پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » پیامک سفید چیست؟

پیامک سفید چیست؟

ارسال پیامک سفید
بازاریابی پیامکی (SMS Markting) ۲۱ تیر ۱۴۰۳

پیامک سفید یک ماژول کاربردی از پنل اس ام اس است که امکان ارسال پیامک به مشتریان فروشگاه، مخاطبین با موبایل و کامپیوتر را به راحتی امکان پذیر می کند و با پیامک سفید شما قادر هستید تا با مخاطبین و افرادی که شما را می شناسند در ارتباط باشید و به آنها پیامک سفید ارسال کنید.

 

پیامک سفید چیست؟

 • پیامک سفید یا پیامک خدماتی به پیامکی گفته می‌‌شود که جنبه اطلاع رسانی داشته باشد.
 • دریافت کننده پیامک منتظر دریافت پیامک باشد و از دریافت پیامک رضایت داشته باشد.
 • دریافت کننده پیامک، ارسال کننده پیامک را بشناسد و با آگاهی بداند پیامک از طرف چه مجموعه‌ای برای او ارسال شده است.
 • ارسال پیامک کدفعال سازی، ارسال اس ام اس تبریک تولد، ارسال پیامک یاداوری پرداخت بدهی، ارسال پیامک اطلاع از موجودی بانکی، ارسال پیامک کد رهگیری مرسولات پستی هنگام خرید اینترنتی و… نمونه‌هایی از پیامک سفید هستند و شما می توانید با خط خدماتی پیامک سفید ارسال نمایید.

 

مزیت ارسال پیامک سفید

یکی از مشکلاتی که این روزها برای استفاده کنندگان از سامانه پیامک بوجود امده است و اکثر مجریان تبلیغات و کسب‌وکار‌های بزرگ و کوچک با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، مسئله غیرفعال بودن پیامک تبلیغاتی اکثر مخاطبین همراه اول است. این مسئله متاسفانه به دلیل پیامک ارزش افزوده VAS و عدم نظارت بر محتوای پیامک تبلیغاتی بوجود امده است و اکثر مشترکین همراه اول دریافت پیامک تبلیغاتی را غیر فعال کرده‌اند، از انجایی که ما دوست نداریم برای مشترکین همراه اول مزاحمت ایجاد کنیم و ارسال پیامک به شماره موبایل‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند طبق ابلاغیه اپراتور ممنوع است، استفاده از پیامک سفید برای ارسال پیامک و اطلاع رسانی به افرادی که شما را می‌شناسنید توسط فراز اس ام اس فراهم شده است تا بتوانید یک بلند مدت با مشتری ایجاد نمایید.

پیامک سفید؛ ارسال پیامک از طریق خط خدماتی که امکان ارسال اس ام اس به بلک لیست مخابرات را دارد. سرعت ارسال پیامک سفید بسیار بالا می باشد و استفاده از پیامک سفید بسیار ساده و آسان است، اما شرط استفاده از پیامک سفید (پیامک سبز) آن است که مخاطب شما را بشناسد تا بتوانید پیامک اطلاع رسانی برای مخاطب ارسال کنید و از پیامک سفید نمی توانید برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی استفاده نمایید.

 

خط خدماتی عمومی (اشتراکی) پنل پیامک سفید

فراز اس‌ام‌اس به عنوان سامانه پیامک سفید دارای چندین خط خدماتی بوده که بدون نیاز به ارائه سفته در اختیار کاربران قرار می گیرد تا کاربران فراز اس ام اس بتوانند  از طریق ارسال پیامک سفید، متن های اطلاع رسانی خود را به تمام شماره موبایل ها حتی بلک لیست ها ارسال نمایند.

مزایای استفاده از پیامک سفید

مزایای استفاده از پیامک سفید

 • پیامک سفید کاملا قانونی بوده و با رعایت کلیه قوانین و شرایط حقوق مشترکین همراه اول و ایرانسل رعایت می شود.
 • با اس ام اس سفید، پیامک شما بلافاصله ارسال شده و هیچ تاخیری در ارسال پیامک شما وجود ندارد.
 • در ماژول پیامک سفید چون فقط به افرادی که شما را می شناسند پیامک ارسال می کنید، نتیجه و بازخورد بهترین میگیرید.
 • ارسال پیامک با رضایت مخاطبین بوده و بازاریابی اجازه ای محسوب می شود.

