خرید پنل اس ام اس » ارسال پیامک از طریق اینترنت با پنل اس ام اس

ارسال پیامک از طریق اینترنت

ارسال اس ام اس با اینترنت رایگان نیست؛ اما بسیار کم‌هزینه و مقرون‌به‌صرفه است! برای ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق اینترنت فقط به سامانه پیامک نیاز دارید.

ارسال پیامک انبوه با گوشی موبایل ممکن نیست. صفحه‌نمایش کوچک گوشی، محدودیت سیمکارت برای ارسال روزانه 500 پیامک، عدم دسترسی به بانک شماره موبایل و عدم اعتماد کاربران به شماره‌های شخصی از معایب ارسال پیامک تبلیغاتی با گوشی است.

شما می‌توانید به جای ارسال پیامک با گوشی موبایل، از روش ارسال پیامک اینترنتی با سامانه پیامکی استفاده کنید.

ارسال پیامک از طریق اینترنت بسیار ساده است، با خرید پنل اس ام اس می‌توانید ارسال پیامک گروهی و انبوه از طریق اینترنت را به‌سادگی آغاز کنید.

سرعت ارسال اس ام اس از طریق اینترنت بسیار زیاد است و در هر ثانیه می‌توانید بیشتر از 10 هزار پیامک با انواع خطوط اپراتور مانند 1000،3000و 5000 ارسال نمایید.

ارسال پیامک از طریق اینترنت

تعرفه ارسال پیامک از طریق اینترنت

ارسال پیامک از طریق اینترنت رایگان نیست اما در فراز اس‌ام‌اس مقرون به‌صرفه است
01

1 الی 5000

02

5000 الی 20000

03

20000 الی 50000

04

50000 به بالا

ارسال پیامک از طریق مخابرات یا اینترنت؟

برای ارسال پیامک انبوه نیازی به مراجعه به مخابرات، دفاتر پیشخوان دولت یا کافی‌نت نیست. مخابرات ارسال پیامک انبوه را انجام نمی‌دهد بلکه اپراتورها برای کسب درآمد پیامک انبوه ارسال می‌کنند. اپراتورهای ایرانسل با شرکت‌های حقوقی تحت عنوان اپراتور پیامکی قرارداد همکاری منعقد می‌کنند و با افراد حقیقی یا حقوقی همکاری ندارند.

دفاتر پیشخوان دولت نیز برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی یک سامانه پیامک تهیه و پیامک تبلیغاتی ارسال می‌کنند. شما می‌توانید با خرید پنل اس ام اس با هزینه کمتر نسبت به کارمزدی که دفاتر پیشخوان دولت یا کافی از شما دریافت می‌کند، پیامک گروهی ارسال نمایید.

سوالات متداول در خصوص ارسال پیامک اینترنتی

01آیا ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت رایگان است؟

آیا شما تاکنون به این نکته دقت کرده‌اید که سرور سامانه ارسال پیامک ماهیانه چقدر هزینه دارد یا حقوق ماهیانه هر کارمند، اجاره دفتر و… چقدر است؟

به نظر شما دلیل افرادی که وعده ارسال پیامک انبوه رایگان از طریق اینترنت می‌دهند چیست؟ آیا ارسال پیامک رایگان از طریق اینترنت را خیرخواهانه در اختیار شما قرار می‌دهند؟ مطمئن باشید ارسال اس ام اس رایگان با اینترنت توهمی بیش نیست! برای ارسال پیامک از طریق اینترنت باید یک پنل اس ام اس خریداری کرده و از طریق سامانه پیامک نسبت به ارسال پیامک از طریق اینترنت اقدام کنید.

02برای ارسال پیامک از طریق اینترنت چکار کنم؟

برای ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت باید یک پنل پیامکی تهیه‌کرده و از طریق پنل اس ام اس به صورت اینترنتی نسبت به ارسال پیامک انبوه اقدام کنید. نیازی به جمع‌آوری بانک شماره موبایل از سمت شما نیست. در نرم‌افزار سامانه پیامک بانک شماره موبایل سراسر کشور به تفکیک استان، شهر، منطقه، کد پستی، سن و جنسیت و موارد دیگر وجود دارد که می‌توانید از این بانک شماره موبایل برای ارسال پیامک تبلیغاتی و انبوه استفاده کنید.

برای خرید سامانه پیامک می‌توانید پنل پیامک فراز اس ام اس (شرکت زرین ارتباطات آسیا) را تهیه کنید.

03آیا شرکت مخابرات پیامک انبوه ارسال می کند؟

شرکت مخابرات ارسال‌کننده پیامک تبلیغاتی انبوه نیست، بلکه اپراتورهای ایرانسل و همراه اول برای کسب درامد به مشترکین خود پیامک تبلیغاتی ارسال می‌کنند و البته اجازه لغو دریافت پیامک تبلیغاتی را در اختیار مشترکان قرار می‌دهند. همچنین اپراتورهای ایرانسل و همراه اول با افراد حقیقی و حقوقی هیچ‌گونه همکاری ندارند و با شرکت‌های سامانه پیامکی قرارداد دارند، بنابراین برای ارسال پیامک باید یک پنل اس ام اس خریداری کنید. پیشنهاد ما پنل پیامکی فراز اس ام اس (شرکت زرین ارتباطات آسیا) است.

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036