پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » تبلیغات شورای شهر در فضای مجازی، تبلیغات کم هزینه و مؤثر

تبلیغات شورای شهر در فضای مجازی، تبلیغات کم هزینه و مؤثر

تبلیغات کاندیداهای شورای شهر و روستا 1400
بازاریابی پیامکی (SMS Markting) ۳ مرداد ۱۴۰۳

در دهه‌های گذشته تبليغات كانديداها به نصب پوسترهای تبليغاتی و برپايی ضيافت‌های رنگين در ستادهای انتخاباتی محدود می‌شد و فضای تبليغات کاملاً حقيقی بود. اما به تدریج با ظهور ابزارهای ارتباطی جدید مانند تلفن‌های همراه، اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، امروزه تبلیغات شورای شهر رنگ و بوی کاملاً متفاوتی با دهه 80 و حتی اوایل دهه 90 دارد. در عصر ارتباطات اگر نتوانید به خوبی از ابزارهای موجود در فضای مجازی برای تبلیغات انتخاباتی خود استفاده کنید، فرصت بسیار مهمی برای ارائه برنامه‌های خود و جلب رأی مخاطبان را از دست خواهید داد. به همین بهانه، در این مقاله قصد داریم به بررسی موثرترین و کم هزینه‌ترین روش‌های تبلیغات شورای شهر در فضای مجازی بپردازیم. با فراز اس ام اس تا پایان این مطلب همراه باشید.

تبلیغات شورای شهر در فضای مجازی به چه فاکتورهایی بستگی دارد؟

اگر کاندیدای شورای شهر هستید یا در تیم تبلیغاتی و ستاد انتخاباتی یکی از نامزدهای انتخابات شورای شهر حضور دارید، بدون شک با اهمیت فضای مجازی آشنا هستید. اما آیا نحوه استفاده از تبلیغات در فضای مجازی برای موفقیت در انتخابات شورای شهر را می دانید؟ چه فاکتورهایی در تبلیغات اینترنتی تأثیر گذار هستند؟ این موارد موضوعات مهمی هستند که باید به آن‌ها پرداخته شود. زمانی که قصد برنامه ریزی برای تبلیغات در اینستاگرام، تلگرام، وبسایت ها و … را دارید باید به فاکتورهای اساسی زیر توجه داشته باشید:

  • توجه به فرهنگ و اقلیم مردم منطقه
  • شرایط رأی دهندگان
  • جامعه هدف (سن، جنس، شغل و..)

این فاکتورها باید به دقت و توسط کارشناسان حرفه‌ای مورد بررسی قرار بگیرند تا تبلیغات شما تبدیل به ضد تبلیغ نشود.

تبلیغات موثر شورای شهر و روستا

چگونه در فضای مجازی برای کاندید دلخواه خود تبلیغ کنیم؟

نحوه تبلیغات انتخاباتی در فضای مجازی و اجرای آن از اهمیت بسزایی برخوردار است. اگر چیز جدیدی برای ارائه داشته باشیم گوش‌های بیشتری سخنان­مان را خواهند شنید. باید تصویر مناسبی را از خود به رأی­ دهندگان نشان دهیم. امروزه تقریباً همه مردم جامعه با صفحات مجازی آشنا هستند و رقبا نیز اهمیت این موضوع را به خوبی می‌دانند. به همین دلیل است که انتخاب یک استراتژی درست اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. خلاقیت و استفاده متفاوت از ابزارها همان چیزی است که می‌تواند باعث پیروزی کاندیدای مد نظر ما در انتخابات شود. برای مثال همه افراد می‌توانند با خرید پنل ارسال پیامک برای نامزد انتخاباتی مد نظر خود تبلیغ کنند، اما تنها افرادی که با اصول نوشتن پیامک انتخاباتی آشنا بوده و خلاقیت را چاشنی کار کنند موفق خواهند شد.

انواع تبلیغات شورای شهر در فضای مجازی

فضای مجازی بسیار گسترده است و ابزارهای آن تنوع بسیار زیادی دارند. این موضوع یک اتفاق بسیار مثبت است. زیرا این امکان را به شما می‌دهد تا مخاطبان گسترده‌تری را تحت تأثیر قرار دهید و رأی بیشتری جلب کنید. علاوه بر این شما می‌توانید از تبلیغات فیزیکی و پیامک تبلیغاتی نیز برای تقویت کمپین خود در فضای مجازی استفاده کنید. در ادامه با چند روش استفاده از فضای مجازی برای تبلیغات شورای شهر آشنا می‌شویم.

تبلیغات شورای شهر در فضای مجازی

تبلیغات شورای شهر در اینستاگرام با قابلیت لایو (پخش زنده)

با توجه به روزهای کرونایی که در پیش داریم و محدودیت‌هایی که برای سخنرانی در اجتماعات وجود خواهد داشت، استفاده از لایو اینستاگرام برای سخنرانی یکی از موثرترین روش‌های تبلیغات خواهد بود. شما می‌توانید زمانی را برای سخنرانی مشخص کنید و از طریق صفحات مجازی یا ارسال پیامک اطلاع رسانی کنید. علاوه بر این می‌توانید گفتگوهای دوجانبه در فضای اینستاگرام انجام دهید یا فضای پرسش و پاسخ مستقیمی با مخاطبان خود داشته باشید.

وجود یک پنل اس ام اس به شما کمک می‌کند تا آدرس صفحه اینستاگرامی خود را برای تعداد زیادی از مخاطبان ارسال کنید و با افزایش دنبال کنندگان خود دامنه نفوذ سخنان خود را گسترش دهید. در مقاله بهترین تبلیغات شورای شهر اطلاعات بیشتری در این زمینه ارائه کرده‌ایم. نکته اصلی اینجاست که استفاده از لایو اینستاگرام کاملاً رایگان است و ارسال پیامک نیز هزینه بسیا کمی برای شما خواهد داشت.

ایجاد گروه‌ها و کانالهای تلگرام و واتساپ برای تبلیغات شورای شهر

ماه‌ها قبل از حتی مشخص شدن اسامی کاندیداهای نهایی، فعالیت‌های گروه‌های تلگرامی حامی نامزدهای خاص شروع شده است. این گروه‌ها می‌توانند یک اجتماع بزرگ از افراد حامی شما باشند. البته به شرطی که از طریق روش‌هایی مانند اضافه کردن ربات‌ها و اکانت های غیر واقعی سعی در افزایش تعداد اعضای گروه داشته باشید. در تلگرام قابلیت‌های بیشتری در دسترس است اما واتس اپ نیز امروزه طرفداران زیادی در ایران دارد. بر اساس نوع مخاطبان خود می‌توانید یکی یا هردو گزینه را انتخاب کنید. از این گروه‌ها برای اطلاع رسانی و مدیریت ستاد تبلیغاتی نیز استفاده می‌شود. این روش نیز هزینه تبلیغات شورای شهر را کاهش می‌دهد زیرا راه اندازی این گروه‌ها یا کانال‌ها کاملاً رایگان است. در صفحه انتخابات 1400 می‌توانید هر آنچه باید در مورد انتخابات بدانید را مشاهده کنید.

با استفاده از پنل پیامکی و جدیدترین متذهای تبلیغاتی، نماینده شورای شهر شوید – فراز اس ام اس

بازنشر گسترده عکس‌ها و ویدیوها در فضای مجازی

کلیپ‌هایی که وایرال می‌شوند نقش بسیار مهمی در پیروزی یا شکست کاندیداها در انتخابات شورای شهر خواهند داشت. با نگاه به انتخابات قبلی در طول دهه 90، کاملاً مشخص است که ساخت کلیپ‌هایی که قابلیت بازنشر گسترده داشته باشند به یکی از مهم‌ترین تبلیغات شورای شهر در فضای مجازی تبدیل شده است. ایده مناسب، خلاقیت و اجرای حرفه‌ای اهمیت زیادی دارد. بنابراین حتماً باید از یک تیم حرفه‌ای برای اینکار استفاده شود. استفاده از یک شعار خلاقانه و ساخت کلیپ وایرال برای آن می‌تواند یک روش عالی برای دیده شدن باشد. در مقاله شعار برای شورای شهر به شما کمک می‌کنیم تا یک شعار انتخاباتی جذاب برای خود انتخاب نمایید.

کمپین انتخاباتی موفق با استفاده از پنل اس ام اس انتخابات

در این مقاله با بهترین تبلیغات شورای شهر در فضای مجازی آشنا شدیم. روش‌هایی که معرفی کردیم تا حد امکان کم هزینه و مقرون به صرفه هستند و تأثیر گذاری بسیار زیادی خواهند داشت. هرچند تقریباً همه مردم با این روش‌ها آشنا هستند اما نحوه اجرای آن‌ها و توجه به فاکتورهایی که به آن‌ها اشاره کردیم باعث تفاوت نتیجه خواهد شد. وجود مشاوران حرفه‌ای در این راه بسیار مهم است.

کارشناسان ما در فراز اس ام اس با سال‌ها تجربه حضور در کمپین‌های انتخاباتی متعدد به خوبی با تأثیر پیامک‌های تبلیغاتی و اطلاع رسانی در موفقیت کاندیداها آشنا هستند. برای داشتن یک کمپین تبلیغات انتخاباتی موفق در فضای مجازی نیز وجود یک سامانه پیامک انتخابات ضروری خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد می‌کنیم همین حالا با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید. کارشناسان ما مشتاق شنیدن صدای گرم شما و ارائه مشاوره رایگان تبلیغاتی هستند.

5/5 - (1 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات