پنل اس ام اس » سامانه پیامک برای اصناف » پنل اس ام اس برای آموزشگاه زبان (ارسال پیامک از طریق نرم افزار مدیریت آموزشگاه)

پنل اس ام اس برای آموزشگاه زبان (ارسال پیامک از طریق نرم افزار مدیریت آموزشگاه)

panel-sms--amozeshgai
سامانه پیامک برای اصناف ۵ تیر ۱۴۰۳

تبلیغات در هر دوره‌‌ای از زمان یکی از موثرترین شیوه های جذب مخاطب بوده است. کسب و کارهای زیادی هزینه زیادی را صرف تبلیغات و بازاریابی می‌کنند که بسیاری از این روش‌های هزینه بر بازخورد مناسبی ندارند. امروزه تبلیغات پیامکی با توجه به هزینه پایین و بازخورد مناسب یکی از بهترین روش‌های تبلیغات به حساب می‌آید. آموزشگاههای زبان نیز مانند سایر آموزشگاه‌ها برای تبلیغات موسسه آموزش زبان خود نیاز به پنل اس ام اس برای اموزشگاه زبان خود دارند. مساله مهم این است که برای یک آموزشگاه زبان باید پنل پیامکی تهیه کرد که امکانات مورد نیاز را داشته باشد. در ادامه امکانات مورد نیاز یک سامانه پیامک  کاربردی برای موسسه زبان را توضیح خواهیم داد.

 

امکانات مورد نیاز یک پنل اس ام اس آموزشگاه زبان

ارسال پیامک انبوه

هرچه آموزشگاه زبان شما در سطح بالایی باشد و اساتید مجربی داشته باشد تا زمانی که افراد آموزشگاه زبان شما را نشناسند، بازخورد مناسبی دریافت نخواهید کرد. به همین دلیل تبلیغات یکی از اصول مهم در جذب مشتری می‌باشد. روش‌های تبلیغات قدیمی مانند پخش تراکت، تبلیغ در روزنامه و … نمی‌توانند برای تبلیغ آموزشگاه زبان شما موثر و مفید باشند زیرا اکثر مخاطبین شما در رده سنی قرار دارند که تمایل چندانی به خواندن روزنامه و تراکت ندارند، این در حالی است که رده سنی بازار هدف شما مطمعنا پیامک‌های دریافتی خود را می‌خوانند. پس می توان نتیجه گرفت که میزان خوانده شدن تبلیغ پیامکی آموزشگاه زبان شما به مراتب بیشتر از روش‌های دیگر تبلیغات است.

ممکن است با خود فکر کنید که امکان ارسال پیامک انبوه در تمامی پنل ها موجود می باشد. شاید این گونه باشد ولی ارسال پیامک انبوه باید المان هایی را داشته باشد تا بتوان از تبلیغات خود حداکثر استفاده را کرد. در زیر به بعضی از این المان‌ها اشاره خواهیم کرد.

 

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت

همه ما می دانیم که معمولا اکثر داوطلبان آموزشگاه‌های زبان در رده سنی مشخصی قرار دارند. با استفاده از قابلیت تفکیک رده سنی و جنسیت این امکان وجود دارد که فقط به رده سنی که بازار هدف شما هستند، پیامک ارسال کنید و هزینه تبلیغاتی خود را برای ارسال پیامک به کسانی که بازار هدف شما نیستند، هدر ندهید. قابلیت ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت یکی از مواردی است که در هنگام تهیه پنل اس ام اس برای آموزشگاه زبان باید به آن توجه کرد.

 

ارسال پیامک بر اساس کد پستی

معمولا افراد ترجیح می‌دهند که به آموزشگاه‌هایی بروند که در نزدیکی محل سکونت آن‌ها باشد تا حمل و نقل برای آن‌ها راحت باشد. احتمال  اینکه افرادی که در اطراف آموزشگاه زبان شما هستند به آموزشگاه شما بیایند، به مراتب بالاتر از افرادی است که محل سکونت آن‌ها فاصله زیادی تا آموزشگاه شما دارد.

به همین دلیل یکی دیگر از مواردی که هنگام تهیه سامانه پیامک برای آموزشگاه‌های زبان باید به آن توجه کرد ارسال پیامک بر اساس کد پستی می‌باشد.

در این نوع ارسال با وارد کردن 5 رقم ابتدای کدپستی،پیامک شما به افرادی ارسال می‌شود که در طراف محل سکونت شما هستند.

همچنین امکاناتی مانند ارسال پیامک از روی نقشه، ارسال پیامک براساس محله و… نیز می‌تواند از موارد قابل توجه در تهیه سامانه پیامک برای آموزشگاه باشد.

کاربرد پنل اس ام اس برای آموزشگاه زبان خارجه تنها در تبلیغات پیامکی خلاصه نمی‌شود. بله کاربردهای بسیار زیادی دارد.

 

خط خدماتی رایگان ( به منظور ارسال پیامک اطلاع رسانی به شماره های مسدود شده)

زمانی که شما بخواهید ساعات تشکیل کلاس، نمرات دانشجویان و … را به دانشجویان موسه زبان خود اطلاع رسانی کنید بهترین روش ارسال پیامک می‌باشد زیرا نسبت به تماس تلفنی هزینه کمتری خواهد داشت و همچنین وقت کمتری را صرف خود می‌کند. از آنجایی که پنل اس ام اس فراز اس ام اس قابلیت ارسال پیامک با خط خدماتی رایگان را دارد مطمعن خواهید بود که پیامک شما حتی به افرادی که پیامک‌های تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند خواهد رسید. در نتیجه داشتن خط خدماتی رایگان یکی از مواردی است که در هنگام خرید پنل پیامک برای موسسه زبان باید به آن توجه کرد.

 

ارسال پیامک خودکار (تبریک تولد، یادآوری پرداخت شهریه و …)

یکی دیگر از روش‌های بازاریابی این است که شما کارهایی متفاوت تر نسبت به دیگر رقیبان خود انجام دهید. در سامانه پیامکی که برای موسسه زبان خود تهیه می‌کنید به این نکته توجه کنید که امکان ارسال پیامک خودکار تبریک تولد را نیز داشته باشد. با استفاده از این قابلیت با وارد کردن فایل اکسل شماره دانشجویان موسسه زبان خود و تاریخ تولد آن‌ها، به صورت خودکار در روز تولد آن‌ها پیامک تبریک تولد ارسال می‌شود. در این روش نیازی نیست که شما به صورت دستی پیام تبریک تولد را ارسال نمایید.

علاوه بر این با استفاده از قابلیت ارسال پیامک خودکار می توانید پرداخت شهریه در موعد مقرر و دیگر پیامک های اطلاع‌رسانی را به صورت خودکار ارسال نمایید.

 

شما می توانید سامانه پیامک فراز اس ام اس را به نرم افزارهای محبوب مدیریت آموزشگاه زبان متصل کرده و در شرایط مختلف از طریق نرم افزار مدیریت اموزشگاه زبان نسبت به ارسال پیامک اقدام کنید. در ادامه لیست نرم افزارهای مدیریت آموزشگاه زبان و سازگار با سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس اعلام می شود.

 

لیست نرم افزارهای مدیریت آموزشگاه زبان سازگار با سامانه ارسال پیامک فراز اس‌ام‌اس

 • نرم افزار آموزشگاه شاهوار
 • نرم افزار آموزشگاه زبان تراشه نگار
 • نرم افزار اموزشگاه پافکو
 • نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان – ویرا نگار فکر
 • نرم افزار آموزشگاه آکسان
 • نرم افزار آموزشگاه لنمیس
 • اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید
 • نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان لیمس
 • سامانه مدیریت آموزشگاه زبان دانیار
 • نرم افزار مدیریت آموزشگاه پردیس
 • نرم افزار آموزشگاه سهمان
 • نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان روژا

 

دلایل استفاده آموزشگاه‌های زبان از سامانه پیامکی فراز اس ام اس

بسیاری از موسسات و آموزشگاههای زبان از پنل اس ام اس فراز اس ام اس استفاده می کنند و با توجه به پشتیبانی و خدمات مناسب رضایت کامل دارند.

 • دارا بودن قابلیت ها و ویژگی‌های لازم برای آموزشگاه‌های زبان
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • ویدیوهای آموزشی کار با سامانه پیامک
 • بازگشت هزینه پیامک‌های ارسال نشده
 • گزارشات واضح و شفاف بعد از ارسال پیامک

 

برای خرید پنل اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغاتی و اتصال نرم افزار مدیریت اموزشگاه به ابزار قدرتمند پیامک همین الان با فراز اس‌ام‌اس تماس بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • الهام فاقعی
  18 سپتامبر 2019 پاسخ دهید

  ما برای اموزشگاه زبان یک برنامه اختصاصی طراحی کردیم وقتی کسی ثبت نام می کند مدارک لازم و روزهای کلاس و… برایش پیامک می شود مشکل ما ارسال پیامک به شماره های مسدود است که پیامک را دریافت نمی کنند البته هدف ما تبلیغات نیست و سفته هم نمی توانیم برای خط خدماتی اختصاصی بدهیم من شنیده ام که موسسات اموزشی با ارائه گواهی می توانند بدون سفته خط خدماتی بگیرند ایا این درست است؟ شما برای اموزشگاه های زبان هم این خدمات ارسال پیامک رو انجام می دهید؟ پنل شما قابلت اتصال برنامه دیگر را دارد ؟ چون نرم افزار ما به صورت خودکار پیامک را ارسال می کند

  • سیدمحمود غفاری
   18 سپتامبر 2019

   سلام خانم فاقعی ما خط خدماتی را به صورت رایگان و بدون نیاز به سفته در اختیار کاربرانمان قرار می‌دهیم تا بتوانند پیامک‌های اطلاع رسانی (پیامک هایی که جنبه تبلیغاتی نداشته و کاربر منتظر دریافت پیامک است) را ارسال کنید و از بلک لیست نیز عبور کنید، در سامانه پیامک برای مدارس و سامانه پیامک برای دانشگاه نیز توضیح داده‌ایم که برای مراکز اموزشی این امکان وجود دارد که پیامک را به تمامی شماره ها ارسال کنند.
   سامانه پیامکی ما قابلیت اتصال به وب سرویس را داشته و شما می توانید از طریق هر نرم افزاری پیامک خود را ارسال نمایید و وب سرویس ما به 15 زبان برنامه نویسی مجهز می‌باشد.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

راهنمای
سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس با قابلبت ارسال پیامک از طریق اینترنت به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می‌دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک
30 روز گارانتی بازگشت وجه (بدون ریسک)
close-link
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران