پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » ارسال سریع و فوری پیامک انبوه تبلیغاتی

ارسال سریع و فوری پیامک انبوه تبلیغاتی

پنل اس ام اس اراد
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

مهمترین کاربرد پنل اس ام اس ارسال سریع پیامک تبلیغاتی است، شما با خرید سامانه پیامک قادر هستید به محض خرید سامانه پیامک تبلیغات پیامکی را شروع کنید و از طریق سامانه پیامکی فراز اس ام اس پیامک انبوه ارسال نمایید.

ارسال پیامک از طریق پنل پیامکی بسیار سریع انجام می‌شود، زیرا شما با استفاده از خطوط اپراتور پیامک را به صورت انبوه و گروهی ارسال می کنید و خطوط ارسال پیامک اپراتور قابلیت ارسال بیشتر از 10 هزار پیامک در دقیقه را دارند که باعث می شود پیامک به صورت لحظه ای و فروی به دست مخاطب برسد.

ارسال پیامک در خیلی از موارد ضروری است که بسیار سریع و فوری ارسال شود، مثلا زمانی که صحبت ارسال سریع پیامک کد فعال سازی می شود همه ما دوست داریم که پیامک سریع و کمتر از 20 ثانیه به دست ما برسد؛ خوشبختانه فراز اس ام اس به دلیل زیر ساخت مناسب این توانیی را دارد که پیامک را بسیار سریع و با سرعت بالا ارسال کند.

خیلی از موارد پیامک های اطلاع رسانی نیاز است تا فوری و سریع ارسال شوند که شما با خرید پنل اس ام اس قادر هستید تا پیامک را یک باره از طریق اینترنت ارسال نمایید و پیامک خیلی سریع به دست مخاطبین شما برسد

برای خرید سامانه پیامک و ارسال پیامک از طریق اینترنت پیشنهاد ما سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس می‌باشد، که بانک شماره موبایل تفکیک شده و منطقه‌ای، براساس کدپستی، سن و جنسیت،نقشه و… در اختیار شما قرار می گیرد و شما قادر هستید بلافاصله بعد از خرید سامانه پیامک، ارسال پیامک تبلیغاتی را شروع نمایید.

اگر برای خرید سامانه پیامک سوالی در ذهن شما باقی مانده است پیشنهاد میکنیم با کارشناسان فراز اس‌ام‌اس تماس بگیرید تا شما را در زمینه ارسال پیامک انبوه راهنمایی کنند.

 

2.5/5 - (4 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000