پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » پنل اس ام اس تهران

پنل اس ام اس تهران

تبلیغات پیامکی در تهران
بازاریابی پیامکی (SMS Markting) ۵ تیر ۱۴۰۳

امروزه از سامانه پیامک و پنل اس ام اس برای موارد گوناگونی مانند ارسال پیامک تبلیغاتی یا ارسال اس ام اس از طریق وب سرویس و… استفاده می‌شود. هر کسب و کاری برای حفظ مشتری های فعلی و جذب مشتری جدید از پنل اس ام اس برای تعامل با مشتری و جذب مشتریان جدید از طریق بازاریابی پیامکی استفاده می‌کند. در کلان شهرهایی مانند تهران به دلیل جمعیت بالا و گستردگی مناطق بهترین روش تبلیغات هدفمند، استفاده از پنل اس ام اس و ارسال پیامک بر اساس کدپستی یا ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت می‌باشد.

امکانات پنل اس ام اس تهران

اگر قصد تبلیغ کسب و کار خود در تهران را داشته باشید در ابتدا چه روش‌های تبلیغاتی به ذهن شما می‌رسد؟ هزینه هر کدام از این روش‌ها چه میزان است؟ فکر می‌کنید چند درصد بازخورد دریافت کنید؟

ما در اینجا استفاده از  پنل اس ام اس برای تبلیغات پیامکی در تهران را بررسی می‌کنیم، شما روش پیشنهادی خود را با تبلیغات پیامکی مقایسه کنید و نتیجه را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

ارسال SMS به تفکیک سن و جنسیت در تهران

تصور کنید که قصد شما تبلیغ برای فروشگاه پوشاک زنانه در منطقه مشخصی از تهران است. چند درصد از مشتریان شما خانم و چند درصد آقا هستند؟ مطمعنا درصد بالایی از مشتریان شما خانم هستند. بیایید از درصد کمی که آقا هستند چشم پوشی کنید و تبلیغ خود را روی بانوان تهرانی متمرکز کنید.

کسب و کارهای زیادی مانند مانند آرایشگاه‌ها، فروشگاه‌های پوشاک، برخی از موسسات و آموزشگاه‌ها و … هستند که بازار هدف آن ها فقط بانوان و یا آقایان هستند. در این مواقع با استفاده از پنل اس ام اس تهران شما می‌توانید فقط به بانوان/ آقایان پیامک ارسال کنید و هزینه تبلیغات خود را برای ارسال پیامک تبلیغاتی به افرادی که بازارهدف شما نیستند هدر ندهید. این در حالی است که در دیگر روش‌های تبلیغات شما نمی‌توانید تفکیک جنسیتی در زمان تبلیغات در نظر بگیرید. ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت یکی از بهترین روش های تبلیغات در شهر تهران است.

ارسال اس ام اس منطقه ای در تهران

اگر شما فروشگاه مواد غذایی در تجریش داشته باشید چند درصد مشتری‌های شما از پونک و تیراژه و … هستند؟ پیشنهاد ما به شما این است که این بار هم از این درصد کم چشم پوشی کنید و بازار هدف خود را تجریش و اطراف آن قرار دهید.

بسیاری از کسب و کارها مانند کارواش‌ها، فروشگاه‌های پوشاک و مواد غذایی، اکثر مشتریان آن‌ها را افراد ساکن در نزدیکی محل کسب و کار شان تشکیل می‌دهند.

در سامانه پیامک تهران شما می‌توانید منطقه‌های مورد نظر خود را از روی نقشه، انتخاب نام محله و همچنین کدپستی محله مورد نظر انتخاب کنید و فقط به همان منطقه پیامک ارسال کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ارسال پیامک بر اساس کدپستی مراجعه کنید.

 

بانک شماره موبایل مشاغل تهران برای ارسال پیامک تبلیغاتی به تهران

 

ارسال پیامک تبلیغاتی به بانک مشاغل تهران

اجازه بدهید مثالی دیگر داشته باشیم تا قابلیت‌ها و مزایای استفاده از سامانه پیامک مخابرات در تهران شفاف‌ترشود.
فرض کنید قصد اجاره و یا فروش یک ملک تجاری در تهران را دارید، پیشنهاد ما به شما این است که بازار هدف خود را هدفمند و محدود نمایید و بجای ارسال پیامک به همه مردم، به کسانی پیامک ارسال کنید که نیاز به ملک تجاری دارند.
در پنل پیامک تهران می‌توانید با استفاده از بانک مشاغل تهران موجود در سامانه پیامک فقط به کسانی پیامک ارسال کنید که احتمال می‌دهید به ملک تجاری نیاز دارند. در ادامه مشاغل موجود در پنل اس ام اس تهران آورده شده است.

 

بانک مشاغل تهران موجود در سامانه پیامک تهران:

چاپ و بسته بندی – وکلا – آزمایشگاه‌ها – دفاتر زیارتی – مشاوران املاک – آرایشی و بهداشتی – اسباب بازی – الکترونیک و مخابرات – بازیافت – بیمارستان – پتروشیمی –  پوشاک – جواهرات – چسب و رنگ – خودروسازی- دکوراسیون – شیمیایی – صنایع چوب – صنایع وابسته به خودرو – صنعت چوب – صنعتی – عمرانی – فرش – فولاد – کاغذ و مقوا – کشاورزی و دام – ماشین آلات صنعتی – ماشین آلات غذایی – مصالح ساختمان – مواد غذایی – نساجی و ریسندگی – اتوماسیون صنعتی

 

تا اینجا با برخی از مزایای سامانه پیامک تهران آشنا شدید و روش تبلیغات پیامکی را با دیگر روش‌های تبلیغات مقایسه کردید. با ما همراه باشید تا با ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران و سامانه پیامک تهران بیشتر آشنا شوید.

پنل اس ام اس در تهران و ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران

پنل پیامک همراه با بانک شماره موبایل رایگان

با تهیه سامانه پیامک تهران این امکان برای شما فراهم می‌شود که به بانک شماره های فعال استان تهران و اطراف آن دسترسی داشته باشید

.بانک شماره های پنل اس ام اس تهران براساس رده سنی و جنسیت، کد پستی، ارسال محله ای،ارسال بر اساس پیش شماره، ارسال از روی نقشه و … تفکیک شده است تا کاربر سامانه پیامک قادر باشد به صورت هدفمند و برنامه‌ریزی شده پیامک تبلیغاتی در تهران ارسال کند.

یکی دیگر از امکانات پنل اس ام اس تهران، بانک مشاغل و اصناف تهران می‌باشد. در سامانه پیام کوتاه تهران بانک مشاغل و اصناف به صورت تفکیک شده بر اساس گرایش جمع آوری شده است و از آنجایی که بانک شماره های سامانه پیامک تهران به‌روز است، شما می‌توانید به‌راحتی به مناطق مورد نظر خود پیامک ارسال کنید.

با سامانه ارسال پیام کوتاه در تهران شما می‌توانید به تمامی مناطق، محله‌ها و اطراف استان تهران پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

ارسال پیامک انبوه در تهران با فراز اس ام اس

با خرید سامانه پیامک تهران این امکان برای شما فراهم می‌شود که مدیریت پنل اس ام اس خود را به صورت کامل در اختیار داشته باشید و تنظیمات پیامکی، گزارشات ارسال پیامک و … را بررسی کنید. پنل اس ام اس تهران شرایطی را فراهم کرده است که شما بدون نیاز به نصب هیچگونه نرم افزار و یا سخت افزاری، به راحتی بتوانید پیامک‌ های تبلیغاتی در تهران ارسال کنید.

 

ارسال اس ام اس تبلیغاتی منطقه ای به محله های تهران

ارسال اس ام اس تبلیغاتی منطقه ای در تهران

بانک شماره‌های مناطق زیر در پنل اس ام اس تهران موجود می باشد.

 

بانک شماره های مناطق تهران موجود در سامانه پیامک تهران:

تهران – اسلام‌شهر – قرچک – گلستان – قدس – ملارد – ورامین – شهریار – نسیم‌شهر – پاکدشت – اندیشه- رباط‌کریم – صالح‌آباد – باقرشهر – باغستان – بومهن – چهاردانگه – پیشوا – دماوند – پردیس – وحیدیه – نصیرآباد – فردوسیه – حسن‌آباد – رودهن – شاهدشهر – صباشهر – صفادشت – فیروزکوه – لواسان – آبسرد – شریف‌آباد – کهریزک – فشم – جوادآباد – کیلان – آبعلی – ارجمند

 

امکانات سامانه پیامک تهران

 • خط اختصاصی جهت دریافت و ارسال پیامک برای تهران
 • خط خدماتی رایگان جهت ارسال پیامک اطلاع رسانی و کدفعال سازی
 • ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی در استان تهران

 

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه برای تهران

در دنیای امروزی کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد که تلفن همراه نداشته باشد و از آنجایی که طبق آمار میزان خوانده شدن پیامک های تبلیغاتی نسبت به دیگر روش های تبلیغات بسیار بالاتر است، انتظار می‌رود که تبلیغات پیامکی بازخورد مناسبتری را نسبت به سایر روش‌های تبلیغات داشته باشد.

