خرید پنل اس ام اس » اتصال اسکریپت ورک سا به پنل اس ام اس

اتصال اسکریپت ورک سا به پنل اس ام اس

مقالات فراز اس‌ام‌اس بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

اسکریپت ایرانی ورک سا یک اسکریپت مدیریت پروژه مانند سایت پونیشا یا پارس کدرز می‌باشد.

با خرید اسکریپت ورک سا از ژاکت می توانید یک سایت با مدیریت پروژه های درخواستی مانند پونیشا یا پارس کدرز داشته باشید. شما با اسکریپت ورک سا قادر هستید به کاربران سایت خود خدماتی در زمینه ایجاد پروژه ارائه دهید تا کاربران سایت شما قادر باشند در سایت شما پروژه های خود را ثبت کنند و از طرف توسعه دهندگان ثبت نامی در سایت شما، پیشنهاد انجام پروژه را دریافت کنند و سپس کارفرما می تواند فرد و پیشنهاد مورد نظر خود را انتخاب کند و با توسعه دهنده ارتباط برقرار کند.

اسکریپت ورک سا دارای سیستم کسب درامد از طریق هزینه های ثبت پروژه، ارسال پیشنهاد و عضویت ویژه می باشد که شما می توانید با این اسکریپت یک سیستم کسب درامد اینترنتی داشته باشید. همچنین اسکریپت دارای پنل مدیریت پیشرفته می باشد که شما می توانید با ان سایت خود را مدیریت کنید.

 

ارسال پیامک از طریق اسکریپت ورک سا

همچنین اسکریپت ورک سا به سامانه پیامک ippanel متصل می شود که شما با خرید سامانه پیامک فراز اس ام اس می توانید اسکریپت ورک سا را به پنل پیامکی متصل کرده و ثبت نام با شماره موبایل و ارسال کد فعال سازی را با پیامک انجام دهید.

همچنین در زمان های واریز وجه تایید پروژه و سایر موارد می توانید قابلیت ارسال پیامک را فعال نمایید از انجایی که سامانه پیامک فراز اس ام اس خدماتی است و خط خدماتی عمومی به صورت رایگان بلافاصله بعد از خرید پنل در اختیار شما قرار می گیرد شما می توانید پیامک های اطلاع رسانی و کد تایید را حتی به شماره موبایل های مسدود و بلک لیست ارسال کنید.

برای اتصال اسکریپت ورک سا به سامانه پیامک همین الان در در فراز اس‌ام‌اس ثبت نام کنید و سایت خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید پنل پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می‌توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 71333036-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036