پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » دریافت پیامک از مشتری

دریافت پیامک از مشتری

مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳ مرداد ۱۴۰۳
راهنمای مطالعه

  برای من به عنوان یک خریدار، توجه و تعامل با فروشنده تاثیر بیشتری از تبلیغات دارد! خیلی فرقی ندارد که خرید حضوری باشد یا بخواهم کالایی را آنلاین سفارش بدهم، در هر دو صورت برای من و هزاران خریدار دیگر، توجه از طرف فروشنده نقش پررنگی در فرایند انتخاب، خرید و پرداخت پول دارد.

  با این حساب اگر صاحب فروشگاهی هستید یا خدماتی را به مشتریانتان ارائه می‌دهید، با حساب اینکه کسب‌وکارتان آنلاین است، نباید بیخیال ارتباط موثر و تعامل با مشتری شوید، اتفاقاً بر عکس! این شما هستید که بیشتر از خریدهای حضوری نیازمند ارتباط با مخاطب هستید تا بتوانید اعتمادش را جلب کنید، او را به لیست مشتریان وفادارتان اضافه کنید و بارها و بارها برای خرید مجدد ترغیش کنید!

  اما چطور؟ در ادامه با ما همراه باشید که همه راه‌روش‌های پیش رویتان را معرفی کنم، دربارۀ مزایا و معایبش صحبت کنیم و در انتها بهترین انتخاب یعنی دریافت پیامک از طریق اینترنت را معرفی کنیم!

  حضور پررنگ در شبکه‌های اجتماعی
  خیلی از کسب‌وکارها طی سال‌های اخیر به استفاده از شبکه‌های اجتماعی مثل تلگرام، واتساپ و البته این روزها اینستاگرام روی آوردند. مثلاً در تلگرام کانال دارند و در صورت تمایل مشتریان، آن‌ها را عضو می‌کنند تا در جریان آخرین اخبار و رونمایی محصولات قرار بگیرند. این روند در دیگر شبکه‌های اجتماعی هم ادامه دارد و پایش به واتساپ و اینستاگرام هم رسیده است، هر چند من خیلی به این مورد هم اعتقادی ندارم و دریافت پیامک از طریق اینترنت را ترجیح می‌دهم! اما چرا؟

  حضور در شبکه‌های اجتماعی قطعاً موثر است، به خصوص تبلیغات در این پلتفرم‌ها مستقیماً روی تعداد مشتریان و میزان فروش شما تاثیر دارد اما راه حل خوبی برای ارتباط و تعامل صرف با مشتری نیست. اگر بخواهید از این طریق با مخاطب، آن هم در تعداد انبوه در ارتباط باشید، باید هزینۀ زیادی بپردازید و نیروی کار دیگری را هم برای پاسخگویی استخدام کنید. شاید در آینده این روش مورد نیاز باشد ولی در همین شروع کار باید سراغ روش دیگری بروید.

  سایت خودتان را داشته باشید!
  سرویس پاسخ خودکارپیشنهاد دوم البته قبل از دریافت پیامک از طریق اینترنت راه‌اندازی سایت اختصاصی برای فروش و تعامل با مخاطبانی در سراسر کشور است. قطعاً سایت برای هر بیزینسی، اعم از فروشگاه‌هایی که کالا دارند تا کسانی که خدمات ارائه می‌دهند، لازم و ضروریست اما ابزار مناسبی برای ارتباط با مشتریان نیست! سایت به حداقلی از دانش فنی نیاز دارد و صاحب آن دائماً باید با پشتیبانی در تماس باشد، از طرف دیگر اگر بخواهد روند خرید یا سفارش را هم برای خریدار ایمیل بزند، باید این را در نظر بگیرد که تعداد زیادی از مردم اصلاً ایمیل‌هایشان را چک نمی‌کنند.

  اگرچه با کمک سایت می‌توانید ارائه بهتری برای خدمات یا کالاهایتان داشته باشید و خیلی راحت‌تر اعتماد مشتری را جلب کنید، اما باز هم برای تعامل مستقیم با مخاطب به ابزار کاربردی دیگری نیاز دارید که همان پنل ارسال پیامک است.