یکی دیکر از امکانات سامانه پیامک تهران این است که می توانید به راحتی در سطح استان تهران و یا حتی سطح کشور به تبلیغات پیامکی بپردازید. از آنجایی که بانک شماره های تهران در سامانه پیام کوتاه تهران به صورت تفکیک شده موجود است به شما کمک می‌کند که تنها به بازار هدف خود پیامک ارسال کنید و هزینه تبلیغاتی خود را برای کسانی که در واقع مشتری کسب‌وکار شما نیستند هدر ندهید.

با استفاده از قابلیت ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی در تهران، بر خلاف سایر روش‌های تبلیغات نیازی نیست که شما حتما در تهران باشید. شما می‌توانید از هرجای ایران  با استفاده از پنل اس ام اس تهران، پیامک انبوه تبلیغاتی در تهران ارسال کنید و مشتری جذب کنید.

با توجه به اینکه بسیاری از کسب‌وکارها نیازی که ارتباط حضوری با مشتری ندارد، شما می‌توانید با استفاده از قابلیت ارسال پیامک انبوه در تهران به تبلیغات بپردازید و مشتری در صورت نیاز با شما تماس خواهد گرفت. علاوه بر این زمانی که شما در تهران هستید و به عنوان مثال می‌خواهید برای سمینار خود که قرار است در شهر دیگری برگزار شود، در آن شهر تبلیغ انجام دهید. نیازی نیست که شما برای تبلیغات در شهر مورد نظر حضور داشته باشید، بلکه با استفاده از سامانه پیام کوتاه تهران می توانید تبلیغات پیامکی خود را در شهر مورد نظر انجام دهید.

tehsansms

داستان موفقیت یکی از مشتریان ما در تهران

نزدیک عید بود، مردی باشخصیت و خوش‌برخورد با دفتر ما تماس گرفت، سوالش را خیلی کوتاه پرسید،آیا بانک شماره موبایل تهران برای ارسال پیامک منطقه‌ای در سیستم شما وجود دارد؟بله – آیا می‌توانم به شما اعتماد کنم؟ به او اطمینان دادیم که هیچ مشکلی بوجود نمی‌اید و تمام پیامک‌های او با کمال دقت ارسال می‌شود.

بعدا متوجه شدیم کار محمد فروش کت و شلوار با قیمت مناسب بود، حدود 14 روز به عید نوروز مانده بود و دغدغه خرید لباس نو در ذهن مردم وجود داشت، محمد تقریبا روزانه به 100.000 شماره پیامک تبلیغاتی ارسال می‌کرد و در این 14 روز بیشتر از یک و نیم میلیون پیامک تبلیغاتی ارسال کرد.

بعد از تعطیلات نوروز محمد به دفتر ما آمد، برایمان تعریف کرد که کار او واردات مستقیم پوشاک از چین است و چون مستقیم پوشاک (کت و شلوار) وارد می‌کند فروش با چنین قیمتی که در پیامک‌ها می‌نوشت برای او منطقی و به‌صرفه است.

محمد گفت با روش بازاریابی پیامکی هزینه تبلیغاتش نسبت به بیلبورد و… 0.1 شده است و توانسته بخش عظیمی از کالا را فقط با بازاریابی پیامکی بفروشد.

 

آیا تبلیغات پیامکی فروش مرا افزایش می‌دهد؟

در ادامه مزایای استفاده از تبلیغات پیامکی در تهران را بررسی خواهیم کرد.

ماندگاری

تبلیغات پیامکی نسبت به دیگر روش های تبلیغات، تاثیر بیشتری خواهد گذاشت. زمانی که شما در سطح شهر بر روی بیلبور تبلیغات خود را انجام می هید، افراد فقط در عرض چند ثانیه ای که از مقابل بیلبور عبور می کنند فرصت دارند که تبلیغ شما، نام شرکت شما و تلفن تماس را به خاطر بسپارند که مسلما می‌توان گفت غیر‌ممکن است. اما در تبلیغات پیامکی این فرصت به افراد داده می‌شود که با دقت پیام شما را مطالعه کنند.

تاثیرگزاری بالا

اگر در تبلیغات پیامکی متن را به گونه جذاب و حرفه ای بنویسید، این امکان وجود دارد که افراد پیامک را به دیگران نیز ارسال کنند و در واقع برای شما بازاریابی کنند.
انتشار پیامک تبلیغاتی نسبت به دیگر روش های تبلیغات ازجمله چاپ کارکتر از شانس بیشتری برخوردار است زیرا انتشار آن به راحتی انجام می شود.

