خرید پنل اس ام اس » ماژول پیامک WHMCS نسخه پترن

ماژول پیامک WHMCS نسخه پترن

مقالات فراز اس‌ام‌اس بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

در گذشته ماژول پیامک whmcs را معرفی کرده بودیم، این ماژول می تواند هنگام ارسال تیکت، پاسخ به تیکت، صدور فاکتور، پرداخت فاکتور و… به صورت خودکار از طریق وب سرویس ارسال پیامک با خط خدمتی پیامک ارسال کند، اما مشکلی که این نسخه از افزونه اس ام اس WHMCS دارد پیامک از طریق وب سرویس url ارسال شده و می بایست ناظر انسانی متن پیامک ارسال شده از WHMCS را بررسی کرده و که این پروسه ممکن است چند دقیقه زمانبر باشد.

در این مقاله می خواهیم نسخه پترن ماژول WHMCS را معرفی کنیم، این نسخه قابلیت ارسال پیامک از طریق پترن را دارد. این ویژگی کمک می کند در 24 ساعت شبانه روز بدون تایید ناظر انسانی پیامک وبسرویس با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه ارسال شود.

 

کاربرد ماژول پیامک WHMCS پترن

  • ارسال پیامک هنگام ثبت تیکت
  • ارسال پیامک هنگام پاسخ به تیکت
  • ارسال پیامک هنگام صدور فاکتور
  • ارسال پیامک هنگام پرداخت فاکتور
  • ارسال پیامک هنگام ثبت نام کاربر جدید
  • ارسال پیامک هنگام ورود کاربر به سایت
  • و…

 

راهنمای نصب ماژول پیامک WHMCS پترن

پس از دانلود و نصب افزونه پیامک WHMCS ابتدا باید از منوی گزینه Addons ماژول Ippanel Sms را انتخاب کنید و در تب  Setting گزینه Sender  باید روی گزینه ippanel باشد.  پس از انتخاب این گزینه دکمه save را کلیک نمائید تا مابقی تنظیمات فعال شود.

در قسمت Sender id باید شماره خدماتی را قرار دهید تا پیامک به تمامی شماره موبایل ها حتی افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند ارسال شود و در قسمت username و password باید “نام کاربری” و “پسورد” پنل پیامکی خود را وارد نمائید، در انتها دکمه save را کلیک کنید تا تنظیمات ذخیره شود.


در سامانه پیامکی پترن مورد نظر خود را از طریق ارسال پیامک از طریق پترن ایجاد نمایید.


در این آموزش ما دو نمونه از مواردی که میتوان از طریق ماژول پیامکی whmcs را انحام دهیم توضیح می دهیم و شما برای سایر قسمت ها نیز می توانید پترن ثبت کرده و تنظیم نمایید تا پیامک با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه ارسال شود.

هنگامی که کاربر در سامانه WHMCS ثبت نام می کند، یک پیامک مبتنی بر انجام شدن ثبت نام برای کاربر ارسال می کند و این پیامک حاوی نام، نام خانوادگی، ایمیل، رمز و… کاربر است.

در قسمت ” کاربر” گزینه CLlient template را انتخاب کنید.

در این صفحه نوشته client add را پیدا کرده و پترن مورد نظر خود را جایگزین کنید. لازم به ذکر است هر کدام از بخش ها پارامترهایی را پشتیبانی می کند که در داخل پنل پیامکی متغیر را در پترن ساخته باشیم. به عنوان مثال

pid=gaozda3w7p,firstname={firstname},lastname={lastname},email={email},password ={password}
در این بخش ما می توانیم از چهار پارامتر lastname , email , password , firstname  استفاده کنیم که بر همین اسان پترن‌هایی را ثبت کرده ایم  دارای 4 متغیر است. (firstname , lastname , email , password)

 

مثال2: هنگامی که کاربر در سامانه WHMCS وارد ناحیه کاربری خود می شود، یک پیامک مبتی بر وارد شدن کاربر به مدیر سامانه ارسال می شود که این پیامک حاوی نام، نام خانوادگی کاربر است.

 

در قسمت “مدیر” گزینه admin templates را انتخاب نمایید.

در این صفحه نوشته clientlogin_Admin را پیدا کرده و پترن مورد نظر خود را جایگزین کنید.

در این بخش ما می متوانیم از دو پارامتر lastname و firstname استفاده کنیم که بر همین اساس پترنی که ما ثبت کرده ایم، پترن ما دو متغیر lastname و firstname دارد، همچنین در قسمت admin gsm number باید شماره موبایل مدیر سایت واردشود.

دانلود رایگان ماژول WHMCS نسخه پترن

سامانه پیامکی فراز اس ام اس افزونه ارسال پیامک از طریق WHMCS را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد، برای دانلود رایگان افزونه پیامک WHMCS در کادر زیر شماره موبایل خود را وارد نمایید تا سرعت ارسال پیامک را ملاحظه نمایید و لینک دانلود افزونه پیامک WHMCS برای شما نمایش داده شود.

 

 

همچنین برای تایید شماره موبایل کاربرن سایت پیشنهاد می کنیم ماژول تایید شماره موبایل WHMCS را نصب نمایید.

در صورتی که در نصب ماژول WHMCS به مشکلی برخورد کردید از طریق دیدگاه های این مقاله یا ارسال تیکت پشتیبانی مشکل را با کارشناسان ما مطرح نمایید تا برای حل به شما کمک کنند.

 

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید پنل پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می‌توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 71333036-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036