  پنل دریافت پیامک از طریق اینترنت !
  تبلیغات پیامکی و دریافت پیامک از طریق اینترنت بخش مهمی از فرایند دیجیتال مارکتینگ بسیاری از کسب‌وکارهاست که علاوه‌بر ارسال پیامک به مشتریان، شامل ارسال انواع کوپن و کد تخفیف و حتی تبریک تولد هم می‌شود. اما یک سوال مهم!

  تا اینجا گفتیم که پنل قرار است پیامک بفرستید، اما اگر کاربر نیاز به دریافت پاسخ مشتری داشته باشد، یعنی بخواهد مثلاً نظرسنجی کند یا بعد از برگزاری جشنوارۀ فروش یا کمپین، دریافت انتقادات و پیشنهادات داشته باشید، چاره‌اش چیست؟ برای این شرایط، سامانه امکان پاسخ مخاطب را فراهم کرده است، اما نحوۀ دریافت پیامک از طریق اینترنت چگونه است؟

  نحوۀ دریافت پیامک از طریق اینترنت !
  پنل ارسال پیامک چیست؟خب حالا به قسمت دوم مقاله، یعنی نحوۀ دریافت پیامک از طریق اینترنت رسیدیم.

  برای دریافت پیامک از طریق اینترنت اول از همه باید پنل پیامکی داشته باشید. پنل نرم افزار آنلاین مدیریت پیامک است، یعنی اگر قصد ارسال انبوه یا دریافت پیامک داشته باشید، می‌توانید از مزایایی که پنل در اختیارتان قرار می‌دهد، استفاده کنید. البته برای شروع دریافت پاسخ مشتریان نیاز به خط اختصاصی دارید!

  دریافت خط اختصاصی !
  برای دریافت پیامک از طریق اینترنت کاربر باید خط اختصاصی داشته باشد. در هنگام ثبت‌نام پنل، تیم فراز اس ام اس یک خط عمومی به کاربرانش هدیه می‌دهد که این خط قابلیت دریافت پاسخ مشتری را ندارد. یعنی بین کاربران مشترک است و عموماً برای اطلاع‌رسانی‌های مهم یا هر ارسالی که نیاز به دریافت پاسخ مشتری ندارد، استفاده می‌شود.

  علاوه‌بر این دو و غیر از خطی که خودتان سفارش می‌دهد، فراز اس ام اس خط اختصاصی هم به شما هدیه می‌دهد. اگر پنل پایه یا اقتصادی داشته باشید، از پیش شماره 50004 و به صورت رندم یک خط اختصاصی 14 رقمی دریافت می‌کنید. همچنین روی پنل شرکتی، تجاری و نمایندگی هم دو خط هدیه می‌گیرید. خط اول با پیش شماره 50001 و 12 رقمیست که 4 رقم آخرش را می‌توانید انتخاب کنید. همچنین با پیش شمارۀ 50004 هم به صورت رندم خطی 14 رقمی هدیه می‌گیرید که 6 رقم آخرش، انتخابیست!

  نوبت درخواست پنل است!
  دریافت پیامک از طریق اینترنتبرای دریافت پنل می‌توانید به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی مدارکتان را کامل کنید و سپس با فراز اس ام اس تماس بگیرید. بعد از محاسبۀ پنل و سفارش خطوط انتخابی، نوبت واریز وجه است. با پرداخت هزینه، رمز عبور و نام کاربری از طریق اس ام اس برایتان ارسال می‌شود و از همان لحظه همراه با تعداد اس ام اس‌هایی که هدیه گرفتید، می‌توانید شروع به ارسال پیامک از طریق خط اختصاصی کنید.

  با یک کلیک، شروع کنید!
  حالا که با نحوۀ دریافت پیامک از طریق اینترنت آشنا شدید، وقتش رسیده که پنل اختصاصی خودتان را داشته باشید. بر خلاف شبکه‌های اجتماعی، فعالسازی پنل دست خودتان است و نیازی به حضور ادمین و پرداخت هزینۀ جانبی ندارد. همچنین بر خلاف سایت، محیط کاربری پنل بسیار آسان است و نیازی به دانش فنی تخصصی ندارد، پس خیلی راحت و با نوشتن یک پیامک می‌توانید با مخاطب در ارتباط و تعامل مستقیم باشید.

  به عنوان کاربری که می‌خواهید به تازگی سراغ بازاریابی پیامکی بروید یا هنوز در حال تحقیق دربارۀ اس ام اس مارکتینگ هستید، بهتر است که با قابلیت مهم دیگری به نام پنل دریافت اس ام اس رایگان نیز آشنا شوید.

  حتماً می‌دانید که پنل برای ارسال پیامک‌های تبلیغاتی انبوه استفاده می‌شود و کاربران می‌توانند علاوه‌بر ارسال تبلیغات و اطلاع‌رسانی‌های مهم، پاسخ مشتریانشان را نیز دریافت کنند. این قابلیت همانطوری که از نامش پیداست کاملاً رایگان است و هزینه‌ای برای صاحب پنل ندارد. اما چنین قابلیتی چه مزایایی دارد؟ اصلا چرا باید کسب‌وکارها از قابلیت دریافت پاسخ مخاطب را فعال کنند؟ بیایید به این سوال‌های مهم پاسخ بدهیم و البته قبل از آن هم با پنل ارسال اس ام اس آشنا شویم.

  پنل پیامکی چیست؟
  خیلی سریع ببینیم که پنل ارسال پیامک چیست؟! پنل پیامکی نرم افزار آنلاین ارسال اس ام اس‌های انبوه تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی است که قابلیت دریافت پاسخ مخاطب را هم دارد. این ارسال‌ها عموماً از خطوط عمومی و اختصاصی انجام می‌شود، با این تفاوت که اگر صاحب پنل خط عمومی داشته باشد، فقط می‌تواند برای مخاطبانش پیامک بفرستند ولی با دسترسی به خط اختصاصی پنل قابلیت دریافت پاسخ مشتری را هم دارد.

  قدرت پیامک تبلیغاتی را دست کم نگیرید!
  اگر به دنبال افزایش درآمد و گسترش کسب و کار خود هستید، با ثبت نام در فراز اس ام اس و ارسال پیامک تکی و انبوه، مشتریان جدیدی جذب و از آن ها نگهداری کنید و رابطه و تعاملی طولانی ایجاد کنید.
  10% تخفیف!
  MPC10
  کپی کد
  برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنیدثبت نام و ارسال پیامک آنی
  خب حالا در کنار تعامل با مخاطب، قابلیتدریافت پاسخ مشتری دیگر چه مزایایی دارد؟

  مزایای پنل دریافت اس ام اس رایگان
  پنل دریافت اس ام اس رایگانمزایای پنل دریافت اس ام اس رایگان چیست؟ این سوالیست که احتمالاً بعد از دریافت سرشماره اختصاصی می‌خواهید بپرسید. بیایید با هم این روند را بررسی کنیم که با قابلیت نظرسنجی شروع می‌‌شود.

  نظرسنجی، تعامل مستقیم با مشتری
  نظرسنجی پیامکی یکی از مزایای موثر پنل دریافت اس ام اس رایگان برای تعامل با مشتریست تا متوجه شوید مشتریان و طرفدارانتان چه نظری دربارۀ کالا و خدماتتان دارند. مثلاً بعد از اجرای هر کمپین تبلیغات و فروش، برگزاری دوره یا حتی کلاس و … می‌توانید از نطرسنجی پیامکی استفاده کنید، در واقع هر کسب‌وکاری داشته باشید این ابزار به کارتان می‌آید.

  برای دسترسی به این ابزار می‌توانید از داخل محیط کاربری پنل و قسمت ابزار ویژه به نظرسنجی دسترسی داشته باشید و گزارش کاملی را هم از پیامک‌های دریافتی مشتریان بررسی کنید. در واقع این فایل گزارش نشان می‌دهد هر کلمه چند بار برای خط اختصاصی پنل ارسال شده است. البته پیشنهاد می‌کنم که در حین برگزاری نظرسنجی حتماً برای مشتریان بازۀ زمانی تعیین کنید.

