت نام یا صدور بلیط شماره تلفن همراه مسافر را بگیرید تا همسفر پیامکی او شوید.
  • در بازه‌های زمانی مختلف تورهای جدید را به همراه تخفیفی که در نظر گرفته‌اید، به اطلاع مشتریان قبلی برسانید.
  • چند ساعت قبل از حرکت با ارسال پیامی به مسافر، ساعت حرکت و محل حضور وی را یادآور شوید.
  • چند دقیقه پس از حرکت برای مسافر پیامی ارسال کرده و برای او سفر خوشی آرزو کنید.
  • در طول برنامه های تور و متناسب با محل‌های مختلف برنامه‌ها را به اطلاع مسافر برسانید.
  • اندکی پس از رسیدن مسافر به مقصد با پیامک به او خوش آمد بگویید.
  • پس از مراجعت مسافر به شهر خود با ارسال پیامی از همراهی او در سفر سپاسگزاری کرده و میزان رضایت وی را جویا شوید.
  • با ارسال پیام تبریک و تهنیت در مناسبت های مختلف به مشتریان قبلی نشان دهید با آن ها حس مشترکی دارید.

 

برای خرید پنل اس ام اس برای تبلیغات پیامکی انواع تورهای مسافرتی شما می‌توانید با شماره ۰۲۱۷۴۸۵۳ تماس بگیرید همکاران ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

 

5/5 - (3 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000