 

پیامک سفید برای چه افرادی قابل استفاده است؟

 • فروشگاه های کوچک و بزرگ (مثل: نمایندگی های نایک، آدیداس، فروشگاه های پوشاک و لباس، لوازم صوتی و تصویری، طلا فروشی ها، جواهرات، نقره و بدلیجات، فروشگاه های کفش و ….، فروشگاه های موجود در پاساژها و مجتمع های خرید بزرگ و کوچک، تیم مدیریتی مجتمع های خرید، فروشگاه های فرش، لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی، قطعات کامبپوتری، موبایل، تعمیرات، دفاتر فنی، خودرو و به طور کلی تمامی فروشگاه هایی که قصد ارتباط هفتگی، ماهانه، فصلی و حتی سالانه با مخاطبین و مشتریان خود هستند.)
 • هیئت ها، مساجد، حسینیه ها و اماکن مذهبی و موسسات فرهنگی
 • مدارس و آموزشگاه های سراسر کشور
 • شرکت های کوچک و متوسطی که به جای هزینه های زیاد نرم افزار ارتباط با مشتریان crm، به دنبال راهی ارزان قیمت و قانونی برای ارتباط با مشتریان خود هستند.
 • مغازه دارن، عمده فروشان و خرده فروشانی که قصد افزایش فروش و نگه داشتن مشتریان خود را دارند.
 • شرکت های هواپیمایی، پزشکان، دندانپزشکان، پوست و مو و زیبایی مکان های ورزشی و تفریحی (مثل: شهربازی ها، واقعیت مجازی، پینت بال، کارتینگ، استخرها، پارک های آبی، باشگاه ها و…)
 • افرادی که قصد اطلاع رسانی به اعضاء و لیست مخاطبین خود دارند.

 

پیامک سفید چیست؟

هدف از ایجاد پیامک سفید

تمامی پیامک در ماژول پیامک سفید هدفمند است و با اجازه مخاطب ارسال پیامک به مخاطب ارسال می‌شود و تمامی مشترکین به راحتی می‌توان پیامک سفید را فعال یا لغو نماییند. در واقع ما با ایجاد سیستم  پیامک سفید مشکل را دوطرفه حل کرده است هم پیامک به شماره موبایل لیست سیاه مخابراتی ارسال می شود و هم مخاطب از اینکه پیامک را دریافت کرده احساس رضایت دارد و هر زمان که بخواهد با ارسال کد لغو می تواند عضویتش را از سیستم باشگاه مشتریان غیر فعال کند.

راهنمای فعال سازی ماژول پیامک سفید

شما در اولین گام می بایست لیست مخاطبین خود را به سامانه پیامک اضافه نمایید، زیرا در پنل پیامک سفید هیچ بانم شماره موبایلی وحود ندارد و شما می توانید به افرادی که شما را می شناسند و شماره موبایل انها را دارید پیامک ارسال کنید. با اضافه کردن شماره موبایل در نرم افزار باشگاه مشتریان، برای مخاطبین شما پیامکی ارسال می شود که در نام و مشخصات ارسال کننده و نحوه‌ی لغو دریافت پیامک اعلام می‌شود.

در واقع شما برای ورود به حریم خصوصی از مخاطب اجازه می‌گیرد و اگر دریافت کننده پیامک مخالف دریافت اس ام اس تبلیغاتی باشد به راحتی می‌تواند درخواست لغو پیامک تبلیغاتی را ارسال کند. تا دیگر برای از طرف شما پیامکی برای او ارسال نشود. همچنین تمام پیامک‌هایی که برای مخاطب ارسال می کنید دارای کد لغو عضویت هستند و در صورتی که مخاطب بخواهد می تواند درخواست لغو دریافت پیامک را ارسال کند

نحوه استفاده از پیامک سفید

برای ارسال پیامک سفید، در سامانه پیامک فراز اس ام اس عضو شود (پنل پیامک اقتصادی،پنل اس ام اس شرکتی، سامانه پیامک کوتاه تجاری) قابلیت ارسال پیامک سفید را دارند.

 

در کنار استفاده از پیامک سفید برای تبلیغات و بازاریابی شما می توانید از ارسال پیام صوتی نیز استفاده کنید، برای تبلیغات و بازاریابی شما چه ایده‌ای دارید؟ لطفا ایده خود را با ما و کاربران فراز اس ام اس در میان بگذارید.

1.7/5 - (31 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000