  منشی پنل دریافت اس ام اس رایگان
  مزیت دیگری که پنل دریافت اس ام اس رایگان در اختیار کاربران قرار داده، منشی یا همان پاسخگوی خودکار مشتریان و مخاطبان است. کاربران در قسمت “منشی پیامکی” پنل فراز اس ام اسمی‌توانند سامانه را به نحوی تنظیم کنند تا در قبال دریافت کد یا کلیدواژه‌ای مشخص به صورت اس ام اس از طرف مخاطب، پاسخ از قبل تعیین شده‌ای را برایش بفرستند. مثلاً به نمونه زیر دقت کنید:

  با كمك هوش مصنوعی در بازارهای مالی، بورس ایران و خارج، فاركس و رمز ارزها معامله كنید و به دانش روز ترید كنید!
  دوره آنلاین معاملات الگوریتمی با علم داده در Python، بدون پیشنیاز

  عضویت رایگان ارسال عدد 1

  با ارسال عدد 1 مخاطبان به صورت خودکار هم پاسخشان را دریافت می‌کنند و هم در دفترچه تلفنی اختصاصی، شماره‌هایشان ثبت خواهد شد.

  منشی هوشمند، قابلیت ارسال پاسخ‌های متفاوت
  منشی هوشمند مفراز اس ام اس پنل دریافت اس ام اس رایگان برای وقتی هم که بخواهید چند پاسخ مختلف به پیام‌های ارسالی از سوی مشتری بدهید، ابزار منشی هوشمند را طراحی کرده است.

  البته برای تنظیمات پاسخگوی هوشمند باید حتماً از قبل در یک فایل اکسل کلیدوواژه‌ها را تعیین کنید. یعنی در ستون‌های A و B و C کلیدواژه‌های موردنظر، که قرار است مخاطب برایتان بفرستد، درج کنید. این تعداد به اندازۀ جواب‌های ارسالی موردنظر شما و تعدادکلیدواژه‌ها می‌توانید ادامه داشته باشد.

  مثلاً اگر موسسه آموزشی دارید، از قبل شماره سامانه را برای مخاطب و مراجع‌کنندگان بفرستید و سپس کلیدواژه‌ها را به آن‌ها اعلام کنید تا به عنوان مثال با فرستادت عدد 1 لیست کلاس‌ها برایشان ارسال شود یا با ارسال عدد 2 شهریه دوره‌ها و با کلیدواژه 3 نام اساتید برایشان اس ام اس شود.

  تحلیلگر، در پاسخ به مشتری باهوش باشید !
  حالا نوبت سومین مزیت پنل دریافت اس ام اس رایگان یعنی ماژول تحلیلگر است که در ازای هر کلیدواژه هم پاسخ مشخصی می‌فرستد و هم قابلیت‌های دیگری دارد که با یک مثال ساده آن را توضیح خواهیم داد.

  فرض کنید که شما پیام زیر را برای مشتریانتان ارسال کردید:

  بزرگ‌ترین حراج پایان‌فصل تابستان شروع شد!

  تا ۶۵٪ + ۵۰ هزار تومان تخفیف بیشتر
  برای اولین سفارش بالای ۲۵۰ هزار تومان

  بهترین برندهای لباس، کیف، کفش، اکسسوری و لوازم آرایشی و بهداشتی

  کد: DSNO50

  از دستش نده | تا ۳ شهریور

  لغو: 1 مشاوره استایل : 2 خرید از سایت : 3 عضویت ویژه در باشگاه مشتریان : 4

  حالا نوبت آن است که با پاسخ مشتری، ماژول تحلیلگر فعال شود، یعنی با ارسال عدد از طرف مشتری 1 ارسال اس ام اس‌های بعدی لغو شود یا در قبال دریافت 3، لینک خرید مستقیم برای مشتری پیامک شود. به زبان ساده، کاربر با استفاده از ماژول تحلیلگر می‌توانید این مزایا را نیز داشته باشد:

  متن ارسالی همزمان برای صاحب پنل ارسال شود
  شماره مخاطب در دفترچه تلفن ذخیره شود
  یک نسخه از پیامک برای صاحب پنل ایمیل شود و یک نسخه برای آدرس URL ارسال شود
  به پاسخ‌های دریافتی اعتبار هدیه داده شود
  تحلیلگر فقط برای بانک شماره اختصاصی یعنی مثلاً اعضای دفترچه تلفن یا باشگاه مشتریان یا هر گروه دیگر ( مثلا شماره‌های همراه اول یا ایرانسل) فعال شود

  5/5 - (1 امتیاز)

  در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

  با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

  برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

  تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

  نظر شما چیه؟!

  سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

  خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

  دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

  دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

  مشاهده امکانات