پنل اس ام اس » سامانه پیامک برای اصناف » کاربرد سامانه پیامکی برای منابع انسانی

کاربرد سامانه پیامکی برای منابع انسانی

کاربرد سامانه پیامکی برای منابع انسانی
سامانه پیامک برای اصناف ۲ تیر ۱۴۰۳

ایجاد ارتباط با کارمندان و کارکنان یک سازمان، بخش جدایی‌ناپذیر از فعالیت‌های تیم منابع انسانی به شمار می‌آید. هماهنگی در استخدام‌ها، قراردادها، حقوق، دستمزد، پاداش، مناسبت‌های مختلف و همچنین مدیریت کارمندان، منابع انسانی را ملزم به برقراری ارتباط با بخش‌های مختلف سازمان می‌کند. بسیاری از متخصصین منابع انسانی پیگیری و اطلاع‌رسانی‌های سازمانی را از طریق ارسال پیامک انجام می‌دهند. در ادامه مقاله قصد داریم به بررسی کاربرد سامانه پیامکی برای منابع انسانی بپردازیم؛ همراه ما باشید.

ارسال پیامک سازمانی؛ راحت‌ترین راه هماهنگی با تمامی اعضا

بی‌شک هماهنگی در سازمان‌هایی با تعداد کارکنان بالا، بسیار سخت و پرهزینه خواهد بود؛ از طرفی اگر شما تمامی سختی‌ها را نیز متحمل شوید، در بسیاری از مواقع اطلاع‌رسانی به شخص یا اشخاصی از قلم می‌افتد. به همین دلیل مدیران شرکت‌هایی با تعداد پرسنل بالا، بهترین راه هماهنگی و اطلاع‌رسانی را ارسال پیامک می‌دانند. در این راه می‌توان از ارسال ایمیل‌های سازمانی و انبوه نیز استفاده کرد؛ اما ممکن است شخص دیرتر از زمان موردنظر شما ایمیل را ببیند و یا ایمیل به عنوان اسپم شناخته شود.

در نظر داشته باشید که ارسال پیامک‌های انبوه در سازمان‌های دولتی نیز نقش اساسی در اطلاع‌رسانی را ایفا می‌کنند. البته در طی سال‌های اخیر عده زیادی پیامک‌های انبوه را مزاحم دانسته و در پی انواع کد لغو تبلیغات ایرانسل و همراه اول بوده‌اند. به همین دلیل بهتر است قبل از هرگونه اقدامی، کارکنان را از روند ارسال پیامک سازمان مطلع کرده و به آن‌ها هشدار دهید که به پیامک‌های ارسالی از طرف سازمان توجه کنند.

در ادامه چند نمونه از کاربرد سامانه پیامکی برای منابع انسانی و پیامک‌هایی که در سازمان‌ها به منظور اطلاع‌رسانی انجام می‌شود را معرفی خواهیم کرد.

ارسال پیامک‌هایی برای استخدام نیرو و تعیین زمان مصاحبه

از جمله اساسی‌ترین کاربردهای سامانه پیامکی برای منابع انسانی می‌توان به دستیابی سریع به افراد جویای کار اشاره کرد. از پیام‌های کوتاه می‌توانید برای ارتباط با افراد جویای کار در سپردن پست موردنظر، یادآوری زمان مصاحبه و یا پیگیری روند استخدام استفاده کنید. با انجام این کار دیگر نیازی به پیگیری تلفنی و صرف کردن وقت زیاد برای این کار، نخواهید داشت.

ارسال پیام کوتاه برای خوشامدگویی به نیروهای جدید

ارتباط دو طرفه از اصلی‌ترین اقداماتی است که باید در یک محیط کاری سالم صورت بگیرد. شما می‌توانید از طریق ارسال پیامک، احساس خوب خوش‌آمدگویی را در کارمندان جدید ایجاد کرده و اطلاع‌رسانی‌های لازم را انجام دهید. در پیام استقبال می‌توانید اطلاعاتی کلی درباره نحوه دسترسی به اینترنت، سرویس‌های رفت و برگشت و همچنین تهیه غذا را به آن‌ها توضیح دهید. این کار سبب می‌شود آن‌ها با محیط احساس غریبی کمتری کرده و در کل دید مثبت‌تری به محل کار جدیدشان داشته باشند.

با ارسال پیامک خوشامدگویی به تازه‌واردها، حس صمیمیت ایجاد کنید.

ارسال پیامک برای دریافت حقوق و مزایا

در بیشتر ادارات، بخش منابع انسانی همیشه درگیر سؤال و جواب‌های متعددی درباره حقوق و مزایای دریافتی است. به همین دلیل می‌توانید برای اینکه زمان بیشتری در اختیار داشته باشید، تأیید مرخصی‌ها یا رفع ابهامات را از طریق پیام کوتاه به اطلاع کارکنان برسانید.

مثلا با استفاده از ماژول ارسال پیامک کلمات کلیدی شما می توانید فایل اکسل حقوق را در سامانه پیامکی آپلود نموده تا برای هر کسی پیامک حقوق همراه با جزئیات ارسال شود و لازم نیست شما برای هر نفر به صورت تکی پیامک را ارسال کنید و با ارسال یک پیامک گروهی از طریق اکسل برای هر کسی پیامک خاص خودش ارسال می‌شود و به این قابلیت ماژول ارسال هوشمند کلمات کلیدی گفته می‌شود.

ارسال پیامک برای اطلاع‌رسانی برنامه کاری کارمندان

اگر به صورت هفتگی یا روزانه برنامه‌هایی را برای کارمندان‌تان در نظر می‌گیرید، بهترین راه برای اطلاع‌رسانی آن، ارسال پیامک است. شما می‌توانید برنامه را برای کارمندان مدنظرتان ارسال کنید و یا اینکه به آنها اطلاع دهید که برنامه کاری به ایمیلشان ارسال شده است. این کار سبب می‌شود هیچ‌گونه بی‌نظمی در روند کار صورت نگیرد و خیالتان از بابت انجام شدن منظم کارها راحت باشد.

شما از طریق ارسال پیامک انبوه می‌توانید افراد سازمان را به عضویت در گروه‌های مشخصی دعوت کرده؛ یا اینکه درباره عملکرد سازمان و موارد گوناگونی نظرسنجی کنید. دریافت بازخوردها از کارکنان و اعمال نظر آن‌ها می‌تواند سبب ایجاد ارتباطی مثبت و حس خوب در محیط کاری شود.

اطلاعیه‌های مهم را از طریق پیام کوتاه به گوش کارمندان برسانید.

تابلو اعلان‌هایی که در سالن و راهرو شرکت‌ها و ادارات نصب می‌شد، امروزه دیگر طرفدار چندانی ندارد. عده کمی حوصله و وقت خواندن تابلو اعلانات را دارند، به هیمن دلیل بهتر است اطلاع رسانی درباره برگزاری یا عدم برگزاری جلسات و دوره‌های آموزشی را بر عهده پیامک‌ها گذاشت.

ارسال پیام کوتاه؛ بهترین راه برای یادآوری ارسال انواع گزارش و داده‌ها

بهتر است برای جلوگیری از فراموش شدن، زمان برگزاری جلسات، دوره‌ها، رویدادها و حتی ارسال گزارش عملکرد را نیز در قالب یک پیام کوتاه به کارکنان ارسال کنید. با این کار هم شما می‌توانید به داده‌های مدنظرتان در سریع‌ترین زمان ممکن دسترسی یابید، هم کارکنان‌تان از پیگیری‌های شما مطلع شده و کارشان در زمان مقرر به اتمام می‌رسانند.

اطلاع‌رسانی تعطیلی شرکت در مواقع خاص

شاید شرکت‌ها به دلایل مختلفی مانند آلودگی یا برودت هوا، شیوع انواع بیماری‌ها و دلایل خاص دیگری تعطیل شوند. شما می‌توانید یک روز قبل از اجرای این تصمیم، از طریق پیامک به کارکنان شرکت‌تان اطلاع دهید.

ارسال پیامک انبوه، بهترین راه اطلاع‌رسانی عمومی در سازمان‌ها

مزایای ارسال پیامک‌های انبوه چیست؟

امروزه با توجه به استفاده جامع از گوشی‌ و تلفن‌های هوشمند، بیشتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی‌های عمومی از طریق ارسال پیام‌های کوتاه انجام می‌شود. علاوه‌بر این اطلاع‌رسانی سازمانی و حتی بازاریابی از طریق پیام کوتاه، شما می‌توانید کارهای دیگری مانند دریافت قبض برق از طریق پیامک را نیز تجربه کرده و به راحتی اقدام به پرداخت کنید.

ارسال پیامک انبوه می‌تواند شما را از دغدغه اشتباه و یا سهل‌انگاری در اطلاع‌رسانی یا یادآوری رویدادهای مهم، رها کند. برای این کار شما می‌توانید از سامانه‌های پیامک یا پنل پیامکی استفاده کرده و طبق نیازتان یکی از انواع پنل‌ها را خریداری کنید.

فراز اس‌ام‌اس؛ سامانه پیامکی پیشرفته همراه با اپلیکیشن ارسال پیام کوتاه

در این مقاله به بررسی کاربرد سامانه پیامکی برای منابع انسانی و نقش حیاطی این ابزار در اطلاع‌رسانی‌های سازمانی پرداختیم. فراز اس‌ام‌اس با ارائه انواع پکیج‌های متنوع توانسته نیاز بسیاری از مشتریان را رفع کند. تنها کافی است تعرفه‌ها و پنل‌های موجود در وب‌سایت را مشاهده کرده و یکی از آن‌ها را براساس نیاز سازمان‌تان خریداری کنید. یکی از امتیازات ویژه فراز اس‌ام‌اس پنل‌های مادام‌العمر و بدون نیاز به تمدید سالانه است. برای تماس با تیم تخصصی ما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی موجود در وب‌سایت اقدام کنید.

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • sadegh mohaghegh
  4 دسامبر 2022 پاسخ دهید

  سلام
  یک سامانه پیامکی خدماتی میخواستم برای اطلاع رسانی به بازنشستگان

  کانون بازنشستگان هستیم
  ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   17 دسامبر 2022

   سلام لطفا با شماره ۰۲۱۷۴۸۵۳ تماس بگیرید تا در خصوص خرید سامانه پیامکی راهنمایی لازمه انجام شود.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

راهنمای
سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس با قابلبت ارسال پیامک از طریق اینترنت به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می‌دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک
30 روز گارانتی بازگشت وجه (بدون ریسک)
close-link
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران