پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » پنل اس ام اس برای شهرداری

پنل اس ام اس برای شهرداری

سامانه پیامک برای شهرداری
بازاریابی پیامکی (SMS Markting) ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

شهرداری یکی از ارگان‌های مهم دولت می‌باشد که ارتباط تنگاتنگی با مردم دارد. در واقع یکی از اصول مهم در شهرداری‌ها ایجاد ارتباط و تعامل با مردم و دیگر ارگان‌ها و نهادها می‌باشد. امروزه بیشتر ارگان‌ها و نهادها با استفاده از سامانه پیامک سعی در برقراری ارتباطی آسان با مردم دارند. شهرداری‌ها نیز به واسطه اهمیت موضوع ارتباط با مردم نیازمند سامانه پیامک برای شهرداری می‌باشند.

سامانه پیامک ویژه شهرداری برای ارائه مشکلات شهری به شهرداری

شهرداری‌ها می‌توانند با تهیه سامانه پیامک فراز اس ام اس و دریافت خط اختصاصی رایگان ویژه شهرداری‌ها، آماده دریافت مسائل شهری از سوی مردم باشند و مردم می‌توانند از این طریق، مشکلات موجود در شهر را به گوش مسئولان شهری برسانند.

امروزه در اکثر شهرها سامانه پیامک شهرداری در راستای رفاه بیشتر شهروندان و برای ارائه خدمات بهتر و مطلوبتر و همچنین آگاهی سریعتر از مشکلات شهری از سوی شهرداری‌ها  راه‌اندازی می‌شود.

برای تهیه یک پنل پیامک مناسب برای شهرداری باید به مواردی که نیاز شهرداری از یک سامانه پیامک می‌باشد توجه کرد. در ادامه امکاناتی  را که لازم است یک سامانه پیامک شهرداری داشته باشد را بیان می‌کنیم.

خط خدماتی رایگان جهت پیامک های اطلاع‌رسانی

ممکن است مواردی رخ دهد که نیاز باشد شهرداری مردم و یا همکاران را از این اتفاق‌ها با خبر سازد و به دلیل اهمیت موضوع پیام باید به گیرنده ارسال شود. در این مواقع می توان از خط خدماتی سامانه پیامک فراز اس ام اس که قابلیت ارسال پیامک‌های اطلاع‌رسانی را حتی به شماره‌های بلک لیست دارد (پیامک سفید) استفاده کرد.

  • اطلاع‌رسانی در مورد خرابی راه‌ها
  • اطلاع‌رسانی در مورد طرح‌های در حال ساخت
  • ارسال پیامک به کارکنان شهرداری
  • ارسال پیامک های مناسبتی به شهروندان یا کارمندان

خط اختصاصی ویژه شهرداری

با استفاده از خط اختصاصی که به صورت رایگان در اختیار شهرداری قرار می‌گیرد. این امکان وجود دارد که ارتباط دو طرفه ارسال و دریافت پیامک با مردم صورت بگیرد و حس تعامل و اشتراک را در مردم ایجاد نماید. کاربرد خط اختصاصی برای شهرداری را در ادامه بیان خواهیم کرد.

  • دریافت مشکلات شهر با استفاده از پیامک
  • ایجاد نظرسنجی در بین شهروندان
  • پیگیری مشکلات کارمندان شهرداری با استفاده از پیام کوتاه

ارسال پیامک کدپستی

ممکن است مواردی پیش بیاید که شهرداری قصد داشته باشد تنها به یک محله از شهر پیامک اطلاع رسانی ارسال کند و نیازی نباشد که این پیامک را تمام افراد شهر دریافت کنند. با استفاده از قابلیت ارسال پیامک از روی نقشه سامانه پیامک فراز اس ام اس، شهرداری می‌تواند فقط به یک محله مشخص از شهر پیامک ارسال کند و در هزینه های خود صرفه جویی کند. برای مثال اگر قرار است در منطقه مشخصی از شهر  فعالیت های عمرانی صورت بگیرد، با استفاده از قابلیت ارسال پیامک کد پستی، می توان فقط به منطقه مورد نظرپیامک ارسال کرد.

برخی از کاربرهای پنل اس ام اس شهرداری

پیشنهاد ویژه فراز اس ام اس:

[su_note note_color=”#ecffe1″]

سامانه پیامک فراز اس ام اس برای تهیه پنل اس ام اس ویژه شهرداری ها 20 درصد تخفیف در نظر گرفته است.

کد تخفیف: shahrdari

[/su_note]

 

 

1.3/5 - (42 امتیاز)

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه
پنل اس ام اس رایگان فراز اس ام اس

پنل رایگان فراز اس ام اس را تست کنید!

شما می‌توانید با پرداخت 50 هزار تومان و خرید 50 هزار تومان شارژ اولیه پنل پیامکی فراز اس ام اس را به صورت رایگان داشته باشید، این اکانت به صورت دائمی برای شما است و می توانید برای ارسال انواع پیامک‌های تبلیغاتی از پنل پیامکی رایگان استفاده کنید. حتی پنل پیامک رایگان فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی را هم دارد!

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
ثبت نام پنل رایگان
021-74853