خرید پنل اس ام اس » اصول بازاریابی پیامکی » فوت و فن تبلیغات کاندیداهای انتخاباتی شورای شهر و روستا 1400

فوت و فن تبلیغات کاندیداهای انتخاباتی شورای شهر و روستا 1400

اصول بازاریابی پیامکی بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

مطمعنا با نزدیک شدن به زمان انتخابات شورای شهر و روستا سال 1400، کاندیدای محترم و ستادهای انتخاباتی آن ها به دنبال روش هایی برای آشنایی بیشتر مردم با کاندیدای مورد نظر هستند. دوره انتخابات شورای شهر و روستا سال 1400 به دلیل شیوع ویروس کرونا با چالش هایی در تبلیغات روبرو خواهد بود ازجمله:

 • عدم تشکیل گردهمایی ها
 • عدم دریافت تراکت توسط مردم

با این شرایط باید به دنبال روش های جایگزین برای آشنایی بیشتر مردم با کاندیدای انتخابات شورا شهر و روستا بود که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت:

تبلیغات برای انتخابات سال 1400

ایجاد پیج اینستاگرام کاندیدای انتخابات

با ایجاد یک صفحه اینستاگرام حرفه ای می توانید در شناخت بیشتر مردم با کاندیدای مورد نظر کمک کنید. پیج اینستاگرام می تواند بستر خوبی برای برقراری لایو با مردم و شنیدن دغدغه های مردم و انتظارات آن ها از نمایندگان شورای شهر و روستا باشد. مطمعنا سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که آدرس پیج اینستاگرام ستاد انتخاباتی را چگونه به مردم اطلاع دهیم؟ با ما همراه باشید تا به این سوال پاسخ دهیم.

تبلیغاتی پیامکی ویژه انتخابات شورای شهر و روستا

امروزه مردم وقت بسیاری را صرف استفاده از تلفن همراه می کنند و در واقع موبایل به یکی از وسایل ضروری زندگی تبدیل شده است. با استفاده از ارسال پیامک انبوه می توانید به همشهریان خود پیامک ارسال کنید و مواردی مانند پیج و یا کانال کاندیدای انتخابات شورای شهر و روستا را اطلاع رسانی کنید.

کاربرد پنل اس ام اس برای انتخابات شورای شهر و روستا تنها به این مورد ختم نمی شود. با استفاده از سامانه پیامک ویژه انتخابات شورای شهر و روستا می توانید از روش های نوین اطلاع رسانی های عمومی استفاده کنید، که در ادامه به بررسی این روش ها خواهیم پرداخت:

ارسال پیامک انبوه به صورت هدفمند

در صورتی که تعداد شماره موبایل های ثبت شده در شهر مورد نظر شما زیاد می باشد و نمیخواهید به همه افراد پیامک ارسال کنید می توانید از روش های هدفمند ارسال پیامک استفاده کنید:

 • ارسال پیامک به تفکیک کدپستی
 • ارسال پیامک محله ای
 • ارسال پیامک به بانک مشاغل
 • ارسال پیامک از روی نقشه
 • ارسال پیامک به شماره های شخصی

علاوه بر اطلاع رسانی های عمومی که در کل شهر می توانید انجام دهید، در پنل اس ام اس ویژه انتخابات شما می توانید به بانک شماره هایی که خودتان جمع آوری کرده اید نیز پیامک ارسال کنید.
ارسال پیامک به بانک شماره های شخصی به روش های مختلفی انجام می شود:

 • ارسال پیامک براساس فایل متنی و اکسل
 • ارسال پیامک به مخاطبین گوشی
 • ارسال پیامک با اضافه کردن شماره ها در دفترچه تلفن سامانه پیامک

در پنل اس ام اس فراز اس ام اس این قابلیت برای کاندیدای محترم شورای شهر و روستا وجود دارد که با نصب اپلیکیشن اندروید ارسال پیامک فراز اس ام اس بتوانند مستقیم به مخاطبین موبایل خود پیامک انبوه ارسال کنند.

با نصب اپلکیشن فراز اس ام اس روی موبایل خود بدون نیاز به سیستم کامپیوتری می توانید به راحتی به مخاطبین موبایل خود و یا به صورت انبوه پیامک ارسال کنید. در زمان انتخابات معمولا درگیری های بسیار زیاد است و استفاده از اپلیکیشن ارسال پیامک به شما کمک می کند در هر لحظه بتوانید به سرعت پیامک تبلیغاتی را ارسال کنید.

 

مشاوره رایگان خرید سامانه پیامک برای ارسال پیامک انتخاباتی

برای دریافت مشاوره رایگان با شرکت فراز اس ام اس تماس بگیرید یا اسم و شماره موبایل خودتان را در کادر زیر وارد کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

 

امکانات پیشرفته سامانه پیامک

انتخابات شورای شهر 1400

علاوه بر ارسال پیامک های تکی و انبوه که مهم ترین قابلیت های سامانه پیامک می باشد امکانات دیگری نیز در یک پنل اس ام اس حرفه ای وجود دارد که می توانید در تبلیغات انتخاباتی از آن ها استفاده کنید و وجه تمایزی میان شما و سایر کاندیدای انتخابات شورای شهر و روستا باشد که در ادامه به بررسی برخی از آن ها خواهیم پرداخت:

 • ارسال پیامک تبریک وتسلیت مناسبت ها
 • ارسال پیامک زماندار
 • ارسال پیامک با نام افراد
 • برگزاری مسابقه و قرعه کشی پیامکی
 • برگزاری نظرسنجی پیامکی
 • صندوق انتقادات و پیشنهادات پیامکی
 • متن پیامک تبلیغاتی ویژه انتخابات

یکی از مهمترین نکات در ارسال پیامک های تبلیغاتی ویژه انتخابات توجه به متن پیامک ها می باشد به گونه ای که مفید و تاثیرگزار باشد. از آنجایی که بازه تبلیغات برای انتخابات محدود است باید از قبل متن های ارسالی برای انتخابات را آماده کنید تا در زمان تبلیغاتی انتخاباتی در وقت شما صرفه جویی شود.

متن پیام باید شفاف و واضح باشد، تجربه نشان داده است که متن های کلیشه ای مورد استقبال مردم قرار نمی گیرد و اینجا یاد جمله “سخن کز دل برآید لاجرم بر دل نشیند” می افتیم.

نکات مهم نوشتن متن پیامک تبلیغاتی ویژه انتخابات شورای شهر و روستا

 • نوشتن نام و کد انتخاباتی کاندیدای مورد نظر در متن پیام
 • ارسال پیامک با خط اختصاصی ( از خطوط اختصاصی پیامکی استفاده شود تا فرد دیگری از این خطوط برای ارسال پیامک استفاده نکرده باشد.)

توجه به مواردی مانند ساعت ارسال پیام، نحوه گذاشتن لینک در متن پیام (به گونه ای که مخاطب با کلیک وارد لینک شود)، انتخاب سرشماره مناسب برای ارسال پیامک و … جز مواردی هست که توجه به آن ها باعث می شود افراد بیشتری پیامک شما را بخوانند و نسبت به آن واکنش نشان دهند.

با تهیه پنل اس ام اس فراز اس ام اس می توانید راهنمایی های لازم پیرامون نحوه نوشتن متن پیام و زمان ارسال پیامک را دریافت کنید.

در ادامه نمونه متن های اماده جهت ارسال پیامک ویژه انتخابات شورای شهر و روستا آورده شده است:

آگاهانه تصمیم بگیر شایسته انتخاب کن.
مردی از جنس مردم!
دکتر(—–) ، کد انتخابات (—–)

**************************

همکار محترم فرهنگی، جهت دفاع ازحقوق حقه فرهنگیان در شورای شهر ، کاندیدای فرهنگی ،حاج (—–) را یاری کنیم.
کد انتخاباتی: (—–)

**************************

چرا فرصت را به جوانان ندهیم؟ در انتخابات ۱۴۰۰ به مهندس (—–) با کد انتخاباتی (—–) رأی دهید. در کانال زیر کلیه‌ی برنامه‌های ایشان قابل مشاهده شما است: (—–)

 

 

ما بعد از پایان انتخابات نیز برای شما برنامه داریم و در مقاله ای جداگانه پیرامون متن پیامک تبریک برای کاندیدای انتخابات شورای شهر و روستا اماده کرده ایم.

فرصت محدود است!

همین الان در سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس ثبت نام نمایید و تبلیغات برای انتخابات از یک دقیقه آینده آغاز کنید…

برای خرید سامانه پیامک صفحه تعرفه پنل پیامک را مشاهده نمایید.

 

مشاوره رایگان خرید سامانه پیامک برای ارسال پیامک انتخاباتی

برای دریافت مشاوره رایگان با شرکت فراز اس ام اس تماس بگیرید یا اسم و شماره موبایل خودتان را در کادر زیر وارد کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

 

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید پنل پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می‌توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 71333036-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036