دسترسی آسان

از آنجایی که افراد تلفن همراه خود را همیشه در کنار خود دارند خیلی سریع پیامک تبلیغاتی شما را مطالعه می کنند.

هزینه پایین

از آنجایی که تبلیغات پیامکی نیاز به وسیله های فیزیکی و یا توزیع کننده ندارد، به راحتی انجام می شود و هزینه آن نیز بسیار پایین است. با این حال تبلیغات پیامک بازخورد مناسبتری را نسبت به دیگر روش های تبلیغات دارد

 

شماره های فعال مناطق شهری تهران در سامانه پیامک موجود می باشند و شما می توانید به راحتی به مناطق هدف خود در شهر تهران پیامک ارسال کنید.

پنل اس ام اس تهران دارای شماره اختصاصی ارسال پیامک می باشد و مشترکین میتوانند علاوه بر ارسال پیام کوتاه ، دریافت نیز داشته باشند ، این به این معنی می باشد که شماره مذکور برای ارسال و دریافت پیامک ، تنها در اختیار یک مشترک است.

 

ارسال اس ام اس انبوه برای تهران

مهمترین ویژگی سامانه اس ام اس ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه بانک شماره موبایل های فعال تهران به صورت منطقه بندی و تفکیک شده برای شهر تهران می باشد.

هماطور که می دانید یکی از مزایای تبلیغات پیامکی خوانده شدن تقریبا ۱۰۰٪ این نوع تبلیغات می باشد ، مدیریت کامل تبلیغات نداشتن هزینه توزیع و عدم وابستگی به شرایط آب و هوایی از دیگر ویژگی های ارسال پیامک تبلیغاتی نیز محسوب می شود.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

 

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

2.1/5 - (67 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • علی دهقانی
  8 آگوست 2018 پاسخ دهید

  سلام ببخشید یک پیام رو حداکثر به چند شماره موبایل میشه ارسال کرد؟ یعنی تا چه تعداد شماره موبایل در قسمت شماره میتونم وارد کنم و همزمان یک متن خاص براشون پیامک بشه؟

  • سیدمحمود غفاری
   9 آگوست 2018

   سلام در تعداد ارسال پیامک به صورت همزمان هیچ محدودیتی وجود ندارد. پیشنهاد میشود حداکثر پیامک را در بسته های 100 هزارتایی ارسال نمایید.

 • سیدمحمود غفاری
  31 جولای 2018 پاسخ دهید

  سلام
  پیامک‌های ارسال شما چه از طریق سامانه و چه از طریق وب سرویس، توسط تیم مانیتورینگ فراز اس‌ام‌اس تایید یا رد می‌شوند، برای ارسال پیامک‌های که از طریق وب سرویس که نیاز به ارسال سریع پیامک دارند میتوانید از طریق سیستم ارسال سریع پیامک با خطوط خدماتی ( ارسال پیامک از طریق پترن) اقدام نمایید، در ارسال پیامک از طریق پترن چون متن پیامک از قبل با تیم فنی هناهنگ می‌شود و برای پیامک شما id پترن تعریف می‌شود پیامک ها بدون تایید تیم مانیتورینگ ارسال می شوند ارسال پیامک سریع با خطوط خدماتی از طریق وب سرویس برای ارسال کدفعال سازی و ارسال پیامک هایی که نیاز است کمتر از 10 ثانیه به دست مشتری برسد بسیار کاربردی می باشد.

 • محسن سلمان نیا
  31 جولای 2018 پاسخ دهید

  سلام
  پیامک های ارسالی از طریق وب سرویس

  وضعیت تائید پیامک رو مخابرات انجام میده یا شما؟

  • سیدمحمود غفاری
   19 نوامبر 2018

   محسن عزیزسلام.
   تایید یا رد پیامک توسط تیم مانیتورینگ فراز اس ام اس انجام می شود، اما در پیامک‌های وب سرویس به دلیل اهمیت برای سرعت ارسال پیامک (مخصوصا در بخش ارسال پیامک کد اعتبارسنجی پیامکی) نیاز به سرعت بالا می باشد، به همین دلیل شما از وب سرویس ارسال اس ام اس وب سرویس با پترن استفاده می‌کنید، در این وبسرویس یک مرتبه متن را با تیم مانیتورینگ فراز اس ام اس هماهنگ می شود و بعد از ان برای ارسال پیامک وب سرویس شما، نیازی به تایید sms توسط تیم مانیتورینگ وجود ندارد و به محض درخواست کاربر پیامک برایش ارسال می شود.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

راهنمای
سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس با قابلبت ارسال پیامک از طریق اینترنت به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می‌دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک
30 روز گارانتی بازگشت وجه (بدون ریسک)
close-link
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران